The White Star Division - Wisła Kraków


Wstecz   Forum Kibiców Wisły Kraków > Wisła Kraków > Wisła Kraków - piłka nożna
Nazwa użytkownika
Hasło


Wisła Kraków - piłka nożna Tutaj możesz spokojnie i rzeczowo porozmawiać o wszystkich tematach związanych z "Białą Gwiazdą". Pokój z założenia zawierać ma tematy dotyczące drużyny.

Wyświetl wyniki ankiety: Tymczasem w sobotę...
Efekt nowej miotły i zwycięstwo Ruchu 4 4,17%
Remis będzie sukcesem, ciężki teren. 18 18,75%
Zwycięstwo Wisły! 74 77,08%
Głosujących: 96. Nie możesz głosować w tej ankiecie

Odpowiedź
 
Narzędzia tematu Tryby wyświetlania
Dariook
Socios Wisła Kraków
 
 
Od: 07.2009
Skąd: R.K.C - AJ

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#31
Stary 27.09.2013, 07:09
Jaki ....a maraton?

Taka Justyna Kowalczyk zapierdala kilka startow w weekend, na pelnej ....zie, tydzien w tydzien, dziesiatki kilometrow...nie wspominając co pewnie robi od pon-pt! a kilka sprintow przez 90min kopacza wymaga wypoczynku?

Jesli ktos tak mówi to puknijcie mu w czoło. Robi was najzwyklej w świecie w chuja, przy okazji kreśląc wymówkę swojej gównianej pracy i gównianych wyników.

W profesjonalnym futbolu coś takiego jak złe przygotowanie nie istnieje. Nie ma czegoś takiego jak zmęczenie czy szukanie świeżości przez druzynę.
Jednostka może mieć proiblemy z wydolnością czy formą po kontuzji i dłuższym rozbracie z piłką , to normalne i nad tym pracuje sztab. kazdym innym przypadku czyli trybie treningowym profesjonalny pilkarz musi krecic się koło swojej życiówki...

Wisła równie dobrze może rozegrac 37 spotkan w 13 osobowym składzie i nawet nie dostrzeżemy zmęczenia. Przygotowanie do sezonu to .......ony polski mit, liczy sie tylko i wyłącznie codzienna praca nad organizmem.
Brozek w 2 tyg nadrobil zaległości? No cud...
Je to mogę ja mieć, od piwska i szlugów.

Zachodnie kluby w przerwie na lige , jezdzą turne po swiecie, graja sparingi a pilkarze czesto zajmuja sie promocją. W Polsce preferuje się wbieg na Gubałówkę z 80kg plecakiem pełnym kamieni lub lesne sprinty zakonczone gra w 4 ognie piłką lekarską.

Nie daj boże grupówka europejskich pucharów się trafi...kadra 40 zawodników+ 20 młodzieżowców w orbicie to minimum.
6 frontów, kartki, kontuzje, zawieszenia, alkohol, dyskoteki, trzy mecze o życie, eurow......., poziom ligi poszedł w górę...po prostu przejebane! Zima za pasem...
Ostatnio edytowane przez Dariook : 27.09.2013 o godz. 07:41.
Wiśle się nie kibicuje. Wisłe się KOCHA.

Cytat:
To może zmieńmy to podejście w tej naszej wiślackiej rodzinie. Łatwo jest bowiem na kogoś wylewać pomyje, ale jak później człowiek się obroni, to smród zostaje.
Radek Sobolewski
Odpowiedz cytując
WISŁAZWE
WISŁA KRAKÓW
 
 
Od: 06.2008
Skąd: Reymonta 22

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#32
Stary 27.09.2013, 09:46
Wyznaczono arbitra, który poprowadzi sobotni mecz w Chorzowie. Sędziował nam będzie Krzysztof Jakubik, który w tym sezonie prowadził już jedno nasze spotkanie w I kolejce z Górnikiem Zabrze (0:0).

----

Absencje w Chorzowie:

W sobotnim meczu trener Jan Kocian nie będzie mógł skorzystać z następujących zawodników:

- Artur Gieraga, Michał Helik, Martin Konczkowski, Adrian Mrowiec, Maciej Sadlok, Marek Zieńczuk, Grzogorz Kuświk.

