The White Star Division - Wisła Kraków


Wstecz   Forum Kibiców Wisły Kraków > Wisła Kraków > Wisła Kraków - piłka nożna
Nazwa użytkownika
Hasło


Wisła Kraków - piłka nożna Tutaj możesz spokojnie i rzeczowo porozmawiać o wszystkich tematach związanych z "Białą Gwiazdą". Pokój z założenia zawierać ma tematy dotyczące drużyny.

Wyświetl wyniki ankiety: Jakim wynikiem zakończy się spotkanie we Wrocławiu?
Śląsk wygra! 9 20,93%
Padnie przyjacielski remis! 10 23,26%
Wisła wygra! 24 55,81%
Głosujących: 43. Nie możesz głosować w tej ankiecie

Odpowiedź
 
Narzędzia tematu Tryby wyświetlania
WISŁAZWE
WISŁA KRAKÓW
 
 
Od: 06.2008
Skąd: Reymonta 22

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#1
Stary 14.05.2013, 20:53. [27 kolejka] ŚLĄSK Wrocław - WISŁA Kraków, 17 maja 20:45.
VS.




W ramach 27 kolejki TM Ekstraklasy będziemy świadkami braterskiego pojedynku,w którym nasza Wisła podejmować będzie w wyjazdowym spotkaniu Śląska Wrocław. Kibice obu ekip w przyjaźni żyją już od dłuższego czasu w związku z czym na trybunach szykuje się prawdziwe kibicowskie święto. Na boisku sentymentów nie będzie. Wisła w ostatniej kolejce wysoko jak na swoje możliwości wygrała z Koroną Kielce 3:0, natomiast Śląsk przegrał w Gliwicach z tamtejszym Piastem 3:2, grający w przewadze Wrocławianie stracili punkty i bramkę w doliczonym czasie gry.

Przed tą kolejką Śląsk plasuje się na 5 pozycji z 40 punktami wciąż z realnymi szansami na grę w pucharach w przyszłym sezonie. Wiślacy dzięki zwycięstwu i sprzyjających wynikach w innych meczach awansowali na 7 lokatę i po 26 spotkaniach mają na swoim koncie 34 oczka.

W jesiennym spotkaniu obu drużyn, Biała Gwiazda okazała się minimalnie lepsza wygrywając po bramce Ivicy Ilieva w 90 minucie. Wcześniej Sergiej Pareiko obronił rzut karny wykonywany przez Mateusza Cetnarskiego.



Meldunek z Wrocławia.


Śląsk nie ma już szans na obronę mistrzowskiego tytułu ale wciąż ma duże szansę na grę w europejskich pucharach, więc najbliższe mecze dla podopiecznych Stanislava Levego będą kluczowe. Przez własna głupotę i amatorkę jaką zaprezentowali w ostatnim meczu Wrocławianie spadli z trzeciego na piąte miejsce. Tym bardziej we Wrocławiu nie ma już miejsca na podobne mecze jeżeli naprawdę Śląsk chce zagrać w pucharach w najbliższym sezonie.


Gikiewicz dzieli..

Zapytać można czy dzieli i rządzi czy tylko dzieli?
Odpowiedź raczej jest jasna - tylko dzieli. Młody napastnik okazał się tym najbardziej prawym i doniósł na kolegę z zespołu, że ten na trening przychodzi po imprezie. Mowa oczywiście o Patriku Mrazie. Sytuacja podzieliła zespół, co ewidentnie widać po strzelonych bramkach przez Gikiewicza. Atmosfera w zespole na pewno nie jest idealna, do tego dochodzi zamieszanie z właścicielem klubu oraz z zaległościami finansowymi dla zawodników. Raczej przesądzone jest, że z klubem pożegna się gwiazda drużyny - Sebastian Mila.

Wszystkie te czynniki na pewno mają negatywny wpływ na postawę Śląska w obecnych rozgrywkach.


Pepe, Kaz, Mila, Sobota...


