The White Star Division - Wisła Kraków


Wstecz   Forum Kibiców Wisły Kraków > Wisła Kraków > Wisła Kraków - piłka nożna
Nazwa użytkownika
Hasło


Wisła Kraków - piłka nożna Tutaj możesz spokojnie i rzeczowo porozmawiać o wszystkich tematach związanych z "Białą Gwiazdą". Pokój z założenia zawierać ma tematy dotyczące drużyny.

Zamknięty temat
 
Narzędzia tematu Tryby wyświetlania
dynek.pl
Senior Member
 
 
Od: 03.2003
Skąd: Sandomierz/Kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#61
Stary 13.03.2012, 22:44
Pablo84 napisał(a):Wyświetl post
Spokojnie,zachce Ci się.Dostaniesz zgraję kopiących się po czoła POLAKÓW, którzy będa się identyfikować z klubem! Tego podobno ządają kibice.Niestety z nimi Wisła będzie grała o utrzymanie, no ale będa Polacy
Dzisiaj czytałem jakieś wypociny w Dzienniku Polskim jak to po nieudanym holenderskim eksperymencie, wraca i Bednarz zeby odbudowywać polską Wisłę zgodznie z życzeniem niby kibiców i tak sobie pomyślałem, że Bednarz to tu chyba z workiem pieniędzy musi przychodzić skoro od lat nas nie stać na wyróżniających się Polaków - zresztą nie tylko nas.
Puchar jest na5z!
Reserve
Senior Member
 
 
Od: 06.2011

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#62
Stary 13.03.2012, 22:45
Po prostu nóż się w kieszeni otwiera ! Nie wiem, większość z was to albo zapłakane 16-latki którym wiecznie coś nie pasuje i chcieliby mieć z Wisły drugą Barcelonę albo jakieś nierozwinięte małpy ! Kiedy to do was dojdzie że jeśli dyrektor zgłasza transfer musi to akceptować prezes, rada nadzorcza i właściciel? Kiedy to do was dotrze że Basałaj chciał zrobić bazę, ale ....a Cupiał nigdy (!) nie wyłoży na to kasy !

A jeszcze Valckx na prezesa... Jasne. Szczyt kretynizmu. Jeśli nie rozróżniasz dyrektora sportowego od prezesa proponuję usunąć konto na tym forum. Bo naprawdę rzygać się chce.

A poza tym jakbyś Ty dostał robotę prezesa i wiedział że właściciel nie wyłoży Ci kasy na bazę co byś powiedział? Bazy nie będzie bo boss skąpi kasę? Bądźmy też poważni.
Ostatnio edytowane przez Wit.Ek. : 14.03.2012 o godz. 00:51.

qchar90
Senior Member
 
 
Od: 10.2006
Skąd: katowice

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#63
Stary 13.03.2012, 22:45
eee tam Mielcarski nie przyjdzie, on chyba odszedl z Wisly dlatego ze nie mogl za wiele dzialac
wtedy chyba Kapka kopal pod nim dolki ( chodzilo wtedy chyba o kontakty Kapki z Mandziara) wyjebali wtedy Mielcarskiego a potem Dana, a Kapka jak sie nie myle przyjal Dragomira Okuke

westersyl
Guest
 

Ignoruj użytkownika Pomoc
#64
Stary 13.03.2012, 22:49
Cytat:
Mario Nhnapisał(a):
Może przyjdzie ktoś kto zacznie szanować kibica.
Ja mam takie wrażenie że jak Cupiał podeśle kogoś z TF na stanowiska prezesa to będzie można zatęsknić za Basałajem. Nikt się nie będzie patyczkował z kibicami tak jak on. Tymbardziej jak boss zerknie sobie jakie kary trzeba teraz płacić...
.
Ostatnio edytowane przez westersyl : 13.03.2012 o godz. 23:32.
Wiślak-1990
Senior Member
 
Od: 05.2009

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#65
Stary 13.03.2012, 22:49
Basałaj na pewno wyszedł z tą inicjatywą żeby wpuścić dzieciaki za darmo na mecz haha dobre sobie
Co za typ
Senior Member
 
Od: 12.2002
Skąd: Strusia

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#66
Stary 13.03.2012, 22:50
omega napisał(a):Wyświetl post
proszę Cie... idź sie może mamie wypłakać, bo Ci prezes kasy na oprawę nie dał, albo wpuścił za darmochę tylko 1000 dzieciaków na mikołaja!
Nie rozsmieszaj mnie post przynajmniej nie na miejscu , oblodzone schodzy brudne krzeselka itd
...WISŁA I NA DOBRE I NA ZŁE...
gizmo
Senior Member
 
