The White Star Division - Wisła Kraków


Wstecz   Forum Kibiców Wisły Kraków > Wisła Kraków > Wisła Kraków - piłka nożna
Nazwa użytkownika
Hasło


Wisła Kraków - piłka nożna Tutaj możesz spokojnie i rzeczowo porozmawiać o wszystkich tematach związanych z "Białą Gwiazdą". Pokój z założenia zawierać ma tematy dotyczące drużyny.

Odpowiedź
 
Narzędzia tematu Tryby wyświetlania
Carol09
Member
 
 
Od: 10.2007

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#61
Stary 16.08.2013, 21:46
http://www.youtube.com/watch?v=Ah5Bi1PWxRk
Odpowiedz cytując
Yossarian
Senior Member
 
 
Od: 11.2002
Skąd: Barcelona\Rubi

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#62
Stary 16.08.2013, 22:08
soQlABG napisał(a):Wyświetl post
na trybunach transparent : "Artur Boruc - Smuda ...."
Wiocha jak ch.u.j.I jeszcze to pucowanie sie do Boruca.
Zawsze mi sie wydawalo ,ze trenerzy i zawodnicy nie sa strona w kibicowskich konfliktach,ale coz co kraj to obyczaj.Duchowy przywodca ich najwiekszej zgody niejaki Oblesnoworski a.k.a wlochata klata wytyczyl im kierunek.
A tak swoja droga to jak bardzo trzeba miec zryty dekiel,zeby tracic czas na papranie farbkami czy innymi kredkami transparentu z pociskiem na Smude.
Odpowiedz cytując
ArturBarlinek
Socios Wisła Kraków
 
 
Od: 10.2011
Skąd: Barlinek/Kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#63
Stary 17.08.2013, 09:05
czy za taki transparent sędzia ma prawo przerwać mecz?

Sarapata o Głowackim i Brożku: Dziękuję za szacunek do kibiców, wierność barwom, siłę charakteru, wyrozumiałość i klasę. Za stawianie zawsze na pierwszym miejscu dobra klubu. Jesteście Wisłą Kraków. Jej siłą, historią i legendą na zawsze!

Odpowiedz cytując
domin_czyzyny
Socios Wisła Kraków
 
Od: 09.2010
Skąd: Kraków/Bolechowice

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#64
Stary 17.08.2013, 09:19
Moze i transparent głupi, ale co z tego ? Kibice maja mieć prawo tylko do slodzenia ?
Gdyby byli Wislacy odpowiedzieliby na ten głupi tekst i tyle. Śmieszna mnie znów artykuły w Gównie Wybiórczym, ze skandal, itp.
Odpowiedz cytując
Ogryzek
Senior Member
 
 
Od: 03.2004
Skąd: Pod koniec VIII wieku powstało państwo Wiślan. Stolicą Wiślan jest Kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#65
Stary 17.08.2013, 12:19
domin_czyzyny napisał(a):Wyświetl post
Moze i transparent głupi, ale co z tego ? Kibice maja mieć prawo tylko do slodzenia ?
Gdyby byli Wislacy odpowiedzieliby na ten głupi tekst i tyle. Śmieszna mnie znów artykuły w Gównie Wybiórczym, ze skandal, itp.
Tak z ciekawości co im Smuda zawinił?

Dla mnie takie transparenty ad personam powinny być uzasadnione. np. Smuda coś głupiego powiedział o Zagłebiu albo porzucił zespół Zagłębia na rzecz Wisły. A to ani śmieszne, ani prowokujące tylko głupie jak pierd w towarzystwie. Zostaje smród pierdzin i tyle.

Czemu nie do Nas "nożowników" coś nie pocisnęli? Byłoby to OK. Ale do Smudy?