Przeglądając skład naszych najbliższych przeciwników warto zatrzymać się przy kilku nazwiskach. Pierwszy z brzegu Piotr Ćwielong - były zawodnik Wisły Kraków w Śląsku gra o niebo lepiej niż na krakowskim podwórku, Pepe w tym sezonie strzelił już 7 bramek i jest najlepszym strzelcem WKS-u. Ćwielong jest jednym z ważniejszych ogniw zespołu Stanislava Levego. Ostatnimi czasy Pepe wyspecjalizował się w zdobywaniu bramek w ostatnich minutach spotkań - to uwaga do naszych obrońców, którzy swoją koncentrację powinni zachować do ostatniego gwiazdka piątkowego meczu.

Kolejnym ważnym zawodnikiem w składzie Śląska jest - Przemysław Kazimierczak, który jestem jednym z dwóch piłkarzy WKS-u, który w tym sezonie rozegrał ponad 2000 tys. minut na ekstraklasowych boiskach. Kaz w swoim dorobku ma 3 bramki i 1żółtą kartkę.

Niekwestionowanym liderem zespołu jest Sebastian Mila, który dzieli i rządzi w linii pomocy. Na swoim koncie Mila ma 6 bramek i 8 asyst, gra Śląska w dużym stopniu uzależniona jest od formy i dyspozycji ofensywnego pomocnika.

Waldemar Sobota - wszędzie go pełno, potrafi niekonwencjonalnie zagrać, urwać się obrońcą, przeprowadzić szybki rajd prawą stroną boiska - dużą pociechę ma z niego zarówno trener jak i reszta drużyny, która często korzysta z jego ofensywnych autów. Jak ważnym jest piłkarzem w drużynie świadczy fakt, że ma on najwięcej minut spędzonych na boisku ze wszystkich piłkarzy Śląska. Sobota ma swoim koncie oprócz 4 bramek również 4 asysty.


Oddadzą czy już oddali, a może nie ma o czym mówić?


W Wiślackich kręgach, często można usłyszeć to pytanie, a o czym mowa? Oczywiście o pamiętnym Mistrzostwie Polski, które w ostatnim meczu poprzedniego Śląsk zapewnił sobie po zwycięstwie nad Wisłą w Krakowie. Niektórzy do dziś zastanawiają się czy Wisła podarowała Śląskowi mistrzostwo, nie zdobywając bramki w ostatnich minutach ( sytuacja Ilieva, czy Rojewskiego), czy podobno przechodząc obok meczu.

Patrząc na naszą obecną formę, która zbytnio nie odbiega od tej zaprezentowanej w ostatniej kolejce, można stwierdzić że Wiślacy zagrali tak jak umieli najlepiej, bowiem do dziś mamy problemy ze zdobywaniem bramek w klarownych sytuacjach.

Z drugiej strony dla niektórych Śląsk ''oddał'' już Wiśle 3 punkty w poprzedniej rundzie, przegrywając w Krakowie 1:0. Wielu liczyło na to, że prawdziwe ''oddanie przysługi'' nastąpi w półfinale PP, w którym oba kluby zmierzyły się niecały miesiąc temu. Tak się jednak nie stało i Śląsk zasłużenie awansował do finału tych rozgrywek.

Dłużej nie ma się co rozwodzić nad tematem ewentualnego podarowania przez Wisłę mistrzostwa Śląskowi. Temat został zamknięty wraz z ostatnim gwizdkiem poprzedniego sezonu.




Młodzież szaleje.

Coraz odważniej i lepiej radzi sobie nasza krakowska młodzież. Zarówno Stolarski, Uryga jak i Chrapek w ostatnim meczu zaprezentowali się z dobrej strony i pokazali, że warto na nich stawiać. Podobnie powinno być w najbliższym meczu, o dziwo jednak największe obawy co do miejsca w wyjściowym składzie może mieć Michał Chrapek, który wskoczył na miejsce pauzującego za kartki Cezarego Wilka.


O co jeszcze walczymy?

