
|
|||||||
| Wisła Kraków - piłka nożna Tutaj możesz spokojnie i rzeczowo porozmawiać o wszystkich tematach związanych z "Białą Gwiazdą". Pokój z założenia zawierać ma tematy dotyczące drużyny. |
| Wyświetl wyniki ankiety: Jakim wynikiem zakończy się spotkanie we Wrocławiu? | |||
| Śląsk wygra! |
|
9 | 20,93% |
| Padnie przyjacielski remis! |
|
10 | 23,26% |
| Wisła wygra! |
|
24 | 55,81% |
| Głosujących: 43. Nie możesz głosować w tej ankiecie | |||
|
|
Narzędzia tematu | Tryby wyświetlania |
|
Senior Member
Od: 08.2007
Offline |
#11
|
|
Koszmarny mecz w naszym wykonaniu. Dzisiaj kopacze: Chavez, Burliga, Wilk, Boguski, Sikorski, a także zmiennicy pokazali, że są do rozwiązania kontraktów choćby jutro. Po prostu dramat. Najlepszy na boisku najstarszy Kosowski, Sarkiego przykrył Pawelec, co źle o nim świadczy, słabiutki Chrapek, chociaż jako jeden z niewielu szarpał do przodu... Bez Sobola, Małeckiego i Głowackiego wszystko się posypało. Straszliwa żenada.
|
|
|

|
||||||
|
|