I żeby była jasność nie jestem przeciwnikiem prowokujących transparentów czy wulgaryzmów na stadionie. Stadion to nie teatr. A tutaj o co chodzi? Głupie jak wyskrobanie przez 12 latka ch.uj na ławce w szkole.
(Reakcja GW mnie nie interesuje w tym wszystkim, to osobny temat)


BTW
Widziałeś flagę Olkusza Zagłębia? Kolejni zakompleksieni?
Ostatnio edytowane przez Ogryzek : 17.08.2013 o godz. 12:22.
„Pierwotnie polską barwą narodową był »karmazyn« uważany w średniowieczu za najszlachetniejszy z kolorów. Wykorzystywany był on jako symbol dostojeństwa i bogactwa. Z uwagi na cenę barwnika potrzebnego do uzyskania tego koloru mało kto mógł sobie na niego pozwolić...
Odpowiedz cytując
Roszek
Senior Member
 
Od: 08.2007

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#66
Stary 17.08.2013, 12:21
Moim zdaniem obserwator powinien na to jakoś zareagować. Jedyne co było to błaganie spikera o zdjęcie transparentu, co wywoływało śmiech na trybunach. A po zdjęciu transparentu po 30 minutach spiker dziękował za to, że został wysłuchany
Odpowiedz cytując
Błaszczu_WIŚLAK
Socios Wisła Kraków
 
Od: 06.2011
Skąd: Kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#67
Stary 17.08.2013, 12:24
Ogryzek napisał(a):Wyświetl post
Tak z ciekawości co im Smuda zawinił?

Dla mnie takie transparenty ad personam powinny być uzasadnione. np. Smuda coś głupiego powiedział o Zagłebiu albo porzucił zespół Zagłębia na rzecz Wisły. A to ani śmieszne, ani prowokujące tylko głupie jak pierd w towarzystwie. Zostaje smród pierdzin i tyle.

Czemu nie do Nas "nożowników" coś nie pocisnęli? Byłoby to OK. Ale do Smudy?

I żeby była jasność nie jestem przeciwnikiem prowokujących transparentów czy wulgaryzmów na stadionie. Stadion to nie teatr. A tutaj o co chodzi? Głupie jak wyskrobanie przez 12 latka ch.uj na ławce w szkole.
(Reakcja GW mnie nie interesuje w tym wszystkim, to osobny temat)


BTW
Widziałeś flagę Olkusza Zagłębia? Kolejni zakompleksieni?
koleżanki Legii to żeby sie przypucować wywiesili transparent o Borucu.
A co do flagi Olkusza to ktoś tam jest za Zagłębiem ale to raczej marginalne osoby, więcej by musiała opisać osoba z Olkusza.
Odpowiedz cytując
Bóg Trybun (objawion)
Socios Wisła Kraków
 
 
Od: 11.2007
Skąd: z pewnej arcyskromnej oprawy

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#68
Stary 17.08.2013, 12:51
Ogryzek napisał(a):Wyświetl post
BTW
Widziałeś flagę Olkusza Zagłębia? Kolejni zakompleksieni?
Ma już kilka lat ta szmata a jak jest w Olkuszu wie każdy, kto się choć trochę obraca w klimatach. Ogólnie śmiech i słowiki ;-)

---

Zacznę od minusów. Trzeba od siebie wymagać. Nalepa, Małecki - tempo za późno. Na Sosnowiec wystarczy, na amikę nie.
Patryk niestety dalej chce sam wygrywać mecze i - zamiast unikać zagęszczenia, stykowych sytuacji (przestrzeń mu służy, kiedy gra szeroko i do przodu może sobie nawet dziesięć razy tę piłkę dziubać zanim postawi kropkę) - Mały sam komplikuje sobie sytuację. Szuka takich rozwiązań, z których wyjść moze albo jako Zidane albo wcale. Czuje głod bohaterstwa.
Nalepa odwrotnie - boi się odpowiedzialności. Coś z niego być może, bo widzi, myśli i kopie w normie, ale mentalnie czeka go szlifierka. Pewności siebie nabiera się z meczami, wiem, ze nowa pozycja i presja większa niż w polu kukurydzy, biorę to wszystko pod uwagę. Ale z Lodziarą nie będzie czasu na dojrzewanie.

Sarki zero kontaktu ze światem. Był tam pod koniec moment, kiedy wbiegł na "9", on tyłem do bramki rywala, za plecami cisza spokój, zawiesina w jego stronę i krzyczą mu chłopaki "czas" (...) Sarki zgrywa głową za siebie, do nikogo. Tylko przykład, ale wiele mówiący o jego skomunikowaniu z zespołem.

