The White Star Division - Wisła Kraków


Wstecz   Forum Kibiców Wisły Kraków > Wisła Kraków > Wisła Kraków - piłka nożna
Nazwa użytkownika
Hasło


Wisła Kraków - piłka nożna Tutaj możesz spokojnie i rzeczowo porozmawiać o wszystkich tematach związanych z "Białą Gwiazdą". Pokój z założenia zawierać ma tematy dotyczące drużyny.

Wyświetl wyniki ankiety: Spotaknie pomiędzy Wisłą a Jagiellonią zakończy się
Przekonującym zwycięstwem Białej Gwiazdy! 21 31,34%
Skromnym zwycięstwem Białej Gwiazdy 32 47,76%
Remisem. 12 17,91%
Niestety, goście wygrają. 2 2,99%
Głosujących: 67. Nie możesz głosować w tej ankiecie

Odpowiedź
 
Narzędzia tematu Tryby wyświetlania
WISŁAZWE
WISŁA KRAKÓW
 
 
Od: 06.2008
Skąd: Reymonta 22

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#1
Stary 07.08.2013, 15:20. [4 kolejka] WISŁA Kraków - Jagiellonia Białystok, 9 sierpnia, godzina 20:30


Trzy kolejki T-Mobile Ekstraklasy już za nami, liderem nadal pozostaje warszawska Legia, która póki co zgromadziła komplet punktów. Wisła z dorobkiem 5 oczek zajmuje aktualnie 7 pozycję, natomiast najbliższy rywal ''Białej Gwiazdy'' - Jagiellonia Białystok z 6 oczkami na koncie plasuje się tuż za podium.

Spotkanie z Jagiellonią Białystok odbędzie się w piątkowy wieczór na Reymonta 22, początek meczu 20:30.



Historia spotkań pomiędzy Wisłą Kraków a Jagiellonią Białystok:



Sezon 2006/07

Brak spotkań.

Sezon 2007/08

6 października 2007, 18:00 Wisła Kraków – Jagiellonia Białystok 5:0, Marek Zieńczuk 9,53, Paweł Brożek 36, Jean Paulista 41, Piotr Brożek 72

Sezon 2008/09

11 kwietnia 2009, 17:30 Wisła Kraków – Jagiellonia Białystok 1:0, Marcin Baszczyński 3

Sezon 2009/10

29 sierpnia 2009, 16:00 Wisła Kraków – Jagiellonia Białystok 2:1, Júnior Díaz 21, Paweł Brożek 30 - Mariusz Pawełek 82 (s)

Sezon 2010/11

3 kwietnia 2011, 14:45 Wisła Kraków – Jagiellonia Białystok 2:0, Andraž Kirm 26, Cwetan Genkow 63

Sezon 2011/12

15 października 2011, 18:00 Wisła Kraków – Jagiellonia Białystok 3:1, Dudu Biton 79, Cwetan Genkow 87, Andraž Kirm 89 - Jan Pawłowski 57

Sezon 2012/13

20 października 2012, 18:00 Wisła Kraków – Jagiellonia Białystok 0:0



Zmiany przy Słonecznej.

W przerwie letniej w Białystoku doszło do kilku istotnych zmian. Po pierwsze stadion w Białymstoku nabiera kształtów i z każdym dniem wydaje się być bardziej przyjazny dla oka i tylko czekać aż otwarte zostaną nowe trybuny. Drugą istotną zmianą była zmiana na stanowisku szkoleniowca Tomasz Hajto został zastąpiony przez Piotra Stokowca, którego zadaniem jest odmienić grę Jagiellonii i ukazać kibicom jej lepsze oblicze. Trzecią jakże ważną i istotną zmianą zarówno dla zespołu jak i kibiców w Polsce jest zakończenie kariery przez Tomasza Frankowskiego.

Te wszystkie czynniki składają się w jedną całość, Jagiellonia już nie będzie takim samym zespołem jak do tej pory. Nadchodzi nowe, ale czy lepsze? O tym zadecyduje postawa Jagi w lidze i osiągane przez nią wyniki.


