The White Star Division - Wisła Kraków


Wstecz   Forum Kibiców Wisły Kraków > Wisła Kraków > Wisła Kraków - piłka nożna
Nazwa użytkownika
Hasło


Wisła Kraków - piłka nożna Tutaj możesz spokojnie i rzeczowo porozmawiać o wszystkich tematach związanych z "Białą Gwiazdą". Pokój z założenia zawierać ma tematy dotyczące drużyny.

Wyświetl wyniki ankiety: Czy obecna forma tematu meczowego jest dobra?
Tak, dla mniej jest w porządku 74 77,89%
Nie 7 7,37%
Jest jeszcze trochę do poprawy, dam znać co. 14 14,74%
Głosujących: 95. Nie możesz głosować w tej ankiecie

Odpowiedź
 
Narzędzia tematu Tryby wyświetlania
WISŁAZWE
WISŁA KRAKÓW
 
 
Od: 06.2008
Skąd: Reymonta 22

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#1
Stary 01.08.2013, 13:29. [3 kolejka] ŚLĄSK Wrocław - WISŁA Kraków, 4 sierpnia, godzina 18:00


Witam,
za nami już dwie kolejki nowego sezonu w T-Mobile Ekstraklasie. Piłkarze Wisły w dotychczasowych spotkaniach zgromadzili na swoim koncie 4 punkty, co daje im 4 pozycje tuż za czołówką. W najbliższej kolejce podopieczni Franciszka Smudy zmierzą swoje siły z drużyną Śląska Wrocław. Wrocławianie po dwóch kolejkach na swoim koncie mają 1 punkt, dopisany im za remis w z Koroną Kielce.

Mecz przyjaźni we Wrocławiu zaplanowano na niedzielenie późne popołudnie. Początek meczu o godzinie 18:00.


Historia spotkań pomiędzy Śląskiem Wrocław a Wisłą Kraków:

Sezon 2006/07

Brak spotkań.

Sezon 2007/08

Brak spotkań.



Sezon 2008/09

23 listopada 2008, 16:45 Śląsk Wrocław - Wisła Kraków 2:1, Sebastian Mila 10, Krzysztof Ostrowski 69 - Antoni Łukasiewicz 76 (s)


Sezon 2009/10
2 października 2009, 20:00 Śląsk Wrocław – Wisła Kraków 1:3, Sebastian Dudek 80 (k) - Paweł Brożek 30, Piotr Ćwielong 57, Patryk Małecki 78.



Sezon 2010/11
21 kwietnia 2011, 20:00 Śląsk Wrocław – Wisła Kraków 2:0, Radosław Sobolewski 2 (s), Łukasz Gikiewicz 64

Sezon 2011/12
25 listopada 2011, 20:30 Śląsk Wrocław – Wisła Kraków 0:1, Rafał Boguski 50 (k)



Sezon 2012/13
17 maja 2013, 20:45 Śląsk Wrocław – Wisła Kraków 3:0, Sylwester Patejuk 2, Łukasz Gikiewicz 45,55.




Z obozu przyjaciół.


Śląsk Wrocław to 3 drużyna poprzedniego sezonu i reprezentant Polski na arenie międzynarodowej w rozgrywkach Ligi Europy. W II rundzie eliminacji odprawili zespół Rudar (4:0,2:2) natomiast w III zmierzą swoje siły z Club Brugge. Pierwsze spotkanie dziś we Wrocławiu, rewanż za tydzień w Belgii.

Widać, że drużyna Stanislava Levego póki co skupia się na międzynarodowych rozgrywkach o czym świadczyć może fakt, że najlepsi zawodnicy mecz z Jagiellonią rozpoczęli na ławce rezerwowych pojawiając się na boisku w drugiej części spotkania.

Czy podobnie będzie również w niedzielny spotkaniu przeciwko Wiśle Kraków? Czym tym razem zaskoczy rywali opiekun WKS-u?

Sparingi i transfery:

Śląsk Wrocław - MFK Karvina 3:1
Śląsk Wrocław - GKS Bełchatów 1:2
Śląsk Wrocław - Miedź Legnica 1:1
Śląsk Wrocław - Terek Grozny 3:2
Śląsk Wrocław - Admira Wacker Mödling 2:0
Śląsk Wrocław - Dukla Praga 2:2



Śląsk chcą skutecznie walczyć na dwóch frontach postanowił znacznie wzmocnić skład, priorytetem dla włodarzy WKS-u było zatrzymanie reżysera gry Sebastiana Mili - co po wielu próbach w końcu się udało. Zespół wzmocniło kilku zawodniku a co ważne Śląsk znacząco się nie osłabił, co może dać nadzieję we Wrocławiu na odzyskanie mistrzostwa Polski czy skuteczną walkę na arenie międzynarodowej.