Praktycznie przed każdym meczem zadajemy sobie to pytanie, koniec sezonu coraz bliżej a Wisła nadal nie jest do końca pewna utrzymania ani do końca nie straciła szansy na puchary. Nasze rozważania można zamknąć w jednym zdaniu: Jak wygram walczymy o puchary, jak przegramy to walczymy o utrzymanie.

Czeka nas na pewno ciekawa końcówka sezonu, a praktycznie większość zależna jest od nóg, chęci i zaangażowania naszych piłkarzy.



Historia spotkań pomiędzy Śląskiem Wrocław a Wisłą Kraków:


Sezon 2007/08 - brak spotkań

Sezon 2008/09 - 23 listopada 2008, 16:45, Śląsk Wrocław - Wisła Kraków 2:1, Sebastian Mila 10, Krzysztof Ostrowski 69 - Antoni Łukasiewicz 76 (s)

Sezon 2009/10 - 2 października 2009, 20:00, Śląsk Wrocław - Wisła Kraków 1:3, Sebastian Dudek 80 (k) - Paweł Brożek 30, Piotr Ćwielong 57, Patryk Małecki 78

Sezon 2010/11 - 21 kwietnia 2011, 20:00, Śląsk Wrocław - Wisła Kraków 2:0, Radosław Sobolewski 2 (s), Łukasz Gikiewicz 64

Sezon 2011/12 - 25 listopada 2011, 20:30, Śląsk Wrocław - Wisła Kraków 0:1, Rafał Boguski 50 (k)




Poniżej przedstawiam terminarz 27. kolejki T-M Ekstraklasy:

17 maja (piątek)

18:00 Ruch Chorzów - Pogoń Szczecin
20:45 Śląsk Wrocław - Wisła Kraków

18 maja (sobota)

13:30 Legia Warszawa - Lech Poznań
15:45 Podbeskidzie Bielsko -Biała - Piast Gliwice
18:00 Górnik Zabrze - Polonia Warszawa

19 maja (niedziela)

14:30 GKS Bełchatów - Zagłębie Lubin
17:00 Korona Kielce - Jagiellonia Białystok

20 maja (poniedziałek)

18:30 Widzew Łódź - Lechia Gdańsk




Zapraszam do dyskusji!
W samym sercu trybun, w jego centrum, pojawiło się w piątkowy wieczór słowo pasja. Określenie, które najdobitniej tłumaczy to dlaczego większość z nas pojawia się na Reymonta, choć nie ma wyników, działań marketingowych, czy drużyny, z którą chcielibyśmy w pełni się utożsamiać.




Kraków, 9 marca 2012.






Odpowiedz cytując
comek
Senior Member
 
 
Od: 03.2012

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#2
Stary 14.05.2013, 21:29
Może być ciekawy mecz. Obstawiam remis, co pogrzebie szanse tych zespołów o marzeniu Ligi Europejskiej. Defensywę zestawić taką jaka była w meczu z Koroną. A w ataku, któryś z Boguski- Sikorski, powinien usiąść na ławce, obstawiam tego pierwszego, bo Sikorski, może coś się po przepychać z obrońcami Śląska, z czego skorzystają inni zawodnicy Wisły (na jego bramkę nie liczę). Na zmianę zdecydowanie Szewczyk, zobaczymy jak się zaprezentuje.
Odpowiedz cytując
xdarek
Senior Member
 
 
Od: 07.2007

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#3
Stary 15.05.2013, 19:23
Orientuje się ktoś czy przed meczem we wrocku bez problemu kupię bilety?
Czy wygrywasz czy nie, Zawsze ja kocham Cię. W sercu moim Wisła, i na dobre i na złe.

Odpowiedz cytując
WISŁAZWE
WISŁA KRAKÓW
 
 
Od: 06.2008
Skąd: Reymonta 22

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#4
Stary 15.05.2013, 19:26
xdarek napisał(a):Wyświetl post
Orientuje się ktoś czy przed meczem we wrocku bez problemu kupię bilety?