Ten sezon białostoczanie rozpoczynają serią 4 wyjazdowych spotkań, spowodowane jest to w/w remontem stadionu w Białymstoku. Póki co Jaga ma za sobą już 3 wyjazdy z których przywiozła 6 punktów wygrywając na boisku beniaminka z Bydgoszczy 1:0 oraz pokonując we Wrocławiu miejscowego Śląska 3:2. W ostatniej kolejce podopieczni Piotra Stokowca musieli uznać wyższość Lechii Gdańsk przegrywając 0:2.


Przed sezonowe sparingi i transfery:


Jagiellonia Białystok - Nioman Grodno 1:3
Jagiellonia Białystok - Pogoń Szczecin 1:3
Jagiellonia Białystok - Stomil Olsztyn 2:1
Jagiellonia Białystok - Warta Poznań 1:0
Jagiellonia Białystok - Miedź Legnica 1:0
Jagiellonia Białystok - Nioman Grodno 1:0
Jagiellonia Białystok - Górnik Łęczna 1:1


Transfery:

Przybyli:

Grzegorz Arłukowicz (P - Kolejarz Stróże),
Bekim Balaj (N - AC Sparta Praga B),
Krzysztof Baran (B - Podbeskidzie Bielsko-Biała),
Martin Baran (O - Polonia Warszawa),
Paweł Drażba (P - zespół ME),
Emil Gajko (N - zespół ME),
Andrzej Niewulis (O - Stomil Olsztyn),
Jan Pawłowski (N - Olimpia Grudziądz),
Mateusz Piątkowski (N - Dolcan Ząbki),
Giorgi Popchadze (O - FK Bakı),
Tomasz Ptak (B - Motor Lublin)
Jakub Tosik (O - Polonia Warszawa)
Mateusz Żebrowski (O - Legia Warszawa (ME))


Ubyli:

Michał Fidziukiewicz (N - Górnik Łęczna, Radomiak Radom),
Tomasz Frankowski (N - koniec kariery),
Ľuboš Hanzel (O - ?),
Kim Min-kyun (P - Fagiano Okayama),
Tomasz Kowalski (P - Widzew Łódź),
Łukasz Skowron (B - Radomiak Radom),
Euzebiusz Smolarek (N - ?)


Z Jagiellonią pożegnało się kilku zawodników dobrze znanych na polskich boiskach, największą stratą białostoczan będzie zapewne utrata Tomasz Frankowskiego, który mimo upływu lat wciąż był postrachem bramkarzy naszej ligi. Krótko natomiast trwała przygoda z Białymstokiem Min-kyuna, który przez kłopoty z aklimatyzacją i wywalczeniem miejsca w składzie rozwiązał umowę.



Pod lupą, czyli komu warto się przyjrzeć.



Jagiellonia o zespół stosunkowo młody, co nie oznacza, że w zespole brakuje bardziej doświadczonych zawodników. Gwiazd może nie ma, ale całość tworzy lub ma tworzyć kolektyw na boisku. Warto zwrócić uwagę na osobę Daniego Quintany, który już na dobre zadomowił się w polskiej lidze i poczyna sobie całkiem dobrze, dzieli i rządzi w środku pola drużyny z Białegostoku. Tomasz Kupisz jest kolejnym zawodnikiem, który jest ważnym ogniwem w zespole, przebojowy skrzydłowy ostatnio trochę zatracił swoją skuteczność ale z biegiem czasu powinien wrócić do swojej dawnej dyspozycji. Po kontuzji do zespołu wraca Nika Dzalamidze, który również powinien być ważną postacią w swoim zespole. Do drużyny Piotra Stokowca dołączył młody napastnik z rezerw Sparty Praga - Bekim Balaj, anonimowy napastnik dla większości kibiców zaczyna spłacać dług wdzięczności za daną mu szansę - jego bramki dawały punkty zarówno w Bydgoszczy jak i we Wrocławiu.

