The White Star Division - Wisła Kraków


Wstecz   Forum Kibiców Wisły Kraków > Wisła Kraków > Wisła Kraków - piłka nożna
Nazwa użytkownika
Hasło


Wisła Kraków - piłka nożna Tutaj możesz spokojnie i rzeczowo porozmawiać o wszystkich tematach związanych z "Białą Gwiazdą". Pokój z założenia zawierać ma tematy dotyczące drużyny.

Wyświetl wyniki ankiety: Czy mecz Widzew Łódź zakończy się:
Zwycięstwem Widzewa 24 25,26%
Remisem 16 16,84%
Zwcięstwem Wisły 55 57,89%
Głosujących: 95. Nie możesz głosować w tej ankiecie

Odpowiedź
 
Narzędzia tematu Tryby wyświetlania
Wojtas
Senior Member
 
 
Od: 06.2006
Skąd: inąd

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#151
Stary 27.10.2012, 23:34
s1mone napisał(a):Wyświetl post
No Melikson szybkościowo jest na pewno cieniem samego siebie. Ciekaw tylko jestem czy to przygotowanie czy prowadzenie się po prostu zapuścił... Kiedyś jakby dostał taką piłkę na kontrę to by minął tych Wydzewiaków na pełnej szybkości a tak miał problem ich wyprzedzić... Jak nie Melikson.


W sumie zgoda

bo nawet patrząc z twarzy ,mozna odniesc wrazenie ze Maorowi sie przytyło.
WISŁA KRÓLOWA POLSKI
Odpowiedz cytując
rafaltwsd
Senior Member
 
 
Od: 06.2011

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#152
Stary 28.10.2012, 18:30
NIe odgladalem meczu wiec moze znajdzie sie jakis obiektywny forumowicz ktory oceni ger Romka Q?
Urodziłem się z Białą Gwiazdą w sercu i z nią umrę
Odpowiedz cytując
Bóg Trybun (objawion)
Socios Wisła Kraków
 
 
Od: 11.2007
Skąd: z pewnej arcyskromnej oprawy

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#153
Stary 28.10.2012, 18:42
rafaltwsd napisał(a):Wyświetl post
NIe odgladalem meczu wiec moze znajdzie sie jakis obiektywny forumowicz ktory oceni ger Romka Q?
Dwa wyjścia do kontry
tym razem nie deptał
są kibice i kibuce, Kraków wiedzie prym w tej sztuce

Odpowiedz cytując
wolfy
Senior Member
 
Od: 01.2005
Skąd: Z Krainy Deszczowców...

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#154
Stary 28.10.2012, 19:20
rafaltwsd napisał(a):Wyświetl post
NIe odgladalem meczu wiec moze znajdzie sie jakis obiektywny forumowicz ktory oceni ger Romka Q?
Nie wiem czy jestem obiektywny, ale nic nie pokazał. Czyli na plus, bo nie będzie musiał pauzować...
Trzeba jednak uczciwie dodać, że w chwili kiedy wchodził gra się już zupełnie nie kleiła, więc sam nie wiem co mógłby zrobić. Ogólnie - występ nie do oceny.
Już za cztery lata,
Już za cztery lata,
Może będzie Ekstraklasa!
Odpowiedz cytując
thechris
Senior Member
 
 
Od: 08.2003
Skąd: Somewhere between nowhere and goodbye

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#155
Stary 28.10.2012, 20:20
wolfy napisał(a):Wyświetl post
Jeżeli przez to rozumiesz, że nie popełnia już trampkarskich błędów, jasne. Problem w tym, że zawodnik na tym poziomie nie powinien takich jaj odstawiać, więc nie wiem czy to faktycznie taki szał...
Obawiam się jednak, że to nie on się rozwinął, a my "zwinęliśmy". Patrz niżej.


Zdaje się, że już napisałem - Bunoza jest OK jak na obronę przed spadkiem. Na tej samej zasadzie daje radę Czekaj, choć nie czarujmy się - parę bramek na swoim koncie już ma.
Sezon i dwa temu graliśmy w pucharach (nawet o LM) i o mistrzostwo Polski. Gdybyśmy kiedykolwiek mieli włączyć się znowu do gry o takie cele - Bunoza będzie słabym ogniwem.

