The White Star Division - Wisła Kraków


Wstecz   Forum Kibiców Wisły Kraków > Wisła Kraków > Wisła Kraków - piłka nożna
Nazwa użytkownika
Hasło


Wisła Kraków - piłka nożna Tutaj możesz spokojnie i rzeczowo porozmawiać o wszystkich tematach związanych z "Białą Gwiazdą". Pokój z założenia zawierać ma tematy dotyczące drużyny.

Odpowiedź
 
Narzędzia tematu Tryby wyświetlania
WISŁAZWE
WISŁA KRAKÓW
 
 
Od: 06.2008
Skąd: Reymonta 22

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#1
Stary 26.11.2012, 09:47. [14 kolejka] WISŁA Kraków - Górnik Zabrze, 1 grudnia, godz. 18
VS.




Do końca rundy jesiennej pozostały nam tylko dwie kolejki, w których to piłkarze spod Wawelu zagrają odpowiednio z Górnikiem Zabrze oraz z Zagłębiem Lubin. Po 13 kolejce Biała Gwiazda zanotowała diametralny skok w tabeli z 12 pozycji awansując na 8. Podopieczni Tomasza Kulawika w dwóch ostatnich meczach zanotowali dwa zwycięstwa, wygrywając z dwoma najlepszymi zespołami poprzedniego sezonu ( Śląsk Wrocław 1:0, Ruch Chorzów 2:1)


Teraz przed nami potyczka z jedną z rewelacji tej rundy, zespołem Górnika Zabrze. Zabrzanie to zespół, który długo w lidze był niepokonany, przegrał dopiero w 11 kolejce przed własną publicznością z Zagłębiem Lubin. Po 13 kolejkach Górnik plasuje się na 4 pozycji z dorobkiem 22 punktów.

Trenerem Górnika jest dobrze znany w Krakowie Adam Nawałka, który już od kilku sezonów pracuje z piłkarzami ze Śląska. Na kogo trzeba zwrócić uwagę analizując grę gości przed sobotnim spotkaniem?

Na pewno będzie to duet napastników: Arkadiusz Milik i Prejuce Nakoulma, którzy łącznie strzelili 10 z 18 bramek Zabrzan w tej rundzie. Oprócz wspomnianej dwójki ważnym ogniwem zespołu jest człowiek od czarnej robot Mariusz Przybylski, który wszystkie dotychczasowe spotkania rozegrał w pełnym wymiarze czasu.

W drużynie gości występuje kilku zawodników, którzy w przeszłości mieli związek z zespołem Białej Gwiazdy: Bartosz Iwan, Aleksander Kwiek, Krzysztof Mączyński, Mariusz Magiera.

Ostatnio Zabrzanie złapali lekką zadyszkę, po przegranej z Zagłębiem, zremisowali w Warszawie z Polonią 1:1 oraz w ostatniej kolejce w bezbarwnym meczu 0:0 z Pogonią Szczecin.


Piłkarze Wisły, przed meczem z Ruchem zadeklarowali, że chcą do końca rundy wygrać wszystkie trzy mecz, pierwszy krok uczynili w niedzielę pokonując na wyjeździe sąsiada w tabeli Ruch Chorzów 2:1, po dwóch bramkach Łukasza Garguły, który zresztą wybrany został piłkarzem kolejki. Trener Kulawik, miał mały problem z zestawieniem linii obrony naszego zespołu, ponieważ za kartki pauzować musiał Bunoza, a co za tym idzie czekały nas kolejne roszady w linii defensywnej. Na bokach oglądaliśmy nieporadnego Jovanovicia, który w kilku sytuacjach dał się ograć jak dziecko, nie lepiej było po drugiej stronie, gdzie Frederiksena zastępował Łukasz Burliga.


Na mecz z Górnikiem do kadry wróci już Bunoza, więc zapewne po raz kolejny czekają nas przemeblowania w składzie. Wątpliwe by do zdrowia wrócił Tsvetan Genkov, który nabawił się kontuzji, na pewno natomiast w sobotnim meczu wykluczony jest udział Arkadiusza Głowackiego oraz Ivicy Ilieva, którzy są kontuzjowani i w tej rundzie an boisku się już nie pojawią.