Pod znakiem zapytania stoi występ Macieja Jankowskiego, który do tej pory trenował indywidualnie i decyzja co do jego występu przeciwko Wiśle zapadnie dziś wieczorem.
W samym sercu trybun, w jego centrum, pojawiło się w piątkowy wieczór słowo pasja. Określenie, które najdobitniej tłumaczy to dlaczego większość z nas pojawia się na Reymonta, choć nie ma wyników, działań marketingowych, czy drużyny, z którą chcielibyśmy w pełni się utożsamiać.




Kraków, 9 marca 2012.






Odpowiedz cytując
BlurgH
Senior Member
 
Od: 07.2010

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#33
Stary 27.09.2013, 09:51
@Dariook - Nic dodać, nic ująć...
Odpowiedz cytując
tommiyacht
Senior Member
 
 
Od: 09.2004

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#34
Stary 27.09.2013, 10:06
Ruch sie spina na mecze topowymi druzynami. Przypominam ze pykneli Legie. Fakt ze fartem
Odpowiedz cytując
syryls
Senior Member
 
Od: 10.2011

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#35
Stary 27.09.2013, 10:09
Dariook pełna zgoda. Pamiętam jak w młodości graliśmy po 7, 8 na pełnym boisku, żadne zmęczenie, taka gra powinna być dla nich przyjemnością. A rywal powinniśmy pyknąć bez problemu, lecz zamiast tych 3 pkt wolałbym Jovanovica w meczu z Legią
.
Odpowiedz cytując
fialo
Senior Member
 
 
Od: 11.2006
Skąd: Krk

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#36
Stary 27.09.2013, 10:11
Oo widzę, że awansowaliśmu już z kategorii "kandydat do spadku" przez "ligowy średniak" do "topowa drużyna".

Lodu na głowę. To, że jesteśmy na drugim miejscu, nie oznacza, że mamy skład na taką pozycję. Na papierze powinniśmy balansować na granicy 8-10 miejsca, ale że piłka jest jaka jest nieraz to jesteśmy drudzy.

Remis przyjmuje w ciemno, ten sam Ruch nas pyknął 0-2 ostatnio niestety..
Some people think football is a matter of life and death. I assure you, it s much more serious than that. Bill Shankly

Listen fucking stars - you're breaking our hearts!!
Odpowiedz cytując
Oldpara
Senior Member
 
 
Od: 09.2003
Skąd: Prądnik Biały

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#37
Stary 27.09.2013, 10:44
Będzie 0:0 po nędznej grze.
....Głupota jest niezniszczalna i nieprzenikniona....
Odpowiedz cytując
funkykoval
Socios Wisła Kraków
 
Od: 05.2005
Skąd: Wrocław

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#38
Stary 27.09.2013, 10:44
Ruch już przegrał u siebie z wcale nie lepszym Lubinem 0:2
Jak strzelali bramkę ,to co najmniej remisowali.
Spore ubytki składu w Ruchu - brak Zienia, Kuświka, Jankowskiego to problemy z przodu. W tyle zagrają chyba w najmocniejszym składzie - Malinowski za 4 żółtko pauzował chyba w Białymstoku, to się posypali - z Szyndrowskim, Stawarczykiem i Malinowskim.
W Ruchu dodatkowo fajnie gra w środku Starzyński, Surma z kolei to już niestety odcina kuponiki od swojej kariery - jest słaby, ale w Ruchu gra.
Bez napinki powinniśmy wygrać i przełamać wyjazdową niemoc, ale jeden głupi farfocel ze stałego fragmentu gry i może się skończyć gorzej.
Co do kartek - jedyne czego mógłbym się obawiać przed meczem z Legią - czerwieni dla Głowackiego. Czerwień dla Chaveza to ewentualnie przesunięcie Bunozy do środka i wpuszczenie Gueriera/Fryca na lewą obronę, a czerwień Głowy to już spory kłopot, chociaż Bunoza i Chavez w roli stoperów z Legią już sobie raz poradzili - pamiętne 4:0 sprzed 3 lat na Reymonta....
JAZDA, JAZDA, JAZDA BIAŁA GWIAZDA !!!!!!!!!!!!!!!!!!
Odpowiedz cytując
forthy
Senior Member
 
Od: 08.2011

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#39
Stary 27.09.2013, 10:51
Sceptykiem byłem przed ostatnimi wyjazdami - z Pogonią i Cracovią. Ale Ruch nie gra ostatnio najlepszej piłki, ma strasznie słabe boki obrony (dawać Sarkiego do 1st składu), pomoc szału nie robi (Wlodyka, rzadko Starzyński coś pokażą). Kim jeszcze mają straszyć - Janoszką, przesuniętym do obrony Malinowskim, Surmą? Kontuzja Zieńczuka to ogromne osłabienie Chorzowian.

