
|
|||||||
| Wisła Kraków - inne dyscypliny Na tym oto forum można dyskutować na temat sekcji Towarzystwa Sportowego Wisła Kraków, takich jak siatkówka kobiet, koszykówka kobiet i mężczyzn, judo, boks, gimnastyka, strzelectwo itp... |
![]() |
|
|
Narzędzia tematu | Tryby wyświetlania |
|
Ave Wisła !
Od: 02.2006
Offline |
#61
|
|
Książka "Wisła Kraków - piękno i dramat sportu" wraz z autografami koszykarek i piłkarzy Wisły Kraków !
http://allegro.pl/show_item.php?item=2011246296 |
|
|
|
Member
Od: 11.2009
Skąd: Krk
Offline |
#62
|
|
Wywiad z naszą najpięknięjszą sportsmenką Małopolski w plebiscycie organizowanym przez portal naszemiasto.pl.
http://wislalive.pl/news/najpiekniej...a_sniezek-213/ |
|
|
|
Senior Member
Od: 06.2010
Offline |
#63
|
|
Ana Dabović śpiewa hymn Wisły:
https://www.facebook.com/photo.php?v=354225511261238 i zaprasza poniekąd na piątek na stronę www.wislakosz.pl na obejrzenie i przesłychanie całego wywiadu ( Około 40 minut ! ) |
|
|
|
Senior Member
Od: 10.2006
Offline |
#64
|
|
|
Senior Member
Od: 10.2006
Offline |
#65
|
|
|
Senior Member
Od: 11.2002
Skąd: tak
Offline |
#66
|
|
|
Senior Member
Od: 10.2006
Offline |
#67
|
|
|
Senior Member
Od: 11.2002
Skąd: tak
Offline |
#68
|
|
Ostatnio edytowane przez Krzysztof : 03.02.2012 o godz. 13:18.
|
|
|
|
Senior Member
Od: 10.2006
Offline |
#69
|
|
|
Senior Member
Od: 10.2006
Offline |
#70
|
|
|
Senior Member
Od: 11.2002
Offline |
#71
|
|
No i dupa.
Setka nie pekła, wiszę Smokowi smirnoffa. A po trzeciej kwarcie było jeszcze tak pięknie... |
|
|
|
Senior Member
Od: 10.2006
Offline |
#72
|
|
|
Member
Od: 11.2009
Skąd: Krk
Offline |
#73
|
|
Od ósemki Wisłę dzieli już tylko jedno zwycięstwo! (fotorelacja)
http://wislalive.pl/galeria_zdjec/od...torelacja-383/ Powód: ...
Ostatnio edytowane przez Taxu : 22.02.2012 o godz. 10:53.
|
|
|
|
Senior Member
Od: 11.2002
Skąd: tak
Offline |
#74
|
|
|
Junior Member
Od: 11.2011
Offline |
#75
|
|
http://2.bp.blogspot.com/-7XjuG-iOoZ...0/IMG_9027.JPG
Wiślacy zajebi*cie się prezentowali! |
|
|
|
Senior Member
Od: 10.2006
Offline |
#76
|
|
|
Senior Member
Od: 11.2002
Skąd: stamtąd
Offline |
#77
|
|
|
Senior Member
Od: 11.2002
Skąd: tak
Offline |
#78
|
|
|
Member
Od: 11.2009
Skąd: Krk
Offline |
#79
|
|
|
Member
Od: 11.2009
Skąd: Krk
Offline |
#80
|
|
Dwie galerie z CCC
http://wislalive.pl/galeria_zdjec/w_...torelacja-482/ http://wislalive.pl/galeria_zdjec/wi...torelacja-481/ Zapraszamy |
|
|
|
Senior Member
Od: 10.2006
Offline |
#81
|
|
Koszykarki tydzień na Wiśle, czyli 3 galerie:
Wisła - CCC Polkowice 4 Wiślacki Camp Wisła - ŁKS Łódź ![]() |
|
|
|
Senior Member
Od: 11.2002
Offline |
#82
|
|
Wiślaczki zdobyły Mistrzostwo Polski, a tu cisza.
