The White Star Division - Wisła Kraków


Wstecz   Forum Kibiców Wisły Kraków > Wisła Kraków > Jak? Gdzie? Kiedy?
Nazwa użytkownika
Hasło


Jak? Gdzie? Kiedy? Pokój z informacjami na temat cen biletów, sposobu dojazdu do stadionu i tym podobnym. Jeśli szukasz informacji na taki temat - sprawdź najpierw tu. Pokój moderowany.

Odpowiedź
 
Narzędzia tematu Tryby wyświetlania
arth_ur
Senior Member
 
 
Od: 04.2005
Skąd: STA

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#8881
Stary 15.11.2012, 11:36
Też tak macie że w historii transakcji np jak miałem kupione bilety na Mecze europejskie to pisze transakcja anulowana ?
http://www.youtube.com/watch?v=-shF8y5ud0Q - obejrzyj Wiślaku, zapewniam że banan pojawi się na twych ustach
Odpowiedz cytując
dynek.pl
Senior Member
 
 
Od: 03.2003
Skąd: Sandomierz/Kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#8882
Stary 15.11.2012, 12:00
Co to tam jakis Dreamlinera - to jest dopiero wiekopomna chwila
Portal bardzo ladnie dziala - doszedlem do platnosci bez problemu, szkoda, ze nie moge byc na meczu :/
Puchar jest na5z!
Odpowiedz cytując
Proud
Socios Wisła Kraków
 
 
Od: 07.2007
Skąd: Bydgoszcz

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#8883
Stary 15.11.2012, 12:14
arth_ur napisał(a):Wyświetl post
Też tak macie że w historii transakcji np jak miałem kupione bilety na Mecze europejskie to pisze transakcja anulowana ?
Tak.

123456
Zlekceważą twój głos
Którym wróżysz im los
Od jakiego ich nic nie wyzwoli
Bo zabije ich las
Rąk co klaszczą na czas
W marsza rytm co śmierć niosąc nie boli


Patrz jak piją i żrą
Twoją żywią się krwią
I żonglują słowami twych pieśni
Lecz nic nie śni im się
A najlepiej wiesz że
Nie istnieje wszak to co się nie śni.


Jacek Kaczmarski
Odpowiedz cytując
LS
Member
 
Od: 11.2002

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#8884
Stary 15.11.2012, 12:16
arth_ur napisał(a):Wyświetl post
Też tak macie że w historii transakcji np jak miałem kupione bilety na Mecze europejskie to pisze transakcja anulowana ?
To są pewnie wasze rezerwacje bo mieliście w tamtych rundach karnety. A, że ich nie wykupiliście w przedsprzedaży dla karnetowców to je anulowało.
Odpowiedz cytując
WISŁAZWE
WISŁA KRAKÓW
 
 
Od: 06.2008
Skąd: Reymonta 22

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#8885
Stary 15.11.2012, 12:44
Ja wykupiłem w przedsprzedaży bilety na LE i również mam anulowane.
W samym sercu trybun, w jego centrum, pojawiło się w piątkowy wieczór słowo pasja. Określenie, które najdobitniej tłumaczy to dlaczego większość z nas pojawia się na Reymonta, choć nie ma wyników, działań marketingowych, czy drużyny, z którą chcielibyśmy w pełni się utożsamiać.




Kraków, 9 marca 2012.






Odpowiedz cytując
Japycz
Junior Member
 
Od: 10.2009

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#8886
Stary 15.11.2012, 13:33
A ja mam takie jedno małe pytanie. Karta Kibica jest wyrabiana bezterminowo czy jak się zaczyna nowy sezon to trzeba wyrobić nową kartę? Proszę o odpowiedź.
Odpowiedz cytując
markowywislak
Senior Member
 
Od: 06.2009

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#8887
Stary 15.11.2012, 13:39
Japycz napisał(a):Wyświetl post
A ja mam takie jedno małe pytanie. Karta Kibica jest wyrabiana bezterminowo czy jak się zaczyna nowy sezon to trzeba wyrobić nową kartę? Proszę o odpowiedź.
Masz napisane na Karcie Kibica do kiedy twoja jest ważna. Ja mam do 01.01.2013 a kolega ma np do 2014.
Odpowiedz cytując
jcts
Senior Member
 
