The White Star Division - Wisła Kraków


Wstecz   Forum Kibiców Wisły Kraków > Wisła Kraków > Wisła Kraków - piłka nożna
Nazwa użytkownika
Hasło


Wisła Kraków - piłka nożna Tutaj możesz spokojnie i rzeczowo porozmawiać o wszystkich tematach związanych z "Białą Gwiazdą". Pokój z założenia zawierać ma tematy dotyczące drużyny.

Odpowiedź
 
Narzędzia tematu Tryby wyświetlania
Uran235
Senior Member
 
Od: 08.2005
Skąd: Łódź

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#91
Stary 19.02.2012, 16:30
Nieważne czy piłkarz nazywa się Kirm, Nunez, Garguła, Małecki czy Brożek - od lat jest to samo. Wisła myśli, że jest najlepsza jeszcze zanim zdąży kopnąć piłkę. Przegrywamy przez lenistwo, minimalizm i zadufanie w sobie. Bez uzdolnionej młodzieży, która będzie na tych leniów naciskać czymś więcej niż ambicją, tak będzie zawsze :/ .
Odpowiedz cytując
Lechista69
Senior Member
 
 
Od: 01.2008
Skąd: Gdańsk

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#92
Stary 19.02.2012, 16:30
Bylo to widoczne i za Maaskanta i za Moskala... Wisla po objeciu prowadzenia staje...
"Ciągle powtarzam to piłkarzom: Lechia to nie imienny u cioci Jadzi. To symbol daleko wykraczający poza sport." - Bobo K.
Odpowiedz cytując
Przemoo
Senior Member
 
 
Od: 07.2006
Skąd: Częstochowa

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#93
Stary 19.02.2012, 16:31
tak się zastanawiam czy w tym sezonie mieliśmy jakiś spokojny mecz. Taki, że oglądaliśmy go na luzie z dwoma bramkami przewagi. To jest frajerstwo granie przy 2-1 tak żenująco i czekanie na koniec. Rzeczywiście, żal można mieć nas, kibiców. Oni dostają kasę i nie ma co się starać. W ogóle nie było połowy pressingu z czwartku. Sam Moskal dał sygnał ściągając wszystkich przy 2-1, tak jakby było 4-1. Jestem niebywale wk....ny bo co mecz tak jest, że coś wymęczone na siłę chociaż w umiejętnościach indywidualnych przepaść. Dramat
http://www.youtube.com/watch?v=9cyJG7wR5IY - w Sosnowcu nawet Tiger nie stawia na nogi i drzewa spadają na głowy...
http://xyz1906.mybrute.com/
Odpowiedz cytując
Merkury
Senior Member
 
Od: 06.2011

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#94
Stary 19.02.2012, 16:34
W ten o to sposób w ciągu tygodnia możemy przegrać praktycznie wszystko - zarówno w pucharach jak i lidze. Barwo dla Stana i Basałaja, którzy nie potrafili ściągnąć lewego obrońcy - niestety za błędy i głupotę w życiu się płaci czego my po naszej drużynie doświadczamy najlepiej.
Odpowiedz cytując
Krotochwila
Senior Member
 
 
Od: 07.2011

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#95
Stary 19.02.2012, 16:38
Jesli juz Kazek, ktory jest z ta druzyna od zawsze i zna mozliwosci wszystkich pilkarzy nie widzi potrzeby jakiegos k.wa, jakiegokolwiek eksperymentu na lewej stronie, poza tym obsrancem Paljiciem, to nie wiem kto ma to dostrzec.
Przeciez kulawy Nunez bylby o niebo lepszy, nawet Bunoza. KTOKOLWIEK.
W ataku jest bardzo przyzwoicie, w destrukcji do srodka boiska ok, ale to co robi obrona to okregowka.
Wystarczy zagrac miedzy obroncow na dobieg i wszyscy maja pełne gacie.
Ale nie. Ten zespol nie potrzebuje wzmocnien.