Z biegiem czasu zobaczymy jak maszynka z Białegostoku będzie funkcjonować pod batutą Piotra Stokowca, dowiemy się też czy poprzedni sezon był jednorazowym wyskokiem trenerskim, czy naprawdę były szkoleniowiec Polonii Warszawa ma do tego fachu smykałkę.



Wieści z Reymonta.


Paweł Brożek ma za sobą oficjalny debiut po powrocie do Ekstraklasy, Cezary Wilk nie jest już piłkarzem Wisły a Osman Chavez w końcu dostał pozwolenie na pracę w naszym kraju - tak w skrócie wyglądają pierwsze dni tygodnia, podczas którego podopieczni Franciszka Smudy przygotowują się do kolejnego pojedynku w Ekstraklasie. Po dwóch dobrych wyjazdowych meczach i przywiezieniu z nich 4 punktów, przyszedł czas zdobyć komplet punktów przed własną publicznością. Czy tak się stanie dowiemy się w piątkowy wieczór.

Czy opiekun Wiślaków, po raz kolejny będzie eksperymentował składem i posadzi na ławce piłkarzy, którzy do tej pory mieli (wydawałoby się) pewne miejsce na placu gry?

Wielu zastanawiało się, czego nałykał się trener odsuwając od pierwszego składu Małeckiego i Sarkiego, jak będzie się prezentowała nasza ofensywa w tym meczu.. Jak widać trener Smuda wyżej ceni sobie wypełnianie założeń taktycznych i dyscyplinę zespołu niż indywidualne umiejętności poszczególnych zawodników, takim ruchem mógł pokazać pozostałym zawodnikom, że mimo wąskiej ławki jest w stanie wymienić ogniwa grające poniżej oczekiwań. Być może taka decyzja Franciszka Smudy wpłynęła pozytywnie i podrażniła ambicję Małeckiego i Sarkiego.

Wiele wskazuje na to, że zarówno Małecki jak i Sarki wrócą do pierwszego składu już na mecz z Jagiellonią, w końcu gramy u siebie i powinniśmy się zaprezentować bardziej ofensywnie niż w meczach wyjazdowych. Z drużyną cały czas zgrywa się Paweł Brożek, który mimo rozbratu z piłką radzi sobie całkiem nieźle wciąż stwarzając zagrożenie pod bramką rywali - oby to zagrożenie przełożyło się jak najszybciej na bramki i asysty.

Do dyspozycji trenera Smudy będzie Osman Chavez, który ma już pozwolenie na pracę w naszym kraju i tylko od jego pracy na treningach i decyzji trenera zależy czy dostanie szansę w piątkowym meczu.


Terminarz IV kolejki T-Mobile Ekstraklasy:





9 sierpnia (piątek)


18:00 Podbeskidzie Bielsko - Biała - Zagłębie Lubin
20:30 Wisła Kraków - Jagiellonia Białystok

10 sierpnia (sobota)

15:30 Widzew Łódź - Górnik Zabrze
18:00 Lechia Gdańsk - Cracovia Kraków
20:30 Ruch Chorzów - Legia Warszawa

11 sierpnia (niedziela)


15:30 Pogoń Szczecin - Śląsk Wrocław
18:00 Lech Poznań - Korona Kielce

12 sierpnia (poniedziałek)

18:00 Piast Gliwice - Zawisza Bydgoszcz



ZAPRASZAM DO DYSKUSJI!
Załączone obrazki
Typ pliku: jpg mecz-gora-forum-jagiellonia-2013j.jpg (105,3 KB, 731 wyświetleń)
Ostatnio edytowane przez rav : 09.08.2013 o godz. 09:30.
W samym sercu trybun, w jego centrum, pojawiło się w piątkowy wieczór słowo pasja. Określenie, które najdobitniej tłumaczy to dlaczego większość z nas pojawia się na Reymonta, choć nie ma wyników, działań marketingowych, czy drużyny, z którą chcielibyśmy w pełni się utożsamiać.




