
|
|||||||
| Wisła Kraków - piłka nożna Tutaj możesz spokojnie i rzeczowo porozmawiać o wszystkich tematach związanych z "Białą Gwiazdą". Pokój z założenia zawierać ma tematy dotyczące drużyny. |
| Wyświetl wyniki ankiety: Jakim wynikiem zakończy się spotkanie pomiędzy Wisłą a Piastem? | |||
| Pewnym zwycięstwem Białej Gwiazdy! |
|
53 | 50,48% |
| Skromnym zwycięstwem! |
|
45 | 42,86% |
| Będzie remis. |
|
5 | 4,76% |
| Zwycięstwem Piasta. |
|
2 | 1,90% |
| Głosujących: 105. Nie możesz głosować w tej ankiecie | |||
![]() |
|
|
Narzędzia tematu | Tryby wyświetlania |
|
Senior Member
Od: 11.2011
Offline |
#91
|
|
Czy ktoś zauważył, część na "a tak na serio". Wyraziłem żartobliwa opinię że i drugą jedenastką można by się zjebanej cracovi przeciwstawić, ale założeniem wypowiedzi było raczej to, że z perspektywy czasu i paniki przed sezonem odnośnie zmienników, wychodzi na to że brakuje nam w tym momencie kogoś na rozegranie ( właściwie do pierwszej 11) .
Reszta "pseudo rzemieślników" jak to nazwał Tomek11, moim zdaniem jest na średnim poziomie naszej kopanej. Na forum można znaleźć wypowiedzi z zeszłego sezonu kiedy ludzie chcieli Czekaja na obronie, opinie o Chavezie z okresu kiedy dzielił i rządził w polu karnym też można znaleźć. No ale to moja opinia, a że się nie znam to jest pewnie gówno warta. |
|
|

|
||||||
![]() |
|
|