
|
|||||||
| Hyde Park (moderowane) Pokój również moderowany, jednak tu nie trzeba mówić o piłce nożnej i kibicowaniu. Chcecie pogadać o czymś "niepiłkarskim" - wejdźcie tutaj. |
|
|
Narzędzia tematu | Tryby wyświetlania |
|
konserwa
Od: 06.2004
Skąd: STRUSIA NH
Offline |
#9
|
|
Rzekłbym "przyganiał kocioł garnkowi". Chyba naprawdę musisz mieć jakiś osobisty żal do polityków PiSu, w szczególności Macierewicza, skoro tak mocno się angażujesz. Macierewicz w avatarze, PiS w podpisie, tzw. mowa nienawiści wobec naukowców... byłeś już u psychiatry? Nienawiść to ciężka choroba. Nie tylko zajmuje umysł, ale potrafi także skłonić do krzywdzenia innych. Ochłoń i opamiętaj się zanim skończysz jak Ryszard C.
|
|
|