
|
|||||||
| Wisła Kraków - piłka nożna Tutaj możesz spokojnie i rzeczowo porozmawiać o wszystkich tematach związanych z "Białą Gwiazdą". Pokój z założenia zawierać ma tematy dotyczące drużyny. |
| Wyświetl wyniki ankiety: Co wydarzy się w piątkowy wieczór: | |||
| Emmanuel Sarki poprowadzi nas do kolejneo zwycięstwa! |
|
26 | 32,50% |
| Daniel Sikorski znowu strzeli bramkę! |
|
28 | 35,00% |
| Rafał Boguski lubi strzelać Widzewowi, w piatek on będzie bohaterem! |
|
10 | 12,50% |
| Bedzie remis... |
|
10 | 12,50% |
| Przegramy to... |
|
6 | 7,50% |
| Głosujących: 80. Nie możesz głosować w tej ankiecie | |||
|
|
Narzędzia tematu | Tryby wyświetlania |
|
Senior Member
Od: 08.2010
Offline |
#25
|
|
Rozumiem podniecenie trzema punktami, to rzadkość ostatnio, ale w sprawie pucharów to mam zdanie jak koledzy powyżej. Zresztą jest to możliwość jedynie na papierze.
Widzew niezwykle słaby. I na tym tle należy rozpatrywać grę naszych zawodników, szczególnie tych, którzy będą stanowili o sile zespołu w przyszłym sezonie. Rozpatrywać oczywiście hipotetycznie, bo wszyscy są na sprzedaż a np Urydze kończy się kontrakt i czy będzie chciał go przedłużyć, tego nie wiadomo. Miśkiewicz - codziennie po treningu godzina ćwiczenia wykopów innych niż balon. Jakoś po dwóch meczach Bieszczad mnie bardziej przekonał, ale może to być mylne pierwsze wrażenie. Uryga - nie rzucił mi sie w oczy. Znaczy dobrze. Stolarski OK, ale powinien być wprowadzany na krócej. Kilka zagrań dobrze rokujących. Akurat on jest w wieku takim, ze można powiedziec o nim, młody, zdolny rozwijający sie. Zagrał uważnie, zwłaszcza w pierwszej połowie, ale też poprzeczki wysoko nie miał postawionej. Korepetycje z taktyki i ustawianiu się na boisku zalecane. Czemu nie gra Bunoza, jest słabszy od Burligi ? Czy może jest już poza klubem ? Chrapek/Garguła - ten drugi dużo więcej biegał Sarki, póki co robi różnice. Przedłuzyć kontrakt, w lecie najpóżniej w grudniu sprzedać, bo potem wtopi się w szarzyznę. Napastnicy - tych nie ma w ogóle. Oczywiście kogoś tam losowo można ubrać w koszulkę i wypuścić na boisko, ale nie to zmienia postaci rzeczy. Nie mamy napastnika ani jednego. Zdecydowanie lepiej dawać do składu Sikorskiego, wywołuje wesołość i pewien rodzaj sympatii na trybunach. Pan z opaską jedynie irytuje. W sumie zagraliśmy słabo i wygraliśmy z jeszcze słabszym przeciwnikiem dzieki jego błędowi i jego nieskuteczności. Ważne trzy punkty, które przybliżają nas do zapewnienia sobie ligowego bytu. |
|
|

|
||||||
|
|