Czym tym razem zaskoczy nas trener Kulawik? Czy szansę gry od pierwszej minuty dostanie Quioto, tak jak to było w meczu z Ruchem? Czy może drzwi do pierwszego składu otworzył sobie Daniel Sikorski, który asystował przy jednej z bramek?

Mecz z Górnikiem będzie dla nas ciężkim i ważnym spotkaniem, każdy kto choć raz rzucił okiem na tabele, może zauważyć, iż ewentualne nasze zwycięstwo w sobotę zniweluje naszą stratę do Zabrzan do jednego oczka.

Trzeba przyznać, że trener Kulawik miał sporo racji, twierdząc, że w Chorzowie zobaczymy odpowiedzialnych ludzi, tak też się stało, na pewno byli oni bardziej odpowiedzialni, niż w spotkaniu z Koroną Kielce, gdzie straciliśmy pewne trzy punkty w ostatniej minucie. Wczoraj nie popełniliśmy błędu z Kielc i nie cofnęliśmy się pod własną bramkę a potrafiliśmy jeszcze wyjść z kontrą i strzelić drugą bramkę.

Przypomnę jeszcze, że na spotkaniu Wisła Kraków - Górnik Zabrze, kibice Wisły prowadzą protest, szerzej o proteście przeczytacie w temacie Bojkot, oraz na stronie Stowarzyszenia.



Ostatnie potyczki pomiędzy Wisłą Kraków a Górnikiem Zabrze:

Sezon 2007/08:

14 sierpnia 2007, Wisła Kraków - Górnik Zabrze 2:0, Cleber 4 (karny), 26 Paweł Brożek.

Sezon 2008/09:


24 kwietnia 2009,Wisła Kraków - Górnik Zabrze 3:1, Paweł Brożek 29, Rafał Boguski 72, Paweł Brożek 83 - Adam Banaś 14.

Sezon 2009/10:

Brak rozegranych spotkań, Górnik w I lidze.

Sezon 2010/11:

30 kwietnia 2011, Wisła Kraków - Górnik Zabrze 0:2, Michal Gasparik 24, Daniel Sikorski 81.

Sezon 2011/12:

20 listopada 2011, Wisła Kraków - Górnik Zabrze 0:1, Michał Jonczyk 87.




Poniżej przedstawiam plan 14 kolejki T-M Ekstraklasy:



30 listopada, piątek

18:00 Jagiellonia Białystok - GKS Bełchatów
20:45 Lech Poznań - Śląsk Wrocław

1 grudnia, sobota:

13:30 Pogoń Szczecin - Podbeskidzie Bielsko-Biała
15:45 Widzew Łódź - Korona Kielce
18:00 Wisła Kraków - Górnik Zabrze

2 grudnia, niedziela:

14:30 Lechia Gdańsk - Zagłębie Lubin
17:00 Legia Warszawa - Ruch Chorzów

3 grudnia, poniedziałek:

18:30 Piast Gliwice - Polonia Warszawa.

Zapraszam do dyskusji.
W samym sercu trybun, w jego centrum, pojawiło się w piątkowy wieczór słowo pasja. Określenie, które najdobitniej tłumaczy to dlaczego większość z nas pojawia się na Reymonta, choć nie ma wyników, działań marketingowych, czy drużyny, z którą chcielibyśmy w pełni się utożsamiać.




Kraków, 9 marca 2012.






Odpowiedz cytując
zim zum
Senior Member
 
Od: 04.2004
Skąd: Getta

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#2
Stary 26.11.2012, 10:01
Wygramy, bo Górnik się już wyszalał w tej rundzie. Wymęczone 1:0 po tradycyjnej kopaninie.
Odpowiedz cytując
szprotson
Socios Wisła Kraków
 
 
Od: 06.2005
Skąd: z boiska

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#3
Stary 26.11.2012, 10:04
trzeba rozpuścić famę ze Milika przyjezdza pół europy ogladać i bedzie dobrze.
Sikorski w tym meczu musi cos u.......ić. Musi!
cały nasz chuligański trud tobie ukochana ojczyzno

Odpowiedz cytując
Nehiar
Senior Member
 
 
Od: 01.2008

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#4
Stary 26.11.2012, 10:20
Górnik obniżył ostatnio loty, ale tak czy siak będzie ciężko zdobyc pełną pulę, zwłaszcza że gra naszego zespołu w dalszym ciągu nie jest dobra.
Odpowiedz cytując
Kocur
semper fi
 
 
Od: 09.2003
Skąd: TYNIEC

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#5
Stary 26.11.2012, 10:34
Oczywiście że będzie cholernie ciężko.

