Informacja o bezpłatnych biletach na sektor C na mecz z Koroną Kielce!
SKWK napisał(a):
Wszystkich chłopaków, którzy nie ukończyli szesnastu lat (rocznik 1997 i młodsi), a chcą pójść na sobotni mecz Wisły zachęcamy do zapisania się na darmowe bilety w Sklepie Reymonta 22.
Zapisywać możecie się od jutra do piątku do godziny 18:30. Wejściówki będą do odebrania w sobotę od godziny 13:45. Jedynym warunkiem rezerwacji biletu jest zostawienie w Sklepie Reymonta 22 swojej Karty Kibica. Odbierzecie ją razem z biletem w sobotę.
Zapraszamy!
|