
|
|||||||
| Jak? Gdzie? Kiedy? Pokój z informacjami na temat cen biletów, sposobu dojazdu do stadionu i tym podobnym. Jeśli szukasz informacji na taki temat - sprawdź najpierw tu. Pokój moderowany. |
![]() |
|
|
Narzędzia tematu | Tryby wyświetlania |
|
Banita
Od: 07.2005
Skąd: Krk
Offline |
#8071
|
|
Na G moze byc goraco ,oby ten sektor nie został zajety jedynie przez "Januszy"
![]() |
|
|
|
Senior Member
Od: 08.2010
Offline |
#8072
|
|
No ja mam nadzieję, że G1,G2 i G3 będą zapełnione i również włączą się do dopingowania, ja na pewno tak
Musimy zmiażdżyć kuchenki dopingiem od samego początku. Dlatego jeśli ktoś nie zdażył kupić biletu na C, niech kupuje na narożniki i na G!!! Bo już widziałam takie opinie, że "na C nie ma biletów, to nie idę na mecz"... |
|
|
|
Banita
Od: 07.2005
Skąd: Krk
Offline |
#8073
|
|
|
Senior Member
Od: 06.2007
Offline |
#8074
|
Sektor C zapełniony. Wiadomo- nie fanatycznie a najtaniej. Budzą się ze snu internetowi fanatycy typu "idę na mecz bo przyjeżdża Lech i będzie Cracovia i w ogóle w poniedziałek opowiem kolegom". Smutne. |
|
|
|
Senior Member
Od: 11.2008
Offline |
#8075
|
|
Siej już propagandę, niczym Goebbels
Nie rozumiem takich ludzi jak Ty..![]()
MY , CHŁOPCY Z REYMONTA , ZNA NAS CAŁA POLSKA , ZA WISŁĘ , ZA NASZ TS , PÓJDZIEMY AŻ PO ŻYCIA KRES!!!
27.08.2011 - Patryk Małecki "wielki Wiślak" pokazuje jaki ma szacunek do WISŁY KRAKÓW.. |
|
|
|
Senior Member
Od: 01.2009
Skąd: kulfon w nicku?
Offline |
#8076
|
|
Bylem o 15 kolejek brak 3 kasy otwarte moze 5 osob bylo
![]() Zostałeś zabanowany (nałożono blokadę na Twój dostęp do forum) z następującego powodu:
Cycki na shoutboksie |
|
|
|
Junior Member
Od: 11.2007
Offline |
#8077
|
|
witam. orientuje się ktoś (pytał w kasie) jak dużo wolnych miejsc jest jeszcze na sektorach G2, albo G1? chcę kupić bilety jutro około godz.18 dla 6 osób. będę wdzięczny za jakąkolwiek informację. szkoda że strona oficjalna nie informuje dokładnie o stanie sprzedaży biletów :/ z pewnością internetowa sprzedaż rozwiązała by ten problem jak i wiele innych...
|
|
|
|
Senior Member
Od: 04.2011
Skąd: Kraków/Śródmieście
Offline |
#8078
|
|
Bilety powinny być na G o 18 jutro. Jak nie, to narożnik kosztuje pare złotych więcej więc nic tylko wybrać się na R22.
Byłem ok.17 w strefie, ludzie się cały czas kręcą, sporo osób wyrabiało KK. |
|
|
|
Senior Member
Od: 04.2009
Skąd: Krk
Offline |
#8079
|
|
Po godz 19 trzy kasy czynne,kolejka na 5 min stania.