 
Od: 02.2007
Skąd: Kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#67
Stary 13.03.2012, 22:53
Reserve napisał(a):Wyświetl post
Rzygać się chce jak się was czyta. Po prostu ....a nóż się w kieszeni otwiera ! Nie wiem, większość z was to albo jebane zapłakane 16-latki którym wiecznie coś nie pasuje i chcieliby mieć z Wisły drugą Barcelonę albo jakieś nierozwinięte neandertalskie małpy ! Kiedy to do was dojdzie że jeśli dyrektor zgłasza transfer musi to akceptować prezes, rada nadzorcza i właściciel? Kiedy to do was dotrze że Basałaj chciał zrobić bazę, ale ....a Cupiał nigdy (!) nie wyłoży na to kasy !

A jeszcze Valckx na prezesa... Jasne. Szczyt kretynizmu. Jeśli nie rozróżniasz dyrektora sportowego od prezesa proponuję usunąć konto na tym forum. Bo naprawdę rzygać się chce.

Jebane płaczki.

A poza tym jakbyś Ty dostał robotę prezesa i wiedział że właściciel nie wyłoży Ci kasy na bazę co byś powiedział? Bazy nie będzie bo boss żydzi kasę? Bądźmy też poważni.
Chłopie czemu tak późno to napisałeś? W końcu 1 który wie o co chodzi.
Mario Nh
Senior Member
 
 
Od: 08.2007
Skąd: Kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#68
Stary 13.03.2012, 22:54
omega napisał(a):Wyświetl post
proszę Cie... idź sie może mamie wypłakać, bo Ci prezes kasy na oprawę nie dał, albo wpuścił za darmochę tylko 1000 dzieciaków na mikołaja!


Nie mam zamiaru nawet wchodzić z Tobą w polemikę. W ogóle żałuje że tu zajrzałem po wielu miesiącach przerwy.
Baala
Senior Member
 
 
Od: 11.2007

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#69
Stary 13.03.2012, 22:55
Teqcontroller napisał(a):Wyświetl post
No to prawie dwa lata poszło w plecy, wszystko poszło się jebać Gra gitara jest zajebiście pytanie, co teraz ?
No dokładnie dwa lata wywalone w błoto. Powinno dalej iść się wytyczoną drogą (Basałej-Vlackx). Skorygować błędy transferowe i dalej robić swoje. Teraz właściwie cała nowa strategia budowania zespołu i funkcjonowania klubu. Basałaj także będzie mi się kojarzyl z dwoma sukcesami w Europie. Plus z tym że miał odwagę zrealizować dość odważny pomysł i pójść kompletnie inną drogą od reszty polskich klubów poprzez zatrudnienie Stana i Roberta. Plus jako jedyny w Polsce nie bał sie stworzyć drużyny Europejskiej gdzie decydować miały umiejętności a nie narodowaść. Klub miedzynarodowy gdzie angielski był na pierwszym miejscu. Błędy były kadrowe i trenerskie, ale samo założenie jak na Polskie realia słuszne i nowatorskie.
kacpaw91
Senior Member
 
Od: 05.2011

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#70
Stary 13.03.2012, 22:55
czesiu napisał(a):Wyświetl post
I znowu strzelił sobie w kolano. Cała ta historia z bosem w tle jest już niesmaczna. Zaraz zrezygnuje Stran, a latem odejdzie prawie cały jego zaciąg, wtedy okaże się król jest nagi. Myślę, że po tych ruchach kadrowych Wisła długo się nie podniesie. Może za trzy, cztery lata znowu powalczymy o MP.
A kto powiedział, że nie przyjdzie ktoś lepszy od Stana, albo że Stan nie przedłuży kontraktu. Zaczekajmy na nazwisko następcy, a potem będziemy narzekać na zły los. Kierunek zagraniczny byłby moim zdaniem wskazany, gdyż Stan jako jedyny dyrektor sportowy osiągnął u nas taki sukces. Nie ma piłkarzy aktualnie, których odejścia bym żałował. Ostatnimi takimi byli chyba bracia Brożkowie. Nowi działacze dostaną zadanie zbudowania Nowej Wisły. Każdego zawodnika, który jest teraz piłkarzem Wisły można zastąpić. Kto wie może właściciel wyłoży np. 5 mln euro na budowę nowego zespołu? Poza Meliksonem to zastąpienie każdego naszego zawodnika piłkarzem o takich samych umiejętnościach bądź lepszym nie powinna być problemem dla średniego dyrektora sportowego. To nie jest już ta legendarna Wisła z czasów Kasperczaka, w której 3 piłkarzy było wycenianych na tyle ile nasza aktualna kadra.
medyk
Senior Member
 