I jeszcze zdjecie Garguly i czytelny sygnal dla druzyny - BRONIMY!
No jak mozna cos takiego zrobic przy stanie 2-1, kiedy wiadomo, ze zaraz Iliev padni ze zmeczenia na twarz, Melikson sam sobie z 5 przeciwnikami nie poradzi a obrona gra jakby byla mocno naćpana.
Rozumiem potrzebe wpuszczenia Nuneza, ale nie kosztem Guly, tylko Kirma np.
Wyć się k.wa chce bo znowu frajersko stracone punkty na nijakim terenie.
Sprowadzili nas dzis na ziemie.
vel HatefulRespect
Odpowiedz cytując
riv
Senior Member
 
 
Od: 05.2011

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#96
Stary 19.02.2012, 16:39
Jeżeli najpewniejszym punktem naszej obrony był 20 latek, dla którego jest to drugi mecz w pełnym wymiarze czasowym w lidze to wiedz, że coś się dzieje! I to źle się dzieje...
A co do Paljicia to jego każdy kontakt z piłką = strata. Nie miał chyba ani jednej udanej interwencji. Potrzebujemy lewego obrońcy NA JUŻ i to kogokolwiek, jakiegoś 30+ murzyna z Holandii na emeryturze na roczny kontrakt za darmo Stan chyba znajdzie? Bo z Paljiciem nie ugramy NIC.
Co z tego, że ofensywa się stara(?) jeżeli zaraz ktoś poda piłkę idealnie pod nogi przeciwnikowi? Dzisiaj zdarzyło się to Kirmowi, Osmanowi i Paljiciowi. Ze Standardem taką maniane odwalił Nunez. To ma byc drużyna Mstrza Polski?!

Odpowiedz cytując
Michal_1990
Senior Member
 
 
Od: 07.2009
Skąd: Południowe Podlasie

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#97
Stary 19.02.2012, 16:39
Szkoda, że nie udało się wygrać w Lubinie i odrobić 2 pkt do Śląska. Niestety, ale znów dały znać o sobie koszmarne błędy w obronie. O mistrzostwo będzie bardzo ciężko.

Skala 1- 10
Pareiko - 4, bardzo niepewny, zawalił 1 bramkę
Lamey - 5,5 - bez rewelacji, ale solidnie
Chavez - 5 momentami spóźniony
Czekaj - 6,5 skuteczny w obiorze
Pajlić 3 - dużo strat i chaosu, sprokurował gola dla Zagłębia
Wilk 6 mniej skuteczny w obiorze niż zazwyczaj
Garguła 6,5 ma sytuacje, szkoda, że nieskuteczny dużo widzi na boisku
Melikson 7,5 dwie asysty, motor napędowy w ofensywie, sporo strat
Kirm 6,5 zaskakujący postęp, jest dynamika, gorzej z podaniem
Iliev 7 piękny gol z dystansu, czasem zbyt indywidualnie ale szarpał w ofensywie
Genkov 5 bezbarwny występ, walczy wspiera pomocników, ale nie jest zagrożeniem pod bramką rywala

Pamiętam mecze jeszcze z Marcelo, Głową i Baszczem w obronie jak graliśmy na wyjazdach i prowadząc 1 golem też była nerwówka, ale wspomniana trójka to wciąż poziom wyżej od obecnych obrońców. Dlatego bez solidnej obrony nie zwojujemy wiele w lidze na wyjazdach. U siebie trzeba wygrać z każdym, a celem na ten sezon będzie zakwalifikowanie się do pucharów.

"Nawet jeśli przegrywasz, to krótko musi trwać,
bo mistrza ten zdobywa, który potrafi grać"
Odpowiedz cytując
ghost_
Member
 
Od: 01.2012

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#98
Stary 19.02.2012, 16:40
Szkoda 2 punktów, zwłaszcza że obie bramki stracone przez błędy indywidualne (Pareiko i Paljić), na szczęście Śląsk, Lech, Widzew też potracili punkty, więc w tabeli nie jest ani gorzej ani lepiej jak było. Dobrze by było, żeby jeszcze Legia się potknęła z górnikami dzisiaj. A konkretnie co do meczu:

- w ofensywie naprawdę świetnie, to tak dla wszystkich którzy uważali, że Moskal jest za słaby w uszach żeby naprawdę coś zmienić. Melikson + Garguła + Iliev to ogromna siła ataku. Do tego dużo ruchu, kapitalna wymienność pozycji, Wilk też całkiem kreatywnie. Genkov pokazał, czemu Moskal (i wcześniej Maaskant też) tak na niego stawia, wysunięty napastnik który biega na skrzydłach, regularnie cofa się żeby rozegrać - super sprawa. A z kolei Biton jako zmiennik też pokazał jakość. To cieszy.

