
|
|||||||
| Wisła Kraków - piłka nożna Tutaj możesz spokojnie i rzeczowo porozmawiać o wszystkich tematach związanych z "Białą Gwiazdą". Pokój z założenia zawierać ma tematy dotyczące drużyny. |
|
|
Narzędzia tematu | Tryby wyświetlania |
|
Senior Member
Od: 05.2011
Offline |
#11
|
|
|
Wszyscy macie rację, ale poniższe posty nic nie udowadniają, a przedmówca chce komuś to udowodnić:
Powołujesz się na coś sprzed 9 lat, a od tego czasu... ...przepisy mogły się zmienić kilka(naście) razy. Zmieniło się wiele w europejskiej piłce (zasady punktowania drużyn, poziomy kwalifikacji, likwidacja Intertoto, zmiana Pucharu UEFA na LE, stworzenie w LE/PUEFA grup), a także w naszej rodzimej Ekstraklasie (były sezony, że na przykład grało 14 drużyn, zaostrzono wymogi licencyjne i kilka innych szczegółów, zmieniły się także bodajże zasady ustalające kolejność zespołów przy równej liczbie punktów).
A najlepiej zobacz tu (mogli dać w PDF): http://ekstraklasa.org/pliki/rozgryw..._2011-2012.doc Albo tu (strona Przeglądu Sportowego): http://ekstraklasa.przegladsportowy....376,1,381.html Zwycięzcy i pokonani -> 11.4.
Ostatnio edytowane przez kacpaw91 : 23.03.2012 o godz. 13:53.
|
||
|

|
||||||
|
|