Tak trudno ogarnąć, że sytuacja się zmieniła i dziś nawet Jirsak i Pajlić byliby zbawieniem?

Frederiksen gra tragicznie, Bunoza zagrał dobrze na tle Widzewa. Tyle. Solidny zawodnik dla drużyny broniącej się przed spadkiem. Na tle słabych Czekaja, Frederiksena czy Burligi - pewny punkt.


Jesteśmy piłkarsko na dnie, a Wy wyjeżdżacie z tekstami "zawsze pisałem, że coś z niego będzie". Serio? Załapałby się do jedenastki w Legii czy w Amice? Jakoś tego nie widzę...
No więc wiecie, kiedyś mierzyliśmy mniej więcej w podobny poziom.

Niestety są goście, którzy nie łapaliby się nigdzie. Taki Wilk może wchodziłby z ławki w Bełchatowie. Genkow - to samo. Nawet taki Kędziora z Piasta nakrywa go czapką. Iliev miałby pewne miejsce w każdej drużynie ale z ławki biorąc pod uwagę jego wydolność. Sobol - raczej tylko z innym ambasadorem - z Kosą w GKS-ie. Bunoza to średniak w lidze, na miejsca 7-12 czyli to o co Wisła teraz gra nadaje się idealnie. Niestety jest więcej elementów, którzy ciągną ten klub poniżej środka tabeli niż w górę. Dlatego np. ciągle oglądamy plecy beniaminków.

Jakby tak prześledzić kadrę z meczu z Widzewem i wartość zawodników w lidze oraz to jakie miejsce z nimi można osiągnąć to przedstawia się to następująco:
Pareiko 7-12
Jaliens 7-12
Czekaj 10-14
Głowacki 7-12
Bunoza 7-12
Melikson 3-6
(68 Genkow) 10-14
Sobolewski 10-14
(69 Chrapek) 10-14
Garguła 10-14
Wilk 10-14
Iliev 7-12
Boguski 10-14
(83 Quioto) 10-14
-----
Frederiksen 12-14
Burliga 12-14

Przy założeniu, że nie ma sensu pisać, że jakiś zawodnik daje "nadzieje" na 16 czy 15 miejsce bo każdy, nawet największa łamaga jednak walczy o to utrzymanie.

Poprawienie lokaty z poprzedniego sezonu czyli 7. miejsca to będzie mission impossible/olbrzymi sukces, którego jednak się nie spodziewam po ww grajkach.
Ostatnio edytowane przez thechris : 28.10.2012 o godz. 20:24.
Odpowiedz cytując
Arked
Senior Member
 
Od: 01.2003
Skąd: Kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#156
Stary 28.10.2012, 21:03
Wojtas napisał(a):Wyświetl post
W sumie zgoda

bo nawet patrząc z twarzy ,mozna odniesc wrazenie ze Maorowi sie przytyło.
Nic takiego nie zauważyłem. Nawet jeśl i to z przytyciem nie traci się tak bardzo szybkości (pamiętam pączka Ronaldo, szybszego od większości obrońców). Jest po prostu źle przygotowany do sezonu.
(...) MY KIBICE POMOŻEMY!!! (...)
Odpowiedz cytując
milosz
Senior Member
 
 
Od: 07.2011

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#157
Stary 28.10.2012, 21:07
Powiedzmy sobie jasno, że według thechrisa wszyscy piłkarze Wisły są zawsze najgorsi, bo ten typ tak ma .. , a stawienie tezy że żaden nie daje nam prawa do skutecznej walki o MP to zwyczajna bzdura, np. według niego Melikson nie miałby pewnego miejsca w każdej polskiej drużynie ligowej , co w sumie pokazuje, że frustracie „kibica-inaczej” mają charakter pozamerytoryczny i w sumie nie dotyczą piłki nożnej. Przypomnę też, że z kilkoma piłkarzami aktualnie u nas grającymi zdobywaliśmy MP co oznacza że są zawodnikami wartościowymi, problemem zaś Wisły są dziury w składzie, wąska ławka, ot kadrę należy rozbudować jakościowymi wzmocnieniami, tyle że do tego trzeba innego dyr. sp. oraz woli Cupiała, na jedno i drugie wypada nam poczekać, a frustracjami "kibica-inaczej" zajmować się nie ma sensu.
Odpowiedz cytując
thechris
Senior Member
 