Bez problemu.
W Krakowie do piątku do godziny 14:30 również możesz kupić.
W samym sercu trybun, w jego centrum, pojawiło się w piątkowy wieczór słowo pasja. Określenie, które najdobitniej tłumaczy to dlaczego większość z nas pojawia się na Reymonta, choć nie ma wyników, działań marketingowych, czy drużyny, z którą chcielibyśmy w pełni się utożsamiać.




Kraków, 9 marca 2012.






Odpowiedz cytując
inspektor erektor
Senior Member
 
Od: 02.2013

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#5
Stary 16.05.2013, 11:07
drugi w tym sezonie mecz o wszystko (po rewanżu PP) i drugi ze Śląskiem, tym razem już TRZEBA wygrać
www.zlamacsport.blog.pl - sport w obiektywnej analizie
Odpowiedz cytując
szprotson
Socios Wisła Kraków
 
 
Od: 06.2005
Skąd: z boiska

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#6
Stary 16.05.2013, 11:11
Śląsk ostatnio gra takie dno, ze z Nami musi mu wyjść dobre spotkanie. Tak jak w PP widzieliśmy, bardzo duzo zalezy od tego jak wyłaczymy z gry Sebka i Waldka. No ale to Pepe Ćwielongi nas zapewne skarci, taka karma
A że Nasza gra ostatnio idzie ku lepszemu...to idealny moment by to s.......ic
cały nasz chuligański trud tobie ukochana ojczyzno

Odpowiedz cytując
marcin19876
Senior Member
 
Od: 06.2008

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#7
Stary 16.05.2013, 11:37
Mam nadzieje ze Stolarski, Uryga i Chrapek znów zagrają od początku.....nie ma sensu już stawiać na tych naszych zagranicznych mistrzów piłkarskich...
Odpowiedz cytując
comek
Senior Member
 
 
Od: 03.2012

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#8
Stary 16.05.2013, 11:42
Ciekawe kto zagra za Małeckiego, nie widzę, żadnej alternatywy...
Odpowiedz cytując
Ajax
Socios Wisła Kraków
 
Od: 05.2003
Skąd: Poznań - emigracja

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#9
Stary 16.05.2013, 11:44
marcin19876 napisał(a):Wyświetl post
Mam nadzieje ze Stolarski, Uryga i Chrapek znów zagrają od początku.....nie ma sensu już stawiać na tych naszych zagranicznych mistrzów piłkarskich...
No cóż powinni zagrać bo zagrali dobre mecze w całym wymiarze czasowym ostatnio nie ma co kombinować jak koń pod górę.
Odpowiedz cytując
szprotson
Socios Wisła Kraków
 
 
Od: 06.2005
Skąd: z boiska

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#10
Stary 16.05.2013, 11:49
Miśkiewicz-Burliga,Stolarski,Głowacki (Bunoza) Uryga - Wilk,Chrapek,Garguła,Sarki,Boguski - Sikorski

tak to widze. Ewentualnie wymiana beznadziejnego ostatnio Garguły na ....Bruda? Karwa fa, ale alternatywa. Czy moze np. na srodku Wilk Chrapek a przed nimi zawieszony za Sirkoskim - Ivica? Po bokach superszybki Szarki Szark i nieprzewidywalny Boguś. Śląsk ma srednia obrone, taki Ivica na jeden zamach mógłby zabrać ze czterech naraz
cały nasz chuligański trud tobie ukochana ojczyzno

Odpowiedz cytując
Ajax
Socios Wisła Kraków
 
Od: 05.2003
Skąd: Poznań - emigracja

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#11
Stary 16.05.2013, 11:52
Może Genkov się obudzi do grania? Chyba ma kontrak do 2014 więc powinno mu zależeć na transferze czy coś?
Odpowiedz cytując
szprotson
Socios Wisła Kraków
 
 
Od: 06.2005
Skąd: z boiska

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#12
Stary 16.05.2013, 12:02
za nazwisko go wsadzać do gry? po cholere?
zreszte ponoc jest odstrzelony niczym upośledzona łania.
cały nasz chuligański trud tobie ukochana ojczyzno