 
Od: 07.2005

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#71
Stary 13.03.2012, 22:59
no to baze treningowa mozemy se wsadzic
Dan Petrescu: "Jeżeli polscy piłkarze nie zmienią swojego podejścia do wykonywanego zawodu, takie wpadki będą się wam zdarzać coraz częściej"
Dzimi
Senior Member
 
 
Od: 05.2004

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#72
Stary 13.03.2012, 23:00
danpe_ napisał(a):Wyświetl post
Ja piernicze.
Cupiał to samo złow cielone.
Niektórych nieźle na łeb powaliło, albo są od forum od 2007 roku i od tegoż chodzą na mecze i nie pamiętają czasów sprzed 21 wieku.
Ja pamiętam jeszcze czasy sprzed Cupiała, 2 ligę oraz trochę później czasy kiedy Cupiał wchodził do Wisły (choć miałem wtedy dopiero kilkanaście lat). Jeżeli Cie to interesuje na forum jestem od początku 2004 roku, tj. zarejestrowałem się rok-dwa po tym, od kiedy mam Internet. Pamiętam jeszcze starą stronę TWSD, tą z mistrzowską paterą w tle, która często nie wytrzymywała obciążeń w 2003 roku.

Do 2005 roku Ery Cupiała było dobrze, ale od tego czasu właściciel hamuje rozwój tego klubu i ciągnie go na dno. Z tego powodu nie widzę już potrzeby, aby dłużej był jego właścicielem.

Reserve napisał(a):Wyświetl post
Basałaj chciał zrobić bazę, ale ....a Cupiał nigdy (!) nie wyłoży na to kasy !
No to tak jak pisałem - dziękujemy mu za sukcesy i rozwinięcie klubu do pewnego stopnia, ale niech znajdzie innego właściciela zainteresowanego dalszym rozwojem klubu, i niech już odejdzie.

W dzisiejszych czasach klub nie może z sukcesami funkcjonować bez bazy treningowej - zauważ, że polscy piłkarze się nie rozwijają, a wszyscy którzy do nas przychodzą z zagranicy (z małymi wyjątkami - Marcelo) notują z rundy na rundę systematyczny regres. Ostatnio choćby Melikson, Palic, Nunez, Biton, Genkov i tak można wymieniać na pęczki piłkarzy z zaciągu lata 2010, zimy 2010/2011 i lata 2011,którzy zanotowali regres. Jak myślisz, czemu?
Kiedy Cupiał zrozumie, że bez bazy treningowej nie wychowa młodzieży na dobrym poziomie i co 2 lata będzie musiał rozpoczynać budowę zespołu od zera oraz przeprowadzać kosztowne transfery, bo piłkarze z poprzedniego zaciągu są już cieniami samych siebie sprzed 1-2 lat, z powodu beznadziejnych warunków do treningu. Podsumowując, przez brak bazy (która wcale dużo nie kosztuje) traci wartość piłkarzy ściągniętych z myślą o przyszłej sprzedaży, nie wprowadzamy do składu młodzieży i osiągamy gorsze od potencjalnie możliwych wyniki sportowe. Suma sumarum straty nawet w krótkim okresie (3-4 lata) kosztują więcej niż koszt budowy bazy. Tylko małpa tego nie zauważy.
Ostatnio edytowane przez Dzimi : 13.03.2012 o godz. 23:33.
Bobek90
Senior Member
 
Od: 11.2011

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#73
Stary 13.03.2012, 23:02
Jestem zalamany tym co sie ostatnio dzieje w tym klubie. Kolejny raz wracamy do epoki kamienia lupanego. Ech, nie chce byc zlym prorokiem ale w najblizszym czasie czesciej bedziemy widzieli "Karabachy" niz "Standarty"... Poprostu porazka...