- cieszy brak Małeckiego. Nikt nagminnie nie psuje akcji, nie strzela bez sensu z 30 metrów - drużyna działa tak jak powinna. Co martwi, to jednak kompletny brak zmienników. Co w przypadku (odpukać) kontuzji Meliksona, Garguły, Ilieva? Mamy na zmianę obronców, DP, napastnika, ale ofensywnych pomocników kompletnie nie. Żeby chociaż Boguski nie był ze szkła... zresztą za Kirma też przydałby się ktoś lepszy. Poprawnie dziś zagrał, świetnie rozegrał i strzelił przy golu, ale nie daje jakości takiej jak pozostali z przodu.

- Czekaj - kolejny świetny mecz. Poprawnie Chavez. Wielka szkoda, że kto inny zamiast Michała zagra w Belgii.

Ogółem - fajny mecz, cieszy styl, szkoda wyniku. Tyle tylko, że jeżeli Zagłębie - co prawda naprawdę nieźle wtedy grające i cholernie ambitne - ostatnia drużyna ekstraklasy jest w stanie Wisłę przycisnąć tak że miejscami się gubimy, to Standard nie powinien mieć z tym niestety problemu. Więc do poprawienia gra pod presją. Poza tym - jest ok.
Odpowiedz cytując
Karherop
Socios Wisła Kraków
 
 
Od: 02.2006

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#99
Stary 19.02.2012, 16:40
Po taki meczu każdy kibic Wisły powinien wypić dużo , dużo melisy...

Koronkowe akcje w ofensywie , fatalna skuteczność . W obronie radosna twórczość Paljica któremu nalezy się odrębny akapit, nienajlepszy dzień Czekaja ( choc i tak zaliczył masę dobrych interwencji ) . Lamey i Chavez po prostu przeciętnie . Srodek pola jak autostrada .

Nawiązujac - to co zagrał Paljic to był dzisiaj kryminał . Ten piłkarz nie ma pojęcia co to gra obronna , w ofensywie totalnie bezproduktywny . Jeśli ktos przedłuzy z nim kontrakt w czerwcu to będzie oznaczać że upadł na głowę.

Nie może grac na lewej Diaz , wystawić Bunozę , a jak nie to przesunąć Nuneza . Ile to meczów w tym sezonie zawalił Paljic odkrywając całą lewą stronę dla przeciwnika ? Naliczyłbym 4-5 spotkań poniżej poziomu krytyki . Masę słabych , ani jednego dobrego . Dramat .

Wyzywanie Pareiki po tym meczu to jednak przegięcie . Owszem , zawalił jedną bramkę , odkupił jednak później swoje winy . Inna sprawa że wybronił juz nam tyle spotkań , że nalezy mu się szacunek . Krytyka tak , ale konstruktywna .


Jedyne pocieszenie , że jesienią takie mecze jak dzisiaj przegrywaliśmy 0-1
Odpowiedz cytując
Partyzant88
Banita
 
Od: 02.2012

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#100
Stary 19.02.2012, 16:40
Paljic teraz pójdzie do Bonarki i wyda sobię 3 tyś ... euro
Odpowiedz cytując
KMZ
Senior Member
 
Od: 01.2010
Skąd: Wadowice

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#101
Stary 19.02.2012, 16:41
dla mnie to jest chore jak można zrobić wynik 2:1 i odpuścic mecz... tak to ch** ugramy !

ZERO AMBICJI !
Odpowiedz cytując
robert1980
Member
 
Od: 11.2007

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#102
Stary 19.02.2012, 16:42
Będzie dobrze trochę optymizmu;]
Odpowiedz cytując
KMZ
Senior Member
 
Od: 01.2010
Skąd: Wadowice

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#103
Stary 19.02.2012, 16:43
dla mnie po dzisiejszym meczu do drużyny na następny sezon z obrony nadaje się tylko

Czekaj
i Chavez - jesli jeszcze troche wróci do swojej formy
o lameyu i paljicu nie chce nic mówić...

a jak widze nunieza to mnie szlak trafia ! -.-
Odpowiedz cytując
SWEET_83
Senior Member
 
 
Od: 07.2009

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#104
Stary 19.02.2012, 16:44
Jestem bardzo w....iony. Kontrolowaliśmy mecz nawet wyszliśmy na prowadzenie 2:1 i po tej bramce stanęliśmy i czekaliśmy nie wiem na co i proszę zemściło się. I nie mamy co myśleć o jakimś MP tym meczem pogrzebaliśmy nadzieje. Zamiast odrabiać stratę do Sląska to mamy nadal 10 punktów. Jestem zawiedziony tym co się stało po bramce na 2:1 dla Wisły :(

Teraz to trzeba się martwic czy my zagramy w następnym sezonie w pucharach :(
Odpowiedz cytując
palikot
Senior Member
 