Tu trzeba złapać trzy punkty. Teren trudny, ale rywal słabszy. Wiadomo, iż nie zagra Chrapek, ze względu na Legię wymieniłbym Burligę na Stolarskiego (zwłaszcza, iż dla Łukasza grającego na Cichej w swoim czasie mógłby to być trudny pod względem emocji mecz).
Miśkiewicz - Stolarski, Głowacki, Chavez, Bunoza - Stjepanovic - Sarki, Garguła, Boguski, Małecki - Brożek
Całkiem fajny skład, dość ofensywny, ale czas zaczynać walczyć o pełną pulę także podczas niektórych spotkań na wyjazdach.
Odpowiedz cytując
PhantomRanger
Senior Member
 
Od: 09.2007

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#40
Stary 27.09.2013, 10:55
FraMat napisał(a):Wyświetl post
I liczyc na potknięcie Górnika....

Dajmy sobie może na razie spokój z szukaniem lidera.
Wisła osiąga i tak wyniki ponad stan i Cupiał gotów uwierzyć, że nie trzeba żadnych wzmocnień.
Mieliśmy do tej pory dużo szczęścia, a pewna druzyna pokazała, że wystarczy odpowiedzieć presingiem na nasz presing i wcale nie musimy wygrywać, bo co z tego, że jest presing jak brakuje jakości.
Zarówno tej indywidualnej jak i drużynowej.
W meczu w Chorzowie każde rozstrzygnięcie jest możliwe.
Zaówno nasze zwycięstwo jak i wysoka porażka. Popatrzcie, co spotkało wrocławian, choć między Śląskiem, a drużyną Stawowego jest przepaść jakości.
Zgadzam się z tym w 100%. Może to zabrzmi irracjonalnie, ale w moim odczuciu każde miejsce powyżej 5 będzie dla Wisły kolejną stagnacją, bo boss stwierdzi, że wzmocnień nie potrzeba. Na ten sezon grupa mistrzowska to jest to o czym powinniśmy myśleć. Jak na razie w każdym meczu przykładamy cegiełkę, aby się tam znaleźć. Jednak przed nami jeszcze nieco mniej niż 3/4 rundy zasadniczej. Więc wiele się może wydarzyć.

Co do samego Ruchu, nie zauważyłem u nich jakiegoś znaczącego progresu. Mecz pewnie do łatwych nie będzie należał, ale myślę, że spokojnie wygramy tam dwoma bramkami.
"W meczach powinni dawać z siebie wszystko! Ze zmęczenia powinni rzygać, mdleć, z wysiłku narobić w spodnie, cokolwiek!"- ANDRZEJ IWAN
Odpowiedz cytując
fox mulder
Senior Member
 
 
Od: 01.2006

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#41
Stary 27.09.2013, 11:12
PhantomRanger napisał(a):Wyświetl post
Zgadzam się z tym w 100%. Może to zabrzmi irracjonalnie, ale w moim odczuciu każde miejsce powyżej 5 będzie dla Wisły kolejną stagnacją, bo boss stwierdzi, że wzmocnień nie potrzeba. Na ten sezon grupa mistrzowska to jest to o czym powinniśmy myśleć. Jak na razie w każdym meczu przykładamy cegiełkę, aby się tam znaleźć. Jednak przed nami jeszcze nieco mniej niż 3/4 rundy zasadniczej. Więc wiele się może wydarzyć.

Co do samego Ruchu, nie zauważyłem u nich jakiegoś znaczącego progresu. Mecz pewnie do łatwych nie będzie należał, ale myślę, że spokojnie wygramy tam dwoma bramkami.
Dziwne, że dwa sezony poza pierwszą piątką nie skłoniły rzeczonego bossa do wzmocnienia klubu. Jest biednie i lepiej się z tym pogodzić niż snuć podobne przypuszczenia. Zresztą nie wierzę, że Cupiał jeszcze kiedykolwiek wpompuje w Wisłę naprawdę dużą kasę. Nie te czasy.

