
|
|||||||
| Hyde Park (moderowane) Pokój również moderowany, jednak tu nie trzeba mówić o piłce nożnej i kibicowaniu. Chcecie pogadać o czymś "niepiłkarskim" - wejdźcie tutaj. |
|
|
Narzędzia tematu | Tryby wyświetlania |
|
semper fi
Od: 09.2003
Skąd: TYNIEC
Offline |
#9
|
I tu jest pies pogrzebany. Minęło "100" lat i dalej nie wiemy co się naprawdę stało w samolocie Sikorskiego i niestety pewnie nie dowiemy się co stało w Smoleńsku. Dużo ważniejszy teraz niż przyczyna katastrofy jest wizerunek Polski na arenie międzynarodowej. Tutaj niestety jesteśmy traktowani jak Burkina Faso i oceniając to co się stało już "po" - egzamin oblaliśmy zanim wyjechaliśmy z placu na miasto. Dostaliśmy nauczkę że do suwerennego, mocnego państwa jeszcze daleka droga. ![]()
MOMENT OF TERROR IS THE BEGINNING OF LIFE
|
|
|