The White Star Division - Wisła Kraków


Wstecz   Forum Kibiców Wisły Kraków > Wisła Kraków > Wisła Kraków - piłka nożna
Nazwa użytkownika
Hasło


Wisła Kraków - piłka nożna Tutaj możesz spokojnie i rzeczowo porozmawiać o wszystkich tematach związanych z "Białą Gwiazdą". Pokój z założenia zawierać ma tematy dotyczące drużyny.

Wyświetl wyniki ankiety: Jak zakończy się wtorkowy mecz przyjaźni?
Zwycięstwem Wisły Kraków! 57 70,37%
Remisem 17 20,99%
Zwycięstwem Lechii Gdańsk! 7 8,64%
Głosujących: 81. Nie możesz głosować w tej ankiecie

Odpowiedź
 
Narzędzia tematu Tryby wyświetlania
WISŁAZWE
WISŁA KRAKÓW
 
 
Od: 06.2008
Skąd: Reymonta 22

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#1
Stary 22.09.2013, 16:24. MECZ PRZYJAŹNI! 24 września, godzina 20:30.
VS.










Witam,
Przed nami mecz przyjaźni. Już w najbliższy wtorek krakowska Wisła podejmować będzie przed własną publicznością braci z Gdańska. Początek spotkania o godzinie 20:30 a transmisję z tego pojedynku przeprowadzi stacja Canal + HD.

Krakowianie po 8 kolejkach bieżącego sezonu zajmują 4. pozycję z dorobkiem 14 punktów. Taką samą liczbę punktów mają nasi przyjaciele z Gdańska, więc najbliższy mecz będzie dla nas bardzo ważny, ponieważ nadarzy się okazja do odskoczenia gdańszczanom w tabeli. W poprzedniej kolejce oba zespoły solidarnie zremisowały swoje mecze 1:1, Wisła w Derbach Krakowa a Lechia przed własną publicznością z beniaminkiem z Bydgoszczy.



Historia spotkań:





Sezon 2006/07 – brak spotkań.

Sezon 2007/08 – brak spotkań.

Sezon 2008/09

15 listopada 2008, 18:15, Wisła Kraków – Lechia Gdańsk 3:0, Patryk Małecki 69 (k), Paweł Brożek 72, 78(k)

Sezon 2009/10

20 marca 2010, 16:00, Wisła Kraków – Lechia Gdańsk 3:0, Marcelo 65, Tomáš Jirsák 86, Rafał Boguski 87.

Sezon 2010/11

23 października 2010, 18:15, Wisła Kraków – Lechia Gdańsk 5:2, Patryk Małecki 30, Radosław Sobolewski 46, Paweł Brożek 67 (k), Andraž Kirm 69,83 - Krzysztof Bąk 11, Tomasz Dawidowski 82.


Sezon 2011/12

27 sierpnia 2011, 18:00, Wisła Kraków – Lechia Gdańsk 0:1, Piotr Wiśniewski 54.

Sezon 2012/13

22 września 2012, 18:00, Wisła Kraków – Lechia Gdańsk 1:0, Cetan Genkow 16.






Sylwetka braci z Gdańska.

Lechia to póki co miłe zaskoczenie trwającego sezonu, gdańszczanie są jednym z trzech klubów (Wisła, Lechia, Górnik), który w tej rundzie nie zaznał jeszcze goryczy porażki. Trzeba przyznać, że trener Probierz poukładał grę Lechii na tyle, że ta potrafi urwać nawet punkty faworyzowanej Legii i to w Warszawie. Jednak jest także pewien minus, który ciężko wyeliminować w grze Lwów Północy, mianowicie brak koncentracji przez 90 minut spotkania. Zdarza się, że piłkarze Lechii tracą pewne punkty w ostatnich minutach a nawet sekundach spotkania ( Podbeskidzie, Pogoń) i nad rozwiązaniem tego problemu trener Probierz wciąż pracuje.






Gracze Lechii pod lupą!