 
Od: 11.2007
Skąd: Śląsk

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#8888
Stary 15.11.2012, 13:39
Japycz napisał(a):Wyświetl post
A ja mam takie jedno małe pytanie. Karta Kibica jest wyrabiana bezterminowo czy jak się zaczyna nowy sezon to trzeba wyrobić nową kartę? Proszę o odpowiedź.
Tu, po zalogowaniu, masz info do kiedy karta aktywna:
https://bilety.wisla.krakow.pl/cardinfo.dhtml
111 lat dumy, tradycji i chwały - Wisła Kraków

"Jestem gotowy, by dać z siebie wszystko. Nawet, jeżeli mam przelać własną krew dla Wisły, aby wróciła na pozycję lidera i najlepszego klubu (bo wiem, że takim była), to muszę dać z siebie wszystko, aby wszyscy uwierzyli, że Wisła tam pozostanie."
'27, '28, '49, '50, '78, '99, '01, '03, '04, '05, '08, '09, '11
Odpowiedz cytując
arth_ur
Senior Member
 
 
Od: 04.2005
Skąd: STA

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#8889
Stary 15.11.2012, 13:59
Ważna jest 3 lata.
http://www.youtube.com/watch?v=-shF8y5ud0Q - obejrzyj Wiślaku, zapewniam że banan pojawi się na twych ustach
Odpowiedz cytując
fialo
Senior Member
 
 
Od: 11.2006
Skąd: Krk

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#8890
Stary 15.11.2012, 14:12
Teraz zobaczymy, czy Ci, którzy najgłośniej krzyczeli w necie o sprzedaż internetową faktycznie, tak jak zapowiadali, rzucą się do sprzedaży..
Some people think football is a matter of life and death. I assure you, it s much more serious than that. Bill Shankly

Listen fucking stars - you're breaking our hearts!!
Odpowiedz cytując
Donki
Banita
 
Od: 05.2009

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#8891
Stary 15.11.2012, 14:35
fialo - Mysle, że tu nie chodzi tylko o to, że nagle pojawi sie dodatkowo 5 tys. ludzi wiecej.
Ale napewno dla osob które mieszkają np. 50 km od Krakowa bedzie to duza wygoda
Odpowiedz cytując
piter116
Senior Member
 
 
Od: 07.2005

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#8892
Stary 15.11.2012, 14:37
Pytanie do karnetowców z innych sektorów aniżeli C: istnieje możliwość kupna biletu na inny sektor?
Ostatnio edytowane przez piter116 : 15.11.2012 o godz. 14:41.
Odpowiedz cytując
SZYMEK_TSW
Senior Member
 
 
Od: 07.2005
Skąd: D.T.

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#8893
Stary 15.11.2012, 14:46
A ja mam pytanie odnośnie odbioru biletów na sektor G? Jak wygląda całe to tymczasowe stanowisko oraz jak przebiega proces odbioru biletu, bo jak się spodziewam w niedzielę przed meczem zdecydowana większość osób będzie odbierała ten bilet. I tu pytanie czy mają szanse żeby ewentualnie zdążyć na mecz

Śląsk Wisełka Lechia Gdańsk & Unia Tarnów
Odpowiedz cytując
Watts
Senior Member
 
Od: 04.2005

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#8894
Stary 15.11.2012, 14:59
SZYMEK_TSW napisał(a):Wyświetl post
A ja mam pytanie odnośnie odbioru biletów na sektor G? Jak wygląda całe to tymczasowe stanowisko oraz jak przebiega proces odbioru biletu, bo jak się spodziewam w niedzielę przed meczem zdecydowana większość osób będzie odbierała ten bilet. I tu pytanie czy mają szanse żeby ewentualnie zdążyć na mecz
Barak z pięcioma okienkami (C1,C2,C3,C4,C5) w stylu starych kas doczepiony do Wiślackiego Świata, dajesz kasjerowi KK, ten odnajduje cię na liście karnetowiczów z danego podsektora, zaznacza jakiegoś ptaszka na spisie, wypisuje pisakiem Twoje dane na bilecie który otrzymujesz z powrotem z kartą. Jest ciasnawo, więc w niedzielę mogą być dantejskie sceny.
Odpowiedz cytując
adam96
Junior Member
 