Przybyli:


Dudu Paraíba (O - CF Lobos de la BUAP),
Oded Gavish (O - Hapoel Beer Szewa),
Tomasz Hołota (P - Polonia Warszawa),
Rafał Kujawa (N - Pelikan Łowicz),
Patrick Majcher (N - zespół ME),
Marco Paixăo (N - AS Ethnikós Áchnas),
Robert Menzel (O - zespół ME),
Sebino Plaku (N - Skënderbeu Korçë),
Paweł Uliczny (P - zespół ME),
Jakub Wrąbel (B - zespół ME)


Ubyli:

Piotr Ćwielong (P - VfL Bochum 1848),
Cristián Díaz (N - ?),
Rok Elsner (P - AS Áris (Saloniki)),
Mateusz Fedyna (P - Miedź Legnica),
Łukasz Gikiewicz (N - AS Omónia Lefkossías),
Kamil Juraszek (O - Okocimski KS Brzesko),
Marcin Kowalczyk (O - Wołga Niżni Nowogród),
Éric Mouloungui (N - ?),
Johan Voskamp (N - Sparta Rotterdam),
Stefan Vuković (N - ?),
Marek Wasiluk (O - ? ),
Krzysztof Żukowski (B - ?)


Jak widać powyżej znaczących ubytków w kadrze Śląska nie ma, no może jedynie poza Piotrem Ćwielongiem, który poprzedni sezon miał jeden z lepszy w swojej karierze i wrocławianie postanowili to wykorzystać i sprzedać ''Pepe'' do VFL Bochum.



Pod lupą, czyli komu warto się przyjrzeć:

Patrząc na skład naszego najbliższego przeciwnika, należy chwilę uwagi poświęcić kilku kluczowym zawodnikom WKS-u. Sebastian Mila, zdecydowanie największa gwiazda drużyny ze stolicy Dolnego Śląska, reżyser gry, który po długi pertraktacjach zdecydował się podpisać ze Śląskiem nową umowę, jest to zawodnik, którego na boisku trzeba obdarzyć wyjątkową opieką ze strony naszych pomocników czy obrońców. Mila słynie z tego, że jednym podaniem potrafi otworzyć kolegom drogę do bramki, oraz perfekcyjnie wykonać rzut wolny.

Kolejnym zawodnikiem, któremu warto się przyjrzeć jest Waldemar Sobota, skrzydłowy Śląska imponuje szybkością i celnością swoich zagrań, pojedynki biegowe z naszymi obrońcami powinny być ozdobą niedzielnego spotkania. Należy mieć nadzieję, że w decydujących momentach to nasi obrońcy będą w nich górą.

Zatrzymać należy się także, przy nazwiska dwóch pozyskanych przez Śląsk zawodników - Paixăo i Plaku. Pierwszy z nich przybył do Wrocławia z ligi cypryjskiej w której strzelił 15 bramek - po pierwszych meczach, można zauważyć, że Marco lubi grę kombinacyjną i szuka się na boisku z Milą czy Sobotą. Drugi z zawodników, Sebino Plaku trafił do klubu z pomocą Stanislava Levego, który zna go z występów w Skënderbeu Korçë, z którym zdobył mistrzostwo Albanii. Przebojowy zawodnik, mogący grać zarówno w ataku jak i na lewej stronie pomocy.

Rywalizację bramkarzy w drużynie póki co wygrywa Rafał Gikiewicz, który swoją postawą wygryzł ze składu uznawanego z jednego z najlepszych bramkarzy Ekstraklasy - Kelemena.



Powiało optymizmem z Reymonta.


Po horrorze w Kielcach, zakończonym zwycięstwem ''Białej Gwiazdy'' morale drużyny poszło w górę, zawodnicy zobaczyli, że ciężka praca w okresie przygotowawczym zaczyna być owocna w ligowych meczach. Można się spodziewać, że zwycięstwo odniesione w takich okolicznościach jeszcze bardziej zespoli drużynę Franciszka Smudy - oby.

Przygotowania do meczu ze Śląskiem rozpoczęły się już we wtorek, razem z Wiślakami trenował już Paweł Brożek, który jest przewidziany do gry w niedzielnym spotkaniu. Będzie to powrót na polskie boiska po 2,5- letniej przerwie. Miejmy nadzieję, że będzie to powrót marzenie zarówno dla samego piłkarza jak i Kibiców Wisły Kraków.


