The White Star Division - Wisła Kraków


Wstecz   Forum Kibiców Wisły Kraków > Wisła Kraków > Wisła Kraków - piłka nożna
Nazwa użytkownika
Hasło


Wisła Kraków - piłka nożna Tutaj możesz spokojnie i rzeczowo porozmawiać o wszystkich tematach związanych z "Białą Gwiazdą". Pokój z założenia zawierać ma tematy dotyczące drużyny.

 
 
Narzędzia tematu Tryby wyświetlania
Prev Poprzedni post   Następny post Next
kacpaw91
Senior Member
 
Od: 05.2011

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#11
Stary 23.03.2012, 13:51
Wszyscy macie rację, ale poniższe posty nic nie udowadniają, a przedmówca chce komuś to udowodnić:

Blaszczu16 napisał(a):Wyświetl post
Popatrz sobie na sezon 2002/2003 kiedy Wisła zdobyła MP i PP, a w finale tego drugiego pokonała Wisłę Płock, która w lidze zajęła 10 miejsce.

Link do tabeli http://www.90minut.pl/liga/0/liga188.html , a pod nią " W związku ze zdobyciem Mistrzostwa Polski i Pucharu Polski przez Wisłę Kraków, w Pucharze UEFA zagra finalista Pucharu Polski - Wisła Płock. "
A w 1951r. mistrzem Polski był zdobywca pucharu Polski. Co z tego, że to było 61 lat temu?
Powołujesz się na coś sprzed 9 lat, a od tego czasu...

...przepisy mogły się zmienić kilka(naście) razy. Zmieniło się wiele w europejskiej piłce (zasady punktowania drużyn, poziomy kwalifikacji, likwidacja Intertoto, zmiana Pucharu UEFA na LE, stworzenie w LE/PUEFA grup), a także w naszej rodzimej Ekstraklasie (były sezony, że na przykład grało 14 drużyn, zaostrzono wymogi licencyjne i kilka innych szczegółów, zmieniły się także bodajże zasady ustalające kolejność zespołów przy równej liczbie punktów).

kriswisla napisał(a):Wyświetl post
wikipedia puchar Polski a europejskie puchary http://pl.wikipedia.org/wiki/Puchar_...ce_no%C5%BCnej
Wikipedia nie jest encyklopedią i często zawiera błędne informacje. Powoływanie się na nią jest ryzykowne

Ajax napisał(a):Wyświetl post
Przeszukaj wątek o rozstawieniach w pucharach
A najlepiej zobacz tu (mogli dać w PDF):
http://ekstraklasa.org/pliki/rozgryw..._2011-2012.doc

Albo tu (strona Przeglądu Sportowego):
http://ekstraklasa.przegladsportowy....376,1,381.html

Zwycięzcy i pokonani -> 11.4.
Ostatnio edytowane przez kacpaw91 : 23.03.2012 o godz. 13:53.
Odpowiedz cytując

Wstecz   Forum Kibiców Wisły Kraków > Wisła Kraków > Wisła Kraków - piłka nożna

 

Zasady wysyłania postów
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is Włączony
MordkiWłączony
[IMG] code is Włączony
HTML code is Wyłączone

Skok do forum


Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 00:09.