 
Od: 08.2003
Skąd: Somewhere between nowhere and goodbye

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#158
Stary 28.10.2012, 21:31
Bywało, że Melikson nie miał pewnego miejsca nawet we Wiśle. A MP to zdobywaliśmy w meczach rozgrywanych również ponad dwa lata temu. Ostatni mecz z tamtego sezonu miał miejsce ponad 17 miesięcy temu. A pierwszy ponad 26 miesięcy temu. Szmat czasu. Inni nie muszą stać w miejscu w tym czasie. Nie muszą się również cofać w rozwoju jak Wisła. W dwa lata inni mogą pójść całkiem nieźle do przodu. I poszli lub przynajmniej się nie cofnęli. Co zresztą widać widać i po grze i po tabeli.

Proste pytanie... jak bardzo rozwinęli się w ostatnich 17 czy 26 miesiącach Kosecki czy Wszołek? A jak bardzo zatrzymał się lub cofnął w rozwoju Meliskon? Wszyscy mówią i piszą, że to cień zawodnika z tamtego okresu. Który Wiślak grający w meczu z Widzewem w tym okresie zrobił taki postęp jak ww dwójka? To co było 2 lata temu minęło i raczej już nie wróci. Melikson może jeszcze się zbliży do swojego poziomu sprzed dwóch lat (choć raczej nie we Wiśle) ale co z resztą, która nie ma talentu Izrealczyka? Co z tymi, którzy już młodzi nie są? Pareiko, Jaliens, Sobol, Garguła, Iliev, Głowacki to już futbolowa prehistoria. Ambasadorzy. Ci niemłodzi, którzy grali wtedy we Wiśle nigdy już nie otrą się o klasę jaką osiągnęli w mistrzowskim sezonie, który też przyznajmy uczciwie wcale też jakiś super nie był (8 porażek przy aż 11 Legii i Lecha - fajnie się złożyło).

Jestem bardzo szczęśliwym człowiekiem Daleko mi do bycia sfrustrowanym, po prostu opisuje rzeczywistość.
Ostatnio edytowane przez thechris : 28.10.2012 o godz. 21:51.
Odpowiedz cytując
Galonek
Senior Member
 
 
Od: 05.2009

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#159
Stary 28.10.2012, 21:41
Melikson, jeżeli był zdrowy oczywiście, NIGDY nie siedział w Wiśle na ławce.
Odpowiedz cytując
1q2
Socios Wisła Kraków
 
Od: 02.2005

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#160
Stary 28.10.2012, 21:56
Melikson nie ma z kim grać i to jest największy problem - jeśli zaczniemy grać lepiej jako zespół(co niestety jest mało prawdopodobne) to i on będzie grał lepiej.
Mecz w Łodzi niestety podkreślił wszystkie problemy jakie mamy.
Niestety nawet mając dobry wynik i słabego przeciwnika, nie jesteśmy w stanie dominować no ale 3 punkty są i to jest najważniejsze
Ciekaw jestem meczu z Amicą.Niby grali na prawdę nieźle ale tym ostatnim meczem to przekreślili w zasadzie wszystko.Z nudów gapiłem się i wyglądało to żałośnie.Rywal jak najbardziej do ogrania.
94 - Allah Akbar!!
Odpowiedz cytując
thechris
Senior Member
 
 
Od: 08.2003
Skąd: Somewhere between nowhere and goodbye

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#161
Stary 28.10.2012, 22:01
1q2 napisał(a):Wyświetl post
Melikson nie ma z kim grać i to jest największy problem.
Zaraz, zaraz... Przecież gra z zawodnikami, którzy dwa lata temu zdobyli MP! To jak to jest, że teraz nie ma z kim grać?!

