The White Star Division - Wisła Kraków


Wstecz   Forum Kibiców Wisły Kraków > Wisła Kraków > Wisła Kraków - piłka nożna
Nazwa użytkownika
Hasło


Wisła Kraków - piłka nożna Tutaj możesz spokojnie i rzeczowo porozmawiać o wszystkich tematach związanych z "Białą Gwiazdą". Pokój z założenia zawierać ma tematy dotyczące drużyny.

Wyświetl wyniki ankiety: Czy Wisła przełamie wyjazdową niemoc w Zabrzu?
TAK! 29 42,65%
NIE! 39 57,35%
Głosujących: 68. Nie możesz głosować w tej ankiecie

 
 
Narzędzia tematu Tryby wyświetlania
Prev Poprzedni post   Następny post Next
Drozd
Senior Member
 
Od: 03.2005
Skąd: North-east KR

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#21
Stary 09.11.2013, 16:29
Co znaczy dla Wisły? Dla Wisły to idę na juniorów albo trampkarzy.

Na ligę idę żeby oglądnąć najlepszą piłkę w polskim wykonaniu, posłuchać dopingu, podnieść adrenalinę. Niestety kiedy zamiast gry jest plaża (Podbeskidzie) albo jest gra ale kutas z gwizdkiem postanawia wpłynąć na wynik to przyjemność szlag trafia, a nie jestem masochistą żeby sie umartwiać i jeszcze za to płacić. Nie mówiąc o traktowaniu mnie jak przestępcę, ewidencjonowaniu, przypisywaniu miejsca mimo braku kompletu i innych udogodnieniach które skutkują żenującą frekwencją na ligowych meczach.

Jeżeli uważasz za bełkot nazywanie po imieniu zachowania czarnych leszczy to Twoja sprawa, ja nie mam zamiaru udawać, że jest super jak ewidentnie jest przej.....ane.

Te wieśniaki dalej będą robić co chcą jeżeli nie napotkają zdecydowanego sprzeciwu. A najlepszą formą sprzeciwu kibiców jest zwyczajnie olać ten burdel jak na całą kolejkę przyjdzie 500 kibiców to sie może zreflektują, a tak to co. Przekręcili nas jak złoto i co? Nic, cieszmy się bo może następnym razem innych przekręcą i będą mowić że "suma szczęścia jest równa zero" Tylko potem się nie dziw że przyjadą pasterze z Kaukazu i powiozą nas jak furę gnoju.
Hej Nasz TS !!
Odpowiedz cytując

Wstecz   Forum Kibiców Wisły Kraków > Wisła Kraków > Wisła Kraków - piłka nożna

 

Zasady wysyłania postów
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is Włączony
MordkiWłączony
[IMG] code is Włączony
HTML code is Wyłączone

Skok do forum


Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 04:54.