Widać było, że zespół stara się wykonywać założenia taktyczne wydane przez Smudę, gra po ziemi, szybkie podanie czy wysoki pressing po stracie piłki - wiadomo, że do ideału jeszcze daleko, ale porównując grę Wisły z poprzedniego sezonu a na to co prezentujemy teraz można mieć nadzieję, że ta gra z biegiem czasu będzie wyglądała lepiej i będzie się zazębiać.

Garguła playmaker, jest napastnik!


Łukasz Garguła został bohaterem Wisły Kraków w poprzednim meczu, strzelił dwie bramki i rozprowadzał akcje Wiślaków, czy wraca stary dobry Guła, którego pamiętają kibice z występów w GKS-ie Bełchatów? Tego nie wiemy, ale za pewne większość z nas chciałby aby Łukasz w końcu przestał kojarzyć się tylko z gumą do żucia, czy kontuzjami. Oby dobry mecz w Kielcach był jednym z wielu w tym sezonie w wykonaniu Garguły.

Oficjalnie jak już każdy wie, pozyskaliśmy napastnika! Najbardziej z takiego obrotu sprawy cieszy się Franciszek Smudy, który zawsze cenił sobie grę Brożka, wierzymy więc że pod skrzydłami Smudy, Paweł wróci do dyspozycji i będzie nas radował swoimi bramki. Konkurencja w ataku na pewno wzrośnie a i może nasz trener zdecyduje się na grę dwa napastnikami. Nic nie tracimy a zyskać możemy wiele!




Czas na rewanż!

Większość z nas pamiętam jeszcze nasze niedawne mecze we Wrocławiu czy to w ramach rozgrywek pucharowych czy ligowych. W obu tych spotkaniach nasza gra nie zachwycała w szczególności w spotkaniu ligowym, gdzie Śląsk rozbił nas 3:0, klepiąc nas praktycznie przy każdej bramce. Czas aby piłkarze z Białą Gwiazdą na piersi wzięli rewanż za poprzedni sezon i godnie zaprezentowali się w starciu z braćmi z Wrocławia.




Szymon Marciniak posędziuje w niedzielę.


Szymon Marciniak został wyznaczony do sędziowania niedzielnego starcia pomiędzy Śląskiem Wrocław a Wisłą Kraków. Arbiter z Płocka w poprzednim sezonie sędziował 6 spotkań z udziałem WKS-u i 5 z udziałem ''Białej Gwiazdy''.


Terminarz III kolejki T-Mobile Ekstraklasy:


2 sierpnia (piątek)

18:00 Cracovia - Ruch Chorzów
20:30 Zawisza Bydgoszcz - Pogoń Szczecin

3 sierpnia (sobota)

18:00 Widzew Łódź - Korona Kielce
20:30 Legia Warszawa - Podbeskidzie Bielsko-Biała

4 sierpnia ( niedziela)

15:30 Górnik Zabrze - Piast Gliwice
18:00 Śląsk Wrocław - Wisła Kraków
20:30 Zagłębie Lubin - Lech Poznań

5 sierpnia (poniedziałek)

18:00 Lechia Gdańsk - Jagiellonia Białystok



Zapraszam do dyskusji!

Załączone obrazki
Typ pliku: jpg forum-slask-wisla-2013j.jpg (189,8 KB, 580 wyświetleń)
Ostatnio edytowane przez rav : 01.08.2013 o godz. 21:33.
W samym sercu trybun, w jego centrum, pojawiło się w piątkowy wieczór słowo pasja. Określenie, które najdobitniej tłumaczy to dlaczego większość z nas pojawia się na Reymonta, choć nie ma wyników, działań marketingowych, czy drużyny, z którą chcielibyśmy w pełni się utożsamiać.




Kraków, 9 marca 2012.






Odpowiedz cytując
ArturBarlinek
Socios Wisła Kraków
 
 
Od: 10.2011
Skąd: Barlinek/Kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#2
Stary 01.08.2013, 13:36
po tym co prezentuje Śląsk, stawiam nawet na naszą wygraną

Sarapata o Głowackim i Brożku: Dziękuję za szacunek do kibiców, wierność barwom, siłę charakteru, wyrozumiałość i klasę. Za stawianie zawsze na pierwszym miejscu dobra klubu. Jesteście Wisłą Kraków. Jej siłą, historią i legendą na zawsze!

Odpowiedz cytując
kristos
Senior Member
 
 
Od: 11.2002
Skąd: A JAK MYŚLICIE?