Wystarczy przypomnieć przysłowiowe lizanie się po fiutach przed meczem z Amiką jak połowa tutaj pisała że przejedziemy po nich z palcem (niekoniecznie Arboledy) w dupie. Co z tego wyszło to widzieliśmy.

Jesteśmy bardzo przeciętnym średniakiem i wygrana z 4 drużyną z tabeli na pewno będzie sukcesem
MOMENT OF TERROR IS THE BEGINNING OF LIFE
Odpowiedz cytując
Mocny
Senior Member
 
 
Od: 08.2009

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#6
Stary 26.11.2012, 11:52
WISŁAZWE napisał(a):Wyświetl post

Sezon 2010/11:

30 kwietnia 2011, Wisła Kraków - Górnik Zabrze 0:2, Michal Gasparik 24, Daniel Sikorski 81.

Lepszej okazji do "przełamaniasie" dla Wislackiego Torresa ciężko mi sobie wyobrazić
Odpowiedz cytując
Pele_94
Member
 
Od: 07.2012

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#7
Stary 26.11.2012, 11:58
No ciekawe co tam pokażemy, na naszą korzyść działa fakt, że Milik ostatnio gra niczym nasi juniorzy
Odpowiedz cytując
TymonPRO
Senior Member
 
Od: 07.2009

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#8
Stary 26.11.2012, 13:16
Bardzo optymistycznie 2-0 dla Wisły dlaczego

1.Nie dlatego że nagle mamy świetnych piłkarzy ale dlatego że psychicznie powinni czuć się lepiej,myślę że teraz powinno być im trochę łatwiej mimo że rywal wydaje się być silny

2.Wisła na Reymonta zawsze gra lepiej,choć w tym meczu akurat kibice nie pomogą

3.Górnik ma lekki kryzys i to widać po ich grze

PS:Największa obawa to nie Prezes czy nowy Lewandowski(śmiech)(Milik ) a trener górnika dobrze nam znany Adaś Nawałka
Ostatnie mecze z zespołem z Zabrza były dla Wisły fatalne w dużej mierze była to zasługa Nawałki,który rozczytał naszą grę w 100%


Piłkarze Górnika w większości nie są dobrze wyszkoleni technicznie dlatego wysoki pressing byłby mile widziany,byle Wisła nie została na swojej połowie a będzie dobrze

PS2: Tak wiem że Wisła ostatni mecz z handi wygrała chyba w sparingu przedsezonowym a w meczach o pkt to już nawet nikt nie pamięta,każda zła seria kiedyś się kończy


I na koniec wynik ostatnich 5 spotkań z Górnikiem

03.05.12EKS Górnik Zabrze Wisła Kraków 2 : 0
20.11.11EKS Wisła Kraków Górnik Zabrze 0 : 1
30.04.11EKS Wisła Kraków Górnik Zabrze 0 : 2
17.10.10EKS Górnik Zabrze Wisła Kraków 1 : 0
24.04.09EKS Wisła Kraków Górnik Zabrze 3 : 1

OSTATNIA WYGRANA W 2009 roku !!!
Ostatnio edytowane przez TymonPRO : 26.11.2012 o godz. 13:24.
Ce..... Nas Pojęcie, Którego Wy Nie Znacie <<<<<<<<* WIERNOŚĆ *>>>>>>>> <<< Dzisiaj wrogu Wczoraj Bracie>>>
Odpowiedz cytując
kris10
Member
 
Od: 08.2008

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#9
Stary 26.11.2012, 14:36
TymonPRO napisał(a):Wyświetl post


I na koniec wynik ostatnich 5 spotkań z Górnikiem

03.05.12EKS Górnik Zabrze Wisła Kraków 2 : 0
20.11.11EKS Wisła Kraków Górnik Zabrze 0 : 1
30.04.11EKS Wisła Kraków Górnik Zabrze 0 : 2
17.10.10EKS Górnik Zabrze Wisła Kraków 1 : 0
24.04.09EKS Wisła Kraków Górnik Zabrze 3 : 1