Od: 11.2008

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#105
Stary 19.02.2012, 16:45
kola12 napisał(a):Wyświetl post
no to mamy Sergieja Pawełkja...
A co to jego wina, że banda marianów zamiast grac przy 2:1, zaczęła się bawić? ....a, zamiast wjebać na 3:1, to się bawią... debile, za to, to powinny być kary... Jedni chcą grać ofensywnie, drudzy defensywnie jeszcze inni zamiast grać swoje, to wprowadzają idiotyczną nerwowość. Cieszmy, się, że nie wygraliśmy ze standardem... bo te nasze gwiazdki nie potrafią grać swojej piłki, zawsze znajdzie się jakiś artysta, co mu się baniak zagotuje... masakra. Za kare powinni im meczówkę zabrać!

bellic88 napisał(a):Wyświetl post
Czy ktoś mi wytłumaczy czemu przy stanie 2-1 i posiadaniu rzędu 60-paru % my się bawimy z ostatnią drużyną tabeli grającą słabo w drugiej połowie a nie strzelamy im jeszcze 2 bramek? Przecież im więcej bramek to tym więcej korzyści: kibice zadowoleni, statystyki lepsze, bilans lepszy. A my się kurna przy 2-1 zacinamy bo prowadzimy i jesteśmy panami sytuacji... Człowiek tylko się nadenerwuje...
No bo nasi zaczęli myśleć przy po bramce na 2.1 temu
Ostatnio edytowane przez palikot : 19.02.2012 o godz. 16:47.
★ ★ ★ WISŁA KRA KÓW ★ ★ ★ ★ ARMIA BIAŁEJ GWIAZDY ★ ★ ★

✪✪✪✪ ✰✰✰✰
Odpowiedz cytując
thechris
Senior Member
 
 
Od: 08.2003
Skąd: Somewhere between nowhere and goodbye

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#106
Stary 19.02.2012, 16:45
Wynik sprawiedliwy. Poziom gry porównywalny. To trochę boli...

Przynajmniej w kwestii mistrzostwa dla nas sprawa się wyjaśniła. Za to gra o utrzymanie będzie ciekawsza.
Ostatnio edytowane przez thechris : 19.02.2012 o godz. 16:52.
Odpowiedz cytując
danpe_
Senior Member
 
 
Od: 11.2002

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#107
Stary 19.02.2012, 16:46
Czepiacie się Pajlicia a moim zdaniem po prostu z tego pomocnika nigdy nie będzie obrońća.
To kamyczek do ogródka trenerów, Pajlicia bym próbował w pomocy. Jeśli też będzie zawalał - niech spada do Bonarki startery POP sprzedawać. Czuje się tam jak w domu.
Odpowiedz cytując
Merkury
Senior Member
 
Od: 06.2011

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#108
Stary 19.02.2012, 16:46
Pareiko miał dobre pierwsze pół roku - na pewno nie jest to klasowy bramkarz aż dziw bierze, że drugi mecz z rzędu remisujemy dzięki fatalnym błędom indywidualnym - Wisła to nie jest silna drużyna bo takiej nie przytrafiają się takie ilości kiksów, niecelnych podań etc..
Odpowiedz cytując
tas de fleia
Senior Member
 
Od: 02.2008
Skąd: Jaworzno

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#109
Stary 19.02.2012, 16:48
Karherop napisał(a):Wyświetl post

Wyzywanie Pareiki po tym meczu to jednak przegięcie . Owszem , zawalił jedną bramkę , odkupił jednak później swoje winy . Inna sprawa że wybronił juz nam tyle spotkań , że nalezy mu się szacunek . Krytyka tak , ale konstruktywna .


Jedyne pocieszenie , że jesienią takie mecze jak dzisiaj przegrywaliśmy 0-1
Nie chodzi o wyzywanie oczywiście, ale nie czarujmy się, że przy dośrodkowaniach ma często wielkie problemy więc nie przesadzajmy też w drugą stronę z pianiem z zachwytu, bo nie jest to bramkarz kompletny.

Co do Paljicia to każdy widział jak jest, ale akurat Valckx nie miał zapewne za dużo do powiedzenia, bo za darmo to można drugiego Paljicia ściągnąć pewnie. No ale nie ukrywajmy, jak ma być solidny na lewej obronie skrzydłowy z 2. bundesligi. Co nie zmienia faktu, że wg mnie to skrzydłowy z niego też marnej klasy.
Odpowiedz cytując
wolfy
Senior Member
 
Od: 01.2005
Skąd: Z Krainy Deszczowców...

