The White Star Division - Wisła Kraków


Wstecz   Forum Kibiców Wisły Kraków > Wisła Kraków > Wisła Kraków - piłka nożna
Nazwa użytkownika
Hasło


Wisła Kraków - piłka nożna Tutaj możesz spokojnie i rzeczowo porozmawiać o wszystkich tematach związanych z "Białą Gwiazdą". Pokój z założenia zawierać ma tematy dotyczące drużyny.

Odpowiedź
 
Narzędzia tematu Tryby wyświetlania
cronos20
Member
 
 
Od: 06.2011
Skąd: lepsza strona błoń

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#211
Stary 10.12.2012, 08:31
rafaltwsd napisał(a):Wyświetl post
zgodze sie ze to nie jest tylko i wylacznie wina trenera te nasze nedzne wyniki bo ogromna w tym zasluga pilkarzy ale gdyby miala nadejsc kolejna rewolucja i wymiana polowy skladu to powinien to robic przyszly trener taki ktory bedzie mial czas pracowac z druzyna, bo chyba nik nie ma watpliwosci ze z obecnym trenerem daleko nie zajedziemy. a jak sprowadzimy nowych pilkarzy to za jakis czas nastepcy Kulawika nie beda pasowac i znowu karuzela zacznie sie krecic. przynajmniej takie jest moje zdanie ale w tym klubie mysla chyba inaczej, czy lepiej? w to watpie
Święte słowa !!!

Niestety nie wierzę w to żeby Cupiałowi ktoś tego nie powiedział!
A jeżeli Cupiał nic nie robi w tym kierunku, znaczy to że kładzie "lage pocąłośc"i na Wisłę!
... a w naszych sercach BIAŁA GWIAZDA
Odpowiedz cytując
NaprzódWisło
Junior Member
 
Od: 07.2009

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#212
Stary 10.12.2012, 09:27
nesta napisał(a):Wyświetl post
Jedno pytanie, na jakiej podstawie twierdzisz, ze Maaskant, a pozniej Moskal sobie "nie poradzili" ? Nie mozna tego stwierdzic, bo ich zwolniono w polowie drogi.
A za Holendra i Moskala byla jednak zdecydowana roznica na korzysc w porownaniu do tego co ogladalismy za Probierza i teraz za Kulawika.
Ja tam żadnej różnicy nie widzę. Tyle że Melikson miał jeszcze jakiekolwiek chęci do gry, bo teraz zachowuje się jak Małecki w meczu ze Standardem - strzela z każdej pozycji. O Kulawiku tym bardziej nie można pisać że sobie nie poradził, bo on nie doszedł nawet do połowy drogi, a już go chcesz wywalać.
Odpowiedz cytując
nesta
Senior Member
 
 
Od: 11.2002
Skąd: Kraków, Galicja

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#213
Stary 10.12.2012, 10:33
Tyle, ze za Maaskanta i Moskala bylo widac progres, na poczatku bylo dobrze i dopiero pozniej przyszly zle mecze. Za Probierza i Kulawika od poczatku do konca jest piach, nie ma nawet o co sie zaczepic zeby dac mu jakies zaufanie na przyszlosc. Holender zrobil ze zbieraniny mistrza Polski wiec wiadomo bylo, ze prezentuje soba okreslony poziom. Kto wie czy Wisla nie bylaby teraz w innej sytuacji gdyby jak zwykle komus nie zagrzala sie glowa.

Rzecz nie w tym zeby nie zwalniac w ogole i na sile trzymac sie jednego czlowieka. Rzecz w tym zeby wiedziec kiedy komus podziekowac i pozwolic odejsc, a kiedy zaufac komus na dluzej, nawet pomimo kilku nieudanych spotkan czy nawet sezonu. Z tym Wisla, a wlasciwie Cupial, ma najwiekszy problem i to jest przyczyna kryzysu. Kiedy trzeba bylo zostawic - zwalnial, kiedy trzeba bylo zwolnic - trzymal dluzej i poglebial kryzys.
Odpowiedz cytując
cfa
Senior Member
 