1q2 napisał(a):Wyświetl post
jeśli zaczniemy grać lepiej jako zespół(co niestety jest mało prawdopodobne)
No niestety :(
Odpowiedz cytując
1q2
Socios Wisła Kraków
 
Od: 02.2005

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#162
Stary 28.10.2012, 22:21
thechris napisał(a):Wyświetl post
Zaraz, zaraz... Przecież gra z zawodnikami, którzy dwa lata temu zdobyli MP! To jak to jest, że teraz nie ma z kim grać?!
No nie do końca.Z Widzewem to z tego co pamiętam, w pierwszym składzie nie wyszedł żaden z naszych ofensywnych, z mistrzowskiej rundy wiosennej 2011...poza Meliksonem.Zresztą nie ma się co spierać, gołym okiem widać że mimo iż Maor nie jedzie tak z rywalami jak na początku, to nadal robi różnicę.Akurat jego bym się zbytnio nie czepiał, co nie znaczy że jestem zadowolony z jego postawy.
94 - Allah Akbar!!
Odpowiedz cytując
serek.c2
Socios Wisła Kraków
 
 
Od: 03.2004
Skąd: Chrzanów

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#163
Stary 28.10.2012, 22:25
Obawiam się, że wg thechrisa nie ma w naszej lidze zawodników, którzy graliby o pozycje 1-3... Czytając jego głupawe analizy nie wiem czy śmiać się czy płakać...
Ostatnio edytowane przez serek.c2 : 28.10.2012 o godz. 22:31.
Odpowiedz cytując
szprotson
Socios Wisła Kraków
 
 
Od: 06.2005
Skąd: z boiska

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#164
Stary 28.10.2012, 22:25
moze dlatego Maor nie jedzie z rywali ze już go na wylot znają...przeciez trener druzyny grającej przeciwko Wiśle na bank zaczyna odprawę od analizy gry Maora i zamachów Ivicy.
cały nasz chuligański trud tobie ukochana ojczyzno

Odpowiedz cytując
1q2
Socios Wisła Kraków
 
Od: 02.2005

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#165
Stary 28.10.2012, 22:35
No na pewno, zresztą widać to że każdy zespół stara mu się zostawić jak najmniej miejsca, czego niestety nie wykorzystujemy, do tego jest rzucany na bok(z braku skrzydłowych). Generalnie Melikson mniej czaruje a bardziej się miota.
94 - Allah Akbar!!
Odpowiedz cytując
milosz
Senior Member
 
 
Od: 07.2011

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#166
Stary 28.10.2012, 23:21
thechris napisał(a):
Jestem bardzo szczęśliwym człowiekiem Daleko mi do bycia sfrustrowanym, po prostu opisuje rzeczywistość.
Ty ..jesteś szczęśliwym człowiekiem (!?!) , hahaha, dawno się tak nie uśmiałem ..Możesz pisać, że jesteś z Marsa, Twoje teksty zaś świadczą jednoznacznie że jesteś frustratem, a to co opisujesz to rzeczywistość urojona.

Kadra Wisła według Ciebie nie powinna zdobyć MP w 2011, a zdobyła, Ty zaś obstawiałeś na MP wpierw Amikę Poznań, później kolejne drużyny, tylko nie Wisłę Kraków.

W kolejnym sezonie już gratulowałeś MP Legii i nakazywałeś wręcz jej kibicom otwieranie korków od szampana, a tu takie nieszczęście bo MP została drużyna zaprzyjaźniona z Wisłą czyli Śląsk Wrocław.

Powiedzmy to jasno, nie opisujesz żadnej rzeczywistości, bo teza że Wisła w aktualnej kadrze to ekipa która nie ma prawa być w górnej części tabeli to nonsens, na końcu sezonu zaś po raz kolejny, przeżyjesz kolejne rozczarowanie, bo Wisła będzie wyżej niż tego sobie życzysz i "przewidujesz", a biorąc pod uwagę jak często sie mylisz, to w sumie jestem spokojny o to iż Wisła w tabeli będzie ..dużo wyżej niż zakładają twoje życzeniowe pseudo-analizy, rzecz jasna życząc Wiśle u ciebie jak najgorzej. Masz problem sam ze sobą, cała Twoja obecność na tym forum o tym świadczy… a poruszam ta kwestię, bo żadne kolejne Twoje gęganie, nie zmieni mojej radości ze zwycięstwa nad Widzewem, oraz radości z kolejnych zwycięstw Wisły Kraków, które niechybnie na pohybel jej pseudokibicom, przyjdą niebawem.
Ostatnio edytowane przez milosz : 29.10.2012 o godz. 09:42.
Odpowiedz cytując
Drozd
Senior Member
 