Na kogo trzeba zwrócić szczególną uwagę przyglądając się kadrze naszego najbliższego przeciwnika.? Na pewno taką osobą jest Paweł Buzała, który w Gdańsku jest jedną z czołowych postaci. Napastnik biało-zielonych w tym sezonie już 3-krotnie trafił do bramki rywali. Lubi grę kombinacyjną a dzięki pozyskaniu Daisuke Matusi ta gra wygląda jeszcze lepiej. Obaj zawodnicy często szukają się na boisku i mają zmysł właśnie do takiej gry. Filarem defensywy są Jarosław Bieniuk i Sebastian Madera, którzy wraz z Deleu zagrali we wszystkich spotkaniach Lechii w tym sezonie. Warto też zwrócić uwagę na młode wilki gdańskiego zespołu m.in. na Przemysława Frankowskiego, który z każdym meczem zdobywa coraz większe uznanie w oczach trenera podobnie jak Maciej Kostrzewa.


Z Lechią przed startem sezonu pożegnało się kilku zawodników, lecz tylko dwóch z nich miało wpływ na jakość gry drużyny, byli to Łukasz Surma i Brazylijczyk Ricardinho. Z klubu odszedł również Grzegorz Rasiak, jednak on więcej przesiedział na ławce niż dawał drużynie na boisku. Do drużyny natomiast dołączyli m.in. Mateusz Bąk, który przeszedł z Lechią drogę od A klasy do Ekstraklasy oraz Adam Pazio z Polonii Warszawa.






Wieści z Reymonta. Ból głowy Smudy.


Wieści z naszego klubu napływają niestety póki co negatywne. We wtorkowym meczu trener Smuda nie będzie mógł skorzystać z usług Gordana Bunozy i Ostoi Stjepanovicia, którzy będą pauzować za nadmiar żółtych kartek. Ale to nie koniec złych wieści kolejnym który na dłużej wypada z gry to Marko Jovanović, który w derbowym pojedynku w jednym ze starć naderwał mięsień i jego przerwa w grze wyniesie około miesiąca. Nie jest to niestety komfortowa sytuacja a czasu na nowe zestawienie nowej linii obrony nie ma! Bo najbliższy mecz już we wtorek.

Jak z taką sytuacją poradzi sobie trener Smuda? Kogo desygnuje do gry? Czy w miejsce Jovanovicia wybiegnie Nalepa czy jednak Smuda zaufa Chavezowi? Wydawać by się mogło, że obaj wymienieni zawodnicy mają duże szansę na występ od pierwszej minuty we wtorkowym meczu. Zobaczymy jednak jaki pomysł zrodzi się w głowach sztabu szkoleniowego, bo zapewne mają jakiś wariant zastępczy na takie sytuacje.


Wszyscy za pewne zwrócą uwagę na najbliższy mecz pod względem przygotowania fizycznego, jak zaprezentują się Wiślacy grając maraton co trzy dni? Czy przygotowania ze Smudą dadzą wyczekiwany rezultat, czy jednak będziemy oddychać rękawami? Wszystko okaże się we wtorkowy późny wieczór, miejmy nadzieję, że jednak pod względem fizycznym zaprezentujemy się bardzo dobrze i nie będzie to dla nas wymówka, że gramy co trzy dni (zresztą jak każda drużyna w ekstraklasie).

Mecz z Lechią do łatwych należał nie będzie, oba zespoły przystąpią do wtorkowego pojedynku z mianem niepokonanych w tym sezonie. Czy po tym meczu trenerzy obu zespołów będą mogli powiedzieć, że nadal prowadzą niepokonane zespoły, czy jednak któryś z nich straci to zaszczytne miano.

Teoretycznie faworytem spotkania jest Biała Gwiazda, która zagra przed własną publicznością i pod względem indywidualności przynajmniej na papierze jest drużyną lepszą. Ale jak będzie w praktyce to wszystko zweryfikuje boisko i dyspozycja dnia. Kluczem do zwycięstwa będzie uzyskanie przewagi w środkowej strefie boiska oraz zneutralizowanie atutów Matsuiego i Buzały.