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#3
Stary 01.08.2013, 13:54
Czeka nas trudny mecz ,ale nie bez szans na korzystny wynik.
Jeśli poprawimy grę w obronie a Garguła utrzyma dyspozycję fizyczną z Kielc ,to może być dobrze.
Mam nadzieję na lepszą grę Sarkiego , no i udany powrót Pawła.
"Ścieżka sprawiedliwości wiedzie przez nieprawości
samolubnych i tyranię złych ludzi"......
Odpowiedz cytując
BronekTS
Senior Member
 
 
Od: 04.2007

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#4
Stary 01.08.2013, 14:06
O co chodzi z infromacjami z shoutbox'a, że w meczu nie zagra Małecki, Sarki i Stolarski a potwierdzić to miał podobno Smuda?
Odpowiedz cytując
Ajax
Socios Wisła Kraków
 
Od: 05.2003
Skąd: Poznań - emigracja

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#5
Stary 01.08.2013, 14:24
BronekTS napisał(a):Wyświetl post
O co chodzi z infromacjami z shoutbox'a, że w meczu nie zagra Małecki, Sarki i Stolarski a potwierdzić to miał podobno Smuda?
Podobno tak grają na terningach, Mały i Sarki za kare a Stolarski ma odpocząć.
Odpowiedz cytując
mitmichael
Socios Wisła Kraków
 
 
Od: 11.2008

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#6
Stary 01.08.2013, 14:31
BronekTS napisał(a):Wyświetl post
O co chodzi z infromacjami z shoutbox'a, że w meczu nie zagra Małecki, Sarki i Stolarski a potwierdzić to miał podobno Smuda?
Nie wiem co tam Smuda kombinuje ale odpoczynek co niektorym z takiego czy innego powodu sie nalezy. Poza tym Mały i Sarki z Korona praktycznie nie istnieli (ten drugi miał przebłyski z najwazniejsza sytuacja z meczu włacznie) wiec nie dziwne, ze trener probuje innego ustawienia. Ja tam przed meczem ze Slaskiem jestem dobrej mysli. Z meczu na mecz Nasz zespoł spokojnie powinien prezentowac sie znacznie lepiej. W tym co podał ZWE mozna zauwazyc, ze w ostatnich sezonach gdy gralismy we Wrocku raz wygrywał Slask a raz My - wychodzi wiec na to, ze w niedziele 3 punkty powedruja do Krakowa
Odpowiedz cytując
DevilMayCry
Senior Member
 
 
Od: 10.2006
Skąd: Nowy Kleparz na zawsze !!!

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#7
Stary 01.08.2013, 15:06
mitmichael napisał(a):Wyświetl post
Nie wiem co tam Smuda kombinuje ale odpoczynek co niektorym z takiego czy innego powodu sie nalezy. Poza tym Mały i Sarki z Korona praktycznie nie istnieli (ten drugi miał przebłyski z najwazniejsza sytuacja z meczu włacznie) wiec nie dziwne, ze trener probuje innego ustawienia. Ja tam przed meczem ze Slaskiem jestem dobrej mysli. Z meczu na mecz Nasz zespoł spokojnie powinien prezentowac sie znacznie lepiej. W tym co podał ZWE mozna zauwazyc, ze w ostatnich sezonach gdy gralismy we Wrocku raz wygrywał Slask a raz My - wychodzi wiec na to, ze w niedziele 3 punkty powedruja do Krakowa
EEEE tam. Czas na remis
"... sposób na życie miał chłopak bardzo prosty, regularnie palił za sobą wszystkie mosty, łączące jego życie z naszym światem, więc nie próbujcie twierdzić, że był wariatem... Bo był ....a normalny!!!..."

Odpowiedz cytując
Arked
Senior Member
 
Od: 01.2003
Skąd: Kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#8
Stary 01.08.2013, 15:52
Kto więc ma zagrać na bokach? Boguski i ...? Mam nadzieję, że nie wciśnie na siłę na bok Chrapka lub Garguły. Szczerze powiedziawszy wolałbym żeby grali nadal Małecki i Sarki bo to jedyni nasi piłkarze kompetentni do gry na skrzydłach. W ogóle nie jestem zwolennikiem zbyt wielu zmian w składzie pomiędzy meczami. Może się to skończyć chaosem i dać efekt przeciwny od zamierzonego.
(...) MY KIBICE POMOŻEMY!!! (...)
Odpowiedz cytując
iwan149
Member
 
Od: 05.2009

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#9
Stary 01.08.2013, 16:02
Sądząc po zdjęciach z porannego treningu to 1skład był taki: Miśkiewicz- Burliga,Głowa,Jova, Bunoza- Wilk, Stjepa,Chrapek,Boguski,Garguła-Brożek
Odpowiedz cytując
sevenheaven
Senior Member
 