OSTATNIA WYGRANA W 2009 roku !!!
Patrzac na ostatnie 4 spotkania to sukcesem bedzie jak bramke zdobedziemy...
Odpowiedz cytując
rafkur
Socios Wisła Kraków
 
 
Od: 10.2007
Skąd: Kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#10
Stary 26.11.2012, 15:23
Sukcesu upatruję w tym, że tym razem żaden trener nie da rady "rozczytać" naszej gry. Równie dobrze można doszukiwać się drugiego dna w "dziele" stworzonym przez roczne dziecko za pomocą ołówka na kawałku opakowania po klockach.
Do tego dochodzi (jakkolwiek by to nie brzmiało absurdalnie) zwyżka formy naszych i spadek formy tamtych. Cóż, możemy obstawiać nasze zwycięstwo np po golach Sikorskiego strzelonych tyłkiem i potylicą ( kiedyś strzały Czarka muszą nabrać sensu - rykoszet od poprzednio wymienionego? ).
Alleluja i do przodu - szkoda, że przed TV ale co tam trza się poświęcić i schować karnet.
Ostatnio edytowane przez rafkur : 26.11.2012 o godz. 16:05.
Odpowiedz cytując
funkykoval
Socios Wisła Kraków
 
Od: 05.2005
Skąd: Wrocław

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#11
Stary 26.11.2012, 16:59
W sumie, to z Ruchem też nam za bardzo ostatnio nie szło, a Górnik przynajmniej na papierze jest faworytem tego meczu. Zabrzanom dobrze wychodzi gra z kontry, jak zaczęli być fgaworytami, to nagle się skończyło....
JAZDA, JAZDA, JAZDA BIAŁA GWIAZDA !!!!!!!!!!!!!!!!!!
Odpowiedz cytując
gizmo
Senior Member
 
 
Od: 02.2007
Skąd: Kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#12
Stary 27.11.2012, 00:22
piłkarze zagrają przyzwoicie w I połowie, w II to już sami wiecie jak będzie.. ale wierze, że wygramy 1:0.
teraz są potrzebne pkt na wiosnę będą miały znacznie psychologiczne ( warto grać skoro jest matematyczna szansa na sukces ) sukces=puchary
niestety nie mogę być na meczu ale wspierałbym ich mimo protestu.
Moim zdaniem nic nam ten protest nie da, zarząd się nie zmieni, obecni piłkarze talentu Messiemu nie ukradną ani nie pożyczą sobie, piłkarze którzy słabo grają i tak odejdą w przerwie zimowym lub najpóźniej w lecie, czy nowi przyjdą pewnie tak czy lepsi niekoniecznie, na treningach powinni dostawać zjeby jak Betis w premier division, nie na meczu, szydera też nic nie wskóra. --> - ale to moje zdanie, nie musicie się zgadzać ale szanujcie je

tylko nie zadeptajcie mnie za tego posta ---> hehe
Odpowiedz cytując
TymonPRO
Senior Member
 
Od: 07.2009

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#13
Stary 27.11.2012, 00:40
gizmo napisał(a):Wyświetl post
piłkarze zagrają przyzwoicie w I połowie, w II to już sami wiecie jak będzie.. ale wierze, że wygramy 1:0.
teraz są potrzebne pkt na wiosnę będą miały znacznie psychologiczne ( warto grać skoro jest matematyczna szansa na sukces ) sukces=puchary
niestety nie mogę być na meczu ale wspierałbym ich mimo protestu.
Moim zdaniem nic nam ten protest nie da, zarząd się nie zmieni, obecni piłkarze talentu Messiemu nie ukradną ani nie pożyczą sobie, piłkarze którzy słabo grają i tak odejdą w przerwie zimowym lub najpóźniej w lecie, czy nowi przyjdą pewnie tak czy lepsi niekoniecznie, na treningach powinni dostawać zjeby jak Betis w premier division, nie na meczu, szydera też nic nie wskóra. --> - ale to moje zdanie, nie musicie się zgadzać ale szanujcie je

tylko nie zadeptajcie mnie za tego posta ---> hehe
gizmo-to nie protest przeciwko piłkarzom i ich wybitnej ostatnimi czasy grze,kibice są z Wisłą na dobre i na złe