Cytat:
Dzisiaj czytałem jakieś wypociny w Dzienniku Polskim jak to po nieudanym holenderskim eksperymencie, wraca i Bednarz zeby odbudowywać polską Wisłę zgodznie z życzeniem niby kibiców i tak sobie pomyślałem, że Bednarz to tu chyba z workiem pieniędzy musi przychodzić skoro od lat nas nie stać na wyróżniających się Polaków - zresztą nie tylko nas.
Taka ciekawostka, wszyscy mowia ze Legia jest "polska" i ten tego. No to okej, przesledzmy ostatnie transfery Legii:
Ljuboja, Ohayon, Zewlakow, Kuciak, Nacho, Blanco, Bruce

Nie wiem czy cos przeoczylem, w kazdym badz razie bilans jest zdecydowanie na korzysc obcokrajowcow. 1 polak (sic!) i 6 obcokrajowcow (jesli cos przeoczylem to prosze legionistow o wzmianke). Legia jest "polska" bo postawila na szkolenie i scauting mlodych- strategia dlugoterminowa.
U nas juz tradycyjnie Cupial chce zlote gory nie dajac nawet zlotowki. No, i efekt ma byc natychmiastowy...
Polska Wisla? Bez kasy na transfery? Bez szkolenia? Tjaa, juz to widze. Bedziemy tacy Polscy jak Slask, czyli level a la Celeban, Pietrasiak czy Sobota.
Pfu..., dziekuje ale poczekam.
Kocur
semper fi
 
 
Od: 09.2003
Skąd: TYNIEC

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#74
Stary 13.03.2012, 23:03
medyk napisał(a):Wyświetl post
no to baze treningowa mozemy se wsadzic

jak Boguś nie da kasy to żaden prezes tego sam nie zbuduje, tyle.
Bagno i 3 metry mułu.
MOMENT OF TERROR IS THE BEGINNING OF LIFE
Reserve
Senior Member
 
 
Od: 06.2011

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#75
Stary 13.03.2012, 23:05
Bobek90 - Legia nie musi kupować polaków. Oni mają ....a akademię... I sieć scoutingu. Czyli coś co każdy normalny europejski klub.

Pablo84
Senior Member
 
 
Od: 03.2004

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#76
Stary 13.03.2012, 23:07
A dlaczego nadprezes tego u nas niewybudował, chodź ma ku temu teren? Dlaczego nie wzmocniono drużyny, mimo że drużyna potrzebowała tego jak wody (miejsce w lidze) oraz miała szanse pobic rekord klubowy ? (Liga Europy -standard ,Hannover)?Głupota czy skąpstwo?
Ostatnio edytowane przez Pablo84 : 13.03.2012 o godz. 23:12.

Jak zniszczyć Państwo wg Sun Tzu(„Sztuka wojny”):
http://wolnemedia.net/polityka/instr...korzyc-narody/
marcin_częstochowa
Senior Member
 
Od: 05.2011

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#77
Stary 13.03.2012, 23:08
czesiu napisał(a):Wyświetl post
I znowu strzelił sobie w kolano. Cała ta historia z bosem w tle jest już niesmaczna. Zaraz zrezygnuje Stran, a latem odejdzie prawie cały jego zaciąg, wtedy okaże się król jest nagi.
I to nie jest wcale taka zła myśl.
Ruch, Korona, Śląsk - zaciągów holenderskich tam nie widzę, a są wyżej w tabeli.
Bo fajnie jest sprowadzić dobrego piłkarza do zespołu z zagranicy, ale równowaga polsko-obczyźniana, została w Wiśle zmiażdżona.
Więc jak już robić rewolucję to w druga stronę raczej.
zybert77
Senior Member
 
Od: 09.2010

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#78
Stary 13.03.2012, 23:08
Teqcontroller napisał(a):Wyświetl post
No to prawie dwa lata poszło w plecy, wszystko poszło się jebać Gra gitara jest zajebiście pytanie, co teraz ?
jak powiedział nieoceniony Stanisław Anioł z Alternatywy 4 - "nie bedzie chóru, bedzie balet".

