
|
|||||||
| Wisła Kraków - piłka nożna Tutaj możesz spokojnie i rzeczowo porozmawiać o wszystkich tematach związanych z "Białą Gwiazdą". Pokój z założenia zawierać ma tematy dotyczące drużyny. |
![]() |
|
|
Narzędzia tematu | Tryby wyświetlania |
|
Lokalny Patriota
Od: 05.2005
Offline |
|
|
Dan Petrescu plus worek pieniędzy i swoboda działania.
![]() |
|
|
|
Koneser
Od: 07.2009
Skąd: Wschód
Offline |
|
|
Powinniśmy poczekać na Skorże.
|
|
|
|
Senior Member
Od: 04.2005
Offline |
|
|
Jak nie Smuda to Lenczyk. Obym się mylił.
|
|
|
|
Member
Od: 11.2009
Skąd: Kraków
Offline |
|
|
|
Senior Member
Od: 06.2011
Offline |
|
|
http://www.krakow.sport.pl/sport-kra...ozyczenie.html Dobra decyzja klubu by skrócić wypożyczenie Romella nic wielkiego nie pokazał, jedyny mecz jaki w jakimś stopniu mu wyszedł to z Lubońskim kiedy wszedł w drugiej połowie , ale to za mało jak na reprezentanta swojego kraju.
|
|
|
|
Senior Member
Od: 07.2005
Offline |
|
|
Jeżeli mamy kogoś testować, to m.in. takich piłkarzy w pierwszej kolejności:
http://www.90minut.pl/kariera.php?id=20235 http://www.90minut.pl/kariera.php?id=17543 http://www.90minut.pl/kariera.php?id=9953 http://www.90minut.pl/kariera.php?id=8124 http://wyniki.interia.pl/rozgrywki-R...cid,668,sort,I ![]()
RAZEM WYPEŁNIJMY STADION PRZY REYMONTA !!! RAZEM BUDUJMY WIELKĄ WISŁĘ !!!
|
|
|
|
Senior Member
Od: 11.2008
Offline |
|
Realizując to co zacząłem proponować w tym poście http://www.wislakrakow.com/forum/sho...ostcount=14800 zeszlibyśmy do 30 czerwca z kontraktów Pareiki, Jovanicia, Fredriksena, Jaliensa, Ilieva, Sikorskiego, Quito. Na ich pensje klub wydaje 4-6 milionów zł (Kew-1.2 mln, Sergei- 1 mln). Więc trochę środków w budżecie zostanie zwolnionych. Część z nich Łysy "przeznaczy na zmniejszenie zobowiązań klubu",ale większość powinno przeznaczyć na kontrakty nowych zawodników. W czerwcu kończą się umowy wielu ciekawych piłkarzy m.in.: Łukaszowi Teodorczykowi, Edgarowi Cani'emu, Arkadiuszowi Piechowi, Radosławowi Majewskiemu czy Szymonowi Pawłowskiemu. Ponadto jak wiadomo w Polonii Warszawa większość zawodników nosi się z rozwiązaniem kontraktu z winy klubu. Marzy mi się zakontraktowanie od 1 lipca Majewskiego, Pawłowskiego i Dwaliszwiliego.
Ostatnio edytowane przez Tasio1906 : 30.12.2012 o godz. 23:01.
|
|
|
|
Banita
Od: 07.2010
Offline |
|
|
|
|
|
Socios Wisła Kraków
Od: 07.2009
Skąd: R.K.C - AJ
Offline |
||
W przypadku Meliksona , jego wartość to nie kwota jaką zaoferuje zainteresowany, to kwota jego wartości dla naszego klubu. Nawet łysy to rozumie... ![]() Wiśle się nie kibicuje. Wisłe się KOCHA. Cytat:
|
||
|
|
Guest
|
|
Na rynku prawdopodobnie będzie wolny także inny ciekawy piłkarz Dvalishvili. O ile można było się zastanawiać czy Paweł przyjąłby "śmieciową" umowę to Dvalishvili takiej nie przyjmie. |
|
|
|
Socios Wisła Kraków
Od: 06.2005
Skąd: z boiska
Offline |
|
|
dwaliszwili na dniach ma podpisac z Legią, wiec nie dla psa kiełbasa
![]()
cały nasz chuligański trud tobie ukochana ojczyzno
![]()
|
|
|
|
Senior Member
Od: 08.2003
Skąd: Somewhere between nowhere and goodbye
Offline |
|
No i z takim składałem może wejdziemy to pierwszej ósemki albo i nie bo jak obrony i bramkarza nie było tak nie ma i nie będzie. To jakaś prowokacja ? ![]() |
|
|
|
Senior Member
Od: 06.2008
Skąd: planeta Ziemia
Offline |
|
|
znalezione na Twitterze:
El #Wisla se nutre de Hondureños Osman Chavez, Rommel Quito y Orlin Peralta al confirmarse el viaje de este ultimo el domingo a Polonia łysy dziala ![]() http://www.facebook.com/cdsvida/posts/488138717899368 https://twitter.com/cdsvida Watts niby to oficjalne konto klubu.....?!?
Ostatnio edytowane przez radek2323 : 02.01.2013 o godz. 22:10.