Terminarz IX kolejki T-Mobile Ekstraklasy:



23 września (poniedziałek)

18:00 Pogoń Szczecin – Podbeskidzie Bielsko - Biała
20:30 Piast Gliwice – Lech Poznań

24 września (wtorek)

18:30 Zawisza Bydgoszcz – Zagłębie Lubin
20:30 Wisła Kraków – Lechia Gdańsk

25 września (środa)

18:00 Śląsk Wrocław – Cracovia
18:00 Widzew Łódź – Ruch Chorzów
20:30 Jagiellonia Białystok – Legia Warszawa

26 września (czwartek)

20:30 Korona Kielce – Górnik Zabrze




Zapraszam do dyskusji.
W samym sercu trybun, w jego centrum, pojawiło się w piątkowy wieczór słowo pasja. Określenie, które najdobitniej tłumaczy to dlaczego większość z nas pojawia się na Reymonta, choć nie ma wyników, działań marketingowych, czy drużyny, z którą chcielibyśmy w pełni się utożsamiać.




Kraków, 9 marca 2012.






Odpowiedz cytując
Valandil
Senior Member
 
Od: 07.2013

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#2
Stary 22.09.2013, 16:27
Bez Stjepy, Jovy i Bunozy jakoś czarno to widzę :(
Odpowiedz cytując
mitmichael
Socios Wisła Kraków
 
 
Od: 11.2008

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#3
Stary 22.09.2013, 16:29
To jest na razie ten sezon w ktorym w koncu na własnym stadionie prezentujemy sie lepiej niz na wyjazdach co było przez ostatnie 2 sezony wielka bolaczką. Ostatnio bez formy udało sie z Lechia wygrac 1-0 wiec teraz (teoretycznie) z dobra formą powinno Nam pojsc o wiele lepiej chociaz Lechia w tym sezonie takze zaskakuje swietna forma. Jak bedziemy remisowac mecze wyjazdowe a wygrywac mecze u Siebie to kazdy powinien byc zadowolony.
Odpowiedz cytując
DevilMayCry
Senior Member
 
 
Od: 10.2006
Skąd: Nowy Kleparz na zawsze !!!

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#4
Stary 22.09.2013, 16:35
Valandil napisał(a):Wyświetl post
Bez Stjepy, Jovy i Bunozy jakoś czarno to widzę :(
ehhhh, czyli "saneczkarz" Chavez? Czarno to widzę
"... sposób na życie miał chłopak bardzo prosty, regularnie palił za sobą wszystkie mosty, łączące jego życie z naszym światem, więc nie próbujcie twierdzić, że był wariatem... Bo był ....a normalny!!!..."

Odpowiedz cytując
TymonPRO
Senior Member
 
Od: 07.2009

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#5
Stary 22.09.2013, 16:44
Świetna seria bez porażki nadal trwa, wliczając mecz pucharowy to już 9 spotkań o pkt bez porażki tak więc mecz z Lechią może być dziesiątym (10).

Lechia to drużyna z którą w zasadzie ostatnio nie przegrywamy, jednak z tak silną drużyną z Gdańska jeszcze nie graliśmy, mimo to gramy u siebie i na mniej niż 3 pkt nie powinniśmy sobie pozwolić

Atuty Lechii:gra zespołowa, kombinacyjna
Buzała, Grzelczak,Matsui
Trener Probierz pomaga przez 90 w ustawieniu drużyny, dlatego są dobrze ustawieni na boisku

Wady:Na wyjazdach nie strzelają dużo goli, choć w KrK będą czuć się jak w domu


Taktyka dla Wisły : To co daje efekty presss press pass pass

Gdy strzelimy jako pierwsi, nie możemy się cofnąć tylko koniecznie jak najszybciej strzelić drugą i moim zdaniem będzie po meczu

PS: Apel do trenera Smudy, daj szanse występu od początku naszemu najlepszemu graczowi z poprzedniej rundy czyt Sarkiemu, bo Boguski niestety zawodzi