Kraków, 9 marca 2012.






Odpowiedz cytując
buczo1985
Senior Member
 
 
Od: 02.2006
Skąd: Jedlicze/Krosno

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#2
Stary 07.08.2013, 19:37
Dobrze, że mecz już w piątek bom ciekaw czy Wisła jest w stanie przekonująco wygrać na własnych boisku. Mam nadzieję, że nastąpi to z Jagiellonią.

Swoją drogą pamiętacie kiedy ostatni raz Wisła pewnie i bez zgrzytów wygrała przy R22?
What's new?

Odpowiedz cytując
St Yabol
Socios Wisła Kraków
 
 
Od: 10.2010
Skąd: Pernambuco

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#3
Stary 07.08.2013, 19:51
buczo1985 napisał(a):Wyświetl post
Dobrze, że mecz już w piątek bom ciekaw czy Wisła jest w stanie przekonująco wygrać na własnych boisku. Mam nadzieję, że nastąpi to z Jagiellonią.

Swoją drogą pamiętacie kiedy ostatni raz Wisła pewnie i bez zgrzytów wygrała przy R22?
daleko szukać nie trzeba Wisla - Korona 3-0 chyba w przed ostatniej kolejce poprzedniej rundy. Szkoda, że tak rzadko ma to miejsce w ostatnich miesiącach.
Obstawiam wygraną dwoma bramkami Wisły
Odpowiedz cytując
R33
Socios Wisła Kraków
 
 
Od: 06.2007

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#4
Stary 07.08.2013, 19:52
buczo1985 napisał(a):Wyświetl post
Swoją drogą pamiętacie kiedy ostatni raz Wisła pewnie i bez zgrzytów wygrała przy R22?
Z Koroną na wiosnę.
Odpowiedz cytując
Ogryzek
Senior Member
 
 
Od: 03.2004
Skąd: Pod koniec VIII wieku powstało państwo Wiślan. Stolicą Wiślan jest Kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#5
Stary 07.08.2013, 20:29
Przekonująco wygrać? Wygrajmy nawet 1-0 a będę szczęśliwy

Nie popadajmy w jakiś huraoptymizm bo nie mamy podstaw do tego. Mamy skład jaki mamy i każda wygrana będzie z tych wyszarpanych a nie przekonujących.

A wbrew pozorom wcale nie musi być łatwo w piątek.
„Pierwotnie polską barwą narodową był »karmazyn« uważany w średniowieczu za najszlachetniejszy z kolorów. Wykorzystywany był on jako symbol dostojeństwa i bogactwa. Z uwagi na cenę barwnika potrzebnego do uzyskania tego koloru mało kto mógł sobie na niego pozwolić...
Odpowiedz cytując
buczo1985
Senior Member
 
 
Od: 02.2006
Skąd: Jedlicze/Krosno

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#6
Stary 07.08.2013, 20:37
Ogryzek zgadzam się. Jeśli będzie 1:0 to super, ale z drugiej strony czy cały sezon mamy być minimalistami? Wiadomo, mamy zespół jaki mamy, ale jestem przekonany, że jak sezon długi i męczący to kilka spotkań może, a nawet powinno im wyjść. Jeśli nie na własnym boisku, przy swojej publiczności to kiedy?
Po cichu liczę, że ten mecz może być właśnie tym, który im wyjdzie.

Gdyby było pewne 2:0, albo 3:1 wcale bym się nie obraził.
What's new?

Odpowiedz cytując
filemon
Senior Member
 
 
Od: 08.2010

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#7
Stary 07.08.2013, 20:48
Jak dla mnie mogą wygrywać każdy mecz po 1:0
Odpowiedz cytując
PhantomRanger
Senior Member
 
Od: 09.2007

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#8
Stary 07.08.2013, 21:59
Żaden mecz nie będzie dla nas łatwy. Nie spodziewam się finezyjnej gry, jednak w porównaniu do zeszłego sezonu gra nie jest taka zła jakiej spodziewaliśmy się. Spodziewam się, że przez większość meczu będzie to kopanina w środku boiska, ale kilka sutyacji zapewne stworzymy.
"W meczach powinni dawać z siebie wszystko! Ze zmęczenia powinni rzygać, mdleć, z wysiłku narobić w spodnie, cokolwiek!"- ANDRZEJ IWAN
Odpowiedz cytując
kristos
Senior Member
 
 
Od: 11.2002
Skąd: A JAK MYŚLICIE?

