The White Star Division - Wisła Kraków


Wstecz   Forum Kibiców Wisły Kraków > Wisła Kraków > Wisła Kraków - inne dyscypliny
Nazwa użytkownika
Hasło


Wisła Kraków - inne dyscypliny Na tym oto forum można dyskutować na temat sekcji Towarzystwa Sportowego Wisła Kraków, takich jak siatkówka kobiet, koszykówka kobiet i mężczyzn, judo, boks, gimnastyka, strzelectwo itp...

Odpowiedź
 
Narzędzia tematu Tryby wyświetlania
FTC1899
Ave Wisła !
 
 
Od: 02.2006

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#61
Stary 21.12.2011, 14:48
Książka "Wisła Kraków - piękno i dramat sportu" wraz z autografami koszykarek i piłkarzy Wisły Kraków !

http://allegro.pl/show_item.php?item=2011246296
Odpowiedz cytując
Taxu
Member
 
Od: 11.2009
Skąd: Krk

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#62
Stary 03.01.2012, 20:57
Wywiad z naszą najpięknięjszą sportsmenką Małopolski w plebiscycie organizowanym przez portal naszemiasto.pl.


http://wislalive.pl/news/najpiekniej...a_sniezek-213/
Odpowiedz cytując
labtec
Senior Member
 
 
Od: 06.2010

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#63
Stary 04.01.2012, 21:15
Ana Dabović śpiewa hymn Wisły:

https://www.facebook.com/photo.php?v=354225511261238

i zaprasza poniekąd na piątek na stronę www.wislakosz.pl na obejrzenie i przesłychanie całego wywiadu ( Około 40 minut ! )
Odpowiedz cytując
Krzysztof
Senior Member
 
 
Od: 11.2002
Skąd: tak

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#66
Stary 29.01.2012, 14:42
Zdjęcia z meczu z MUKS

Odpowiedz cytując
Krzysztof
Senior Member
 
 
Od: 11.2002
Skąd: tak

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#68
Stary 03.02.2012, 11:25
Mecz z Gospicem - galeria

Ostatnio edytowane przez Krzysztof : 03.02.2012 o godz. 13:18.
Odpowiedz cytując
danpe_
Senior Member
 
 
Od: 11.2002

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#71
Stary 18.02.2012, 22:58
No i dupa.
Setka nie pekła, wiszę Smokowi smirnoffa.
A po trzeciej kwarcie było jeszcze tak pięknie...
Odpowiedz cytując
Taxu
Member
 
Od: 11.2009
Skąd: Krk

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#73
Stary 22.02.2012, 10:52
Od ósemki Wisłę dzieli już tylko jedno zwycięstwo! (fotorelacja)

http://wislalive.pl/galeria_zdjec/od...torelacja-383/
Powód: ...
Ostatnio edytowane przez Taxu : 22.02.2012 o godz. 10:53.
Odpowiedz cytując
kamilo941
Junior Member
 
Od: 11.2011

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#75
Stary 23.02.2012, 16:05
http://2.bp.blogspot.com/-7XjuG-iOoZ...0/IMG_9027.JPG
Wiślacy zajebi*cie się prezentowali!
Odpowiedz cytując
Roger_biezanow
Senior Member
 
Od: 10.2006

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#76
Stary 04.03.2012, 23:10
Fotorelacje z Final Four:
PÓŁFINAŁY
PUCHAR JEST NASZ!!

Odpowiedz cytując
Cichy
Senior Member
 
Od: 11.2002
Skąd: stamtąd

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#77
Stary 05.03.2012, 13:44
Puchar jest nasz!


Odpowiedz cytując
Taxu
Member
 
Od: 11.2009
Skąd: Krk

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#79
Stary 11.03.2012, 11:33
ZAPRASZAMY





http://wislalive.pl/galeria_zdjec/na...torelacja-451/
Odpowiedz cytując
Taxu
Member
 
Od: 11.2009
Skąd: Krk

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#80
Stary 19.03.2012, 11:13
Dwie galerie z CCC


http://wislalive.pl/galeria_zdjec/w_...torelacja-482/


http://wislalive.pl/galeria_zdjec/wi...torelacja-481/


Zapraszamy
Odpowiedz cytując
Roger_biezanow
Senior Member
 
Od: 10.2006

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#81
Stary 21.03.2012, 22:15
Koszykarki tydzień na Wiśle, czyli 3 galerie:

Wisła - CCC Polkowice

4 Wiślacki Camp

Wisła - ŁKS Łódź

Odpowiedz cytując
danpe_
Senior Member
 
 
Od: 11.2002

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#82
Stary 29.04.2012, 11:10
Wiślaczki zdobyły Mistrzostwo Polski, a tu cisza.
Ode mnie podziękowania dla całego sztabu trenerskiego, zawodniczek, kibiców, którzy wybrali się do Polkowic - cieszę się, że byliśmy słyszalni, mimo małej liczby, oraz Polkowiczan, za bardzo miłe przyjęcie u siebie w miasteczku.
Odpowiedz cytując
Roger_biezanow
Senior Member
 
Od: 10.2006

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#84
Stary 29.04.2012, 14:29
[URL="http://leszeks-photography.blogspot.com/2012/04/wisa-mistrzem-polski-201112.html]%3Cb%3E%20MISTRZ%20MISTRZ%20NASZ%20TS%21%21%21%20Z apraszam%20do%20ogl%C4%85dania%20%3C/b%3E"] MISTRZ MISTRZ NASZ TS!!! Zapraszam do oglądania

Odpowiedz cytując
labtec
Senior Member
 
 
Od: 06.2010

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#85
Stary 29.04.2012, 15:43
poproszę kontakt priv fotoreporterów oraz osoby prywatne, które były wczoraj pod halą na ranem
Odpowiedz cytując
volasTSW
Member
 
 
Od: 07.2009
Skąd: Chrzanów

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#86
Stary 29.04.2012, 15:56
słyszałam, że Ewelina coś ciekawego i fajnego spiewała, czy mówiła o sąsiadkach jesli ktoś mogłby napisac, moze byc na priv, jesli to mialoby jakos jej zaszkodzic xd z gory dzieki xd
''...Ale każdy ma prawo wymagać od was ambitnej i nieustępliwej walki.." - Henryk Reyman


AVE WISŁA!
Odpowiedz cytując
__Cobra__
Senior Member
 
 
Od: 12.2004

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#87
Stary 01.05.2012, 18:32
Brawo dla zagranicznych zawodniczek !!!Anke De Mondt, Milka Bjelica poczuły smak zwycięskiej Wisły !!
Odpowiedz cytując
labtec
Senior Member
 
 
Od: 06.2010

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#88
Stary 01.05.2012, 19:59
labtec napisał(a):Wyświetl post
poproszę kontakt priv fotoreporterów oraz osoby prywatne, które były wczoraj pod halą na ranem

podbijam prośbę





-----------


Odchodzą z klubu:

Petra
Erin
Ewelina
Nicole
Milka
Anke



czyli jak dobrze widzicie, pierwsza szóstka odchodzi z Krakowa.

Może w klubie doszli do wniosku, że grając Czarnecką, Lecią, Śnieżek, Dabović i nawet Ćwiękową można grać w play offach o mistrza
Odpowiedz cytując
danpe_
Senior Member
 
 
Od: 11.2002

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#89
Stary 01.05.2012, 20:17
Ćwiękówną jak już

Na razie odeszły dwie zawodniczki, poczekajmy na kolejne ruchy transferowe.
Nie dziwię się, że Ewelina odeszła, to chyba dla niej ostatni gwizdek, żeby zarobić za granicą. Nachaoać się, jak kto woli wszak kasa dużo większa.

Powell - już przed finałami odniosłem wrażenie, że jest myślami gdzie indziej.

Reszta to insynuacje jak na razie, może poczekajmy jeszcze chwilę. Przecież jest kilka miesięcy przerwy.
Prócz podstawowego składu muszą być zmienniczki, więc mam nadzieje, że wymienione przez Ciebie zawodniczki zostaną. Może poza Aleksandrą Ćwięk. W jej przypadku wydaje mi się, że lepiej by jej posłużyła gra w drużynie, w której by wchodziła częściej na parkiet. Grzanie ławy nie jest rozwojowe.
Odpowiedz cytując
labtec
Senior Member
 
 
Od: 06.2010

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#90
Stary 09.05.2012, 23:43
http://www.dziennikpolski24.pl/pl/re...enerbahce.html



Lecia odchodzi do CCC.



===

Do dnia dzisiejszego krakowską Wisłę oprócz Leciejewskiej opuściła Nicole Powell (Perfumerias Avenida Salamanka), Ewelina Kobryn (UMMC Jekaterinburg), Milka Bjelica, Petra Ujhelyi, Ana Dabović oraz Taj McWilliams.
Powód: CCC
Ostatnio edytowane przez labtec : 10.05.2012 o godz. 01:11.
Odpowiedz cytując

Wstecz   Forum Kibiców Wisły Kraków > Wisła Kraków > Wisła Kraków - inne dyscypliny

Odpowiedź

Zasady wysyłania postów
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is Włączony
MordkiWłączony
[IMG] code is Włączony
HTML code is Wyłączone

Skok do forum


Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 22:05.