The White Star Division - Wisła Kraków


Wstecz   Forum Kibiców Wisły Kraków > Inne > Hyde Park Sportowy (moderowane)
Nazwa użytkownika
Hasło


Hyde Park Sportowy (moderowane) Odpowiednie miejsce do wymiany poglądów na tematy sportowe, nie tylko piłkarskie, nie dotyczące jednak bezpośrednio "Białej Gwiazdy". O sytuacji w reprezentacji, innych polskich klubach czy ligach na świecie oraz o innych dyscyplinach sportu piszcie

 
 
Narzędzia tematu Tryby wyświetlania
Prev Poprzedni post   Następny post Next
Baala
Senior Member
 
 
Od: 11.2007

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#10
Stary 17.06.2012, 10:03
Trzeba powoli podsumować. Przedewszystkim nie da się wygrać, meczu na poważnej imprezie bez trenera. Dyzma może pleplać ile chce ale miał dwa lata na przygotowanie i przejdzie do historii jako ten który nie wygrał żadnego meczu o stawkę. Co więcej po jego pseudo pracy prawdopodobnie wciągnął Polsce znów na niesamowite niziny. Wystarczy zobaczyć którzy jesteśmy w rankingu i jak ciężką grupe mamy w eliminacjach MŚ. Współczuje temu kto wejdzie na te stanowisko po Dyzmie.

I żeby była jasność, ja uważam, że na papierze to mamy solidny europejski zespół, dużo mocniejszy niż za Leo. Z tym że nie ma żadnych, ŻADNYCH schematów w grze. I dlatego Dyzma może bajdużyć i jeździć po Leo i innych selekcjonerach to jednak on miał lepsze indywidualności niż te z 2008 roku. Jednak cała taktyka na pojedyncze zrywy po prawej stronie to nie taktyka to granie każdy sobie, a że po prawej mieliśmy lepiej wyszkolonych technicznie graczy to tak wyglądało. Ile Lewandowski w całytm turnieju dostał dobrych piłek? W trzy mecze z 3-4 piłki.

Najbardziej widać jakiego Dyzme mieliśmy porównując go do pozostałych trenerów w grupie. Trener Greków go ośmieszył ustawiając tak drużyne że Smuda się ze***ł bardziej od piłkarzy. Wczoraj trener Czechów pokazał jak robić zmiany taktyczne i jak zmienić zespół z defensywy na ofensywe. Dyzma wobec tych dwóch panów nie był wstanie zrobić nic. W końcu nie od dziś wiadomo, że taktycznie to kompletny laik i właśnie taktycznie wyglądaliśmy najgorzej na całym turnieju mimo niezłej kadry podkreślam. Trzymanie na siłe ulubieńców Boenisch i Murawski niezależnie od wszystkiego mimo, że indywidualnie byli najsłabsi w mojej opinii z 11-stki.

Błędy to jednak nie sam turniej one były już od dawna, idiotyczny hotel, mecze towarzyskie zamiast oswajać z klimatem mistrzostw grane gdzieś w innych krajach przy publice 200-300 osób. Typ od przygotowania fizycznego na temat którego nakłamano itd.

ME to nie tylko kadra, ale też to co jest w około tych mistrzostw. TVP zrobiła z tego turnieju szopke, dla ludzi którzy zaczeli interesować się piłką od wczoraj, a nie od zawsze. W internecie słysze oburzenie że graliśmy we Wrocławiu a nie w Warszawie i inne bzdury. Jakieś spotkania wypalonych celebrytów na dachy Wedla czy co to za budynek prowadzone przez największego pajaca telewizji, który po meczu z Rosja oznajmia niesamowity sukces bo meczu nie przegraliśmy. Ilość bzdur na tym dachu wzrasta z sekundy na sekunde. Przed meczami wchodzi Karolak z Adamskim i mędrkują coś głupio śmiesznie (w ich mniemaniu) o piłce. No nic może zwykłe studio chociaż będzie strawne, a skąd. Dudek który dla biletu nie wstaje z kolan plus inni eksperci którzy po meczu z Rosją są w mega euforii, a po meczu z CZechami zachowują się niektórzy jakbyśmy wygrali. No i ci dziennikarze sportowi którzy zadają pytania Smudzie i mimo, że ten odpowiada rzeczy kompletnie oderwane od rzeczywistości wogóle nie reagują. Kompletna komedia.
Ostatnio edytowane przez Baala : 17.06.2012 o godz. 10:06.
Odpowiedz cytując

Wstecz   Forum Kibiców Wisły Kraków > Inne > Hyde Park Sportowy (moderowane)

 

Zasady wysyłania postów
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is Włączony
MordkiWłączony
[IMG] code is Włączony
HTML code is Wyłączone

Skok do forum


Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 06:09.