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#9
Stary 07.08.2013, 22:26
Mecz z Jagiellonią nie będzie dla nas spacerkiem o czym świadczą dotychczasowe występy drużyny z Białegostoku w tym sezonie , ale chyba stać nas na wygraną przy Reymonta i tego oczekuję w piątek.
Liczę też ,że Paweł przybliży się do klubu "100" co najmniej o jedno trafienie,
"Ścieżka sprawiedliwości wiedzie przez nieprawości
samolubnych i tyranię złych ludzi"......
Odpowiedz cytując
MiroPL
Member
 
 
Od: 09.2010
Skąd: Gdzieś tam

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#10
Stary 07.08.2013, 22:40
Będzie bardzo ciężko ale ostatnio Lechia z nimi wygrała więc myślę, że uda się zdobyć jakieś punkty.
Odpowiedz cytując
soQlABG
Member
 
Od: 08.2012

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#11
Stary 08.08.2013, 09:47
Na meczu z Jaga każdy kto się pokusi i wrzuci do puchy min. 5 zł otrzyma taką oto pocztówkę z oryginalnym autografem SOBOLA. Wymiary 15x20, zbiórka na oprawy odbywać się będzie na całym stadionie.
Nie omijamy puszek!

Odpowiedz cytując
Gwiaździsty
Senior Member
 
Od: 04.2006

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#12
Stary 08.08.2013, 11:19
Każda wygrana dająca 3 pkt. Strzał może być szpicem w okno, tyłkiem w zamieszaniu podbramkowym, samobóju czy wrzuceniu sobie piłki do brami przez bramkarza (a' la Cabaj). Nam potrzebne sa punkty jak woda dla wędrujacego przez pustynię. Od początku trzeba dobrze cisnąć aby dostać się do grupy 1-8.
Odpowiedz cytując
Arked
Senior Member
 
Od: 01.2003
Skąd: Kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#13
Stary 08.08.2013, 11:52
No i wypadałoby w każdej kolejce być wyżej niż Cracovia To taki całkiem realny cel na ten sezon. Trzeba się czymś motywować. Liczę na choćby nawet skromne zwycięstwo. Z Jagiellonią będzie ciężko, bo to niestety drużyna lepsza piłkarsko od nas, ale wierzę w pozytywny rezultat.
(...) MY KIBICE POMOŻEMY!!! (...)
Odpowiedz cytując
Dariook
Socios Wisła Kraków
 
 
Od: 07.2009
Skąd: R.K.C - AJ

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#14
Stary 08.08.2013, 12:56
Pogonić tego rudego jednosezonowca, miernotę piłkarską co ma więcej szczęścia niż rozumu. Polonia grała nie dzięki niemu a dzieki Królowi. Każdy piłkarz dawał od siebie 110% tylko po to by się pokazać i w pierwszej lepszej okazji s.......ić z tej amatorki.

Ryży nawet do 8 kolejki nie dotrzyma. Wierzę że przyczynimy się do jego kopa w dupę.

Wisła - Jaga 2-0
Brozek
Brozek
Wiśle się nie kibicuje. Wisłe się KOCHA.

Cytat:
To może zmieńmy to podejście w tej naszej wiślackiej rodzinie. Łatwo jest bowiem na kogoś wylewać pomyje, ale jak później człowiek się obroni, to smród zostaje.
Radek Sobolewski
Odpowiedz cytując
FLPman
Junior Member
 
Od: 08.2010

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#15
Stary 08.08.2013, 16:16
soQlABG napisał(a):Wyświetl post
Na meczu z Jaga każdy kto się pokusi i wrzuci do puchy min. 5 zł otrzyma taką oto pocztówkę z oryginalnym autografem SOBOLA. Wymiary 15x20, zbiórka na oprawy odbywać się będzie na całym stadionie.
Nie omijamy puszek!