Od: 12.2008

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#10
Stary 01.08.2013, 16:20
już pomijając Sarkiego i Małeckiego, to jak można do 1 składu dać Burligę ? ten paralityk zepsuł każdą akcje kiedy miał piłkę przy nodze i tylko dzięki opatrzności Boga i głupocie Golańskiego mieliśmy jedenastke, za samą tą akcje, powiniene wylądować na trybunach, a ten wskakuje do 1 składu.. jak polska piłka może iść w górę ?

jesli prawda, że Wilk odchodzi, skoro złożył papiery, a Bednarz to potwierdził, to wolałbym wysyawiic byle jakiego juniora na tą pozycję..
Odpowiedz cytując
seba_109
Senior Member
 
Od: 06.2011

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#11
Stary 01.08.2013, 17:17
sevenheaven napisał(a):Wyświetl post
już pomijając Sarkiego i Małeckiego, to jak można do 1 składu dać Burligę ? ten paralityk zepsuł każdą akcje kiedy miał piłkę przy nodze i tylko dzięki opatrzności Boga i głupocie Golańskiego mieliśmy jedenastke, za samą tą akcje, powiniene wylądować na trybunach, a ten wskakuje do 1 składu.. jak polska piłka może iść w górę ?

jesli prawda, że Wilk odchodzi, skoro złożył papiery, a Bednarz to potwierdził, to wolałbym wysyawiic byle jakiego juniora na tą pozycję..
1906% racji gra Burligi woła o pomstę do nieba!
Odpowiedz cytując
Rob_Zombie
Senior Member
 
Od: 07.2005
Skąd: Chrzanów

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#12
Stary 01.08.2013, 19:01
Jakbym się miał pobawić w Smudę to postawiłbym na skład Miśkiewicz - Stolarski, Głowacki, Uryga, Bunoza - Nalepa, Stjepanovic - Boguski, Garguła, Chrapek - Brożek.
Wydaje mi się że przy Brożku 'wystawieni' przeze mnie ofensywni piłkarze w końcu będą mogli rozwinąć skrzydła. Małecki i Sarki z kolei są dość specyficznymi piłkarzami (czyt. jedyne co potrafią to jazda po skrzydle i wrzuta bądź złamanie do środka, a każda próba innego rozwiązania akcji równa się stracie), i choć obecność napastnika z prawdziwego zdarzenia (przyjmując że Brożek nadal takim jest) z pewnością wpłynie na ich efektywność to myślę że warto jednak sprawdzić ustawienie z piłkarzami którzy lubią pograć piłką. Brożek jest pierwszym napastnikiem od kilku lat (czyli od odejścia... Brożka) który powinien móc to wykorzystać.
"(...)Był oskarżony o organizowanie w sezonie 2003/2004 wśród piłkarzy zrzutki pieniędzy, z których później opłacali sędziów pomagających Kolporterowi Koronie w awansie do II ligi. W trakcie śledztwa prowadzonego w ubiegłym roku przez wrocławską prokuraturę obaj przyznali się do winy(...)"
"(...)wciągał w handel meczami i młodych, i starych, i Polaków, i obcokrajowców, i tych, którzy na kupowanie wyników mieli, i tych, którzy nie mieli (tym przecież pożyczał).(...)"
Odpowiedz cytując
AS82
Banita
 
 
Od: 07.2005
Skąd: Krk

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#13
Stary 01.08.2013, 19:03
Bez jaj , sadzanie Maleckiego i Sarkiego na lawce "za kare" nie majac zmiennikow to sabotaż
Odpowiedz cytując
Sialalalala
Senior Member
 
Od: 05.2011

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#14
Stary 01.08.2013, 19:17
jak już bawimy się w typowanie składu
Jovanović wraca na środek, Brożek na szpicy, Chrapek za Sarkiego
zagęszczamy środek Nalepa Ostoja żeby utrudnić życie Mili

na zmiane zostaje Boguski Sarki na podmęczonego przeciwnika i Wilk jak już Ostroja złapie żółtą
Odpowiedz cytując
szprotson
Socios Wisła Kraków
 
 
Od: 06.2005
Skąd: z boiska

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#15
Stary 01.08.2013, 20:20
Burliga na obronie ? Na miejscu Staszka Levego wystawiłbym na niego Sobote i grał na niego non stop (tj. na Burego)