Bilans Wisły u siebie

2 zwycięstwa
2 remisy
0 porażek

6-1 w golach(ta jedna stracona to wybryk Osmana)
Ostatnio edytowane przez TymonPRO : 22.09.2013 o godz. 16:50.
Ce..... Nas Pojęcie, Którego Wy Nie Znacie <<<<<<<<* WIERNOŚĆ *>>>>>>>> <<< Dzisiaj wrogu Wczoraj Bracie>>>
Odpowiedz cytując
Bik
Senior Member
 
 
Od: 12.2002

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#6
Stary 22.09.2013, 18:54
Legia-Górnik 2:1, wiec we wtorek pojedynek drużyn nie pokonanych.
Odpowiedz cytując
St Yabol
Socios Wisła Kraków
 
 
Od: 10.2010
Skąd: Pernambuco

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#7
Stary 22.09.2013, 19:42
i zaczyna się dziać najgorsze, czyli kartki i kontuzje. miejmy nadzieje, że Jova nie ma poważnej kontuzji i jednak będzie mógł zabrać
Odpowiedz cytując
63.5 Kg
Senior Member
 
Od: 06.2003
Skąd: Stamtad ,gdzie nikt jeszcze nie dotarl :)

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#8
Stary 22.09.2013, 19:49
St Yabol napisał(a):Wyświetl post
i zaczyna się dziać najgorsze, czyli kartki i kontuzje. miejmy nadzieje, że Jova nie ma poważnej kontuzji i jednak będzie mógł zabrać
Za miesiąc tak...
Odpowiedz cytując
Squirtle88
Senior Member
 
 
Od: 10.2009

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#9
Stary 22.09.2013, 20:29
Niestety według mnie zaliczyć możemy 1 porażkę , obrona jest osłabiona . Lechia będzie zmobilizowana , już Michał Probierz o to zadba pamiętając swoją przygodę z Wisłą Kraków .
Odpowiedz cytując
Karherop
Socios Wisła Kraków
 
 
Od: 02.2006

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#10
Stary 22.09.2013, 20:30
Nalepa i Chrapek będą w tym meczu zagrożeni 3 żółtymi kartkami . Warto aby przed Legią się 'wyczyścili ' na mecz z Ruchem .

Mecz będzie ciężki , pachnie mi tu kolejnym bramkowym remisem . Lechia na pewno pozwoli nam na więcej w ofensywie niż ostro grająca cracovia , ale co za tym idzie zagrożenie naszej bramki będzie dużo większe.. te nieszczęsne absencje .

Za Ostoje wystąpi zapewne Nalepa. W pełni skoncentrowany powinien zaliczyć lepszy występ niż wczoraj. Poza tym.. innegio defensywnego pomocnika na ten moment nie mamy . No może poza Urygą po kontuzji który pewnie usiądzie na ławce.
Za Marko .. Chavez . Trzeba mu dać szansę , czy jeszcze się przyda tej drużynie w rundzie jesiennej . Jeśli zawali nam znowu mecz to niech lepiej manager mu się rozgląda za nowym klubem . U Smudy nie ma wybacz jak już na kimś postawi krzyżyk.
Za Bunozę najchętniej zobaczyłbym... Burligę. A Stolara lub Fryca na jego stronie . Donalda nie mieszajmy na razie do defensywy .

Reszta składu bez zmian , choć fajnie by było gdyby Smuda robił wcześniej zmiany . Tym bardziej że w końcu gramy co 3 dni .
Odpowiedz cytując
WISŁAZWE
WISŁA KRAKÓW
 
 
Od: 06.2008
Skąd: Reymonta 22

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#11
Stary 22.09.2013, 20:33
Karherop napisał(a):Wyświetl post
Nalepa i Chrapek będą w tym meczu zagrożeni 3 żółtymi kartkami . Warto aby przed Legią się 'wyczyścili ' na mecz z Ruchem .
Do tego Łukasz Burliga jak dobrze pamiętam.
W samym sercu trybun, w jego centrum, pojawiło się w piątkowy wieczór słowo pasja. Określenie, które najdobitniej tłumaczy to dlaczego większość z nas pojawia się na Reymonta, choć nie ma wyników, działań marketingowych, czy drużyny, z którą chcielibyśmy w pełni się utożsamiać.