Koniec z międzynarodową Wisłą, będzie swojska polska... złożona z naszych chłopaków, tu urodzonych pod pochyloną wierzbą...
Taxu
Member
 
Od: 11.2009
Skąd: Krk

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#79
Stary 13.03.2012, 23:11
WislaLive.pl dotarła do powodów "rezygnacji"

http://wislalive.pl/news/bogdan_basa...sem_wisly-463/
allon
Senior Member
 
Od: 07.2008

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#80
Stary 13.03.2012, 23:14
brawo myślenicki badylarzu , nadal nic przez tyle lat się nie potrafisz nauczyć
Basałaj przynajmniej wprowadzał wszystko małymi krokami , na tyle ile pozwalały środki finansowe
zybert77
Senior Member
 
Od: 09.2010

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#81
Stary 13.03.2012, 23:14
Taxu napisał(a):Wyświetl post
WislaLive.pl dotarła do powodów "rezygnacji"

http://wislalive.pl/news/bogdan_basa...sem_wisly-463/
znaczy chodzi o to, że zamiast 20 milionów euro zarobił tylko 6?
-Goral-
Senior Member
 
Od: 01.2004
Skąd: Kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#82
Stary 13.03.2012, 23:16
Haha nie zadowalający wynik finansowy.

Za to następca będzie miał zajebisty wynik finansowy bowiem wiadomo, że w 2012 na koniec sezonu UEFA tak z co najmniej 5 mln Euro nam przeleje za tegoroczne puchary
Elefant
Senior Member
 
Od: 08.2010

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#83
Stary 13.03.2012, 23:17
Zderzak został usunięty, albo znudziło mu sie być zderzakiem.

Można mieć pretensje do Basałaja o to czy tamto, ale strategiczne decyzje nie on podejmuje. Nie ma bazy treningowej czy akademii dlatego, ze taka jest decyzja Cupiała. Basałaj jak przychodził wyrażnie mówił, ze zgodził się pod warunkiem, ze te dwie rzeczy będą. Został zablokowany i tyle. Nie było transferów, nie dlatego, że Valckx tak chciał, tylko dlatego, że taka była decyzja Cupiała. Robili dobrą minę do złej gry. I Basałaj i Moskal i Stan. Do kolekcji jeszcze tyko Stana brakuje.

Na pewno brak sponsora to minus dla Basałaja. I słaba frekwencja na meczach. Ale nie mógł przewidziec politycznej nagonki na kibiców. Do czasów tej nagonki frekwencja wzrastała na wszystkich stadionach, potem klapła.

Każdy następny prezes będzie miał tak samo. Cel LM, środków zero.

Ci którzy się cieszą, bo transparent itd. Obawiam się, że Basałaj przy każdym następnym prezesie to będzie króliczek. Zaostrzenie polityki wobec kibiców jest bardzo prawdopodobne. Pół bańki przeleciało koło nosa i odfunęło do Uefa. Boss takich rzeczy nie lubi.

Cupiał jest jaki jest. Ja nie mam złudzeń, może nie być Cupiała, ale innego nie będzie. Przynajmniej w najbliższym czasie. Mamy kryzys, nikt przy zdrowych zmysłach nie będzie wydawał pieniedzy na klub, bo tam są fajni kibice.
qchar90
Senior Member
 
 
Od: 10.2006
Skąd: katowice

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#84
Stary 13.03.2012, 23:19
moze Wilczek wroci na stanowisku prezesa
on mial swietny wynik finansowy po Lewatywie

wislak2119
Member
 
Od: 05.2009

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#85
Stary 13.03.2012, 23:19
Myślicie, że Basałaj miał coś do gadania w sprawie akademii? Gówno miał do powiedzenia. W czynie społecznym choćby chciał to tego nie wybuduje. Nie ma kasy od Cupiała, nie ma bazy treningowej. Proste. Zatęsknicie jeszcze. Już chyba zapomnieliście o Hellerze.
Drozd
Senior Member
 
Od: 03.2005
Skąd: North-east KR

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#86
Stary 13.03.2012, 23:22
Reserve napisał(a):Wyświetl post
Kiedy to do was dotrze że Basałaj chciał zrobić bazę, ale ....a Cupiał nigdy (!) nie wyłoży na to kasy !

Jebane płaczki.

A poza tym jakbyś Ty dostał robotę prezesa i wiedział że właściciel nie wyłoży Ci kasy na bazę co byś powiedział? Bazy nie będzie bo boss żydzi kasę? Bądźmy też poważni.
Mówicie o tej bazie jakby to miało być centrum lotów kosmicznych, a nam potrzeba dwa hektary trawnika. Etat operatora kosiarki, walca, konewki i kilka kontenerów na szatnie. Na przesuwne bramki zrzucili by sie kibice jak biednego klubu nie stać. Tylko prezesom sie wydaje że ktoś im da kasę, a oni będą prezesować. A jak kasy nie da to nie może nic wymagać. Takim prezesem to każdy może być. Nawet pani z warzywniaka.