Odpowiedz cytując
wiślak 86
Senior Member
 
Od: 08.2004
Skąd: okolice Krakowa

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#13
Stary 16.05.2013, 12:05
szprotson napisał(a):Wyświetl post
Miśkiewicz-Burliga,Stolarski,Głowacki (Bunoza) Uryga - Wilk,Chrapek,Garguła,Sarki,Boguski - Sikorski

tak to widze. Ewentualnie wymiana beznadziejnego ostatnio Garguły na ....Bruda? Karwa fa, ale alternatywa. Czy moze np. na srodku Wilk Chrapek a przed nimi zawieszony za Sirkoskim - Ivica? Po bokach superszybki Szarki Szark i nieprzewidywalny Boguś. Śląsk ma srednia obrone, taki Ivica na jeden zamach mógłby zabrać ze czterech naraz

ja Boga kocham tylko nie ten Bunoza. On idealnie sprawdza się na parkiecie w knajpie a nie na boisku. Przecież gorszego obrońcy to my w całej Wiśle nie mamy. Drewno, wolny, niepewny.

Ivice popieram bo jak trzeba to zakręcić pięknie umie a i serce do walki ma. Do tego murzynek na skrzydle i jedziemy po zwycięstwo.
Dumny po zwycięstwie
Wierny po przegranej

Zbanowany za napisanie "matoł", "jeba*y złamas", "3 kretynów" o ludziach dla których flaga Polski do góry kołami to coś normalnego na twarzy
Odpowiedz cytując
marcin19876
Senior Member
 
Od: 06.2008

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#14
Stary 16.05.2013, 12:45
Miśkieiwcz, Stolarski, Głowacki, Uryga, Burliga, Sarki, Chrapek, Wilk, Boguski, Kosowski, Buksa
Odpowiedz cytując
Xels
Member
 
Od: 08.2012

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#15
Stary 16.05.2013, 14:10
Buksa już nie jest zawodnikiem Wisły.
Odpowiedz cytując
Ajax
Socios Wisła Kraków
 
Od: 05.2003
Skąd: Poznań - emigracja

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#16
Stary 16.05.2013, 14:18
Xels napisał(a):Wyświetl post
Buksa już nie jest zawodnikiem Wisły.
Czemu?

1234567890
Odpowiedz cytując
marcin19876
Senior Member
 
Od: 06.2008

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#17
Stary 16.05.2013, 14:50
Jak to nie jest zawodnikiem Wisły?!?! kto był tak inteligenty i wyrzucił go z Wisły? Przecież nie było informacji żeby się z nim rozstali...
Ostatnio edytowane przez marcin19876 : 16.05.2013 o godz. 14:52.
Odpowiedz cytując
mistico
Senior Member
 
 
Od: 05.2011
Skąd: Wrocław

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#18
Stary 16.05.2013, 15:17
Buksa jest w kadrze na oficjalnej, żadnej informacji o odejściu nigdzie nie ma
Odpowiedz cytując
szprotson
Socios Wisła Kraków
 
 
Od: 06.2005
Skąd: z boiska

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#19
Stary 16.05.2013, 15:59
haha
jest w kadrze na oficjalnej
DOBRE

kadra na oficjalnej to ostatnie wiarygodne miejsce
cały nasz chuligański trud tobie ukochana ojczyzno

Odpowiedz cytując
Xels
Member
 
Od: 08.2012

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#20
Stary 16.05.2013, 16:27
Na facebooku dokładnie to na profilu .............. została podana wiadomość że Buksa od poniedziałku nie jest zawodnikiem Wisly .Mam nadzieje że to nie jest prawda.
Odpowiedz cytując
Adenalix
Senior Member
 