 
Od: 08.2009

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#214
Stary 10.12.2012, 10:38
Tak i najlepszym rozwiązaniem finansowym i sportowym byłoby zostawienie Moskala. Nie raz o tym pisałem. już zaczął się ksztautowac jakiś styl drużyna potrafiła utrzymac się przy piłce, zabrakło meczu albo dwóch.
[FONT=Times New Roman]
Czy pamiętasz pierwszy w życiu mecz i po każdej bramce szał?
Kibicow śmiech, wiernych drużynie swej i na plecach pałki ślad.
[/FONT]
naoway.deviantart.com
Odpowiedz cytując
Ajax
Socios Wisła Kraków
 
Od: 05.2003
Skąd: Poznań - emigracja

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#215
Stary 10.12.2012, 12:22
NaprzódWisło napisał(a):Wyświetl post
Dla mnie wszyscy którzy chcą wywalać Kulawika to dywersanci. Kto oglądał dzisiaj Cafe Futbol z Probierzem wie o co chodzi. Nie dla tego że Kulawik jest wybitnym trenerem, ale był Maaskant - nie poradził, Moskal- nie poradził, Probierz - nie poradził, więc nie jest to kwestia szkoleniowca tylko piłkarzy.
Co do sporu piłkarze polscy - piłkarze zagraniczni. Chyba nikt nie twierdzi że mają grać sami Polacy, bo jeśli nie będą mieć konkurencji to zaraz osiądą na laurach, ale jednak muszą stanowić trzon zespołu. A jeśli ktoś oczekuje że Chrapek z miejsca będzie liderem drużyny to niech się stuknie w głowę. Po pierwsze zagrał raptem parę meczów w Ekstraklasie, a poza tym zarabia grosze w stosunku do innych więc to trochę dziwne wymagać akurat od niego najwięcej. Jak dostanie szansę to będzie co najmniej solidnym ligowcem.
Bardzo bym chciał, żeby Kulawikowi nie szło tak jak Maaskantowi...

Co mówił Probierz w Cafe futbol?
Odpowiedz cytując
tomo
Senior Member
 
Od: 12.2003

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#216
Stary 10.12.2012, 12:45
Prawdę mówił. Nie chciał za bardzo mówić o Wiśle. Sprowokował Kołtonia do stworzenia programu o zapleczu treningowym w Ekstraklasie, jak sam były trener stwierdził, w Bełchatowie są lepsze warunki do trenowania niż u nas, z czym się całkowicie zgodzę.
Odpowiedz cytując
Karherop
Socios Wisła Kraków
 
 
Od: 02.2006

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#217
Stary 10.12.2012, 20:05
tomo napisał(a):Wyświetl post
Prawdę mówił. Nie chciał za bardzo mówić o Wiśle. Sprowokował Kołtonia do stworzenia programu o zapleczu treningowym w Ekstraklasie, jak sam były trener stwierdził, w Bełchatowie są lepsze warunki do trenowania niż u nas, z czym się całkowicie zgodzę.
a gdzie są gorsze warunki do trenowania ?

można szukać po 1,2 ligach - coraz ciężej o takowe
Odpowiedz cytując
NaprzódWisło
Junior Member
 
Od: 07.2009

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#218
Stary 10.12.2012, 22:02
tomo napisał(a):Wyświetl post
Prawdę mówił. Nie chciał za bardzo mówić o Wiśle.
Niby nie chciał mówić o Wiśle, ale powiedział całkiem dużo. Kto kumaty ten zrozumiał.
Odpowiedz cytując
Wojtas
Senior Member
 
 
Od: 06.2006
Skąd: inąd

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#219
Stary 10.12.2012, 23:44
I bardzo dobrze.Niech gadaja prawde o Wisle.

Moze w koncu inni zobaczą jaki tutaj cyrk na kólkach na R22 trwa i bawi sie w najlepsze.
WISŁA KRÓLOWA POLSKI
Odpowiedz cytując
kristos
Senior Member
 
 
Od: 11.2002
Skąd: A JAK MYŚLICIE?

