
|
|||||||
| Wisła Kraków - piłka nożna Tutaj możesz spokojnie i rzeczowo porozmawiać o wszystkich tematach związanych z "Białą Gwiazdą". Pokój z założenia zawierać ma tematy dotyczące drużyny. |
| Wyświetl wyniki ankiety: Pierwszy mecz na Reymonta zakończy się: | |||
| Zwycięstwem Wisły! |
|
57 | 35,19% |
| Remisem! |
|
43 | 26,54% |
| Porażką Wisły |
|
62 | 38,27% |
| Głosujących: 162. Nie możesz głosować w tej ankiecie | |||
![]() |
|
|
Narzędzia tematu | Tryby wyświetlania |
|
|
|
Socios Wisła Kraków
Od: 07.2009
Skąd: R.K.C - AJ
Offline |
#1
|
|
Już nie obrażajmy swoich. To że widocznie lubi gumę i jest też mało wychowany wcale nie jest powodem by przekręcać jego nazwisko. Jakoś nie słyszałem by byłego trenera MU nazwano Fergumson.
![]() Wiśle się nie kibicuje. Wisłe się KOCHA. Cytat:
|
|
|
|
Senior Member
Od: 05.2011
Offline |
#2
|
|
|
Socios Wisła Kraków
Od: 10.2011
Skąd: Barlinek/Kraków
Offline |
#3
|
|
|
|
|
|
bananowy chłopiec
Od: 07.2006
Offline |
#4
|
|
W ataku hardworking Garguła
![]() |
|
|
|
Senior Member
Od: 02.2007
Skąd: NH
Offline |
#5
|
|
Jak dla mnie Garguma w ataku to pomysł iście mistrzowski, godny Smudy. Tam najmniej będzie szkodził, przeszkadzał innym w rozgrywaniu piłki. Tylko, żeby któremuś z naszych 7 pomocników nie przyszedł pomysł żeby zagrywać do niego piłki. Nie o to przecież chodzi.
![]()
"Not to touch the earth not to see the sun"
|
|
|
|
Senior Member
Od: 11.2007
Offline |
#6
|
|
Garguła ma nienaganną technikę, kąśliwy strzał z obu nóg i stoi na nogach niczym tur. To się może udać
![]() |
|
|
|
Senior Member
Od: 08.2005
Skąd: Łódź
Offline |
#7
|
|
Ja bym w ataku wystawił... Burligę
Chłop miał zawsze ciąg na bramkę, umiejętność znalezienia się w szesnastce i nawet jako-taką skuteczność (w ME bywały mecze, że po 4 bramki strzelał). Do tego warunki fizyczne pozwalają mu powalczyć z obrońcami, chociaż o grze tyłem do bramki bym raczej nie myślał - potrzeba konkretnych umiejętności i ogrania w tej roli. No i Burliga umie nacisnąć rywala, więc do zakładania pressingu też pasuje. No i z tyłu niewielka strata, bo Burliga poza ambicją i warunkami fizycznymi w obronie oferuje raczej mało. ![]()
Zapraszam na mojego piłkarskiego bloga - Futbol Totalny
|
|
|
|
Senior Member
Od: 11.2003
Skąd: Z sektora C2
Offline |
#8
|
|
ten mecz można opisać tylko jednym słowem... DRAMAT
|
|
|
|
Socios Wisła Kraków
Od: 11.2008
Offline |
#9
|
|
Jest remis jest sukces patrzac na to, ze gralismy bez napastnika. Strzały 13-8 dla Nas, w celnych 2-2, posiadanie pilki Gornik 51% wiec tylko 2 wiecej od Nas i dosrodkowan mieli zdecydowanie wiecej bo 19 a My 10 wiec nawet nie jest tak zle patrzac, ze przez ostatnie 3 sezony na R22 z Gornikiem przegrywalismy
|
|
|
|
Senior Member
Od: 03.2003
Skąd: Sandomierz/Kraków
Offline |
#10
|
|
Jak sie nie da wygrac (a bez napastnika to raczej ciężko) to trzeba zremisować.