 
Od: 08.2003
Skąd: Kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#21
Stary 16.05.2013, 20:15
Adam Buksa wyjechał do Barcelony (ale nie do słynnej La Masia) do szkółki piłkarskiej. Mam wrażenie, że to bardziej decyzja rodziców Adama niż to, że ktoś go wyrzucił z Wisły, ale może też brakło determinacji żeby na niego na poważnie postawić.
Powód: dodanie nawiasu
Ostatnio edytowane przez Adenalix : 16.05.2013 o godz. 20:16.
Do what you mean and mean what you do.
Odpowiedz cytując
szprotson
Socios Wisła Kraków
 
 
Od: 06.2005
Skąd: z boiska

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#22
Stary 16.05.2013, 21:14
brakło determinacji by postawić na ilunastoletniego piłkarza? 16nasto ? no ....a bez jaj
przyszedł menago, pokazał rodzicom perspektywe lepsze niz w Polsce i dziękuje. Młody tutaj nie ma prawa głosu.
cały nasz chuligański trud tobie ukochana ojczyzno

Odpowiedz cytując
huberix
Senior Member
 
 
Od: 02.2013
Skąd: Kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#23
Stary 16.05.2013, 21:36
a ja mam nadzieję , że Sikorski zagra. Bardzo chłopaka polubiłem bo widać że mu bardzo zależy. Wolę jego niż drewniaka Genkova i dziewczynkę Bogusia bo wiem , że Daniel da z siebie wszystko a może i się przełamie bo przypomnę że kiedyś, jeszcze zanim grał w Polonii prezentował niezły poziom


Proponuje zrobić akcję by wszyscy przyszli na ostatni mecz sezony na Reymonta z Zagłebiem Lubin. Zobaczyć ostatni raz ( mam nadzieję) połowę tego szrotu. Niech sobie klub troche dorobi jeszcze na koniec, żeby to była zachęta dla młodych na nast. sezon
TYLKO WISŁA !
Odpowiedz cytując
buczo1985
Senior Member
 
 
Od: 02.2006
Skąd: Jedlicze/Krosno

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#24
Stary 17.05.2013, 00:44
Pasowałoby się odegrać za wtopę w pucharze. Śląsk prezentuje podobną formę do Wisły. Jednak jeśli miałbym obstawiać, stawiam na remis.
What's new?

Odpowiedz cytując
arti
Guest
 

Ignoruj użytkownika Pomoc
#25
Stary 17.05.2013, 05:43
huberix napisał(a):Wyświetl post
a ja mam nadzieję , że Sikorski zagra. Bardzo chłopaka polubiłem bo widać że mu bardzo zależy. Wolę jego niż drewniaka Genkova i dziewczynkę Bogusia bo wiem , że Daniel da z siebie wszystko a może i się przełamie bo przypomnę że kiedyś, jeszcze zanim grał w Polonii prezentował niezły poziom


Proponuje zrobić akcję by wszyscy przyszli na ostatni mecz sezony na Reymonta z Zagłebiem Lubin. Zobaczyć ostatni raz ( mam nadzieję) połowę tego szrotu. Niech sobie klub troche dorobi jeszcze na koniec, żeby to była zachęta dla młodych na nast. sezon
TYLKO WISŁA !
Może i zależy. Jednak to co daje Wiśle na boisku to niezbyt szybkie bieganie i szarpanie się z obrońcami.
Tyle to pewnie każdy młody z ME potrafi za dużo mniej kasy niż DS.
Mam nadzieję, że po sezonie wyjazd.
Odpowiedz cytując
WISŁAZWE
WISŁA KRAKÓW
 
 
Od: 06.2008
Skąd: Reymonta 22

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#26
Stary 17.05.2013, 10:09
Jak informuje dzisiejszy DP: Wisła zagra równiez bez kontuzjowanego Arkadiusza Głowackiego. Do Wrocławia udali się natomiast ostatnio kontuzjowani: Marko Jovanović oraz Tsvetan Genkov.


