|
Skończcie już z tymi ocenami na plus i minus. Panowie i panie KONIEC! nie ma drużyny jest tylko zlepek piłkarzyków o przeciętnych umiejętnościach. Pareiko już nie jest tym bramkarzem co kiedyś jeżeli linia obrony ma się opierać na głowackim to ja dziekuje,Chavez chaotyczny i burliga który nie ma sił na bieganie.Fredriksen to Paljiciowi buty czyścić powienien. W pomocy Sobol już nie ma sił KAŻDE! podanie kończyło sie stratą,Wilk tylko biega-gry zero,Szewczyk fajnie sie pokazał to samo Iliev,Genkov nie miał piłek-czyli nie ma wtedy Cwetana,Kamiński sie spalił- a szkoda.
Co do zmian to na plusik Chrapek, zmiany Garguła i Quioto przemilcze.
I to ma być Wisła? to banda debili i tyle.
Żal tylko kibiców co zawsze z nią są i pokazało to wczorajsze spotkanie.
Nie ma bramkarza,obrony,środka pomocy,skrzydła,i jest jeden napastnik który jeżeli nie otrzyma piłek to jest dnem.
P.S. co zrobił Genkov więcej od Kamińskiego...
|