Z SKWK
PROTESTUJEMY BO:

1. Nie zgadzamy się z polityką państwa wobec kibiców – naruszane są nasze konstytucyjne wolności (wolność słowa, ochrona danych osobowych, domniemanie niewinności, indywidualna odpowiedzialność karna), naginane jest prawo.
2. Nie zgadzamy się z siłą ingerencji służb, w tym przede wszystkim policji w pracę klubów i życie kibiców – należy ukrócić bezprawne działania oraz ograniczyć ingerencję służb do niezbędnego minimum.
3. Nie zgadzamy się z polityką PZPN, Ekstraklasy SA oraz klubów – nie potrzebne są puste obietnice, a konkretne działania (wyjazdy, oprawy – sektorówki, pirotechnika, ingerencja policji).
4. Nie zgadzamy się z polityką klubu – kibicom Wisły należy się szacunek, bez kibiców klub istnieć nie będzie.


DOMAGAMY SIĘ:

1. Ograniczenia ingerencji policji w działalność klubu i życie kibiców Wisły.
2. Poszanowania prawa przez instytucje odpowiedzialne za zabezpieczenie i przebieg imprez masowych przy ul. Reymonta 22.
3. Szacunku i równego traktowania kibiców Wisły Kraków, niezależnie od tego na jakim sektorze zasiadają.
4. Zmian w Regulaminie stadionu, tak aby był zgodny z Konstytucją Rzeczpospolitej Polskiej, przede wszystkim przywrócenia możliwości prezentowania tzw. sektorówek.
5. Działań na rzecz obrony interesu Wisły Kraków – m.in. odwoływania się od niekorzystnych decyzji Komisji Ligii, czy decyzji wojewody.
6. Działań na rzecz ochrony i polepszenia sytuacji kibiców Wisły Kraków, w tym działań na rzecz depenalizacji pirotechniki, jasnego regulaminu wyjazdowego, czy możliwości prezentacji tzw. sektorówek.
7. Działania w obronie interesu Wisły Kraków oraz jej kibiców w mediach.
8. Działania celem podniesienia jakości stadionu, w tym demontażu szklanych przegród oraz polepszenia jakości usług cateringowych.
9. Utworzenia profesjonalnego programu i warunków szkolenia grup mlodzieżowych.
10.Zatrudnienia w klubie osób odpowiedzialnych, z doświadczeniem w zarządzaniu w sporcie.



Więcej na stronie kibiców Wisły skwk
Ostatnio edytowane przez TymonPRO : 27.11.2012 o godz. 00:44.
Ce..... Nas Pojęcie, Którego Wy Nie Znacie <<<<<<<<* WIERNOŚĆ *>>>>>>>> <<< Dzisiaj wrogu Wczoraj Bracie>>>
Odpowiedz cytując
Grantar
Senior Member
 
Od: 08.2003
Skąd: Tarnów

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#14
Stary 28.11.2012, 20:44
Tu już o drużynie Wisły , o piłce ..
nie pogada ....
"W życiu trzeba mieć pasję.... u mnie trafiło na piłkę " - Grantar kibic piknikowy.
Odpowiedz cytując
markowywislak
Senior Member
 
Od: 06.2009

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#15
Stary 28.11.2012, 23:59
jak na złość teraz wygrywają jak protest mamy i to zachęci pewnie kibiców żeby przyszli na mecz. Banda nieudaczników i nic tego nie zmieni nawet 3 wygrane z rzędu. Wisła to MY!
Bojkotujemy
Odpowiedz cytując
El'kabat
Senior Member
 
 
Od: 04.2009
Skąd: Krk

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#16
Stary 29.11.2012, 00:26
Jak dla mnie to wszystko wróci na właściwe tory. Milik hattrick i skończy się 1-3 w plecy.
A te dwa gole gumojada i stwierdzenie,że włączamy się do walki o puchary to będzie można między bajki wsadzić..
GENERALNIE TO WIADOMO CO
Odpowiedz cytując
riv
Senior Member
 
 
Od: 05.2011

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#17
Stary 29.11.2012, 01:21
Też sądzę, że dostaniemy po łbie. Szybki Nakulma przy naszej klockowatej obronie, która zwinność widziała tylko na obrazku i to jak ktoś im pokazał to śmierć dla bramkarza. Na dodatek zero presji ze strony kibiców czy skautów innych klubów na Milika i chłopak też może coś strzelić.