Arek, Bunoza, Chrapski, świetnie, Brożek, Garguła dobrze, Stolarskiego za bardzo lubię, żeby oceniać obiektywnie ;-)

Wreszcie Jova. Facet jest osobną kategorią. Gra obok Głowy, tyle pozytywnego mozna o nim napisać. Nie pomaga, rzadko przeszkadza ale wg mnie tyka jak bomba - jak już jebnie to zdrowo i po całosci. Oby nie z Lodziarą.
Są momenty, w których wyłazi z niego straszna niepewność. Wydziarany jak wiking ale miętki jak emo. Proponuję pod....ić go mentalnie przed amiką, jakiś transparent o srebrenicy może albo kosowarach
są kibice i kibuce, Kraków wiedzie prym w tej sztuce

Odpowiedz cytując
FraMat
Senior Member
 
 
Od: 03.2003

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#69
Stary 17.08.2013, 13:50
Bóg Trybun (objawion) napisał(a):Wyświetl post
Zacznę od minusów. Trzeba od siebie wymagać. Nalepa, Małecki - tempo za późno. Na Sosnowiec wystarczy, na amikę nie. (...)
Też minusy: przez większą część spotkania nasza druga linia traciła całe mnóstwo piłek gdyż sosnowiczanie po prostu naszych nieustannie wyprzedzali. Wislacy czekali na podanie od obrońców stojąc a przeciwnicy wybiegali do tych piłek, Stąd brały sie częste straty a druga linia była praktycznie nie pod grą. Na szczęście nie był to zbyt dobry rywal i od czasu do czasu, garjąc szerzej łatwiej dochodziliśmy do sytuacji.
Na jakąkolwiek drużynę ekstraklasy to już nie wystarczy
To tylko moje zdanie, z którym nikt nie musi się zgadzać

...nie będę wchodził w dalsze dyskusje z idiotą....


Odpowiedz cytując
Wertian
Senior Member
 
Od: 02.2007
Skąd: NH

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#70
Stary 17.08.2013, 13:54
WISŁAZWE napisał(a):Wyświetl post
Poiwem szczerze, że wątpiłem w to, że jeszcze kiedykolwiek powiem że Łukasz zagrał dobry mecz a tu już chwalę go po raz kolejny. Przy Smudzie to nie ten sam popularny ''gumżuj''
Sam nie zliczę ile to razy zaczynałem od Garguły gdy przychodziło do wymieniania piłkarzy do odstrzelania w Wiśle. Odpalił kilka dobrych lat za późno... ale lepiej poźno niż wcale. Pamiętać należy dlatego, że jeśli ma się spłacić to na koniec sezonu powienien mieć średnią przynajmniej jednej bramki i jednej asysty na mecz. Szczerze, bez ironii mu tego życzę.
"Not to touch the earth not to see the sun"
Odpowiedz cytując
huberix
Senior Member
 
 
Od: 02.2013
Skąd: Kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#71
Stary 17.08.2013, 14:12
Przynajmniej Guła odpalił. Trzeba przyznać, że w ważnym dla Wisły momencie, gdy wszystko się tu zmienia itd.
Odpowiedz cytując
Bóg Trybun (objawion)
Socios Wisła Kraków
 
 
Od: 11.2007
Skąd: z pewnej arcyskromnej oprawy

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#72
Stary 17.08.2013, 14:26
FraMat napisał(a):Wyświetl post
Też minusy: przez większą część spotkania nasza druga linia traciła całe mnóstwo piłek gdyż sosnowiczanie po prostu naszych nieustannie wyprzedzali. Wislacy czekali na podanie od obrońców stojąc a przeciwnicy wybiegali do tych piłek, Stąd brały sie częste straty a druga linia była praktycznie nie pod grą. Na szczęście nie był to zbyt dobry rywal i od czasu do czasu, garjąc szerzej łatwiej dochodziliśmy do sytuacji.
Na jakąkolwiek drużynę ekstraklasy to już nie wystarczy
Szerokościa można otworzyć kazdą obronę, problem w tym jak tę przestrzeń wykorzystać i jak się zorganizować po ewentualnej stracie. Nie było mnie W Ssn więc nie ocenię, jak zachowywała się nasza obrona jako formacja w momentach, w których byliśmy przy piłce - mam nadzieję, ze graliśmy wysoko (w 2. połowie raczej tak było, sadząc po miejscach przechwytów Nalepy, wiec jakoś to skracanie gry nam zaczyna wychodzić).

