
|
|||||||
| Hyde Park (moderowane) Pokój również moderowany, jednak tu nie trzeba mówić o piłce nożnej i kibicowaniu. Chcecie pogadać o czymś "niepiłkarskim" - wejdźcie tutaj. |
|
|
Narzędzia tematu | Tryby wyświetlania |
|
Senior Member
Od: 06.2004
Offline |
#8
|
![]() tylko które z tych zdjęć jest z photoshopa? kto zrobił zdjęcie po prawej , bo to po lewej jest fotografa Jana Gruszyńskiego ? Na konferencji prezentowal prof.Cieszewski nagranie z rosyjskiej TV - przy zbliżeniu pokazano brzozę - bez elementów samolotu. Spisek? Media rzadowe siedzą cicho?![]()
...........................
– Panie marszałku, a jaki program tej partii? – Najprostszy z możliwych. Bić ....y i złodziei, mości hrabio. Opis: rozmowa hrabiego Skrzyńskiego z Piłsudskim na temat możliwości założenia przez Piłsudskiego partii politycznej |
|
|