Biorąc pod uwagę naszą niemoc w ataku (nie ma co liczyć na 'dobrą formę Garguły' już raczej wyrobił normę na całą rundę i teraz pewne będzie człapał z zadartym nosem jaki to on świetny) i niemoc w obronie (jak na napastników Górnika) oraz nie istniejącą pomoc remis będzie OGROMNYM sukcesem. Chociaż ja bym się specjalnie nie nastawiał...

Odpowiedz cytując
Karherop
Socios Wisła Kraków
 
 
Od: 02.2006

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#18
Stary 29.11.2012, 09:29
3-0

Hattrick Sikorski

ktoś ma jakieś wątpliwości ?
Odpowiedz cytując
Proud
Socios Wisła Kraków
 
 
Od: 07.2007
Skąd: Bydgoszcz

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#19
Stary 29.11.2012, 10:17
Wygramy.

2:1

Po kiepskim meczu. Tak mi się dziś śniło. Oby nie było na odwrót.
Zlekceważą twój głos
Którym wróżysz im los
Od jakiego ich nic nie wyzwoli
Bo zabije ich las
Rąk co klaszczą na czas
W marsza rytm co śmierć niosąc nie boli


Patrz jak piją i żrą
Twoją żywią się krwią
I żonglują słowami twych pieśni
Lecz nic nie śni im się
A najlepiej wiesz że
Nie istnieje wszak to co się nie śni.


Jacek Kaczmarski
Odpowiedz cytując
thechris
Senior Member
 
 
Od: 08.2003
Skąd: Somewhere between nowhere and goodbye

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#20
Stary 29.11.2012, 10:28
Grajki się obrażą na puste trybuny i zamiast standardowego grania na pół gwizdka teraz zagrają na 25% możliwości. Do przerwy 0:2 dla Górnika, w drugiej połowie Górnik już się będzie oszczędzał i nic nie wciśnie. Pareiko wyciągnie jakaś setkę, raz uratuje Wisłę słupek lub poprzeczka. W odpowiedzi Wisła strzeli przypadkowego gola w końcówce i skończy się 1:2.
Odpowiedz cytując
arti
Guest
 

Ignoruj użytkownika Pomoc
#21
Stary 29.11.2012, 11:15
thechris napisał(a):Wyświetl post
Grajki się obrażą na puste trybuny i zamiast standardowego grania na pół gwizdka teraz zagrają na 25% możliwości. Do przerwy 0:2 dla Górnika, w drugiej połowie Górnik już się będzie oszczędzał i nic nie wciśnie. Pareiko wyciągnie jakaś setkę, raz uratuje Wisłę słupek lub poprzeczka. W odpowiedzi Wisła strzeli przypadkowego gola w końcówce i skończy się 1:2.
Czyli.. wygramy
Gdybym ja musiał obstawić jeden konkretny wynik to byłoby 0-0. Zwłaszcza jak pogoda się zj.bie - będzie deszczowo i ślisko - bdb warunki na brak bramek.
Odpowiedz cytując
Ajax
Socios Wisła Kraków
 
Od: 05.2003
Skąd: Poznań - emigracja

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#22
Stary 29.11.2012, 12:31
thechris napisał(a):Wyświetl post
Grajki się obrażą na puste trybuny i zamiast standardowego grania na pół gwizdka teraz zagrają na 25% możliwości. Do przerwy 0:2 dla Górnika, w drugiej połowie Górnik już się będzie oszczędzał i nic nie wciśnie. Pareiko wyciągnie jakaś setkę, raz uratuje Wisłę słupek lub poprzeczka. W odpowiedzi Wisła strzeli przypadkowego gola w końcówce i skończy się 1:2.