Od: 03.2005
Skąd: North-east KR

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#167
Stary 28.10.2012, 23:29
..........Amen!
Hej Nasz TS !!
Odpowiedz cytując
Barti
Socios Wisła Kraków
 
Od: 04.2011
Skąd: Czyżyny

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#168
Stary 29.10.2012, 06:45
Nie ma się co spierać w tym temacie. Wisła wygrała w piątek w pełni zasłużenie. Na uzyskanie korzystnego wyniku jest całe 90 min. Czasem te 1,5h to aż za dużo, bo aż żal patrzeć jak się ktoś męczy bo mu się nie chce, albo nie potafi, a wie że musi coś zrobić, bo tego od niego wszyscy oczekują (znamy to skądś?). Nawet sędziemu ciężej drukować przeciwko mocniejszej drużynie, bo przekręty widać gołym okiem. Szybko zdobyta bramka ustawiła mecz, i dodała wiary w siebie. Biała Gwiazda, bezlitośnie obnażyła braki drużyny okrzykniętej już rewelacją rundy. Widzew bardzo chciał wygrać i dał upust swojej frustracji w niesportowym zachowaniu. Teraz czeka nas kolejny trudny test. Obyśmy wyszli z tego testu z tarczą...
Odpowiedz cytując
Grantar
Senior Member
 
Od: 08.2003
Skąd: Tarnów

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#169
Stary 29.10.2012, 10:41
Tchechris:
Ja byłem optymistą przed tym sezonem.
Opierałem swój optymizm na składzie nie różniącym się dramatycznie od tego mistrzowskiego z 2010 r. ale miałem nadzieję, że młodzi wprowadzą do drużyny świeżość i rywalizację, Głowacki uporządkuje obronę, a jeden z zakupionych napastników okaże się .... dobrym napastnikiem.
Przed sezonem w sparingach dobrze grał Iliev, zdrowy był Meliksen.
Rzeczywistość brutalnie zweryfikowała moje nadzieję.
Co gorsze nadal nie wiem do końca dlaczego, a złośliwe osobniki z forum wiążą to z moją inteligencją i znajomością piłki ... (pozdrawiam np. Wolfyego ).
ALE
KIBIC to człowiek który mimo wszystko patrzy życzliwie na swoją drużynę, ma wiarę że wygra następny mecz ...
kurde balans to co ty tu prezentujesz to tak jakbyś pisał o drużynie wrogów .

Tak jak ja przesadziłem z optymizmem w sierpniu tak ty przeginasz w druga stronę ......
Licytujesz się z resztą forum na bycie największym krytykantem ?

Mam nadzieję że dzięki naszej drużynie będziesz usuwał ze wstydem wpisy opisujące naszych piłkarzy jako kompletnych nieudaczników .. itp.
Ostatnio edytowane przez Grantar : 29.10.2012 o godz. 10:50.
"W życiu trzeba mieć pasję.... u mnie trafiło na piłkę " - Grantar kibic piknikowy.
Odpowiedz cytując
lazy
Senior Member
 
Od: 10.2003
Skąd: strefa chillout'u

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#170
Stary 29.10.2012, 11:15
Hmmm....
Teraz przyszła pora na Meliksona.

Pamiętam jak za czasów Szymka, wszyscy liczyli jego prostopadłe podania w meczu. Potem był płacz i zgrzytanie zębów, że nikt takich piłek nie umie wyprowadzić.

Melikson w każdym meczu rzuca nawet kilkanaście prostopadłych piłek rozpoczynających atak/ostatnie podanie. Mimo, że go już wszyscy w naszej lidze znają, nikt nie jest w stanie go wyłączyć z gry. Zostają tylko faule.