Wybaczcie offtop - czy byłaby możliwość wpłaty na konto (wraz z pokryciem kosztów przesyłki) i otrzymania tej pocztówki pocztą?
Odpowiedz cytując
mitmichael
Socios Wisła Kraków
 
 
Od: 11.2008

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#16
Stary 08.08.2013, 17:07
Stokowiec powiedział, ze z Wisły Krakow została juz tylko nazwa trzeba mu pokazac jak bardzo sie mylił i po prostu wygrac jutrzejszy mecz.
Odpowiedz cytując
WISŁAZWE
WISŁA KRAKÓW
 
 
Od: 06.2008
Skąd: Reymonta 22

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#17
Stary 08.08.2013, 17:23
Paweł Pskit poprowadzi jutrzejsze zawody. Arbiter z Łodzi w poprzednim sezonie prowadził jedno spotkanie z udziałem Wisły Kraków, by to pojedynek we Wrocławiu ze Śląskiem przegrany przez Wisłę 2:1.
W samym sercu trybun, w jego centrum, pojawiło się w piątkowy wieczór słowo pasja. Określenie, które najdobitniej tłumaczy to dlaczego większość z nas pojawia się na Reymonta, choć nie ma wyników, działań marketingowych, czy drużyny, z którą chcielibyśmy w pełni się utożsamiać.




Kraków, 9 marca 2012.






Odpowiedz cytując
WISŁAZWE
WISŁA KRAKÓW
 
 
Od: 06.2008
Skąd: Reymonta 22

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#18
Stary 09.08.2013, 09:21
Kadra meczowa Wisły Kraków na dzisiejsze spotkanie z Jagiellonią Białystok:

Bramkarze:
Michał Miśkiewicz
Gerard Bieszczad

Obrońcy:
Gordan Bunoza
Arkadiusz Głowacki
Marko Jovanovič
Łukasz Burliga
Paweł Stolarski
Osman Chavez

Pomocnicy:
Łukasz Garguła
Patryk Małecki
Emmanuel Sarki
Ostoja Stjepanovič
Michał Chrapek
Michał Nalepa
Fabian Burdenski

Napastnicy:

Paweł Brożek
Rafał Boguski
Dawid Kamiński
W samym sercu trybun, w jego centrum, pojawiło się w piątkowy wieczór słowo pasja. Określenie, które najdobitniej tłumaczy to dlaczego większość z nas pojawia się na Reymonta, choć nie ma wyników, działań marketingowych, czy drużyny, z którą chcielibyśmy w pełni się utożsamiać.




Kraków, 9 marca 2012.






Odpowiedz cytując
_ukoL
Lokalny Patriota
 
 
Od: 05.2005

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#19
Stary 09.08.2013, 09:40
Z optymizmem podchodzę do tego spotkania. Chłopaki coś sobą reprezentują i nie grają tragicznie jak to wielu forumowiczów przewidywało. Skromnie bo skromnie ale liczę na zwycięstwo 1-0. Czym szybciej trafi do siatki Brożek tym więcej będzie z Niego pożytku na Reymonta.
Liga niezwykłych dżentelmenów: Retro Liga

Odpowiedz cytując
arbuz
Senior Member
 
 
Od: 07.2009
Skąd: Kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#20
Stary 09.08.2013, 12:22
racja, podpisuje sie pod slowami kolegi wyzej lekki optymizm jest. Druzyna gra lepiej widac zangazowanie chec do gry determinacje jasne ze umiejetnosci sa ograniczone ale wyglada nieze poki co
Odpowiedz cytując
Kamson
Senior Member
 
 
Od: 04.2008

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#21
Stary 09.08.2013, 21:29
Chavez
WISEŁKA NIGDY NIE ZGINIE
Odpowiedz cytując
Ogryzek
Senior Member
 
 
Od: 03.2004
Skąd: Pod koniec VIII wieku powstało państwo Wiślan. Stolicą Wiślan jest Kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#22
Stary 09.08.2013, 21:30
I pan Chavez w swoim stylu fauluje. Po co go Smuda wpuszcza? To człowiek mina.