Z tym składem każdy punkt jest cenny. Dramat jak Cupiał to wszystko ładnie roz.......ił. Garguła kontuzja - być może zbyt szybko zrezygnowaliśmy z Oproiescu. ![]()
Puchar jest na5z!
|
|
|
|
Senior Member
Od: 06.2009
Offline |
#11
|
|
Zęby bolą od patrzenia na nasza gre
ale nie ma sie co dziwić, dwa sezony z rzedu mielismy srednio ponizej 1 bramki strzelonej na mecz a w ofensywie jest tylko gorzej i gorzej ![]()
"Czy mogłem sie cofnąć - cofnąć do czego, do kogo, do jakiego mnie ? Nie ma żadnego momentu w przeszłości, który, cudownie zmieniony, odwróciłby bieg mojego życia, żadnej katastrofy, która mi sie przydarzyła, wskutek czego jestem inny, niż byc powinieniem; niczego takiego nie potrafie wskazać"
|
|
|
|
Senior Member
Od: 03.2004
Skąd: Pod koniec VIII wieku powstało państwo Wiślan. Stolicą Wiślan jest Kraków
Offline |
#12
|
|
Na szczęście remis.
Po co Garguła trzymany tyle na boisku? Jakoś Smuda powoli zatraca swoją intuicję. Nalepa przynajmniej umie przyjąć piłkę i podać. Za kilka meczy będzie OK. Jedyny plus to 0 z tyłu. Mało, ale zawsze coś. Z przodu nic. BTW Na trzeźwo z Warszawy nie mogłem tego oglądać ![]() ![]()
„Pierwotnie polską barwą narodową był »karmazyn« uważany w średniowieczu za najszlachetniejszy z kolorów. Wykorzystywany był on jako symbol dostojeństwa i bogactwa. Z uwagi na cenę barwnika potrzebnego do uzyskania tego koloru mało kto mógł sobie na niego pozwolić...
|
|
|
|
Senior Member
Od: 12.2009
Offline |
#13
|
|
Ja usypiałem przed TV
![]() DWA celne strzały w całym meczu w wykonaniu piłkarzy Wisły najlepiej podsumowują dzisiejszy mecz ... PS: Jedyny pozytyw to doping kibiców Wisły od pierwszej do ostatniej minuty i oprawa dla Sobola, reszta do zapomnienia ...
Ostatnio edytowane przez heoij : 19.07.2013 o godz. 21:46.
|
|
|
|
Senior Member
Od: 04.2008
Offline |
#14
|
|
Jak Hiszpania
![]() ![]()
WISEŁKA NIGDY NIE ZGINIE
|
|
|
|
Senior Member
Od: 03.2007
Offline |
#15
|
|
Spokojnie, jeden punkt jest z rywalem, z którym ostatnio regularnie przegrywaliśmy. Graliśmy BEZ NAPASTNIKA, przypominam. Przyjdzie napastnik z prawdziwego zdarzenia, to być może będzie to wyglądało inaczej. Pierwsza połowa momentami in plus. To co panowie, czekamy na świeżość ?
![]()
Po co iść na łatwiznę, warto czasem złapać bliznę od życia..