![]()
SERCE W BIELI KREW W BŁĘKICIE WISŁA KRAKÓW PONAD ŻYCIE!!!
Quo vadis Wisło? |
|
|
|
Senior Member
Od: 04.2005
Offline |
|
|
Odpisać menedżerowi z Hondurasu na propozycję podrzucenia zawodnika (podobno listownie, więc pewnie nadwyrężył język liżąc znaczki) to potrafiłaby prawdopodobnie i moja prababka. Jeszcze ci z Hondurasu piszą w gazetach, że niby na igrzyskach w Londynie jakieś wielkie obserwacje były czynione przez naszych skautów
|
|
|
|
Member
Od: 08.2012
Offline |
|
|
Wiele wskazuje, że Patryk Małecki będzie jedynym nowym zawodnikiem, który rozpocznie z Wisłą przygotowania do sezonu 7 stycznia.
http://www.gazetakrakowska.pl/artyku...azdy,id,t.html |
|
|
|
Senior Member
Od: 07.2006
Offline |
|
|
dwóch solidnych obrońców do wzięcia za darmo z Warty
http://www.90minut.pl/news/203/news2...a-z-Warty.html |
|
|
|
Senior Member
Od: 05.2012
Offline |
|
|
Michał Płotka nie zdążył zadebiutować w pierwszej drużynie i grał głównie w drużynie rezerw.
Solidny po chuju ![]() a ten Bartczak zamieszany był w korupcję. |
|
|
|
Senior Member
Od: 07.2006
Offline |
|
|
po ostatnim koszmarnym meczu w Lubinie nie jestem przekonany do naszych defensorów, więc trzeba koniecznie szukać nowych rozwiązań
Ostatnio edytowane przez AYALA : 05.01.2013 o godz. 14:34.
|
|
|
|
Senior Member
Od: 12.2008
Skąd: fcM
Offline |
|
|
AYALA zgadzam się z tobą ... nasza defensywa to tak na prawdę banda nieudaczników jeżeli nie pozbędziemy się ich to będzie dalej para olimpiada w obronie
![]() |
|
|
|
Junior Member
Od: 09.2011
Skąd: Karczewice
Offline |
|
|
Tak czytam dosc regularnie ostatnio wiadomosci na temat Wisły i zastanawia mnie fakt czemu Bednarz jeszcze jest zatrudniony.
Czemu w mediach pojawiają się niby nazwisko obcokrajowców którymi Wisła jest zainteresowana. W Polsce mało jest dobrych zawodników? Czy przykład Franka i Żurawia to za mało? Czemu właściciele Wisły nie zaczną szukać w Polsce tylko znowu gdzieś w ....u. nie kumam Edit: Wisła z dużej litery. Zdania zaczynam również z dużej litery.
Ostatnio edytowane przez WISŁAZWE : 05.01.2013 o godz. 15:50.
|
|
|
|
Senior Member
Od: 07.2010
Skąd: Kraków
Offline |
|
|
Płotki nie widziałem, natomiast Bartczak w swoim czasie był wyróżniającym się bocznym obrońcą Zagłębia Lubin w mistrzowskim dla nich sezonie 06/07. Zapowiadał się na naprawdę dobrego obrońcę - zdołał nawet zagrac 2 razy w reprezentacji w wieku 21 lat. Niestety w 2008 roku doznał ciężkiej kontuzji i od tego czasu jego kariera potoczyła się już w dół. Mając w składzie na jego pozycji 31 letniego kopiącego się po czole Frederiksena i słabiutkiego Jovanovicia, byc może Bartczak jako uzupełnienie składu nie byłby zły.
![]()
"Panie profesorze Niesiołowski gratuluję i proszę złożyć gratulacje Panu Tuskowi i całemu rządowi, ze przez 6 lat tak nas prowadzili, w spokoju, że ja mogę tak spokojnie iść do domu, spokojnie wypić herbatę proszę pana, mogę spokojnie zjeść kolację, że nie boję się żadnych wrogów, nie boję się nikogo, naprawdę, i że mam spokojną emeryturę"
|
|
|
|
Senior Member
Od: 04.2005
Offline |
|
|
|
Senior Member
Od: 08.2009
Offline |
|
Ale czemu ? No bo mamy przecież już dużo polaków w składzie w dodatku kilku nawet młodych A szukamy obcokrajowców bo ich kompilacje łatwiej znaleźć na youtube niż kompilacje naszych krajowych niedoszłych gwiazd futballu ![]() ![]()
[FONT=Times New Roman]
Czy pamiętasz pierwszy w życiu mecz i po każdej bramce szał? Kibicow śmiech, wiernych drużynie swej i na plecach pałki ślad. [/FONT] naoway.deviantart.com |
|
|
|
Senior Member
Od: 07.2006
Offline |
|
|
portal 2X45 poleca zawodników z ligi Łotewskiej m.in.-27 letniego Gruzina - Gongadze krola strzelcow
http://www.2x45.com.pl/aktualnosci/1...to-tam-szukac/ chyba wiele by nie chciał zarabić ?
Ostatnio edytowane przez AYALA : 06.01.2013 o godz. 15:44.
|
|
|

|
||||||
![]() |
|
|