Ode mnie podziękowania dla całego sztabu trenerskiego, zawodniczek, kibiców, którzy wybrali się do Polkowic - cieszę się, że byliśmy słyszalni, mimo małej liczby, oraz Polkowiczan, za bardzo miłe przyjęcie u siebie w miasteczku. |
|
|
|
Senior Member
Od: 10.2006
Offline |
#83
|
|
|
Senior Member
Od: 10.2006
Offline |
#84
|
|
[URL="http://leszeks-photography.blogspot.com/2012/04/wisa-mistrzem-polski-201112.html]%3Cb%3E%20MISTRZ%20MISTRZ%20NASZ%20TS%21%21%21%20Z apraszam%20do%20ogl%C4%85dania%20%3C/b%3E"] MISTRZ MISTRZ NASZ TS!!! Zapraszam do oglądania
![]() |
|
|
|
Senior Member
Od: 06.2010
Offline |
#85
|
|
poproszę kontakt priv fotoreporterów oraz osoby prywatne, które były wczoraj pod halą na ranem
|
|
|
|
Member
Od: 07.2009
Skąd: Chrzanów
Offline |
#86
|
|
słyszałam, że Ewelina coś ciekawego i fajnego spiewała, czy mówiła o sąsiadkach
jesli ktoś mogłby napisac, moze byc na priv, jesli to mialoby jakos jej zaszkodzic xd z gory dzieki xd![]()
''...Ale każdy ma prawo wymagać od was ambitnej i nieustępliwej walki.." - Henryk Reyman
AVE WISŁA! |
|
|
|
Senior Member
Od: 12.2004
Offline |
#87
|
|
Brawo dla zagranicznych zawodniczek !!!Anke De Mondt, Milka Bjelica poczuły smak zwycięskiej Wisły !!
|
|
|
|
Senior Member
Od: 06.2010
Offline |
#88
|
podbijam prośbę ----------- Odchodzą z klubu: Petra Erin Ewelina Nicole Milka Anke czyli jak dobrze widzicie, pierwsza szóstka odchodzi z Krakowa. Może w klubie doszli do wniosku, że grając Czarnecką, Lecią, Śnieżek, Dabović i nawet Ćwiękową można grać w play offach o mistrza |
|
|
|
Senior Member
Od: 11.2002
Offline |
#89
|
|
Ćwiękówną jak już
![]() Na razie odeszły dwie zawodniczki, poczekajmy na kolejne ruchy transferowe. Nie dziwię się, że Ewelina odeszła, to chyba dla niej ostatni gwizdek, żeby zarobić za granicą. Nachaoać się, jak kto woli wszak kasa dużo większa.Powell - już przed finałami odniosłem wrażenie, że jest myślami gdzie indziej. Reszta to insynuacje jak na razie, może poczekajmy jeszcze chwilę. Przecież jest kilka miesięcy przerwy. Prócz podstawowego składu muszą być zmienniczki, więc mam nadzieje, że wymienione przez Ciebie zawodniczki zostaną. Może poza Aleksandrą Ćwięk. W jej przypadku wydaje mi się, że lepiej by jej posłużyła gra w drużynie, w której by wchodziła częściej na parkiet. Grzanie ławy nie jest rozwojowe. |
|
|
|
Senior Member
Od: 06.2010
Offline |
#90
|
|
http://www.dziennikpolski24.pl/pl/re...enerbahce.html
Lecia odchodzi do CCC. === Do dnia dzisiejszego krakowską Wisłę oprócz Leciejewskiej opuściła Nicole Powell (Perfumerias Avenida Salamanka), Ewelina Kobryn (UMMC Jekaterinburg), Milka Bjelica, Petra Ujhelyi, Ana Dabović oraz Taj McWilliams. Powód: CCC
Ostatnio edytowane przez labtec : 10.05.2012 o godz. 01:11.
|
|
|

|
||||||
![]() |
|
|