
|
|||||||
| Wisła Kraków - piłka nożna Tutaj możesz spokojnie i rzeczowo porozmawiać o wszystkich tematach związanych z "Białą Gwiazdą". Pokój z założenia zawierać ma tematy dotyczące drużyny. |
| Wyświetl wyniki ankiety: Co wydarzy się w sobotę na Reymonta? | |||
| Kibice z Kielce w końcu trafią do Krakowa! |
|
26 | 28,57% |
| Passa Korony bez zwycięstwa na wyjeździe zostanie zakończona |
|
12 | 13,19% |
| Wisła w końcu wygra przekonująco! |
|
39 | 42,86% |
| Będzie piknik, typowe 0:0 i punkt bliżej utrzymania. |
|
27 | 29,67% |
| Ankieta wielokrotnego wyboru Głosujących: 91. Nie możesz głosować w tej ankiecie | |||
|
|
Narzędzia tematu | Tryby wyświetlania |
|
Senior Member
Od: 02.2004
Offline |
#11
|
|
Oni jeszcze meczu na wyjeździe nie wygrali w tym sezonie. Byłaby kpina jakby się w Krakowie przełamali. Trzeba bramki strzelać, tylko kto jest w stanie to uczynić ?
Ostatnio edytowane przez tofik : 07.05.2013 o godz. 18:19.
![]()
.
. |
|
|

|
||||||
|
|