Na G na oko została połowa,moze troche mniej. ![]()
GENERALNIE TO WIADOMO CO
|
|
|
|
Junior Member
Od: 11.2007
Offline |
#8080
|
|
to już mi dużo daje. jezeli braknie na G to znajde inne miejsce
dzięki |
|
|
|
Member
Od: 10.2004
Offline |
#8081
|
|
Na razie na to spotkanie zajętych zostało prawie 18 000 miejsc. Nie ma juz biletów na cały sektor C oraz sektory A21, D21 oraz H23. Kończą się natomiast wejściówki na sektory B11, B12, B21, D11, D12, E22 i F21.
|
|
|
|
Senior Member
Od: 08.2007
Offline |
#8082
|
Szkoda, że tak mało ludzi, pora jest chyba idealna na mecz, mało kto jeszcze pracuje o tej porze, ci którzy mają zaoczne też już skończyli, dzienni rzadko w ogóle mają zajęcia w piątki. Tutaj marketing już wiele nie da, mecz reklamują już chyba wszędzie poza telewizją - w radiu, na słupach, w komunikacji, po uczelniach... ![]() .
|
|
|
|
Senior Member
Od: 03.2009
Offline |
#8083
|
|
Marketing? Rozwieszanie ulotek to marketing? Brak jest jakichkolwiek akcji promujacych jak i zachecajacych do przyjscia na mecz. Nasz "marketing" ogranicza sie jedynie do rozwieszenia kilkuset plakatow na tydzien przed meczem. To za malo!. Dziwi mnie to, ze przeciwnik w sumie fajny, a ja bedac caly tydzien w Krk widzialem jedynie kilka marnych plakacikow. Myslalem, ze chociaz na tego typu mecze bedzie minimum 25 tys ludzi, a jak sie okazuje po raz kolejny, nie zapelnimy stadionu majac tak fatalnie ograniczone promowanie klubu.
Żenua niestety, ja w dalszym ciagu twierdze, ze przy sprzedazy internetowej byloby nas dzis wiecej, bo sam mieszkajac kilkadziesiat km od Krakowa nie zawsze miewam czas, zeby udac sie po bilet do kasy, a wiele ludzi jest wygodnych i nie maja ochoty stac po kolejkach godzine czy dwie albo wejsc na 2ga polowe. ![]()
www.wislaszaliki.pl.tl
Kalwaria Bezżydowska |
|
|
|
Senior Member
Od: 11.2008
Offline |
#8084
|
|
Są jakieś kolejki w Strefie Kibica?
![]() ![]()
★ ★ ★ WISŁA KRA KÓW ★ ★ ★ ★ ARMIA BIAŁEJ GWIAZDY ★ ★ ★
![]() ![]() ✪✪✪✪ ✰✰✰✰ |
|
|
|
Senior Member
Od: 04.2006
Skąd: za górami za lasami ...
Offline |
#8085
|
|
witam! jak wygląda sytuacja z pomocą przy oprawie czy trzeba będzie wejść na stadion (czyli trzeba będzie przejść z biletem przez bramki bez możliwości wyjścia poza stadion)
![]()
>>>>>>>>>>M.j.M.t.W.<<<<<<<<<<
|
|
|
|
Senior Member
Od: 07.2011
Offline |
#8086
|
|
Szkoda wielka, bo mecz i pilkarsko i kibicowsko duzo ciekawszy niz wiekszosc ligowej młócki. I pewnie w te 18 tys. wlicza się 1600 fanów Amiki Wronki. To naprawdę kompromitujące klub liczby.
![]()
vel HatefulRespect
|
|
|
|
Senior Member
Od: 04.2009
Skąd: Krk
Offline |
#8087
|
|
Akurat o tym czy sie wlicza to nie wiemy. Dzis powinno pojsc ze 2 tysi spokojnie wiec 20-21 jak najbardziej mozliwe do osiagniecia.