We were the Kings and Queens of promise... ! |
|
|
|
Socios Wisła Kraków
Od: 10.2007
Skąd: Kraków
Offline |
#16
|
A czemu uważasz, że przyjdzie napastnik z prawdziwego zdarzenia? Przyjdzie napastnik - tyle. Ogólnie plus za walkę. Robili co mogli. |
|
|
|
Senior Member
Od: 05.2004
Offline |
#17
|
|
Najlepszy w zespole - zdecydowanie Głowacki
Najlepszy w ofensywie - Sarki Najsłabszy w ofensywie - Małecki (niedokładnie, niechlujnie, głupie straty, głupie popisy) Najsłabszy na boisku - Ostoja Dodatkowe słówko odnośnie tego ostatniego - mam nadzieję, że jego słaba gra wynika z tego, że nigdy jeszcze tak ciężko nie trenował i jest obecnie "zajechany" i/lub spalił się, bo nigdy jeszcze nie występował na tak dużym stadionie. Bo jeśli nie, i to co pokazał dziś to jest jego typowy poziom, to bardzo słabo to widzę. Smuda - spóźnione, nietrafione zmiany. Dodatkowo -1 za wygląd Cupiał - spróbuj prowadzić Telefonike bez działu handlowego i sprzedaży Iliev - partaczył wiele, ale dziś wchodząc ok 60 minuty byłby naszym zbawieniem. I na koniec - wielkie uznanie dla kibiców, fenomenalna oprawa dla Sobola!
Ostatnio edytowane przez Dzimi : 19.07.2013 o godz. 21:52.
|
|
|
|
Senior Member
Od: 05.2007
Offline |
#18
|
![]()
Mialem za duzy podpis. Teraz nie bede mial w ogole.
|
|
|
|
Senior Member
Od: 02.2006
Skąd: Jedlicze/Krosno
Offline |
#19
|
|
Wynik lepszy niż gra. Nie ma napastnika, nie ma goli. Remis był dość oczywisty. Trzeba się cieszyć, że na zero z tyłu.
![]()
What's new?
|
|
|
|
Senior Member
Od: 07.2005
Offline |
#20
|
|
Jest pierwszy cud. Czekamy na więcej cudów. Każdy punkt się przyda.
![]()
RAZEM WYPEŁNIJMY STADION PRZY REYMONTA !!! RAZEM BUDUJMY WIELKĄ WISŁĘ !!!
|
|
|
|
Senior Member
Od: 07.2009
Offline |
#21
|
|
Głowacki- Profesor, świetny mecz
Mały-starał się bardzo ale mecz niestety nieudany, dużo strat, mało strzałów Sarki-tak jak Mały Michał Chrapek -to samo co Mały,+ świetne dogranie do Sarkiego Paweł Stolarski- bardzo udany mecz, tylko 17 lat i 6 spotkań w Ekstraklasie a tak gra (Nowy Piszczek? Kto wie) Poprawnie Michał Miśkiewicz Michał Nalepa niezły debiut ,potrzebuje czasu Ostoja Stjepanowić-niczym specjalnym nie zaskoczył ale też potrzebuje czasu na zgranie(narazie wydaje się być gorszy od Wilka) Jest pkt i mimo wszystko trzeba być zadowolonym PS: Pierwszy raz od dłuższego czasu w Wiśle podłączali się do ataku obydwaj boczni obrońcy Bunoza i Stolarski Głowa w super piątku coś wspominał o niespodziance tzn nowym napastniku lada moment (Brozio chyba wraca, oby)
Ostatnio edytowane przez TymonPRO : 19.07.2013 o godz. 22:26.
![]()
Ce..... Nas Pojęcie, Którego Wy Nie Znacie <<<<<<<<* WIERNOŚĆ *>>>>>>>> <<< Dzisiaj wrogu Wczoraj Bracie>>>
|
|
|
|
Senior Member
Od: 03.2006
Offline |
#22
|
|
Dopóki Smuda, Bednarz & Company nie sprowadzą do Wisły napastnika to będziemy mogli liczyć minuty bez bramki i kolejne mecze bez wygranej!!! Chłopaki zapierdzielali i za to należy się im szacunek ale jedno naprawdę dobre wzmocnienie składu jest niezbędne. Inaczej może być słabo....
Żal, że taki człowiek jak Sobol musiał odejść z Wisły... |
|
|
|
Senior Member
Od: 02.2004
Offline |
#23
|
|
Zasuwać faktycznie zasuwali, ale kim my możemy straszyć ? Jest tak, jak się każdy obawiał, nie strzelamy goli i trzeba wzmocnień w ofensywie, by się ta sytuacja zmieniła.