Rzecz w tym, że od jesieni 2011 forma pozostałych graczy ofensywnych jest dramatyczna (tu wyjątkiem był Biton i od wielkiego dzwonu Genkow). Jeżeli nie mamy sensownych skrzydłowych i szybkonożnego napastnika to para wyrobiona przez Meliksona idzie w 70 % w gwizdek. Już nie wspomnę, że w środku - poza Chrapkiem - nie ma nikogo do rozegrania piłki.
c.d.n.
Odpowiedz cytując
Lysy
Senior Member
 
Od: 11.2002

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#171
Stary 29.10.2012, 11:26
Grantar napisał(a):Wyświetl post
Tchechris:
Ja byłem optymistą przed tym sezonem.
I to się nazywa niepoprawny optymista Podobnie myślał Filipiak w zeszłym sezonie
Odpowiedz cytując
Greg1977
Junior Member
 
Od: 08.2012

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#172
Stary 29.10.2012, 11:53
Ludzie zamiast się kłócić, który to zawodnik grał kiedyś lepiej a który gorzej, zwróćcie uwagę na to że cała drużyna gra lepiej, a piłka nożna to gra zespołowa. Od odejścia Probierza widać ewidentny progres w grze całego zespołu i z tego trzeba się cieszyć.
Odpowiedz cytując
thechris
Senior Member
 
 
Od: 08.2003
Skąd: Somewhere between nowhere and goodbye

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#173
Stary 29.10.2012, 11:59
serek.c2 napisał(a):Wyświetl post
Obawiam się, że wg thechrisa nie ma w naszej lidze zawodników, którzy graliby o pozycje 1-3... Czytając jego głupawe analizy nie wiem czy śmiać się czy płakać...
Są, są. Nie ma ich za wielu ale trochę by się znalazło.

Grantar napisał(a):Wyświetl post
kurde balans to co ty tu prezentujesz to tak jakbyś pisał o drużynie wrogów .[/B]
Tak jak ja przesadziłem z optymizmem w sierpniu tak ty przeginasz w druga stronę ......
Licytujesz się z resztą forum na bycie największym krytykantem ?
Jakim wrogiem? W którym wpisie?

milosz napisał(a):Wyświetl post
jesteś frustratem
Wycieczka osobista.
milosz napisał(a):Wyświetl post
Kadra Wisła według Ciebie nie powinna zdobyć MP w 2011
Kłamstwo. Napisałem, że Wisła zdobywała MP grając 26-17 miesięcy temu i klasa/forma zawodników może się mieć to nijak do obecnych czasów.


milosz napisał(a):Wyświetl post
teza że Wisła w aktualnej kadrze to ekipa która nie ma prawa być w górnej części tabeli to nonsens
Kłmastwo. To byłby nonsens gdybym tak napisał czego oczywiście nie napisałem. Wisła ma prawo być wyżej niż miejsce na które ma skład czyli max 7*. Od wakacji piszę, że każde miejsce ponad to to będzie olbrzymi sukces. Skoro tak napisałem tzn. że dopuszczam taką możliwość, że będzie wyżej.

* - To jest moja ocena. Wg twojej Wisła może mieć skład na ćwierćfinał LM - nie widzę problemu.

milosz napisał(a):Wyświetl post
Wisła będzie wyżej niż tego sobie życzysz
Prowokacja + insynuacje. Oczywiste jest, że sobie życzę aby Wisła była jak najwyżej.

Itd, itd.... Nie chce mi się dalej cytować.
Ostatnio edytowane przez thechris : 29.10.2012 o godz. 12:19.
Odpowiedz cytując
bonawentura
Senior Member
 
 
Od: 07.2005

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#174
Stary 29.10.2012, 12:31
milosz napisał(a):Wyświetl post
Kadra Wisła według Ciebie nie powinna zdobyć MP w 2011, a zdobyła, Ty zaś obstawiałeś na MP wpierw Amikę Poznań, później kolejne drużyny, tylko nie Wisłę Kraków.
Miłosz, kadra Wisły powinna zdobyć MP w 2012 roku, a nie zdobyła. Możemy się licytować. Myślę, że nie tylko umiejętności czysto piłkarskie decydują o tym, gdzie Wisła w tabeli obecnie się znajduje. Decyduje też cała otoczka, sposób traktowania swoich pracowników, kwestia motywacji do pracy, sama technika doboru współpracowników.