Co do kolejek to na pewno jakies sa ,ale najwieksze beda przed meczem od 17-18... ![]()
GENERALNIE TO WIADOMO CO
|
|
|
|
Senior Member
Od: 11.2008
Offline |
#8088
|
Jakby wliczali gości, to by podali informacje, że na G4, G5 nie ma biletów. Myśle, że od 11:00 zejdzie 1000 do pory meczowej, przed meczem jakieś 2 tys jak to zawsze bywa i będzie 21 tys czyli tyle ile na Standardzie + goście Czyli frekwencja ok 22-23 tys. ![]()
★ ★ ★ WISŁA KRA KÓW ★ ★ ★ ★ ARMIA BIAŁEJ GWIAZDY ★ ★ ★
![]() ![]() ✪✪✪✪ ✰✰✰✰ |
|
|
|
Senior Member
Od: 07.2010
Offline |
#8089
|
|
Dość ciekawą opcją są też reklamy w autobusach, na tych telewizorkach. Czasem widuje zapowiedzi meczu
![]() A i tak mam wrażenie, ze u nas marketing opiera się jedynie na tym, żeby kazać trenerowi powiedzieć, że liczy na nas i żebyśmy byli 12-stym zawodnikiem. |
|
|
|
Member
Od: 06.2004
Skąd: Chrzanów
Offline |
#8090
|
|
Powinny powstać "wyspy" w każdej galerii handlowej, gdzie można by kupić bilety oraz z co najmniej jednym stanowiskiem do wyrobienia karty kibica. Z ładnymi dziewczynami, które by zachęcały do wyrobienia takiej karty i z możliwościami np. wygrania ze jest to robione za darmo jak się odpowie na pytanie czy coś. Do tego powiedzmy, akcje typy dziewczyna w dzień kobiet która wyrabia sobie kartę kibica na najbliższy mecz idzie za darmo z chłopakiem,który sobie już bilet kupi. Nie mówiąc już o współpracy z krakowskimi radiami gdzie można by dostać zaproszenie np. na trybunę silver (coś w stylu trójki, która rozdaje wejściówki na koncerty). Sprzedaży internetowa nie będę juz wspominał bo to oczywiste. Sklepiki w "klubach partnerskich", zniżka np 50% dla gości, którzy pokażą bilet ze przyjechali z Gdańska albo Wrocławia (albo bilet z autostrady). Współpraca z siecią telefonii komórkowej typu kup wiślacki abonament telefoniczny a karnet w pakiecie. Gość z megafonem na miasteczku studenckim wołającym na mecz. Jesteś studentem 1 roku spoza krakowa? Przyjdz załóz karte kibica a szalik dostaniesz w prezencie. Tyle możliwości, że można by pisać i pisać
![]() ![]()
WISŁA KRAKOW........
|
|
|
|
Senior Member
Od: 07.2011
Offline |
#8091
|
Ostatnio edytowane przez Krotochwila : 09.03.2012 o godz. 16:04.
![]()
vel HatefulRespect
|
|
|
|
Member
Od: 06.2004
Skąd: Chrzanów
Offline |
#8092
|
Moim zdaniem, tylko ktoś kompletnie głupi nie wie, że lepiej zainwestować i oddać w różny sposób za darmo poprzez różnego rodzaju eventy, promocje, prezenty miejsce niż zostawić je by i tak było puste. ![]()
WISŁA KRAKOW........
|
|
|
|
Senior Member
Od: 08.2006
Offline |
#8093
|
|
Po co mieliby pisać, że nie ma na G4 i G5 skoro na tamte sektory nigdy nie ma sprzedaży?
|
|
|
|
Senior Member
Od: 06.2009
Skąd: Kraków
Offline |
#8094
|
![]() ten post powinien sie znadjowac na kazdej stronie w tym temacie to moze Góra zobaczy jak sie zwieksza frekwencje na R22 , bo fanatykow nie przybedzie nagle 15 tys. === Frekwencja 18 000 to jak na potencjał Wisły słaby wynik , zwłasza gdy 18000 - 1600 - 11000 = 5400 sprzedanych biletow na ten mecz kompromitujaca liczba !
Ostatnio edytowane przez blanco : 09.03.2012 o godz. 16:15.