E tam mam nadzieję, że ktoś jeszcze pośpiewa o Gargule i Sikorskim i walną po hatricku

Jak naszym doping nie pomaga trzeba szukać innych dróg. Cel uświęca środki
Odpowiedz cytując
jacekbum
Senior Member
 
Od: 06.2012

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#23
Stary 29.11.2012, 14:54
Mecz którego absolutnie nie możemy przegrać chcąc liczyć się w walce o europejskie puchary na wiosnę.
Zostały 2 mecze trzeba ugrać minimum 4 punkty aby strata do podium była do odrobienia i liczyć na hojność B Cupiała w zimowym okienku transferowym.

Pareiko
Jovanovic Chavez Jaliens Burliga
Sobolewski Wilk
Melikson Garguła Boguski
Sikorski

W ataku stawiam na Sikorskiego skoro Genkov nie zagra,mecz z Górnikiem będzie meczem walki a walczyć Sikorski potrafi.

mój typ 3:2
Odpowiedz cytując
8samuraj
Member
 
Od: 08.2012

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#24
Stary 29.11.2012, 15:28
"Nie ma takiego wytłumaczenia jak impreza zamknięta. Jeżeli zostanie zorganizowana na terenie, na którym może przebywać więcej niż 1000 osób, to jest to impreza masowa. Organizacja imprezy masowej bez pozwolenia jest obecnie traktowana jako przestępstwo" - mówi Adam Młot, dyrektor Wydziału Bezpieczeństwa Urzędu Miasta Krakowa.
http://www.gazetakrakowska.pl/artyku...awem,id,t.html
Odpowiedz cytując
aNouc
Senior Member
 
Od: 04.2005

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#25
Stary 29.11.2012, 16:00
Nikt nie udowodni bedacym tam ze uczestnicza w imprezie masowejj. tereny TS Wisla sa otwarte dla wszystkich i moze byc tam nawet 10 tys osob. Tak samo jak nie trzeba miec zgody na impreze masową gdy w danym momencie na Rynku w Krakowie przewija sie 5 tys osob.
Na nic medialna prowokacja klubu wysylajacy newsy do swoich patronow medialnych probujac zniechecic do przyjscia, wszystko jest zgodne sprawem, wszystko jest juz ustalone i przygotowane.


i tak tez bedzie, a nawet nie trzeba sie dzielic na 500 osobe grupy. to jest WOLNY teren i kazdy ma PRAWO tam stac w jakiej chce ilosci, a na pytanie czy uczestnicza w imprezie masowej 90% odpowie ze nie. Po prostu sobie tutaj stoimy.. wolno nam. tyle.
Ostatnio edytowane przez aNouc : 29.11.2012 o godz. 16:10.
Odpowiedz cytując
Ajax
Socios Wisła Kraków
 
Od: 05.2003
Skąd: Poznań - emigracja

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#26
Stary 29.11.2012, 16:05
aNouc napisał(a):Wyświetl post
Nikt nie udowodni bedacym tam ze uczestnicza w imprezie zamknietej. tereny TS Wisla sa otwarte dla wszystkich i moze byc tam nawet 10 tys osob.
Na nic medialna prowokacja klubu wysylajaca newsy do swoich patronow medialnych, wszystko jest zgodne sprawem, wszystko jest juz ustalone i przygotowane.
Niestety sprawa nie jest jednoznaczna. Całość argumentacji może rozbić się o telebim.
Nie pamiętam jak to dokładnie jest ale w definicji imprezy masowej jest zapis o organizacji oglądania relacji czy coś w ten deseń.
Najlepiej chyba dla spokoju było by wydzielić "sektory po 500 osób" i już nie ma imprezy masowej.
Odpowiedz cytując
thechris
Senior Member
 