Można i owszem być dobrym księgowym, można ciąć koszty, ale przy maksymalnym cięciu kosztów niestety nic dobrego nie dzieje się w klubie. Jest zła atmosfera, gdy tylko rozmawia się o pieniądzach. Jest bardzo zła atmosfera, gdy mówi się tonem takim, jakbyśmy zaraz mieli iść na dno. Z analiz finansowych jasno wynika, że coś tutaj nie gra, że mamy oszczędzanie w takim stylu, jakby ktoś nie chciał już dłużej tego klubu finansować. Może to i lepiej - wyjdzie w praniu, jeśli tylko dowiemy się kto jest tym potencjalnym kupcem.
Odpowiedz cytując
arti
Guest
 

Ignoruj użytkownika Pomoc
#175
Stary 29.10.2012, 13:24
milosz napisał(a):Wyświetl post
.
Powiedzmy to jasno, nie opisujesz żadnej rzeczywistości, bo teza że Wisła w aktualnej kadrze to ekipa która nie ma prawa być w górnej części tabeli to nonsens, na końcu sezonu zaś po raz kolejny, przeżyjesz kolejne rozczarowanie, bo Wisła będzie wyżej niż tego sobie życzysz i "przewidujesz", a biorąc pod uwagę jak często sie mylisz, to w sumie jestem spokojny o to iż Wisła w tabeli będzie ..dużo wyżej niż zakładają twoje życzeniowe pseudo-analizy, rzecz jasna życząc Wiśle u ciebie jak najgorzej. Masz problem sam ze sobą, cała Twoja obecność na tym forum o tym świadczy… a poruszam ta kwestię, bo żadne kolejne Twoje gęganie, nie zmieni mojej radości ze zwycięstwa nad Widzewem, oraz radości z kolejnych zwycięstw Wisły Kraków, które niechybnie na pohybel jej pseudokibicom, przyjdą niebawem.
Gdzie będzie tego nie wie nikt bo pamiętajmy, że przed nami zima i pytania choćby czy sprzedamy Meliksona (oby nie) i kogo posprzedaje konkurencja. To może znacznie zmienić potencjalne szanse na wiosnę i jej przebieg. Dobrze byłoby mieć po 15 kolejkach min. 20 pkt. Wtedy nawet w przypadku kolejnych osłabień myślę, że jakoś byśmy ugrali te 10pkt wiosną. To oczywiście chyba najbardziej pesymistyczny scenariusz.
Oby jednak sprawy poszły w zupełnie innym - o wiele korzystniejszym kierunku dla Wisły.
Odpowiedz cytując
Bóg Trybun (objawion)
Socios Wisła Kraków
 
 
Od: 11.2007
Skąd: z pewnej arcyskromnej oprawy

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#176
Stary 29.10.2012, 13:53
thechris napisał(a):Wyświetl post
Pareiko 7-12
Jaliens 7-12
Czekaj 10-14
Głowacki 7-12
Bunoza 7-12
Melikson 3-6
(68 Genkow) 10-14
Sobolewski 10-14
(69 Chrapek) 10-14
Garguła 10-14
Wilk 10-14
Iliev 7-12
Boguski 10-14
(83 Quioto) 10-14
-----
Frederiksen 12-14
Burliga 12-14
to wszystko wymierzyłeś w centymetrach?
są kibice i kibuce, Kraków wiedzie prym w tej sztuce

Odpowiedz cytując
wolfy
Senior Member
 
Od: 01.2005
Skąd: Z Krainy Deszczowców...

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#177
Stary 29.10.2012, 14:01
Grantar napisał(a):Wyświetl post
Co gorsze nadal nie wiem do końca dlaczego, a złośliwe osobniki z forum wiążą to z moją inteligencją i znajomością piłki ... (pozdrawiam np. Wolfyego ).[B]
To że nie wiesz ma związek z Twoją inteligencją właśnie.