Z Ruchem będzie ciężko, jak na każdym wyjeździe. Ciułamy punkty na dużym farcie, więc remis będzie dobry.
Ostatnio edytowane przez fox mulder : 27.09.2013 o godz. 11:21.
Odpowiedz cytując
syryls
Senior Member
 
Od: 10.2011

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#42
Stary 27.09.2013, 14:38
W Polskiej lidze zatrudnienie trenera profesjonalistę oznacza wygraną z miejsca, jak Dariook wspomniał liczy się fart, Legia na początku może golić nawet po 10-0 a w ostatecznym wyniku będzie druga czy trzecia.
.
Odpowiedz cytując
stan
Junior Member
 
Od: 08.2013

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#43
Stary 27.09.2013, 14:39
Patrząc na tabele to do tej pory graliśmy już z wszystkimi z górnej cześci (oprócz Legi) więc myślę że będzie już coraz mniej remisów i coraz więcej zwycięstw. Nie ma się co asekurować i mówić że trudny wyjazd, że mieliśmy grać o utrzymanie, że pierwsza 8 to bedzie dobry wynik. Wisła powinna teraz w każdym meczu grać o 3 punkty i nie stawiać sobie za cel żadnej konkretnej pozycji w tabeli, tylko po prostu wychodzić na boisko ładować co najmniej 1 bramkę przeciwnikowi i czekać na koleje spotkanie. W Chorzowie powinno być podobnie, jedziemy wygrywamy 2:0 i wracamy przygotowywać się na Legie.
Odpowiedz cytując
Fiti
Senior Member
 
 
Od: 06.2011
Skąd: KRK

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#44
Stary 27.09.2013, 15:47
forthy napisał(a):Wyświetl post
Miśkiewicz - Stolarski, Głowacki, Chavez, Bunoza - Stjepanovic - Sarki, Garguła, Boguski, Małecki - Brożek
Całkiem fajny skład, dość ofensywny, ale czas zaczynać walczyć o pełną pulę także podczas niektórych spotkań na wyjazdach.
Zamieniłbym tu Małeckiego, który w ostatnich meczach partaczy wszystko co tylko sie da, na Guerriera, który o ile w obronie momentami koślawy, o tyle w ataku ma wiele do zaoferowania.
"Franek ma swoje zdanie, z którym sam się nie zgadza" - Jan Tomaszewski
Odpowiedz cytując
kristos
Senior Member
 
 
Od: 11.2002
Skąd: A JAK MYŚLICIE?

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#45
Stary 27.09.2013, 16:40
Myślę że stać nas na zwycięstwo w Chorzowie ,choć nie będzie to łatwa sprawa.
Liczę na skromne 2:1 dla Wisły.
"Ścieżka sprawiedliwości wiedzie przez nieprawości
samolubnych i tyranię złych ludzi"......
Odpowiedz cytując
Karherop
Socios Wisła Kraków
 
 
Od: 02.2006

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#46
Stary 27.09.2013, 16:56
PhantomRanger napisał(a):Wyświetl post
Zgadzam się z tym w 100%. Może to zabrzmi irracjonalnie, ale w moim odczuciu każde miejsce powyżej 5 będzie dla Wisły kolejną stagnacją, bo boss stwierdzi, że wzmocnień nie potrzeba. Na ten sezon grupa mistrzowska to jest to o czym powinniśmy myśleć. Jak na razie w każdym meczu przykładamy cegiełkę, aby się tam znaleźć. Jednak przed nami jeszcze nieco mniej niż 3/4 rundy zasadniczej. Więc wiele się może wydarzyć.

a ja mam całkiem inne wrażenie

popatrzcie na konferencje Smudy , na każdej wspomina o planowanych wzmocnieniach . To jest aż już nudne , ale on chce chyba wywołać u Cupiała podejście na zasadzie : "wzmocnienia muszą być , nie ma *** żeby ich nie było "

i nie dziwię się jeśli przy każdej możliwej rozmowie również nie wspominał " Boguś nie jest źle , ale jak dokupisz nam 3-4 zawodników to będą przed nami klękać " I od kogo jak od kogo , ale od Smudy wie że to możliwe . Już mu zresztą pokazał że potrafi uczynić "coś" z "niczego"

Co do meczu z Ruchem to typuje wygraną 1-3 . Ruch jest słaby , choć na Cichej grają bardziej ambicją niż umiejętnościami .
Odpowiedz cytując
filemon
Senior Member
 
 
Od: 08.2010

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#47
Stary 27.09.2013, 17:00
Karherop napisał(a):Wyświetl post
a ja mam całkiem inne wrażenie

popatrzcie na konferencje Smudy , na każdej wspomina o planowanych wzmocnieniach . To jest aż już nudne , ale on chce chyba wywołać u Cupiała podejście na zasadzie : "wzmocnienia muszą być , nie ma *** żeby ich nie było "

i nie dziwię się jeśli przy każdej możliwej rozmowie również nie wspominał " Boguś nie jest źle , ale jak dokupisz nam 3-4 zawodników to będą przed nami klękać " I od kogo jak od kogo , ale od Smudy wie że to możliwe . Już mu zresztą pokazał że potrafi uczynić "coś" z "niczego"