![]()
.
. |
|
|
|
Socios Wisła Kraków
Od: 05.2003
Skąd: Poznań - emigracja
Offline |
#24
|
|
Ja się naprawdę pozytywnie zaskoczyłem. Patrząc po naszej kadrze i ogólnej degrengoladzie z poprzedniego sezonu mecz dla nas na plus.
Biegali, grali pressingiem. Wiadomo jakich jakościowo mamy zawodników więc niczego lepszego się nie spodziewałem. Miśkiewicz na plus - co miał to wybronił i dołożył coś ekstra Głowacki na + Jova i Bunoza ok (ten drugi mały minus za indywidualne błędy) Stolarski na plus za relacje wieku do tego co robi na bosiku i jak go wszędzie pełno Ostoja i Nalepa średnio na jeża ani super ani dno. Niestety nalepa ma ten sam problem co Wilk przy przyjęciu piłki. W ataku nihil novi. Coś tam biega Małecki Sarki coś potrafi napadzior wiadomo na gwałt potrzebny. Garguła w siódmym niebie na takiej pozycji bo nie specjalnie miał coś do roboty. O utrzymanie jestem spokojniejszy. Może nawet powalczymy o 8 miejsce. |
|
|
|
Senior Member
Od: 02.2006
Skąd: Jedlicze/Krosno
Offline |
#25
|
|
Z tą grupą mistrzowską póki co bym się nie zapędzał. Przynajmniej ja nie posiadam wiedzy jak nasi rywale się przygotowali, wzmocnili, ale dzisiejsze 3 pkt. Pogoni dają do myślenia. W tej chwili każdy praktycznie może powiedzieć, że widzi się w grupie mistrzowskiej.
Tutaj musi być walka w każdym meczu o 3 pkt. Piłkarzy mamy jakich mamy. Liczę, że młodzi będą grali z pełnym zaangażowaniem i przyjemnością i to przełoży się na wyniki. Dzisiaj uskrobali 1 pkt. Zawsze to coś. Oby ten napastnik przyszedł jak najszybciej. Może coś drgnie w przodzie. Co do dzisiejszego meczu. Jest inaczej niż w tamtym sezonie. Jak już ktoś zauważył, obrońcy się podłączają. Widziałem też fragmenty, że piłkarz brał ciężar gry na siebie. Było trochę strat, niedokładności, ale to dopiero pierwszy mecz. Oby też Garguła szybko stanął na nogi. Przy takiej bidzie kadrowej nie możemy sobie pozwolić na stratę "napastnika" ![]() ![]()
What's new?
|
|
|
|
Senior Member
Od: 08.2010
Offline |
#26
|
|
Na Reymonta bez zmian. Jest jak było.
Może tylko trochę szybciej piłka chodzi między obrońcami. W pierwszych pietnastu minutach. Na własnej połowie. Kiedyś wygrywaliśmy dzieki indywidualnym umiejętnościom Meliksona, dziś remisujemy dzięki indywidualnym umiejętnościom Głowackiego. Treningi były obliczone pod Bunoze. Jedyny zawodnik, który po 60 minucie był zdolny do gry. Zbliżenie na konającego Głowe - bezcenne. Chrapek - jeszcze kilka takich meczy i powiem, że jest zdecydowanie przepłacony. Z pozycji trybun chaos w obronie momentami masakryczny. Nowi niczym szczególnym nie przyciągneli uwagi. Ani na plus ani na minus. Nam nie tylko trzeba napastnika. Nam też trzeba kreatywnych środkowych pomocników. Może jak przyjdzie świezość... Oby to nie było pod koniec listopada. Każdy punkt cenny, więc trzeba się cieszyć. Tak, ze ogólnie fajnie. Nadspodziewanie dużo ludzi. |
|
|
|
Senior Member
Od: 08.2007
Skąd: Kraków
Offline |
#27
|
|
Głowackim robi pożytek ze swojego doświadczenia.