Brożek asysta, Małecki gol. Była szansa na wyszarpanie zwycięstwa to "permanentny reprezentant" wrócił i po ptokach. Na szczęście w poniedziałek obieżyświat wyjeżdża znowu na tournee i będzie spokój.

Ale się zdenerwowałem.

Tak jak myślałem był to mecz gdzie mogliśmy wyrwać zwycięstwo 1-0. Mogliśmy gdyby nie cap z Hondurasu...
„Pierwotnie polską barwą narodową był »karmazyn« uważany w średniowieczu za najszlachetniejszy z kolorów. Wykorzystywany był on jako symbol dostojeństwa i bogactwa. Z uwagi na cenę barwnika potrzebnego do uzyskania tego koloru mało kto mógł sobie na niego pozwolić...
Odpowiedz cytując
mitmichael
Socios Wisła Kraków
 
 
Od: 11.2008

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#23
Stary 09.08.2013, 21:32
Kurde w koncu wyszedł Nam super mecz, dawno takiego w Naszym wykonaniu nie widziałem, 12 strzałow na bramke 7 celnych i musieli Ci fuksiarze z Białegostoku strzelic pod koniec bo by nie bylo. Smuda fajne zmiany robi a wprowadzajac Chaveza wszystko popsuł. Nastepnym razem takiego błedu na pewno nie popełni. Strasznie szkoda mi tych punktow. Nie jest zle bo mamy 4 miejsce po 4 kolejkach i 6 punktow (do jutra zapewnie) na koncie ale zawsze mogło byc lepiej czyli 2 miejsce i 8 punktow. Ale mam nadzieje, ze uciszylismy Stokowca i juz nie bedzie cwaniaczek mowił, ze z Wisły została juz tylko nazwa
Odpowiedz cytując
nemox007
Senior Member
 
 
Od: 10.2011
Skąd: W-wa

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#24
Stary 09.08.2013, 21:32
Piszę teraz bo potem zejdą ze mnie emocje...

Pierwsze 20-25 minut to naprawdę była dobra gra w naszym wykonaniu. Klepa, kombinacje naprawdę przyjemnie się to oglądało. Potem i dalej w mecz tym co raz ciężej przychodziło mi oglądanie naszych wyczynów...

Nie mam pojęcia dlaczego to siadło. Patrząc na te 20-25 minut jestem pełen nadzieji ale patrząc na pozostałą część...

U mnie dzisiaj na duży plus zasłużył Bunoza. Chłop grał solidnie cały mecz i w obronie i w ofensywie. Naprawde dobry mecz Bośniaka.

Nie oglądałem meczu ze Śląskiem ale ten z Jagą pokazuje że Brożek naprawde nie odstaje od drużyny. A to zgranie do Małego (który zagrał słaby mecz) to poezja.

Jaga grała lepiej w drugiej i bądź co bądź należał jej się ten remis. Owszem Chavez jest winny. Ten faul był kompletnie niepotrzebny. Ale ludzie... Miśkiewicz ustawił mur a facet mu strzela w środek bramki... Obaj do spółki z Chavezem są winni. Smuda ma teraz trochę czasu żeby to poskładać do czasu aż przyjadą wykopki. (oczywiście mając na względzie mecz z Sosnowcem)
Odpowiedz cytując
wolfy
Senior Member
 
Od: 01.2005
Skąd: Z Krainy Deszczowców...