Kraków, 9 marca 2012.






Odpowiedz cytując
Galonek
Senior Member
 
 
Od: 05.2009

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#12
Stary 22.09.2013, 20:33
Z pozytywnych informacji - chwalony ostatnimi czasy Dawidowicz nie zagra przeciwko nam za kartki.
"Przejąłem zespół na ostatnim miejscu, więc ani nie spadłem, ani się nie utrzymałem".

BYŁEŚ NA MECZU Z (7)EGIĄ? TO JUŻ WIESZ JAK TRAFIĆ NA KOLEJNY!!!
Odpowiedz cytując
Kibic1928
Senior Member
 
Od: 03.2008

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#13
Stary 22.09.2013, 21:32
Tak? a on czasem nie pauzował teraz w meczu z Zawisza?
Odpowiedz cytując
IncognitoTSW
Socios Wisła Kraków
 
 
Od: 08.2008

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#14
Stary 22.09.2013, 21:37
Kibic1928 napisał(a):Wyświetl post
Tak? a on czasem nie pauzował teraz w meczu z Zawisza?
Dokładnie tak, pauzował w meczu z Zawiszą.
Odpowiedz cytując
fanfan
Senior Member
 
Od: 09.2008

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#15
Stary 23.09.2013, 10:17
Ciężki mecz się zapowiada głównie przez bardzo dobrą formę Lechii jednak nie przesadzałbym zbytnio z brakiem możliwości gry Ostoji , Gordana i Marko . Myślę ,że są zawodnicy którzy mogą z powodzeniem zastąpić tą trójkę i gra nasza wcale nie musi ulec pogorszeniu . Obsada bramki jest oczywista , środek obrony :uważam ,że w parze z Głowackim w tym meczu powinien zagrać Chavez - On ma coś do udowodnienia a mecz przeciwko drużynie Probierza maksymalnie go zmotywuje . Nie wyobrażam sobie żeby na tej pozycji mógł zagrać ktoś inny , czy to Nalepa po tym co pokazał w derbach czy Uryga który po kontuzji grał na razie tylko w rezerwach . Osman ma możliwości by być jeszcze mocniejszym punktem od Marko a ten nie wiadomo jak długo będzie pauzował więc już musimy powoli zgrywać duet środkowych obrońców na Legię . Boki - na prawej wystawiłbym Stolarskiego a na lewej Burligę , przy obsadzie lewej obrony mam większe wątpliwości ale to przecież na jeden mecz . Bury zawalił bardzo przy bramce dla sąsiadki i może przydałby mu się za to karny odpoczynek ale z drugiej strony jest ciągle w dobrej formie fizycznej , Fryc to dla mnie wielka niewiadoma i tylko trener wie jak on się prezentuje na treningach ,i czy jest gotowy do gry . Jeśli jednak pokazuje się z dobrej strony to może warto dać mu szansę w tym meczu na lewej . Jest jeszcze Donald - nominalny lewy obrońca ale w derbach momentami sprawiał wrażenie mocno zagubionego , nie bardzo wiedział gdzie się ustawić , jak się poruszać , jeszcze ta Jego współpraca z kolegami z zespołu kuleje a w obronie może to mieć gorsze konsekwencje aczkolwiek już pewne doświadczenie z gry na tej pozycji posiada , z mocnymi rywalami również więc może to jest ten moment w którym powinien zagrać na swojej pozycji? Defensywny pomocnik - Nalepa , innego wyboru raczej nie mamy , dla Urygi jest chyba jeszcze za wcześnie na grę od pierwszych minut w pierwszym zespole mimo że już grywał w rezerwach ale to zupełnie inny poziom . Burdenskiego też się raczej nie spodziewam . Ofensywni środkowi - Garguła i Chrapek . Mam nadzieję ,że na ławce mecz zacznie Boguski i są na to duże szanse z Jego zdrowiem do tego sportu . Skrzydła - Małecki ( równie mocno mnie irytował w meczu derbowym co Boguski w drugiej połowie ) oraz Sarki który powinien dostać szansę zwłaszcza z przeciwnikiem który powinien grać otwartą piłkę i dzięki temu będzie więcej miejsca na boisku . Mógłbym też zamiast Małego na lewym skrzydle zagrać Donald , wtedy przy grze z kontry moglibyśmy być bardzo groźni ale ważne są dokładne piłki na wolne pole do naszych skrzydłowych i tu przede wszystkim rola Chrapka i Guły . Atak oczywiście Brożek ale na ławce miejsce dla Kamińskiego powinno się znaleźć i swoje minuty powinien w tym meczu dostać .
Czyli skład: Miśkiewicz ; Stolarski , Głowacki , Chavez , Burliga ; Garguła , Nalepa , Chrapek ; Sarki , Brożek , Donald .
Odpowiedz cytując
tommiyacht
Senior Member
 