Sędzią głównym dzisiejszego pojedynku będzie Bartosz Frankowski z Torunia. W tym sezonie Frankowski sędziował Wiśle dwa spotkania ( zwycięstwo i remis)

18. kolejka Ekstraklasy: Polonia Warszawa - Wisła Kraków 1:2
23. kolejka Ekstraklasy: Jagiellonia Białystok - Wisła Kraków 2:2

Arbiter z Torunia po raz pierwszy będzie prowadził spotkanie z udziałem aktualnych mistrzów Polski.
W samym sercu trybun, w jego centrum, pojawiło się w piątkowy wieczór słowo pasja. Określenie, które najdobitniej tłumaczy to dlaczego większość z nas pojawia się na Reymonta, choć nie ma wyników, działań marketingowych, czy drużyny, z którą chcielibyśmy w pełni się utożsamiać.




Kraków, 9 marca 2012.






Odpowiedz cytując
szprotson
Socios Wisła Kraków
 
 
Od: 06.2005
Skąd: z boiska

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#27
Stary 17.05.2013, 10:12
szprotson napisał(a):Wyświetl post
Miśkiewicz-Burliga,Stolarski,Głowacki (Bunoza) Uryga - Wilk,Chrapek,Garguła,Sarki,Boguski - Sikorski

tak to widze. Ewentualnie wymiana beznadziejnego ostatnio Garguły na ....Bruda? Karwa fa, ale alternatywa. Czy moze np. na srodku Wilk Chrapek a przed nimi zawieszony za Sirkoskim - Ivica? Po bokach superszybki Szarki Szark i nieprzewidywalny Boguś. Śląsk ma srednia obrone, taki Ivica na jeden zamach mógłby zabrać ze czterech naraz
Czyli jednak skazani na buno ?

E: no tak, jest jeszcze tykająca bomba.
Ostatnio edytowane przez szprotson : 17.05.2013 o godz. 10:27.
cały nasz chuligański trud tobie ukochana ojczyzno

Odpowiedz cytując
WISŁAZWE
WISŁA KRAKÓW
 
 
Od: 06.2008
Skąd: Reymonta 22

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#28
Stary 17.05.2013, 10:15
szprotson napisał(a):Wyświetl post
Czyli jednak skazani na buno ?
Prędzej Chavez- Uryga
W samym sercu trybun, w jego centrum, pojawiło się w piątkowy wieczór słowo pasja. Określenie, które najdobitniej tłumaczy to dlaczego większość z nas pojawia się na Reymonta, choć nie ma wyników, działań marketingowych, czy drużyny, z którą chcielibyśmy w pełni się utożsamiać.




Kraków, 9 marca 2012.






Odpowiedz cytując
Grantar
Senior Member
 
Od: 08.2003
Skąd: Tarnów

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#29
Stary 17.05.2013, 10:43
WISŁAZWE napisał(a):Wyświetl post
Prędzej Chavez- Uryga
Optymalnie wg mnie
Bunoza- Uryga -Chavez -Stolarski
szkoda Głowy bo w ostatnim meczu był naprawdę jak za dawnych dobrych lat
"W życiu trzeba mieć pasję.... u mnie trafiło na piłkę " - Grantar kibic piknikowy.
Odpowiedz cytując
szprotson
Socios Wisła Kraków
 
 
Od: 06.2005
Skąd: z boiska

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#30
Stary 17.05.2013, 10:45
Grantar napisał(a):Wyświetl post
Optymalnie wg mnie
Bunoza- Uryga -Chavez -Stolarski
szkoda Głowy bo w ostatnim meczu był naprawdę jak za dawnych dobrych lat
serio ?
masz na myśli brak zwrotności zwinnosci i innych cech motorycznych?
Jedyne czym mnie ostatnio przekonywał to tym ze potrafił w polu karnym wybic pilke ....
cały nasz chuligański trud tobie ukochana ojczyzno

Odpowiedz cytując

Wstecz   Forum Kibiców Wisły Kraków > Wisła Kraków > Wisła Kraków - piłka nożna

Odpowiedź

Zasady wysyłania postów
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is Włączony
MordkiWłączony
[IMG] code is Włączony
HTML code is Wyłączone

Skok do forum


Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 21:54.