Co do meczu z Ruchem to typuje wygraną 1-3 . Ruch jest słaby , choć na Cichej grają bardziej ambicją niż umiejętnościami .
O właśnie na taką opinię czekałem, odnoszę podobne wrażenie.
Co to za myślenie "bądźmy piąci a nie pierwsi bo nie będzie wzmocnień"? Pierwsi i jazda ze wzmocnieniami, już Smuda o to zadba. Cupiał obiecał, to będą. Mam taką wielką nadzieję, dotychczas z reguły dotrzymywał obietnic.
Odpowiedz cytując
Elefant
Senior Member
 
Od: 08.2010

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#48
Stary 27.09.2013, 21:49
kristos napisał(a):Wyświetl post
Myślę że stać nas na zwycięstwo w Chorzowie ,choć nie będzie to łatwa sprawa.
Liczę na skromne 2:1 dla Wisły.
Prezentuje podobne zdanie. Będzie ciężko, ale pozytywnie.
Ruch nieco osłabiony, wraca Bunoza i Ostoja. Czyli jesteśmy nieco na plus.
Powinno wystarczyć.
Odpowiedz cytując
Patryko
Senior Member
 
 
Od: 12.2002
Skąd: z dołu tabeli

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#49
Stary 27.09.2013, 21:57
1:0 dla Wisły po jakimś wymęczonym farfoclu. Będzie dużo walki w środku pola.
Odpowiedz cytując
tofik
Senior Member
 
 
Od: 02.2004

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#50
Stary 28.09.2013, 09:00
Nie nastawiam się na super wynik czy grę. Grajki na wyjazdach pokazują maksymalnie połowę tego, co potrafią zagrać u siebie.
..
Odpowiedz cytując
martin_6
Senior Member
 
Od: 03.2009

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#51
Stary 28.09.2013, 09:46
filemon napisał(a):Wyświetl post
O właśnie na taką opinię czekałem, odnoszę podobne wrażenie.
Co to za myślenie "bądźmy piąci a nie pierwsi bo nie będzie wzmocnień"? Pierwsi i jazda ze wzmocnieniami, już Smuda o to zadba. Cupiał obiecał, to będą. Mam taką wielką nadzieję, dotychczas z reguły dotrzymywał obietnic.
Nieśmiało przypomnę, że Smuda obiecał już jeszcze jeden duży transfer latem (już po zatrudnieniu Brożka)...
Dziś tylko wiara pozostała w nas
Że przyjdzie kiedyś taki czas,
Że na drzewach zamiast liści
Będą wisieć komuniści!

UWAGA!!! Z OKAZJI OTWARCIA STADION ZAMKNIĘTY!
Odpowiedz cytując
stalsanok1946
Senior Member
 
 
Od: 06.2009
Skąd: Dom

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#52
Stary 28.09.2013, 09:50
martin_6 napisał(a):Wyświetl post
Nieśmiało przypomnę, że Smuda obiecał już jeszcze jeden duży transfer latem (już po zatrudnieniu Brożka)...
może to był Guerrier
Lepiej zapobiegać niż leczyć
Odpowiedz cytując
filemon
Senior Member
 
 
Od: 08.2010

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#53
Stary 28.09.2013, 11:29
martin_6 napisał(a):Wyświetl post
Nieśmiało przypomnę, że Smuda obiecał już jeszcze jeden duży transfer latem (już po zatrudnieniu Brożka)...
Smuda, nie Cupiał
Może chodziło o Guerriera
Odpowiedz cytując
buczo1985
Senior Member
 
 
Od: 02.2006
Skąd: Jedlicze/Krosno

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#54
Stary 28.09.2013, 12:43
Nawiązując jeszcze do wypowiedzi Dariooka o Kowalczyk, chyba w reklamie czy gdzieś padają słowa, że trenuje po 8 godzin dziennie, więc z całym szacunkiem dla piłkarzy, te kilka spotkań więcej dupy im nie urwie.

Może za jakiś czas większa liczba meczów w sezonie, podniesie ciut możliwości fizyczne grajków w naszej lidzie.

