
|
|||||||
| Wisła Kraków - piłka nożna Tutaj możesz spokojnie i rzeczowo porozmawiać o wszystkich tematach związanych z "Białą Gwiazdą". Pokój z założenia zawierać ma tematy dotyczące drużyny. |
| Wyświetl wyniki ankiety: Spotkanie z Piastem zakończy się | |||
| zwycięstewm Piasta |
|
35 | 28,69% |
| remisem |
|
22 | 18,03% |
| zwycięstwem Wisły! |
|
65 | 53,28% |
| Głosujących: 122. Nie możesz głosować w tej ankiecie | |||
|
|
Narzędzia tematu | Tryby wyświetlania |
|
Senior Member
Od: 05.2010
Offline |
#32
|
|
Styl gry dopasowuje się do piłkarzy. Probierz chciał odwrotnie i przegrał na całej linii. Narzekanie na brak zaangażowania to moim zdaniem duża przesada. Oni po prostu biegają jak stado baranów próbując zrealizować zamysły taktyczne Probierza.Mam nadzieję że razem z nim poleci Bednarz, bo to co zrobił w okienku transferowym to zwykła kpina. Zwykły dyletant zarówno w sferze kompetencji jak i PR. Mielcarski wróć !!!
|
|
|

|
||||||
|
|