Basałaj spieprzył z cenami biletów na początku, poszło w eter że bilety drogie i teraz jak nie ma wyników to pół stadionu puste. Gdyby na te 10 tysięcy pustych miejsc wpuścić, pomysł na poczekaniu, wszystkich z nazwiskiem na "A" za 5 zł. to mamy dodatkowe 50 000 po każdym meczu. Nie licząc sprzedanych kiełbas i klubowych dupereli, bo jak ktoś zapłaci za bilet 5 zł to głupio mu będzie czegoś w sklepiku nie kupić. Tyle że trzeba by sklepiki pootwierać, a to tyle zachodu.
Hej Nasz TS !!
gizmo
Senior Member
 
 
Od: 02.2007
Skąd: Kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#87
Stary 13.03.2012, 23:26
jak nie wiesz o co chodzi to chodzi o pieniądze.. za to "lecą" dyrektorzy i prezesi
trenerzy za wyniki drużyny
a sami piłkarze zostają ...
Reserve
Senior Member
 
 
Od: 06.2011

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#88
Stary 13.03.2012, 23:27
Drozd napisał(a):Wyświetl post
Mówicie o tej bazie jakby to miało być centrum lotów kosmicznych, a nam potrzeba dwa hektary trawnika. Etat operatora kosiarki, walca, konewki i kilka kontenerów na szatnie. Na przesuwne bramki zrzucili by sie kibice jak biednego klubu nie stać. Tylko prezesom sie wydaje że ktoś im da kasę, a oni będą prezesować. A jak kasy nie da to nie może nic wymagać. Takim prezesem to każdy może być. Nawet pani z warzywniaka.

Basałaj spieprzył z cenami biletów na początku, poszło w eter że bilety drogie i teraz jak nie ma wyników to pół stadionu puste. Gdyby na te 10 tysięcy pustych miejsc wpuścić, pomysł na poczekaniu, wszystkich z nazwiskiem na "A" za 5 zł. to mamy dodatkowe 50 000 po każdym meczu. Nie licząc sprzedanych kiełbas i klubowych dupereli, bo jak ktoś zapłaci za bilet 5 zł to głupio mu będzie czegoś w sklepiku nie kupić. Tyle że trzeba by sklepiki pootwierać, a to tyle zachodu.
A wziąłeś geniuszu pod uwagę cenę zakupu tej działki?

Pablo84
Senior Member
 
 
Od: 03.2004

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#89
Stary 13.03.2012, 23:29
Już w tej chwili Cupiał ma tereny wystarczające pod akademię a po połączeniu jej z TS`em była by przeogromna połać, ale może ktoś wpadł na pomysł, by do szkółki powstało coś komercyjnego, na co nie pozwala plan zagospodarowania przestrzennego?Kto wie jak to było.

Jak zniszczyć Państwo wg Sun Tzu(„Sztuka wojny”):
http://wolnemedia.net/polityka/instr...korzyc-narody/
Adam.M79
Member
 
Od: 12.2010

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#90
Stary 13.03.2012, 23:33
Odszedł Basałaj wraca Wilczek lub Pilch. Miał jeden z nich zacząć od lipca skoro Basałaj się pospieszył sadzić należy że i powrót jednego z nich (prawdopodobnie Wilczek jednak) się przyspieszy. I tak na chłodno na jakie efekty, zmiany liczycie? Odszedł jeden prezes wraca drugi. Naprawdę liczycie że ta zmiana spowoduje nagle jakościowy skok w Wiśle. Bo po wypowiedziach niektórych rozemocjonowanych osób mam wrażenie że to dla nich info roku. Wiecie jak będzie różnica? Taka tylko że nie będzie się nazwisko rymowało ze sp... Żebyśmy naprawdę odczuli zmiany w Wiśle musiałoby dojść do większych zmian niż zastąpienie jednego prezesa innym.

Wstecz   Forum Kibiców Wisły Kraków > Wisła Kraków > Wisła Kraków - piłka nożna

Zamknięty temat

Zasady wysyłania postów
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is Włączony
MordkiWłączony
[IMG] code is Włączony
HTML code is Wyłączone

Skok do forum


Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 06:29.