Od: 11.2012
Skąd: Tarnów

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#8895
Stary 15.11.2012, 15:23
O ile mi wiadomo na UEFA nie trzeba kk a jesli chcemy kupić bilety on-line to jest ona potrzebna Jeżeli w nastepnym sezonie gralibyśmy w pucharach to trzeba wyrobić kk jeśli ccemy kupic przez neta czy nie? Chodzi m i oto czy bez kk na UEFA nie da rady kupić biletu?
Odpowiedz cytując
barton 1906
Junior Member
 
 
Od: 07.2011
Skąd: FC Słomniki

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#8896
Stary 15.11.2012, 15:52. UEFA?
adam96 napisał(a):Wyświetl post
O ile mi wiadomo na UEFA nie trzeba kk a jesli chcemy kupić bilety on-line to jest ona potrzebna Jeżeli w nastepnym sezonie gralibyśmy w pucharach to trzeba wyrobić kk jeśli ccemy kupic przez neta czy nie? Chodzi m i oto czy bez kk na UEFA nie da rady kupić biletu?
Ja bym się tym zbytnio nie przejmował. Narazie niestety nie grozi nam gra w pucharach...
Odpowiedz cytując
adam96
Junior Member
 
Od: 11.2012
Skąd: Tarnów

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#8897
Stary 15.11.2012, 16:09
wiem jednak ciekwai mnie jakby to wtedy wyglądalo
Odpowiedz cytując
domin_czyzyny
Socios Wisła Kraków
 
Od: 09.2010
Skąd: Kraków/Bolechowice

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#8898
Stary 15.11.2012, 16:22
ja dziś kupowałem bilet dla Ojca, zajebiście wszystko działa, kilka minut i aktywowałem konto, kupiłem i wydrukowałem potwierdzenie zakupu. Naprawdę to śmiga.
Odpowiedz cytując
piotrek*krk
Senior Member
 
Od: 08.2006

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#8899
Stary 15.11.2012, 21:47
Watts napisał(a):Wyświetl post
Barak z pięcioma okienkami (C1,C2,C3,C4,C5) w stylu starych kas doczepiony do Wiślackiego Świata, dajesz kasjerowi KK, ten odnajduje cię na liście karnetowiczów z danego podsektora, zaznacza jakiegoś ptaszka na spisie, wypisuje pisakiem Twoje dane na bilecie który otrzymujesz z powrotem z kartą. Jest ciasnawo, więc w niedzielę mogą być dantejskie sceny.
bylem dzisiaj okolo 19 - zero ruchu i jest jak piszesz. jak komus zalezy na normalnym odebraniu biletu zawsze moze przyjsc w niedziele wczesniej bo zapowiada sie niezle kongo przy wiekszej ilosci ludzi,
Odpowiedz cytując
Adriss
Member
 
 
Od: 08.2009

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#8900
Stary 15.11.2012, 21:50
Nie ma ruchu bo nie ma decyzji co robimy.
Odpowiedz cytując
piotrek*krk
Senior Member
 
Od: 08.2006

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#8901
Stary 15.11.2012, 22:01
Adriss napisał(a):Wyświetl post
Nie ma ruchu bo nie ma decyzji co robimy.

dla swietego spokoju zawsze mozna odebrac ten swistek papieru - nic nie kosztuje i mozna spokojnie poczekac jakie jest odgorne stanowisko.
Odpowiedz cytując
licoo
Senior Member
 
 
Od: 04.2007

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#8902
Stary 15.11.2012, 23:09
Szkoda że nie podają na stronie liczby sprzedanych biletów. Można tylko wizualnie sobie sprawdzić.
Odpowiedz cytując
Kamil
Socios Wisła Kraków
 
