
|
|||||||
| Wisła Kraków - piłka nożna Tutaj możesz spokojnie i rzeczowo porozmawiać o wszystkich tematach związanych z "Białą Gwiazdą". Pokój z założenia zawierać ma tematy dotyczące drużyny. |
|
|
Narzędzia tematu | Tryby wyświetlania |
|
Socios Wisła Kraków
Od: 05.2005
Skąd: Wrocław
Offline |
#23
|
Podobnie jak w przypadku zawieszenia się obrońcy Lubina na Bitonie. Komentator meczu -kretyn z Łodzi o nieznanym nazwisku stwierdził że faułu nie było - Jezierski były napastnik stwierdził, że takie zawieszenie to uniemożliwienie przyjęcia piłki i faul. O tym nikt się nie rozpisywał ani nie przeglądał..... Ogółem mecz niezły - widać było na początku problemy z ustawieniem z 1 defensywnym pomocnikiem. Paljić niestety to cąły czas poziom niski i gdziekolwiek niezagrałby to nie będzi przydatny dla drużyny. Szkoda, że Kazek na ławkę nie wziął Szewczyka, bo praktycznie na ławce był tylko 1 zawodnik ofensywny - Biton, a wczoraj Szewczyk mógłby pokazać przez 20 minut czy ma szansę na łapanie sie do 18-ki meczowej
Ostatnio edytowane przez funkykoval : 21.02.2012 o godz. 12:24.
![]()
JAZDA, JAZDA, JAZDA BIAŁA GWIAZDA !!!!!!!!!!!!!!!!!!
|
|
|

|
||||||
|
|