Wisła Kraków - piłka nożnaTutaj możesz spokojnie i rzeczowo porozmawiać o wszystkich tematach związanych z "Białą Gwiazdą". Pokój z założenia zawierać ma tematy dotyczące drużyny.
Spoko, to tylko jeden głos odmienny,Lechia-Wisła-Śląsk, razem. Na boisku szukamy zwycięstwa, a poza nim jesteśmy razem i życzymy sobie wszystkiego co dobre.
! LECHIA GDAŃSK & WISŁA KRAKÓW !
Ostatnio edytowane przez milosz : 03.03.2012 o godz. 01:38.