Jedyne czego sie obawiam to ...Smudy. Bo co mozna powiedziec o ustwieniu z 5 środkowymi pomocnikami? Tak może robić drużynka które narzuca od 1 minuty swój styl gry, zagęszcza totalnie środek co powoduje odcięcie kreatora gry WKSu Sebastiana Mili który nie moze uruchamiać szybkich skrzydłowych. Plan spoko.
Tyle ze na etapie na którym jesteśmy swój styl to możemy narzucić conajwyżej w BASE albo COCO, a nie na boisku Śląska. Franek taktykiem nigdy nie był, zresztą na treningach nie ma trenowanych schematów zadnych tylko jebanie dziada do upadłego (wiem ze tak było do wtorku napewno). W sumie ok, najpierw trzeba tumanów nauczyć podstaw a dopiero potem wdrażać schematy i inne taktyczne posunięcia...których Smuda niestety nie zna. Nie wiem jak on chce zabiegać rywala grając bez skrzydłowych.
No chyba że plan jest taki ze 60 minut gramy w stylu Arki Gdynia, czyli nie piłka nozna a utrudnianie gry.I potem na koniec wchodzi świeży Szarki i Mały i roznoszą WKS. fajnie by było, lecz boje się ze od 5 minut Sląsk na Nas siądzie, a My będziemy modlili się o przerwe.
cały nasz chuligański trud tobie ukochana ojczyzno

Odpowiedz cytując
Sialalalala
Senior Member
 
Od: 05.2011

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#16
Stary 01.08.2013, 21:52
tyle się dziś nabiegali, że siądą ale w 30 minucie fizycznie za słaba kadra na gre a dwuch trzech frotach
Odpowiedz cytując
ArturBarlinek
Socios Wisła Kraków
 
 
Od: 10.2011
Skąd: Barlinek/Kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#17
Stary 01.08.2013, 21:58
Panowie! Panowie!
Śląsk jest dziś bardzo zmęczony i maja duży dylemat przed meczem z nami!

W czwartek czeka ich rewanż i bardzo realne szanse na awans dalej!

Czy to oznacza ze wejdą zmęczeni?

Może rezerwowy skład?

Sarapata o Głowackim i Brożku: Dziękuję za szacunek do kibiców, wierność barwom, siłę charakteru, wyrozumiałość i klasę. Za stawianie zawsze na pierwszym miejscu dobra klubu. Jesteście Wisłą Kraków. Jej siłą, historią i legendą na zawsze!

Odpowiedz cytując
El'kabat
Senior Member
 
 
Od: 04.2009
Skąd: Krk

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#18
Stary 01.08.2013, 22:09
ArturBarlinek napisał(a):Wyświetl post
Panowie! Panowie!
Śląsk jest dziś bardzo zmęczony i maja duży dylemat przed meczem z nami!

W czwartek czeka ich rewanż i bardzo realne szanse na awans dalej!

Czy to oznacza ze wejdą zmęczeni?

Może rezerwowy skład?
Tak jak ktoś Ci już odpisał na szałcie po tekście "życzę Śląskowi porażki"-wypierdalaj do Barlinka czy innego wygwizdowia. Nagle o Śląsku sobie przypomniałeś ?

Żeby nie było offtopu.


Na pewno zmiany będą,zagrają pewnie Patejuk,Socha,Gevish,może Hołota .
Ja jakoś im bliżej meczu tym bardziej pozytywnie do wyniku podchodzę i liczę,że fartem uda się te 3 punkty wywieźć...
Ostatnio edytowane przez El'kabat : 01.08.2013 o godz. 22:15.
GENERALNIE TO WIADOMO CO
Odpowiedz cytując
soQlABG
Member
 
Od: 08.2012

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#19
Stary 01.08.2013, 22:14
..................
Powód: Czasy sie zmieniają ;)
Ostatnio edytowane przez soQlABG : 12.07.2017 o godz. 13:50.
Odpowiedz cytując
Arsenal
Member
 
Od: 03.2012

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#20
Stary 01.08.2013, 22:30
Jeżeli gramy na podmeczonego przeciwnika to własnie powinniśmy wykorzystać atut Małeckiego i Sarkiego.A co do meczu to jestem pełen obaw ale liczę na jakieś szczęśliwe 1-0 i ze Brozio pokaże się z dobrej strony.
Odpowiedz cytując
Gwiaździsty
Senior Member
 
Od: 04.2006

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#21
Stary 01.08.2013, 22:30
My mamy grac swoje i nie ogladac sie na nikogo.
Odpowiedz cytując
FraMat
Senior Member
 
 
Od: 03.2003

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#22
Stary 01.08.2013, 22:37
Nie widzę na razie zbyt wielu podstaw do optymizmu.
Nie gramy nic takiego, co pozwalałoby na spodziewanie się sukcesu we Wrocławiu.