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#220
Stary 10.12.2012, 23:55
Karherop napisał(a):Wyświetl post
a gdzie są gorsze warunki do trenowania ?

można szukać po 1,2 ligach - coraz ciężej o takowe
Wszędzie są lepsze warunki treningowe i co z tego ?
To Wisła od 98 roku zdobyła 8 razy mistrza Polski a nie jakieś ogóry ,co mają lepsze warunki treningowe.
Oczywiście ,to nie znaczy żebym nie chciał lepszych boisk treningowych ,ale zdecydowanie wolę MP.
Wisła to drużyna ,która zdobyła 13 razy MP w swojej historii ,ale i na takie drużyny przychodzi slabszy okres ,czego przykłady mamy w innych ligach.

PS.Wiem liga była buraczana,,,,,ha ha ,ale w drugą stronę to też działa
"Ścieżka sprawiedliwości wiedzie przez nieprawości
samolubnych i tyranię złych ludzi"......
Odpowiedz cytując
wolfy
Senior Member
 
Od: 01.2005
Skąd: Z Krainy Deszczowców...

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#221
Stary 11.12.2012, 00:16
kristos napisał(a):Wyświetl post
Wszędzie są lepsze warunki treningowe i co z tego ?
Nic, zupełnie nic.
Nie potrzebujemy boisk, szkolenia młodzieży, jedyne co nas może uratować to cuda Smudy.
Kończ waść...
Ostatnio edytowane przez wolfy : 12.12.2012 o godz. 14:30.
Już za cztery lata,
Już za cztery lata,
Może będzie Ekstraklasa!
Odpowiedz cytując
Karherop
Socios Wisła Kraków
 
 
Od: 02.2006

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#222
Stary 11.12.2012, 00:30
kristos napisał(a):Wyświetl post
Wszędzie są lepsze warunki treningowe i co z tego ?
To Wisła od 98 roku zdobyła 8 razy mistrza Polski a nie jakieś ogóry ,co mają lepsze warunki treningowe.
Oczywiście ,to nie znaczy żebym nie chciał lepszych boisk treningowych ,ale zdecydowanie wolę MP.
Wisła to drużyna ,która zdobyła 13 razy MP w swojej historii ,ale i na takie drużyny przychodzi slabszy okres ,czego przykłady mamy w innych ligach.

PS.Wiem liga była buraczana,,,,,ha ha ,ale w drugą stronę to też działa


czytam i oczom nie wierzę. jak można być takim zacietrzewionym ?

Wisła od 98 roku zdobywała mistrzostwa dzięki pieniądzom Cupiała . Skończyły się ? Cupiał zwija interes ? spadamy bez żadnych perspektyw szybkiego powrotu na szczyt . Bez boiska , szkolenia młodzieży , perspektywicznych zawodników , część kibiców sukcesu sobie przejdzie gdzie indziej , ale akurat niektórymi (nie pokazując palcem ) nie będę tęsknił

wolisz MP od boisko ? no to pogadamy za 3 lata gdzie będzie Legia , Amica , nawet Zagłębie Lubin ( które zresztą już nam pokazało miejsce w szeregu ) , a gdzie będziemy MY.
Odpowiedz cytując
cfa
Senior Member
 
 
Od: 08.2009

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#223
Stary 11.12.2012, 08:24
Karherop napisał(a):Wyświetl post
a gdzie są gorsze warunki do trenowania ?

można szukać po 1,2 ligach - coraz ciężej o takowe
Już w 4 lidze są kluby z 4 boiskami treningowymi w tym 1 sztucznym
[FONT=Times New Roman]
Czy pamiętasz pierwszy w życiu mecz i po każdej bramce szał?
Kibicow śmiech, wiernych drużynie swej i na plecach pałki ślad.
[/FONT]
naoway.deviantart.com
Odpowiedz cytując

Wstecz   Forum Kibiców Wisły Kraków > Wisła Kraków > Wisła Kraków - piłka nożna

Odpowiedź

Zasady wysyłania postów
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is Włączony
MordkiWłączony
[IMG] code is Włączony
HTML code is Wyłączone

Skok do forum


Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 21:29.