Co do meczu, jaki Ruch jest każdy widzi. Nie wolno im lekceważyć przeciwnika i mam nadzieję, że zobaczymy dziś lepszą piłkę niż w spotkaniu z Cracovią czy nawet Lechią.
What's new?

Odpowiedz cytując
FraMat
Senior Member
 
 
Od: 03.2003

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#55
Stary 28.09.2013, 13:21
filemon napisał(a):Wyświetl post
Smuda, nie Cupiał
Może chodziło o Guerriera
Nie.
Była mowa o tym, kiedy o Donaldzie już było wiadomo.
To tylko moje zdanie, z którym nikt nie musi się zgadzać

...nie będę wchodził w dalsze dyskusje z idiotą....


Odpowiedz cytując
Dzimi
Senior Member
 
 
Od: 05.2004

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#56
Stary 28.09.2013, 15:02
Stawiam od dwóch do trzech bramek dla Nas (Brożek jest w formie), od zera do dwóch dla Ruchu.
Odpowiedz cytując
wolfy
Senior Member
 
Od: 01.2005
Skąd: Z Krainy Deszczowców...

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#57
Stary 28.09.2013, 15:11
Dotąd pisałem, że będzie trudno i kończyło się co najmniej remisem, to teraz boję się zapeszać

Będzie trudno
Już za cztery lata,
Już za cztery lata,
Może będzie Ekstraklasa!
Odpowiedz cytując
aNouc
Senior Member
 
Od: 04.2005

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#58
Stary 28.09.2013, 15:17
remis bedzie sukcesem, Ruch nie lezy Wisle, nawet jak grali o utrzymanie a Wisla kosila rywali i zdobywala MP to potrafili napsuc krwi, oczywiscie mowa o Ruchu grajacy u siebie

oczywiscie remis biore z pocalowaniem reki. grajki Wisly i tak robote ponad norme, mialo byc teraz 12 miejsce, a jest 2.
Ostatnio edytowane przez aNouc : 28.09.2013 o godz. 15:20.
Odpowiedz cytując
Dariook
Socios Wisła Kraków
 
 
Od: 07.2009
Skąd: R.K.C - AJ

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#59
Stary 28.09.2013, 15:17
Dzisiaj się domagacie wzmocnień a jutro będziecie lamentować i psioczyć na Cupiała za krótkowzroczność wizji rozwoju Wisły. Mają obecnie kolejny plan na Wisłę więc na Boga niech chociaż raz skończą co zaczeli i wtedy będzie można miarodajnie ocenić słuszność podjętych decyzji.

Nakupujemy grajków a niech coś nie pójdzie i będzie problem. Znając życie to koszta tych zakupów i wpływy z pucharów znajdą sie w budżecie na kolejny rok, będzie dupa, wydupcą Smudę, ogłoszą dziurę, przyjdzie kolejny uzdrowiciel z planem w ręku... i tak w koło Macieju.

Niech ta druzyna będzie opanowana i powtarzalna stylem. To mozna myslec o wzmocnieniach, po uprzednim wyciagnieciu z kadry 110%. Bo obecnie, poza punktowaniem sprawa jest daleka od ideału. Bazujemy na 0 z tyłu i to przynosi punkty jednak taka zabawa nie jest zadnym gwarantem sukcesu.
Wiśle się nie kibicuje. Wisłe się KOCHA.

Cytat:
To może zmieńmy to podejście w tej naszej wiślackiej rodzinie. Łatwo jest bowiem na kogoś wylewać pomyje, ale jak później człowiek się obroni, to smród zostaje.
Radek Sobolewski
Odpowiedz cytując
marcin_częstochowa
Senior Member
 
Od: 05.2011

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#60
Stary 28.09.2013, 16:28
Moim zdaniem czas skończyć z pipceniem, że ojej, jaki ciężki mecz to będzie - przed takimi rywalami jak Ruch.
Ruch nawet nie ma składu na ekstraklasę. :/

I nie mówię, że możemy 3 punkty z góry sobie dopisać, bo piłka jak jest, to wszyscy wiemy. Remis dla mnie będzie niespodzianką; przegrana Wisły tragedią.
Odpowiedz cytując

Wstecz   Forum Kibiców Wisły Kraków > Wisła Kraków > Wisła Kraków - piłka nożna

Odpowiedź

Zasady wysyłania postów
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is Włączony
MordkiWłączony
[IMG] code is Włączony
HTML code is Wyłączone

Skok do forum


Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 20:43.