Był taki moment we Wrocławiu ( mniej więcej od 55. minuty), gdzie - nie wiem, jak to wyglądało z kamer - ale na żywca ręce składały się same do oklasków: Głowa tuż za środkowym kółkiem, pomocnicy idą na piłkę a Śląsk nie może wyjść z połowy. Straty były, są i będą, ważne, żeby miał kto te piłki zbierać - nie osoba, a formacja.
Kluczem jest pomoc, która myśli na boisku i ustawia sobie rywala natychmiast po stracie. Pomoc, która wie, co zrobić z piłka i bez niej. Tutaj nie ukrywam, że bardzo się cieszę na grę Chrapka i Garguły. Szczególnie Chrapka. Obydwaj asystują strzelają, nie przeszkadzają sobie na boisku, a do tego Chrapek daje coś ekstra - odbiór i utrzymanie piłki = czas (do zorganizowania ataku i obrony).
Jeżeli dojdzie do tego Brożyna, która nie tylko poluje na bramki ale też biega po stracie to zacznie trybić w tej drużynie organizacja bez piłki. A to już na ligę wystarcza spokojnie.
są kibice i kibuce, Kraków wiedzie prym w tej sztuce

Odpowiedz cytując
rychu
Senior Member
 
Od: 09.2010

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#73
Stary 17.08.2013, 16:33
Lechia wygrywa 2-0 z Siarką, więc to z nimi zagramy u siebie w 1/8 finału PP. Mecz 22 października lub 5 listopada.

Natomiast w dogrywce męczy się Śląsk, który może być naszym rywalem w ćwierćfinale.
Ostatnio edytowane przez rychu : 17.08.2013 o godz. 16:45.
TYLKO WISŁA
Odpowiedz cytując
FraMat
Senior Member
 
 
Od: 03.2003

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#74
Stary 17.08.2013, 17:46
Za to druzyna z Warszawy przeszła, według prasy spacerkiem, bo było 3:0.
Myśmy sie bardzo męczyli i dlatego było 4:0.

Noż kurczę... nie lepiej było spacerować?
To tylko moje zdanie, z którym nikt nie musi się zgadzać

...nie będę wchodził w dalsze dyskusje z idiotą....


Odpowiedz cytując
jaro1985r
Senior Member
 
 
Od: 05.2007

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#75
Stary 18.08.2013, 16:29
Jest gdzieś rozpiska ile kasy dostają kluby za awanse do kolejnych rund w Pucharze Polski?
Odpowiedz cytując
gypsy
Senior Member
 
 
Od: 08.2010

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#76
Stary 18.08.2013, 16:47
Tutaj jest rozpiska, nawet z porównaniem do Pucharu Niemiec. Zbyt dużych kokosów za to nie ma, ale zawsze to jakiś grosz: http://sport.tvp.pl/6803286/pilka-no...ucharze-polski
Odpowiedz cytując
WISŁAZWE
WISŁA KRAKÓW
 
 
Od: 06.2008
Skąd: Reymonta 22

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#77
Stary 21.10.2013, 14:57
Cisza w temacie.. A tu wychodzi na to, że jutro przed nami jedno z ważniejszych spotkań w tej rundzie.
Dlaczego?

Po pierwsze, będzie to mecz w którym poznamy charakter drużyny Franciszka Smudy, czy porażka w sobotnim spotkaniu była przypadkowa, czy to może początek niechlubnej passy.. Czy Wiślacy są wstanie zregenerować się na tyle żeby jutro zaprezentować maksimum swoich możliwości?