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#25
Stary 09.08.2013, 21:34
Ogryzek napisał(a):Wyświetl post
Tak jak myślałem był to mecz gdzie mogliśmy wyrwać zwycięstwo 1-0. Mogliśmy gdyby nie cap z Hondurasu...
Zapomniałeś chyba o Miśkiewiczu, który generalnie jest takim bramkarzem, jak Osman piłkarzem.
Już za cztery lata,
Już za cztery lata,
Może będzie Ekstraklasa!
Odpowiedz cytując
Wsciekly Pies
Senior Member
 
Od: 06.2003
Skąd: KrK

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#26
Stary 09.08.2013, 21:35
Panowie ZOBACZCIE dokładnie powtórki mur był ustawiony dobrze to Ukach chyba na silę przepchnął dwóch naszych i wtedy zrobiła się dziura.
piknik jestem...pozdro dla kumatych... piknikow oczywiscie...
Odpowiedz cytując
El'kabat
Senior Member
 
 
Od: 04.2009
Skąd: Krk

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#27
Stary 09.08.2013, 21:35
Chavez jedz w .... i nie wracaj. 90 walki i wszystko zmarnowane przez jednego oszołoma...

Na wielki + dzisiaj Brożek,Głowacki i Bunoza.
Sarki poza tym jednym dośrodkowaniem kaszana straszna.W przerwie zimowej chyba znowu zacznie się saga z bramkarzem,bo Miśkiewicz to raczej materiał na 3,maks 2 bramkarza.
GENERALNIE TO WIADOMO CO
Odpowiedz cytując
Ogryzek
Senior Member
 
 
Od: 03.2004
Skąd: Pod koniec VIII wieku powstało państwo Wiślan. Stolicą Wiślan jest Kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#28
Stary 09.08.2013, 21:36
wolfy napisał(a):Wyświetl post
Zapomniałeś chyba o Miśkiewiczu, który generalnie jest takim bramkarzem, jak Osman piłkarzem.
To prawda, ale przynajmniej się nie szlaja po świecie i zarabia grosze. Za taką kasę jaką bierze Chavez wymagam więcej niż przyzwoitej gry.
„Pierwotnie polską barwą narodową był »karmazyn« uważany w średniowieczu za najszlachetniejszy z kolorów. Wykorzystywany był on jako symbol dostojeństwa i bogactwa. Z uwagi na cenę barwnika potrzebnego do uzyskania tego koloru mało kto mógł sobie na niego pozwolić...
Odpowiedz cytując
Dzideek
Senior Member
 
 
Od: 05.2009
Skąd: L-Z

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#29
Stary 09.08.2013, 21:37
No i ....a 2 punkty w plecy po parodyjnym zakończeniu meczu. Nie dość, że mamy jakiegoś figuranta Bunderskiego, czy jakoś tak, o którym nic nie wiadomo poza brakiem szacunku do Brożka, to jeszcze grajek, który zlewa na okres przygotowawczy i tok ligi, wchodzi na dogodną dla wyżej wymienionego zawodnika pozycję i popisuje się swoją głupotą w końcówce meczu. A żeby tego było mało Miśkiewicz ustawia tak mur, że odkrywa środek bramki i nie potrafi sparować strzału. Oj będziemy tęsknić za Pareiką
Odpowiedz cytując
orm
Senior Member
 
Od: 11.2002

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#30
Stary 09.08.2013, 21:38
Najlepszy mecz Wisły w tym sezonie. A zremisowaliśmy go bo nie mieliśmy na ławce zmiennika dla Boguskiego (był do zmiany już od 60 min.). Inna sprawa że pomysł Smudy ze wstawieniem Chaveza fatalny. Gość prosto z samolotu, mający zerowe predyspozycje do gry na środku. Już lepiej było wpuścić Stolarskiego i przesunąć Burligę do środka.
Odpowiedz cytując

Wstecz   Forum Kibiców Wisły Kraków > Wisła Kraków > Wisła Kraków - piłka nożna

Odpowiedź

Zasady wysyłania postów
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is Włączony
MordkiWłączony
[IMG] code is Włączony
HTML code is Wyłączone

Skok do forum


Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 19:19.