 
Od: 08.2003
Skąd: Somewhere between nowhere and goodbye

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#27
Stary 29.11.2012, 16:27
jacekbum napisał(a):Wyświetl post
Mecz którego absolutnie nie możemy przegrać chcąc liczyć się w walce o europejskie puchary na wiosnę.
Tylko po co te puchary? Z czym do europy? Żeby odpaść z F91 Dudelange? To ja już wolę spokojne 7. miejsce jak w poprzednim sezonie. Poza tym LE to tak gówniane rozgrywki, że naprawdę granie w nich to żaden prestiż ani kasa. Gdyby była choć jedna z tych rzeczy (albo prestiż albo kasa) to Cupiał nie przykręciłby aż tak kurka po tym "arcy udanym" np. wg milosza występnie w LE w zeszłym sezonie. Cupiałowi najwyraźniej latają koło nosa "sukcesy" w tych rozgrywkach... no i przyjemniej tu ma rację. Wyjście z grupy LE nie dało Wiśle zupełnie nic a ryzyko kompromitacji z jakąś śmieszną drużynką z Luksemburga czy Kazachstanu jeszcze nigdy nie było tak duże jak teraz czyli za czasów obecnego duetu B.C + J.B... więc po co się tam pchać? Na szczęście prawdopodobnie odbędzie się jeszcze tylko jedna edycja tego nudnego, nieatrakcyjnego, żałosnego projektu.
Ostatnio edytowane przez thechris : 29.11.2012 o godz. 16:39.
Odpowiedz cytując
Rob_Zombie
Senior Member
 
Od: 07.2005
Skąd: Chrzanów

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#28
Stary 29.11.2012, 18:21
thechris napisał(a):Wyświetl post
Tylko po co te puchary? Z czym do europy? Żeby odpaść z F91 Dudelange? To ja już wolę spokojne 7. miejsce jak w poprzednim sezonie.
Nigdy nie zrozumiem tego dziwnego toku myślenia że gorzej znaczy lepiej...
"(...)Był oskarżony o organizowanie w sezonie 2003/2004 wśród piłkarzy zrzutki pieniędzy, z których później opłacali sędziów pomagających Kolporterowi Koronie w awansie do II ligi. W trakcie śledztwa prowadzonego w ubiegłym roku przez wrocławską prokuraturę obaj przyznali się do winy(...)"
"(...)wciągał w handel meczami i młodych, i starych, i Polaków, i obcokrajowców, i tych, którzy na kupowanie wyników mieli, i tych, którzy nie mieli (tym przecież pożyczał).(...)"
Odpowiedz cytując
thechris
Senior Member
 
 
Od: 08.2003
Skąd: Somewhere between nowhere and goodbye

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#29
Stary 30.11.2012, 11:06
To wytłumacz mi co Wiśle dał "sukces" w LE. Jakoś wcześniej "sukcesów" w LE nie było a jednak biliśmy o MP. Nadszedł "sukces" w LE i nagle jesteśmy średniakiem ligi... Wolę nie odnosić "takich sukcesów" przez rok czy dwa i po czystce w klubie znów bić się o MP. Tym bardziej, że za trzy lata MP może mieć pewny udział w rozszerzonej do 64 drużyn LM. Mnie nie jarają mecze z Tałdykorganem 100km od granicą z Chin po szyldem "liga europejska". Trzeba myśleć perspektywicznie. LE się kończy, LM się zmieni i trzeba się zbierać do kupy aby znów wrócić na szczyt polskiej skopanej. A nie z pozycji średniaka polskiej ligi wojować z Azjatami w śmiesznych, półtowarzyskich rozgrywkach w których niewiele poważnych klubów w ogóle życzy sobie brać udział.
Odpowiedz cytując
Przybyszewski
Senior Member
 
Od: 05.2006

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#30
Stary 30.11.2012, 12:07
thechris napisał(a):Wyświetl post
To wytłumacz mi co Wiśle dał "sukces" w LE.
Kasa Misiu kasa. Jezeli nawet z dodatkowa kasa z LE nastapil taki regres sportowo - organizacyjny to wyobraz sobie co by sie stalo gdyby tego "sukcesu" nie bylo.

Cala Europa chce grac w w LE ze wzgledow finansowych tylko nie my. No tak - my jestesmy Wisla Krakow i biegamy tylko po boiskach Champions League. Rozumiem ze dla takiego MU uczestnictwo w LE moze nie byc tak prestizowe ale dla nas ... ?

Zamiast zarabiac kasiorke i ogrywac sie z lepszymi zespolami niz Podbeskidzie wolimy siedziec w domu i "szykowac" sie na CL.

Faktycznie pokretna logika.
Odpowiedz cytując

Wstecz   Forum Kibiców Wisły Kraków > Wisła Kraków > Wisła Kraków - piłka nożna

Odpowiedź

Zasady wysyłania postów
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is Włączony
MordkiWłączony
[IMG] code is Włączony
HTML code is Wyłączone

Skok do forum


Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 22:49.