Postaraj się zrozumieć, że po obejrzeniu meczu Wisły w którym nasi przez 90 minut kopią się po czołach czytam niektóre brednie, to mi się agresor włącza. Nie chodzi o to, żeby pisać że jest źle, tylko - mieć kontakt z rzeczywistością. A jak jakiś mózg (nie Ty) tutaj napisał, że do meczu z Legią powinien być komplet punktów to nie wiedziałem czy śmiać się, czy płakać, bo o coś takiego byłoby trudno nawet w czasach naszej absolutnej ligowej dominacji.

Teraz jest lepiej, ale nie znaczy że dobrze. Oby mecz z Widzewem był potwierdzeniem tendencji wzrostowej, a nie - pojedynczym wyskokiem.
Ostatnio edytowane przez wolfy : 29.10.2012 o godz. 14:04.
Już za cztery lata,
Już za cztery lata,
Może będzie Ekstraklasa!
Odpowiedz cytując
Drozd
Senior Member
 
Od: 03.2005
Skąd: North-east KR

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#178
Stary 29.10.2012, 14:42
bonawentura napisał(a):Wyświetl post
Miłosz, kadra Wisły powinna zdobyć MP w 2012 roku, a nie zdobyła. Możemy się licytować. Myślę, że nie tylko umiejętności czysto piłkarskie decydują o tym, gdzie Wisła w tabeli obecnie się znajduje. Decyduje też cała otoczka, sposób traktowania swoich pracowników, kwestia motywacji do pracy, sama technika doboru współpracowników.
.
Nie zdobyła bo jakiś kretyn zwolnił trenera i zatrudnił pajaca. Skład nie ma tu nic do rzeczy. Masz rację że umiejętności to nie wszystko, Messi też potrafi kopać się po czole. Tylko tego nie robi, bo mu wstyd przed kolegami z drużyny. Kiedy zamiast jeden drugiemu pomagać i motywować do pożytecznej gry, każdy myśli tylko o tym żeby czegoś nie spieprzyć, to z boku wygląda na to że żaden nie potrafi grać. Choć wcale tak nie jest.


Ktos tam orzekł że tylko Chrapek, potrafi rozegrać piłkę. Może i potrafi, ale jeszcze długo powinien za Boguskim buty nosić. Więc płacze że nie ma z kim grać są śmieszne.

Celem powinno być wygranie wszystkich meczy do końca rundy. Jest on moim zdaniem jak najbardziej osiągalny.
Hej Nasz TS !!
Odpowiedz cytując
thechris
Senior Member
 
 
Od: 08.2003
Skąd: Somewhere between nowhere and goodbye

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#179
Stary 29.10.2012, 14:43
Bóg Trybun (objawion) napisał(a):Wyświetl post
to wszystko wymierzyłeś w centymetrach?
W calach. 10z

@down: No, dokładanie Biedny Maor...
Ostatnio edytowane przez thechris : 29.10.2012 o godz. 14:52.
Odpowiedz cytując
Bóg Trybun (objawion)
Socios Wisła Kraków
 
 
Od: 11.2007
Skąd: z pewnej arcyskromnej oprawy

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#180
Stary 29.10.2012, 14:46
thechris napisał(a):Wyświetl post
W calach. 10z
No to jednym słowem PRZE..... z naszych piłkarzy szokująca lista.

PS. Aż się boję pytać, jak na tej liście plasowałby się Chavez
Powód: OSMAN
Ostatnio edytowane przez Bóg Trybun (objawion) : 29.10.2012 o godz. 14:51.
są kibice i kibuce, Kraków wiedzie prym w tej sztuce

Odpowiedz cytując

Wstecz   Forum Kibiców Wisły Kraków > Wisła Kraków > Wisła Kraków - piłka nożna

Odpowiedź

Zasady wysyłania postów
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is Włączony
MordkiWłączony
[IMG] code is Włączony
HTML code is Wyłączone

Skok do forum


Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 20:42.