 
Od: 09.2004

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#16
Stary 23.09.2013, 10:50
z racji naszych absencji mysle ze to bedzie ciezszy mecz niz z parchatymi (ciezszy sportowo, nie gatunkowo). Choc remis Lechii u siebie z Zawisza pozwala patrzec optymistycznie. Licze na jakies 1-0 z naszej strony.
Odpowiedz cytując
Kibic1928
Senior Member
 
Od: 03.2008

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#17
Stary 23.09.2013, 11:08
Moim zdaniem kluczem do pokonania Lechii będzie gra środka pola, jak odetniemy od piłki Matsui'ego to Buzała nie będzie dostawał prostopadłych piłek. Dodatkowo na pełnym gazie muszą grać boczni pomocnicy i obrońcy. Moim zdaniem sportowo to najcięższy mecz w tej rundzie dla Nas ( patrząc na suche statystyki i skład na papierze, wiadome boisko zweryfikuje ).
Odpowiedz cytując
Karherop
Socios Wisła Kraków
 
 
Od: 02.2006

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#18
Stary 23.09.2013, 11:09
tommiyacht napisał(a):Wyświetl post
z racji naszych absencji mysle ze to bedzie ciezszy mecz niz z parchatymi (ciezszy sportowo, nie gatunkowo). Choc remis Lechii u siebie z Zawisza pozwala patrzec optymistycznie. Licze na jakies 1-0 z naszej strony.
O wiele bardziej spodziewałbym się meczu z wymianą ciosów i 3-2 . Za dużo mamy niewiadomych w składzie i to może zaważyć na formie całej drużyny .

Co już widać w tym sezonie , tabela jest bardzo spłaszczona . Trzeba walczyć o każdy punkt , a nie trzeba mówić jak każde zwycięstwo jest cenne . Z Lechią trzeba wydrzeć 3 punkty.
Odpowiedz cytując
Rob_Zombie
Senior Member
 
Od: 07.2005
Skąd: Chrzanów

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#19
Stary 23.09.2013, 14:29
Probierz szczególnie będzie motywował Lechię, wiadomo, jego praca tutaj to wielka porażka i znając jego sposób bycia to ....i.ca go chwyta kiedy słyszy "Wisła". Dodatkowo u nas obrona w rozsypce. Będzie ciężko.
"(...)Był oskarżony o organizowanie w sezonie 2003/2004 wśród piłkarzy zrzutki pieniędzy, z których później opłacali sędziów pomagających Kolporterowi Koronie w awansie do II ligi. W trakcie śledztwa prowadzonego w ubiegłym roku przez wrocławską prokuraturę obaj przyznali się do winy(...)"
"(...)wciągał w handel meczami i młodych, i starych, i Polaków, i obcokrajowców, i tych, którzy na kupowanie wyników mieli, i tych, którzy nie mieli (tym przecież pożyczał).(...)"
Odpowiedz cytując
Grantar
Senior Member
 