Odpowiedź na to pytanie poznamy jutro wieczorem, być może już po 90 minutach a może po 120.

Po drugie, jak wiadomo zdobywca Pucharu Polski ma szansę na zakwalifikowanie się do pucharów później zasady przyznawania miejsca miejsca w el. Ligi Europy ulegną zmianie. Mianowicie w przypadku zdobycia przez drużynę X - mistrzostwa Polski oraz krajowego pucharu - przegrany w finale nie dostaje w nagrodę miejsca w eliminacjach, tylko automatycznie dostaje je kolejna drużyna w ligowej tabeli.

Dla Wisły zdobycie Pucharu może okazać się jedyną drogą do Europy, będzie o to niezmiernie ciężko, bo długi sezon i zbyt krótka ławka rezerwowych mogą mieć tu znaczenie w decydującej części sezonu. W ramach 1/8 finału rozrywany jest jeszcze jeden mecz, oznacza to, że zwycięzca jutrzejszego pojedynku zagra na wiosnę w ćwierćfinale.

Spotkanie sędziował będzie Bartosz Frankowski z Torunia. W tym sezonie Frankowski sędziował już spotkanie z udziałem piłkarzy Lechii Gdańsk zakończone remisem 1:1 z Pogonią Szczecin.

Mecz będzie można zobaczyć na żywo na Reymonta 22! Bilety do zakupienia w Strefie Kibica oraz przez Internet - cena wejściówek to:

10 złotych (na każdy sektor) - ulgowy dla posiadaczy karnetów
15 złotych (na każdy sektor) - normalny dla posiadaczy karnetów.

15 złotych (na każdy sektor - ulgowy wolna sprzedaż
20 złotych (na każdy sektor) - normalny wolna sprzedaż.




Transmisję ze spotkania przeprowadzi stacja TVN Turbo.



Wszyscy na mecz!




-----------

EDIT: Oczywiście kolega ma rację, już zmieniłem.
Ostatnio edytowane przez WISŁAZWE : 21.10.2013 o godz. 15:58.
W samym sercu trybun, w jego centrum, pojawiło się w piątkowy wieczór słowo pasja. Określenie, które najdobitniej tłumaczy to dlaczego większość z nas pojawia się na Reymonta, choć nie ma wyników, działań marketingowych, czy drużyny, z którą chcielibyśmy w pełni się utożsamiać.




Kraków, 9 marca 2012.






Odpowiedz cytując
glowinus
Junior Member
 
Od: 08.2010

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#78
Stary 21.10.2013, 15:31
Mała nieścisłość w powyższym wpisie. Zwycięzca PP dalej dostanie miejsce w LE, chyba że zakwalifikuje się przez ligę, wtedy jego miejsca nie dostanie jak dotychczas finalista PP, tylko kolejna drużyna w lidze.
Odpowiedz cytując
Elefant
Senior Member
 
Od: 08.2010

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#79
Stary 21.10.2013, 17:52
Nie jestem zbytnim optymistą przed jutrzejszym meczem, patrząc na styl gry Lechii i nasz w sobotę
Jedyna nadzieja w tym, że gramy u siebie.
Odpowiedz cytując
mitmichael
Socios Wisła Kraków
 
 
Od: 11.2008

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#80
Stary 21.10.2013, 17:54
Wisła Kraków - Lechia Gdańsk (18:00) - Bartosz Frankowski (Toruń) WISLAZWE jaki jest to dla Nas sedzia? Pewnie sie orientujesz w tym temacie.
Odpowiedz cytując
WISŁAZWE
WISŁA KRAKÓW
 
 
Od: 06.2008
Skąd: Reymonta 22

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#81
Stary 21.10.2013, 20:48
mitmichael napisał(a):Wyświetl post
Wisła Kraków - Lechia Gdańsk (18:00) - Bartosz Frankowski (Toruń) WISLAZWE jaki jest to dla Nas sedzia? Pewnie sie orientujesz w tym temacie.