![]()
Należę do Socios Wisła Kraków od 11/2018
|
|
|
|
Senior Member
Od: 08.2007
Offline |
#8095
|
|
Podejrzewam że jakby zrobili 1 dzień, kiedy wyrobienie Karty Kibica jest bezpłatne, to ludzie by się zabijali o to.... Taka prawda. Gdyby te 10zł za kartę dawalo cos więcej niż mozliwosć wejścia na stadion to spoko, a tak to nic nie daje. Wisła współpracuje z Multikinem. Jakby byla promocja, na przykład w poniedziałek i we wtorek z kartą kibica Wisły Kraków bilet na seanse po 10zł. Uwierzcie, każdy by leciał po te karty. A tu co? Nic. Pustka....
Edit: Przykład z Multikinem byłby korzystny dla obu stron. Wisła ma kase z Kart Kibica, Multikino wpuszcza za pol ceny do kina, gdzie ludzie obkupią się w bufecie w kukurydze i cole i cholera wie co jeszcze....... Nikt nie bedzie stratny, trzeba tylko wykazać chęci... Kolejna propozycja: okazujac karte w butiku Adidasa zniżka 10% na wszystkie ubrania i buty.... da się? Da.
Ostatnio edytowane przez StelmiOriginal : 09.03.2012 o godz. 16:40.
![]()
WISŁA!!!
|
|
|
|
Socios Wisła Kraków
Od: 09.2010
Skąd: Kraków/Bolechowice
Offline |
#8096
|
Małe bonusy za wyrobienie karty by pomogły, ale oczywiście nie załatwiły sprawy. |
|
|
|
Senior Member
Od: 09.2006
Skąd: Prądnik Biały/Strusia
Offline |
#8097
|
|
Wie ktoś,ile kart kibica ogólnie zostało wyrobionych?
|
|
|
|
Socios Wisła Kraków
Od: 10.2007
Skąd: Kraków
Offline |
#8098
|
|
Bądźmy poważni. Dziesięć złotych jest przeszkodą? Nie róbmy jaj.
|
|
|
|
Senior Member
Od: 08.2007
Offline |
#8099
|
|
Absolutnie nie jest przeszkodą. Ale pamiętam przy poprzedniej karcie kibica, jak i obecnej obiecywano cuda na kiju, rabaty, promocje itd. Oczywiscie nic nie bylo oprocz pierwszenstwa kupna biletu. Ale drobny bonus, np w postaci zniżki do kina czy kupna ciuchów sponsora Wisły bylby korzystny dla obu stron. Wisla sprzedaje karty, trzepie na tym kase, Multikino ma wiecej widzow, wiekszej liczbie osob puszczane sa reklamy, wiecej są warte itd, do tego kasa z kukurydzy i coli.... Popatrzcie np na Środy z Orange. Pamietam jak rok temu dosyc czesto korzystalem z tego, to w srodku tygodnia czasami byl problem ze znalezieniem wolnego miejsca na sali na jakims dobrym filmie. Mimo ze Cinema City sprzedawalo wtedy za pol ceny bilet, to wplyw z bufetu i z reklam itd napewno pokrył straty zwiazane z promocją i pewnie nieźle zarobili jeszcze...
![]()
WISŁA!!!
|
|
|
|
Member
Od: 06.2004
Skąd: Chrzanów
Offline |
#8100
|
|
10 zł to żadna przeszkoda.
Ale wyobraź sobie taką scenke: "siedzi kibic z 5 kumplami powiedzmy w Gwarku koło stadionu i mówi, ej wiecie ze dzisiaj jest promocja i można wyrobić za darmo kartę kibica? Poszlibyście w końcu na jakiś mecz, bo naprawde jest zajebista atmosfera i może się wam spodoba" słowa promocja i darmo działają jako motywator do ruszenia 4liter;p prawdopodobnie 5 gości właśnie by z darmowymi kartami kupiło bilet na najbliższy mecz i pewnie nie ten najtańszy, bo jak iść pierwszy raz to żeby było dobrze widać. ![]()
WISŁA KRAKOW........
|
|
|