Dobrze graliśmy jak na to czym dysponujemy. Nie można im odmówić ambicji i to już jest jakaś zasługa Smudy. Oby nie zabrakło jej w następnych meczach. |
|
|
|
Senior Member
Od: 04.2004
Skąd: Getta
Offline |
#28
|
|
Weźmy pod uwagę to, że Górnik grał megasłabo. Natomiast u nas zawinił trener i tyle. Wystawianie Gargumy na atak, który generalnie nie biega i zmiany na zasadzie rzutu monetą mógł zrobić każdy z trybun.
Klub oszczędza również na cateringu, bo na D 21 serwowali...wodę i frugo. Ogólna żenada. |
|
|
|
Senior Member
Od: 08.2007
Skąd: Kraków
Offline |
#29
|
Klub oszczędza na czym się da. Jak zremisujemy z Koroną to będę zadowolony. Zapowiada się kolejny mecz walki. ![]() |
|
|
|
Senior Member
Od: 08.2003
Skąd: Tarnów
Offline |
#30
|
|
No właśnie ... ciężko cokolwiek powiedzieć ... bo to że Górnik nic nie pokazał to równie dobrze może być "zasługa" słabej formy Górnika ale także ambitnej gry Wisły.
Indywidualnie: Miśkiewicz 7 - dobrze; wybronił setkę ... jakiś błędów nie popełnił a miał jeszcze chyba 2 trudne interwencje, najsłabszą stroną Miska wcale nie jest gra nogami ale gra na przedpolu Stolarski 6 - zgubił parę razy krycie... zostawili 17 latka do gry przeciw Nakulmie .... sabotaż , ale ogólnie : nie zawiódłIvonowic - 5,5 - niższa nota za puszczenie Nakulmy na "sam na sam" i sytuację w której faulował Nakulmę (obyło się bez kartki) Głowacki 8 - Czyścił jak profesor ... oby zdrowie dopisywało. Bunoza 6 - Parę razy ustawieniem uratował Wisłę ale jest beznadziejnie wolny ... Stepanovic - 4 - przez 80 niewidoczny, zero gry do przodu, 1 dobra akcja (w pierwszej połowie) ale zamiast strzelać z 20 m próbował podawać Nalepa - 7 -najbardziej przydatny w środku ..... kiedyś widziałem go w Termalice - był najlepszym zawodnikiem meczu - bałem się jednak że to na ekstraklasę mało okazuje się że różnica nie jest taka wielka ....... Sarki - 8 - w zasadzie ok tylko ... no musi mieć do kogo zagrać ..... Małecki - 6 - widoczny ... ale te strzały z 40 to załamka .... moim zdaniem powinien jednak zagrać w tym meczu jako napadzior Garguła - 5 - kazali mu strzelać ale chyba nie powiedzieli że trzeba jeszcze trafiać w bramkę Chrapek - 6 - słabszy mecz w sytuacji bramkowej (przed zejściem) powinien walnąć w bramkę a nie pokładać 2 obrońców ... trzeci był .. Smuda "plus" za skład, chyba optymalny ( no może Wilk zamiast Stiepy .. ale chyba wszyscy są zaskoczeni nijakim występem Macedończyka), minus za brak stylu; tzn przynajmniej zalążka stylu .... może za wcześnie ... ale oczekiwałem w grze jakiejś "myśli" a .. rządził przypadek.
Mimo wszystka Gargulec może się przydać - szkoda byłoby żeby 3 miesiące brał kasę za masaże ...
Ostatnio edytowane przez Grantar : 20.07.2013 o godz. 07:58.
![]()
"W życiu trzeba mieć pasję.... u mnie trafiło na piłkę " - Grantar kibic piknikowy.
|
|
|

|
||||||
![]() |
|
|