Od: 08.2003
Skąd: Tarnów

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#20
Stary 23.09.2013, 14:33
................ Miskiewicz...................
Stolarski- Chavez - Głowacki - Burliga
..................Nalepa ......................
Małecki - Chrapek - Gargula- Guerier
................ Brożek
Za Maleckiego w drugiej po połowie Sarki ...
Za wycieńczonego walką Chrapka na ostatnie 20 minut Boguś
Ostatnio edytowane przez Grantar : 23.09.2013 o godz. 14:45.
"W życiu trzeba mieć pasję.... u mnie trafiło na piłkę " - Grantar kibic piknikowy.
Odpowiedz cytując
syryls
Senior Member
 
Od: 10.2011

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#21
Stary 23.09.2013, 14:47
Właśnie Małecki wozi tą piłkę na tym lewym skrzydle a jego lewa noga jest c najmniej słaba, nie lepiej aby od początku grał na prawym skrzydle. Szkoda że Smuda nie każe rotować ustawieniem w trakcie meczu
.
Odpowiedz cytując
!!IRIVER!!
Senior Member
 
Od: 08.2007

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#22
Stary 23.09.2013, 14:55
Zobaczymy jak to wyjdzie, na trybunach na pewno będzie miła atmosfera, ale od piłkarzy oczekuję 100% zaangażowania, większej determinacji niż w 2.połowie derbów, bo mimo że Probierz prowadzi drużynę naszych przyjaciół, to trzeba jemu pokazać między innymi kawałek niezłej piłki. Atutem jest własne boisko, trudno ocenić w jakim składzie personalnym wyjdziemy, ale zapewne na środku Głowa-Chavez, na lewą pójdzie Donald, a na prawej Bury, chociaż mnie martwi, że ostatnio bardzo mało szans dostaje Stolarski. Jak dla mnie tylko zwycięstwo w tym meczu, trzeba zacząć wygrywać, tak aby w 10.kolejce zrzucić z lidera Legię, albo w najgorszym razie zbliżyć się do nich na 1 punkt!
Odpowiedz cytując
heoij
Senior Member
 
Od: 12.2009

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#23
Stary 23.09.2013, 15:20
Przypominam, że mecz z Lechią jest ostatnim meczem u siebie przed hitowym pojedynkiem z Legią Warszawa na którym ma zostać zaprezentowana oprawa w której będzie uczesniczył cały stadion dlatego KAŻDY niech wrzuci przynajmniej 5 zł albo 10 zł jeżeli chemy żeby o widowisku na Reymonta mówiła cała kibicowska Polska !
Odpowiedz cytując
Drozd
Senior Member
 
Od: 03.2005
Skąd: North-east KR

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#24
Stary 23.09.2013, 15:37
Rob_Zombie napisał(a):Wyświetl post
Probierz szczególnie będzie motywował Lechię, wiadomo, jego praca tutaj to wielka porażka i znając jego sposób bycia to ....i.ca go chwyta kiedy słyszy "Wisła". Dodatkowo u nas obrona w rozsypce. Będzie ciężko.
A każdego Wiślaka powinna chwytać k...ca jak słyszy Probierz. I to nie tylko na trybunach ale przede wszystkim na murawie. Liczę na to, że wtłuczemy misiowi ile wlezie.

Lechia gra chaos, każdą piłkę walą na wolne pole, leci do niej Buzała, a za nim każdy kto nadąży i wrzuta może do kogoś trafi. Jak nie trafi to wszyscy na swoją połowę i przeszkadzamy. Przechwyt, lufa na wolne pole i lecimy na hura. To jest myśl trenerska Probierza. Wystarczy wygrać sprint z Buzałą, albo atakować od połowy i po Lechii.