W tym sezonie jeszcze nie prowadził naszych spotkań. Natomiast w poprzednim sezonie 2012/13 prowadził 3 mecze Białej Gwiazdy:

Ekstraklasa 18. kolejka Polonia Warszawa - Wisła Kraków 1:2
Ekstraklasa 23. kolejka Jagiellonia Białystok - Wisła Kraków 2:2
Ekstraklasa 27. kolejka Śląsk Wrocław - Wisła Kraków 3:0


------------

Jutro trener Probierz nie będzie mógł skorzystać z usług Sebastiana Madery który jest kontuzjowany tak to pozostali piłkarze są do dyspozycji szkoleniowca Lechii.

Z naszego obozu póki co nie dobiegają niepokojące informacje na temat kontuzjowanych zawodników, co powinno nas cieszyć.
Jedynie Osman Chavez nie będzie brany pod uwagę przy ustalaniu meczowej 18.
Ostatnio edytowane przez WISŁAZWE : 21.10.2013 o godz. 20:53.
W samym sercu trybun, w jego centrum, pojawiło się w piątkowy wieczór słowo pasja. Określenie, które najdobitniej tłumaczy to dlaczego większość z nas pojawia się na Reymonta, choć nie ma wyników, działań marketingowych, czy drużyny, z którą chcielibyśmy w pełni się utożsamiać.




Kraków, 9 marca 2012.






Odpowiedz cytując
Galonek
Senior Member
 
 
Od: 05.2009

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#82
Stary 22.10.2013, 08:40
Po lekturze forum Lechii można wywnioskować, że w Gdańsku powoli zaczyna działać "efekt Probierza". Coraz głośniejsze "słuchy chodzą" o tym, że kopacze grają przeciwko trenerowi. Pomimo tego, że w takich sytuacjach, moim zdaniem, powinno zawsze stawać się po stronie szkoleniowca, to sytuacja ta pokazuje, że MP ma jakieś problemy socjalizacyjne i komunikacyjne.

Bo nawet pyska drzeć powinno się z sensem...
"Przejąłem zespół na ostatnim miejscu, więc ani nie spadłem, ani się nie utrzymałem".

BYŁEŚ NA MECZU Z (7)EGIĄ? TO JUŻ WIESZ JAK TRAFIĆ NA KOLEJNY!!!
Odpowiedz cytując
Adenalix
Senior Member
 
 
Od: 08.2003
Skąd: Kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#83
Stary 22.10.2013, 12:41
Wygrana w meczu wprowadzi spokój. Porażka zbuduje teorię o początku złej passy. To nie będzie porywający mecz bo nie ma prawa taki być. Moim zdaniem szanse na pozytywny wynik rozkładają się 45-55 dla braci z Gdańska. W pierwszym meczu wygranym przez nas wysoko mieli mecz pod kontrolą i gra toczyła się bardziej w środku pola. Gdyby nie czerwień, trudno byłoby coś strzelić bo to tego momentu nie stworzyliśmy sobie żadnej okazji. Oczywiście wiem, że mecz meczowi jest nierówny, ale Wisła nie robi postępów i nawet nie winię za to ani Trenera i Piłkarzy. Gramy najbardziej "ergonomicznie" jak się da czyli do maksimum wykorzystujemy posiadany potencjał grając mądrze, ekonomicznie i skutecznie. Rozegraliśmy ok. 15 spotkań na oko 14 piłkarzami i jesteśmy na 3 miejscu w tabeli z najmniejszą liczbą porażek i straconych bramek. Moim zdaniem dotarliśmy do sufitu, którego nie przeskoczymy z takim potencjałem sportowym. O samym meczu: ładnie nie będzie, ale podstawa to zero z tyłu. Powinniśmy zagrać z kontry, wpuszczając nasze "czarne skrzydła"ok. 65 minuty meczu. Tylko pewnie Gurrer zagra od początku na lewej. Nie obraziłbym się na 0-0.
Do what you mean and mean what you do.
Odpowiedz cytując
funkykoval
Socios Wisła Kraków
 
Od: 05.2005
Skąd: Wrocław

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#84
Stary 22.10.2013, 12:59
A dlaczego Donald miałby zagrać od początku na lewej, przecież Bunoza w pucharze jeszcze kartki nie dostał.
JAZDA, JAZDA, JAZDA BIAŁA GWIAZDA !!!!!!!!!!!!!!!!!!
Odpowiedz cytując
FraMat
Senior Member
 
