The White Star Division - Wisła Kraków


Wstecz   Forum Kibiców Wisły Kraków > Inne > Hyde Park (moderowane)
Nazwa użytkownika
Hasło


Hyde Park (moderowane) Pokój również moderowany, jednak tu nie trzeba mówić o piłce nożnej i kibicowaniu. Chcecie pogadać o czymś "niepiłkarskim" - wejdźcie tutaj.

 
 
Narzędzia tematu Tryby wyświetlania
Prev Poprzedni post   Następny post Next
trial
Socios Wisła Kraków
 
Od: 05.2007
Skąd: Tarnów

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#37
Stary 13.07.2013, 22:29
Oglądałem oba mecze przez Ciebie komentowane i od razu zaznaczę, że jestem Twoim zwolennikiem. Moim zdaniem masz świetny głos do komentowania, a jak się Ciebie posłucha to ciężko uwierzyć, że masz dopiero 17 lat. Jest jednak kilka rzeczy, nad którymi musisz popracować. Nie wiem może wynikało to z nerwów, bo to dopiero Twój 2 mecz, ale mnie bardzo raziły wtopy typu "wspomaga go w sukurs" lub "konstruują atak ofensywny". Ktoś może "iść w sukurs", a atak z założenia jest ofensywny Jak ktoś już wspomniał często używasz słowa futbolówka, postaraj się używać go zamiennie z piłką. Trochę dziwnie też brzmi jak mówisz, że kogoś zapuszkowali możesz powiedzieć, że wzięli go w kleszcze bądź, że został otoczony przez rywali powinieneś też starać się bardziej panować nad emocjami i czasami jak nic się nie dzieje uspokoić głoś, ale ta umiejętność zapewne przyjdzie z czasem. Póki co moim zdaniem powinieneś oglądać jak najwięcej meczy, wsłuchiwać się w komentarz i starać się naśladować. Osobiście polecam komentarz Marcina Rosłonia, bo mimo że Legionista to mądrze gada trzymam kciuki za Ciebie i powodzenia.
Odpowiedz cytując

Wstecz   Forum Kibiców Wisły Kraków > Inne > Hyde Park (moderowane)

 

Zasady wysyłania postów
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is Włączony
MordkiWłączony
[IMG] code is Włączony
HTML code is Wyłączone

Skok do forum


Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 06:33.