Cytat:
|
Byłoby super - Skorży jestem w stanie zaufać i dać czas nawet jak gra będzie wyglądała niewiele lepiej.
|
Skorża potrafił dobrać odpowiednią strategię do potencjału drużyny. Np w Legii słusznie obrał taktykę grania defensywnymi pomocnikami dzięki czemu ta drużyna osiągnęła sukces w pucharach.
Jak u większości polskich trenerów duży minus to selekcja zawodników to on zażyczył sobie u nas takich zawodników jak Jop, za jego czasów przyszedł Łobo, w Legii razem z Jóźwiakiem to już był naprawdę skandal. Skorża miał manie znajdowania zawodników ogranych za granicą i nie wiem czy to on też nie maczał palców w Novo czy Blanco. Tyle czasu co on wystawił Manu to był naprawdę sabotaż, identycznie u nas traktowany był słaby Łobo.
Jesteśmy w sytuacji w której potrzebne są wzmocnienia kadrowe do klubu, dlatego przydałoby się aby trener który potrafi trafić z transferem. Na ten moment nasuwa się nazwisko Nawałka jednak Górnik to inna presja, inne cele, inny czas na budowę drużyny.
Niech nasz boss lub ludzie z jego otoczenia zobaczą sobie co wyprawiał Kupisz w ostatnim meczu ( i nie tylko) potem zastanowi się czy ludzie którzy oficjalnie negocjowali wykup tego piłkarza za 500 k euro, powinni wydawać jakie kol wiek złotówki.