 
Od: 03.2003

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#85
Stary 22.10.2013, 13:02
Adenalix napisał(a):Wyświetl post
Nie obraziłbym się na 0-0.
Nie rozumiem. Z Lechią tylko jeden mecz chyba? Dwie drużyny mają awansować do ćwierćfinału?
To tylko moje zdanie, z którym nikt nie musi się zgadzać

...nie będę wchodził w dalsze dyskusje z idiotą....


Odpowiedz cytując
Adenalix
Senior Member
 
 
Od: 08.2003
Skąd: Kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#86
Stary 22.10.2013, 13:33
FraMat napisał(a):Wyświetl post
Nie rozumiem. Z Lechią tylko jeden mecz chyba? Dwie drużyny mają awansować do ćwierćfinału?
Przepraszam, byłem przekonany, że mecz i rewanż. W takiej sytuacji obie drużyny zapewne nastawią się na grę z kontry Resztę moich wypocin podtrzymuję.
Do what you mean and mean what you do.
Odpowiedz cytując
Drozd
Senior Member
 
Od: 03.2005
Skąd: North-east KR

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#87
Stary 22.10.2013, 14:50
Galonek napisał(a):Wyświetl post
Po lekturze forum Lechii można wywnioskować, że w Gdańsku powoli zaczyna działać "efekt Probierza". Coraz głośniejsze "słuchy chodzą" o tym, że kopacze grają przeciwko trenerowi. Pomimo tego, że w takich sytuacjach, moim zdaniem, powinno zawsze stawać się po stronie szkoleniowca, to sytuacja ta pokazuje, że MP ma jakieś problemy socjalizacyjne i komunikacyjne.

Bo nawet pyska drzeć powinno się z sensem...
Probierz to pi...a a nie trener, zrobili z niego gwiazdę bo pewnie miał "zasługi". Nawet na selekcjonera niektórym wygląda Prawda jest jednak brutalna ... Grał chłopina całe życie w przeciętnym klubie na pozycji gdzie wystarczy szybko biegać to skąd miał się nauczyć?
Hej Nasz TS !!
Odpowiedz cytując
keth
Member
 
Od: 09.2013

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#88
Stary 22.10.2013, 15:10
w ćwierćfinale są już dwa mecze? ten jeden mecz w 1/8 delikatnie mówiąc nie jest zbyt sprawiedliwy
Odpowiedz cytując
WISŁAZWE
WISŁA KRAKÓW
 
 
Od: 06.2008
Skąd: Reymonta 22

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#89
Stary 22.10.2013, 15:12
keth napisał(a):Wyświetl post
w ćwierćfinale są już dwa mecze? ten jeden mecz w 1/8 delikatnie mówiąc nie jest zbyt sprawiedliwy

Tak na wiosnę czyli od ćwierćfinałów są już dwa spotkania.
W samym sercu trybun, w jego centrum, pojawiło się w piątkowy wieczór słowo pasja. Określenie, które najdobitniej tłumaczy to dlaczego większość z nas pojawia się na Reymonta, choć nie ma wyników, działań marketingowych, czy drużyny, z którą chcielibyśmy w pełni się utożsamiać.




Kraków, 9 marca 2012.






Odpowiedz cytując
Stelio
Senior Member
 
 
Od: 09.2013
Skąd: Kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#90
Stary 22.10.2013, 18:55
Cytat:
w ćwierćfinale są już dwa mecze? ten jeden mecz w 1/8 delikatnie mówiąc nie jest zbyt sprawiedliwy

Nie masz już co się martwić o ćwierćfinał
Odpowiedz cytując

Wstecz   Forum Kibiców Wisły Kraków > Wisła Kraków > Wisła Kraków - piłka nożna

Odpowiedź

Zasady wysyłania postów
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is Włączony
MordkiWłączony
[IMG] code is Włączony
HTML code is Wyłączone

Skok do forum


Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 23:00.