Smuda pierwszy mecz zremisował, drugi wygrał.
Wygrana z Koroną była bardzo fartowna. Równie dobrze moglismy dostać kilka bramek w plecy.
Po remisie i zwycięstwie pora na porażkę
Ewentualny, przyzwoity wynik (nikła porazka po ambitnej grze, remis) byłby sukcesem.

Oczywiście licze na zwycięstwo i chcę zwycięstwa ... jak wariat.
Jednak lepiej nie nadmuchujmy balonika.
To tylko moje zdanie, z którym nikt nie musi się zgadzać

...nie będę wchodził w dalsze dyskusje z idiotą....


Odpowiedz cytując
Barti
Socios Wisła Kraków
 
Od: 04.2011
Skąd: Czyżyny

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#23
Stary 02.08.2013, 05:16
AS82 napisał(a):Wyświetl post
Bez jaj , sadzanie Maleckiego i Sarkiego na lawce "za kare" nie majac zmiennikow to sabotaż
Pewnie, niech wyjdą Smudzie na głowę bo nie ma kim grać...
Odpowiedz cytując
ArturBarlinek
Socios Wisła Kraków
 
 
Od: 10.2011
Skąd: Barlinek/Kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#24
Stary 02.08.2013, 05:35
wyluzuj gościu po mojej ironii, bo nie jesteś jej w stanie odróżnić od rzeczywistości,
siedząc i krzycząc na C "WKS" myślisz, że sobie żartuję? nie.
Aczkolwiek liczę na dobry wynik
z resztą, nie kłóćmy się

Sarapata o Głowackim i Brożku: Dziękuję za szacunek do kibiców, wierność barwom, siłę charakteru, wyrozumiałość i klasę. Za stawianie zawsze na pierwszym miejscu dobra klubu. Jesteście Wisłą Kraków. Jej siłą, historią i legendą na zawsze!

Odpowiedz cytując
Oldpara
Senior Member
 
 
Od: 09.2003
Skąd: Prądnik Biały

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#25
Stary 02.08.2013, 08:42
Po tym co pokazał Ślask trudno się spodziewać ugrania choćby punktu.

Z drugiej strony będą zmeczeni, a w perspektywnie mają rewanż na który trzeba oszczędzać kluczowych graczy - przypomnie, że na Jagę Levy nie wystawił ani Mili, ani Paxiao w pierwszym składzie.

Gdybyśmy byli jakimś Podbeskidziem, to można by liczyć jeszcze na zlekceważenie przeciwnika i popucharowe rozprężenie, ale jestemy Wisłą na którą każdy się spina dla zasady, więc pewnie na "chodzonego" ze strony Śląska nie ma co liczyć.

Punkcik będzie sukcesem, ale trzeba sie liczyć z ewentualną porażką.
....Głupota jest niezniszczalna i nieprzenikniona....
Odpowiedz cytując
Lukasz
Senior Member
 
 
Od: 08.2010

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#26
Stary 02.08.2013, 09:38
Liczę na wymęczone 0:0. Porażką nie będę rozczarowany - jak przegrać to ze Śląskiem.
Jakakolwiek bramka lub ewentualna wygrana będzie moim zdaniem ponad plan. Tak jak mówi Szprotson - pierwsze minuty meczu powinny pokazać czy mamy szanse na zdobycz punktową czy nie.
JM:"Życie jest jak rower - nie kręcisz nie jedziesz" TF: "Dziś Wisła Kraków ma zapewnione optymalne warunki prowadzenia działalności sportowej."
"... jakieś dziwne wizje zagłady (..) Nie wiem czym to jest spowodowane, nie wnikam w to, ale trochę mnie to niepokoi"
TS: Zajmujemy się sportem, nie sprawiedliwością, ani praworządnością.(..) Towarzystwo Sportowe „Wisła” Kraków informuje, iż od godziny 16.00 nie jest już właścicielem piłkarskiej spółki Wisła Kraków SA
Odpowiedz cytując
Ajax
Socios Wisła Kraków
 
Od: 05.2003
Skąd: Poznań - emigracja

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#27
Stary 02.08.2013, 09:44
Oldpara napisał(a):Wyświetl post
Po tym co pokazał Ślask trudno się spodziewać ugrania choćby punktu.

Z drugiej strony będą zmeczeni, a w perspektywnie mają rewanż na który trzeba oszczędzać kluczowych graczy - przypomnie, że na Jagę Levy nie wystawił ani Mili, ani Paxiao w pierwszym składzie.