Widziałem końcówkę ich meczu z Zawiszą. Cofnięta drużyna to koniec ich gry.
Hej Nasz TS !!
Odpowiedz cytując
FLPman
Junior Member
 
Od: 08.2010

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#25
Stary 23.09.2013, 15:41
To się po konferencji wyjaśniły dwie kwestie - Donald na lewej obronie i Chavez w środku, Smuda stwierdził, że Fryc nie ma lewej nogi, więc na lewej nie zagra, po za tym jak Donald zagrał na lewej obronie z Hiszpanią i Włochami to i z Lechią Gdańsk może zagrać, Nalepa ma za małą zwrotność żeby grać na środku obrony na poziomie Ekstraklasy.
Odpowiedz cytując
Kibic1928
Senior Member
 
Od: 03.2008

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#26
Stary 23.09.2013, 16:07
Hmm czyli Nalepa na 99% na DP za Ostoje. No nic, mam nadzieje, że po meczu z Lechią Chavez da mi ( i nie tylko zapewne ) powód do pozytywniejszego spojrzenia na jego gre i będzie wstępem do tego żebym pod koniec rundy mógł przyznać się do błędu w jego ocenie.
Odpowiedz cytując
Korbit
Senior Member
 
 
Od: 11.2009
Skąd: z głębi duszy

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#27
Stary 23.09.2013, 16:30
Chavez... coraz bardziej się tego obawiam... zastanawia mnie czy taki Stolar nie mógłby zagrać w środku?
Odpowiedz cytując
JacekFan
Senior Member
 
 
Od: 09.2004
Skąd: Kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#28
Stary 23.09.2013, 16:56
Co wyście się na tego Chaveza nakręcili? Myślę że zaliczy bardzo dobry występ. Facet ma doświadczenie i w piłkę umie grać zluzujcie. Na dziś to najlepsza alternatywa. Facet się z dupy nie wzioł. To ze miał słaby początek sezonu - cóż nawet najlepszym się zdarza.
Odpowiedz cytując
FraMat
Senior Member
 
 
Od: 03.2003

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#29
Stary 23.09.2013, 17:59
Korbit napisał(a):Wyświetl post
Chavez... coraz bardziej się tego obawiam... zastanawia mnie czy taki Stolar nie mógłby zagrać w środku?
Jak już ktoś wyżej napisał: Chavez jest do ch... reprezentantem i nie zagra po raz pierwszy w życiu na środku obrony!
Popełnił błąd w meczu z Jagą, ale grając na nie swojej pozycji.
Ciekaw jestem jak na pozycji defensywnego pomocnika zagrałby Głowacki. Pewnie tez popełniłby jakiś błąd wynikający z braku doświadczenia w grze na tej pozycji i wszyscy uważaliby, że jest beznadziejny.

Smuda może i nie jest geniuszem i nie potrafi dobrze zareagowac w trakcie meczu, ale przed meczem potrafi porządnie przeanalizować swój stan posiadania.
To tylko moje zdanie, z którym nikt nie musi się zgadzać

...nie będę wchodził w dalsze dyskusje z idiotą....


Odpowiedz cytując
WISŁAZWE
WISŁA KRAKÓW
 
 
Od: 06.2008
Skąd: Reymonta 22

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#30
Stary 23.09.2013, 19:06
Paweł Pskit poprowadzi jutrzejszy mecz przyjaźni na Reymonta pomiędzy Wisłą a Lechią.
Arbiter z Łodzi prowadził już w tym sezonie mecz z udziałem Wiślaków, było to spotkanie w ramach 4. kolejki Ekstraklasy Wisła - Jagiellonia.
W samym sercu trybun, w jego centrum, pojawiło się w piątkowy wieczór słowo pasja. Określenie, które najdobitniej tłumaczy to dlaczego większość z nas pojawia się na Reymonta, choć nie ma wyników, działań marketingowych, czy drużyny, z którą chcielibyśmy w pełni się utożsamiać.




Kraków, 9 marca 2012.






Odpowiedz cytując

Wstecz   Forum Kibiców Wisły Kraków > Wisła Kraków > Wisła Kraków - piłka nożna

Odpowiedź

Zasady wysyłania postów
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is Włączony
MordkiWłączony
[IMG] code is Włączony
HTML code is Wyłączone

Skok do forum


Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 19:21.