 
Od: 12.2006

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#8903
Stary 15.11.2012, 23:27
SZYMEK_TSW napisał(a):Wyświetl post
A ja mam pytanie odnośnie odbioru biletów na sektor G? Jak wygląda całe to tymczasowe stanowisko oraz jak przebiega proces odbioru biletu, bo jak się spodziewam w niedzielę przed meczem zdecydowana większość osób będzie odbierała ten bilet. I tu pytanie czy mają szanse żeby ewentualnie zdążyć na mecz
żeś bezrobotny, to rusz sie do krakowa w sobote, i przywiez ze soba jakis alkohol, unikniesz kolejek, i milo spedzisz czas :]
TYLKO WISŁA
Odpowiedz cytując
Devonisch
Senior Member
 
 
Od: 11.2002
Skąd: Z Nowej Huty

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#8904
Stary 15.11.2012, 23:47
piotrek*krk napisał(a):Wyświetl post
bylem dzisiaj okolo 19 - zero ruchu i jest jak piszesz. jak komus zalezy na normalnym odebraniu biletu zawsze moze przyjsc w niedziele wczesniej bo zapowiada sie niezle kongo przy wiekszej ilosci ludzi,
Byłem ok. 18. zero ruchu. Ale szukanie na listach karnetowiczów po nazwisku i wypisanie ręcznie biletu zajęło 5 minut mniejwięcej... co nam daje przepustowość 12 osób na godzinę na dany podsektor typu C2 lub C4. Współczuję tym co w niedzielę będą tam wyzywać wszystko i wszystkich.
STELLA BIANCA FOREVER - SOCIOS WISŁA KRAKÓW
Odpowiedz cytując
Lacrima
Senior Member
 
 
Od: 08.2010
Skąd: Kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#8905
Stary 15.11.2012, 23:50
Mam nadzieję, że tych wejściówek na G nie trzeba odbierać osobiście?
Odpowiedz cytując
adeks9
Junior Member
 
Od: 08.2007
Skąd: Przeworsk

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#8906
Stary 16.11.2012, 01:33
Nie, dziś odbierałem kumplowi. Wystarczyła jego KK.
Odpowiedz cytując
heoij
Senior Member
 
Od: 12.2009

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#8907
Stary 16.11.2012, 12:44
Może mi ktoś odpowiedzieć czy będzie możliwość kupienia biletu na trybunę G w otwartej sprzedaży np. w niedzielę przed meczem ?

Czy całe G jest zarezerwowane dla przenoszonych z C i nie ma takiej możliwości ?

Bo inne sektory mnie raczej nie interesują ...
Odpowiedz cytując
koniak
Senior Member
 
Od: 12.2004

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#8908
Stary 16.11.2012, 12:48
teoretycznie powinny być, chyba że liczba sprzedanych karnetów na C i G równa się 4 sektorom G
Odpowiedz cytując
heoij
Senior Member
 
Od: 12.2009

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#8909
Stary 16.11.2012, 13:15
Okazało się, że nie będzie można kupić w ogóle biletów na sektor G (nie będzie prowadzona sprzedaż na ten sektor).
Ostatnio edytowane przez heoij : 16.11.2012 o godz. 13:32.
Odpowiedz cytując
wislacki
Senior Member
 
 
Od: 03.2009
Skąd: Litwini wracają?

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#8910
Stary 16.11.2012, 14:12
hubert.fan, można wiedzieć skąd informacja? Rzeczywiście nikt nie kupował biletu na G z wolnej sprzedaży?
...Lubelszczyzna jest za Wisłą !!!
Odpowiedz cytując

Wstecz   Forum Kibiców Wisły Kraków > Wisła Kraków > Jak? Gdzie? Kiedy?

Odpowiedź

Zasady wysyłania postów
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is Włączony
MordkiWłączony
[IMG] code is Włączony
HTML code is Wyłączone

Skok do forum


Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 07:03.