Gdybyśmy byli jakimś Podbeskidziem, to można by liczyć jeszcze na zlekceważenie przeciwnika i popucharowe rozprężenie, ale jestemy Wisłą na którą każdy się spina dla zasady, więc pewnie na "chodzonego" ze strony Śląska nie ma co liczyć.

Punkcik będzie sukcesem, ale trzeba sie liczyć z ewentualną porażką.
Z jeden strony świetny mecz Śląska i szanse na awans = granie na zmęczeniu lub rezerwami, z drugiej strony Śląsk piłkarsko jest lata świetlne przed nami aktualnie.

Trzeba będzie postawić im twarde warunki i gryźć trawę + gra z kontry. Remis będzie dobrym wynikiem.
Odpowiedz cytując
sayek89
Senior Member
 
Od: 11.2007
Skąd: Reymonta 22

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#28
Stary 02.08.2013, 10:58
Każdy wynik jest możliwy, wygrać będzie we Wrocławiu ciężko, chodź może szczęście Nas nie opuści. Jakich to czasów dożyłem żeby bać się o wynik Wisły.
Bóg, Honor i Wisła!
Odpowiedz cytując
Rob_Zombie
Senior Member
 
Od: 07.2005
Skąd: Chrzanów

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#29
Stary 02.08.2013, 10:58
Swoją drogą co za patologia z tym oszczędzaniem i zmęczeniem. Pierwsze mecze sezonu i polscy trenerzy już muszą kombinować, podczas gdy Ronaldy i Messie grają co 3 dni przez 10 miesięcy i się wściekają gdy tylko przez chwilę nie ma ich na murawie. Ja rozumiem że ciężko nauczyć naszych grać jak w lidze angielskiej czy hiszpańskiej, ale chociaż motoryki powinniśmy oczekiwać! Tym bardziej że i tak nasi pucharowicze nie mają takiej intensywności gry jak Borussie i Reale.
Wczoraj w pomeczowym wywiadzie sympatyczny skądinąd czeski szkoleniowiec powiedział że z Wisłą będzie rotował, no do ch.ja pana... wg mnie to tylko kolejny przykład jak daleko naszym do europy.
"(...)Był oskarżony o organizowanie w sezonie 2003/2004 wśród piłkarzy zrzutki pieniędzy, z których później opłacali sędziów pomagających Kolporterowi Koronie w awansie do II ligi. W trakcie śledztwa prowadzonego w ubiegłym roku przez wrocławską prokuraturę obaj przyznali się do winy(...)"
"(...)wciągał w handel meczami i młodych, i starych, i Polaków, i obcokrajowców, i tych, którzy na kupowanie wyników mieli, i tych, którzy nie mieli (tym przecież pożyczał).(...)"
Odpowiedz cytując
Ajax
Socios Wisła Kraków
 
Od: 05.2003
Skąd: Poznań - emigracja

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#30
Stary 02.08.2013, 11:08
Rob_Zombie napisał(a):Wyświetl post
Swoją drogą co za patologia z tym oszczędzaniem i zmęczeniem. Pierwsze mecze sezonu i polscy trenerzy już muszą kombinować, podczas gdy Ronaldy i Messie grają co 3 dni przez 10 miesięcy i się wściekają gdy tylko przez chwilę nie ma ich na murawie. Ja rozumiem że ciężko nauczyć naszych grać jak w lidze angielskiej czy hiszpańskiej, ale chociaż motoryki powinniśmy oczekiwać! Tym bardziej że i tak nasi pucharowicze nie mają takiej intensywności gry jak Borussie i Reale.
Wczoraj w pomeczowym wywiadzie sympatyczny skądinąd czeski szkoleniowiec powiedział że z Wisłą będzie rotował, no do ch.ja pana... wg mnie to tylko kolejny przykład jak daleko naszym do europy.
Święta racja dlatego bardzo podoba mi się nasza reforma grajki muszą więcej meczy zagrać.

@sayek89 mi strach o wyniki nie przeszkadza w biblii było tylko 7 lat bogatych u nas 15 Chce tylko nie musieć drżeć o zaangażowanie naszych kopaczy pierwsze 2 meczy pozwalają patrzeć optymistycznie na ten aspekt)
Odpowiedz cytując

Wstecz   Forum Kibiców Wisły Kraków > Wisła Kraków > Wisła Kraków - piłka nożna

Odpowiedź

Zasady wysyłania postów
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is Włączony
MordkiWłączony
[IMG] code is Włączony
HTML code is Wyłączone

Skok do forum


Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 14:40.