The White Star Division - Wisła Kraków


Wstecz   Forum Kibiców Wisły Kraków > Inne > Hyde Park (moderowane)
Nazwa użytkownika
Hasło


Hyde Park (moderowane) Pokój również moderowany, jednak tu nie trzeba mówić o piłce nożnej i kibicowaniu. Chcecie pogadać o czymś "niepiłkarskim" - wejdźcie tutaj.

Odpowiedź
 
Narzędzia tematu Tryby wyświetlania
Kusy_LGFT
Junior Member
 
Od: 08.2011

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#1
Stary 25.03.2012, 11:02. [arturek_charytatywnie] lgft
Witam wszystkich. jestem ojcem niepełnosprawnego 2-letniego Arturka i oczywiście kibicem LECHII GDAŃSK - reprezentuje Fan Club z Tczewa - LGFT
Arturek jest małym mężczyzną, któremu los niestety zaplanował problemy związane z rozwojem psycho-ruchowym we wszystkich sferach rozwoju. Od ukończenia 4-miesięcy jest stale rehabilitowany. Obecnie jest pod opieką Neurologów, Psychologów, Logopedów i Rehabilitantów, którzy wykorzystują swoją wiedzę i umiejętności, aby przywrócić jego rozwój na właściwe tory.
Szczegóły dotyczące synka na www.arturek.net

Ponieważ leczenie jest niezwykle kosztowne, z pomocą rodziny i przyjaciół cały czas sukcesywnie zbieramy fundusze na rehabilitacje Arturka.
Chciałbym zainteresować wszystkich III edycją aukcji na allegro.
http://allegro.pl/listing/user.php?us_id=23940863


Zapraszam.

Możecie znaleźć coś ciekawego dla siebie, a całkowity dochód zostanie przeznaczony na szczytny cel.


Jeżeli dysponujecie ciekawym przedmiotem i chcielibyście wspomóc rehabilitacje Artura przekazując go na licytację, przyjmę z wdzięcznością.


Pozdrawiam.
Kusy_LGFT
[email protected]
tel. 509 229 851
gg 3962486
Powód: dodanie tresci
Ostatnio edytowane przez Kusy_LGFT : 25.03.2012 o godz. 11:09.
Odpowiedz cytując

Wstecz   Forum Kibiców Wisły Kraków > Inne > Hyde Park (moderowane)

Odpowiedź

Zasady wysyłania postów
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is Włączony
MordkiWłączony
[IMG] code is Włączony
HTML code is Wyłączone

Skok do forum


Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 10:49.