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#110
Stary 19.02.2012, 16:48
Krotochwila napisał(a):Wyświetl post
Jesli juz Kazek, ktory jest z ta druzyna od zawsze i zna mozliwosci wszystkich pilkarzy nie widzi potrzeby jakiegos k.wa, jakiegokolwiek eksperymentu na lewej stronie, poza tym obsrancem Paljiciem, to nie wiem kto ma to dostrzec.
Nie "Kazek", tylko Kazimierz Moskal. Trochę szacunku (serio).

Moskal ma kadrę jaką ma i trzeba to wreszcie przyjąć do wiadomości. Trener zna tych zawodników od dawna i skoro "nie eksperymentuje", to widać nie ma żadnej sensownej opcji.

Bardzo zły wynik, nawet jeśli po ładnej grze. No, ale Ameryki tu nie odkryłem...

orm napisał(a):Wyświetl post
Punkty straciliśmy nie przez Pajilicia, Moskala czy Małego -- tylko tego który zdecydował, że niepotrzebujemy lewego obrońcy
Z jednej strony masz rację, z drugiej - nie ma pieniędzy. Nikogo lepszego od Pajlicia czy Diaza pewnie nie kupimy.
Ostatnio edytowane przez wolfy : 19.02.2012 o godz. 16:53.
Już za cztery lata,
Już za cztery lata,
Może będzie Ekstraklasa!
Odpowiedz cytując
Kryniu
Senior Member
 
Od: 06.2010

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#111
Stary 19.02.2012, 16:49
Teraz żałuję że Śląsk zremisował w kontekście walki o mistrzostwo ponieważ my już szans na MP nie mamy a nawet pierwsza trójka nam ucieka. Troszeczkę słabo ich dzisiaj Moskal zmobilizował a przez zaangażowanie i podejście do gry straciliśmy punkty z ostatnią drużyną w tabeli. Teraz pewnie się chłopaki zepną na następny mecz ale kuźwa zawsze muszą wcześniej dostać w dupę.
Odpowiedz cytując
mzzzzz
Junior Member
 
Od: 06.2009

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#112
Stary 19.02.2012, 16:50
Ludzie ochłońcie po meczu zanim zaczniecie pisać.Wisła grała naprawdę fajnie poprostu mieliśmy pecha.Może Moskal za szybko dał sygnał do obrony ,ale ma usprawiedliwienie przecież jest jeszcze mecz pucharowy.Zresztą gdyby Wisła grała ofensywnie do końca i stracilibyśmy gola to zapewne byłby płacz,że nie bronili.Widać znaczną poprawę w naszej grze.Niektóre akcje były przepiękne To wszystko BEZ TRANSFERÓW.Widać że Moskal zrobił dobrą robotę KAZIU MOSKAL!
Odpowiedz cytując
SWEET_83
Senior Member
 
 
Od: 07.2009

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#113
Stary 19.02.2012, 16:50
Kaziu Moskal zawiodłeś mnie :( Dlaczego na lewej obronie zagrał Paljic a czemu nie zagrał Nunez?

Szkoda moich nerwów jestem bardzo zły i zawiedziony :(
Odpowiedz cytując
tofik
Senior Member
 
 
Od: 02.2004

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#114
Stary 19.02.2012, 16:51
Nie sądzę, żeby Moskal trzymał Bitona na ławie "bo on odejdzie"
A co to Moskala obchodzi, że odejdzie ? Trener ma w Wiśle mieć wyniki bo inaczej jest do odstrzelenia.
Więc tak jak pisałem nie sądze, żeby był taki hop do przodu i martwił się o obsadę napadu na przyszly sezon. W przyszłym sezonie w przypadku braku goli napastnika to może być już nie jego problem.
..
Odpowiedz cytując
Merkury
Senior Member
 
Od: 06.2011

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#115
Stary 19.02.2012, 16:51
wolfy napisał(a):Wyświetl post
Nie "Kazek", tylko Kazimierz Moskal. Trochę szacunku (serio).

Moskal ma kadrę jaką ma i trzeba to wreszcie przyjąć do wiadomości. Trener zna tych zawodników od dawna i skoro "nie eksperymentuje", to widać nie ma żadnej sensownej opcji.

Bardzo zły wynik, nawet jeśli po ładnej grze. No, ale Ameryki tu nie odkryłem...
Jednak Moskal powinien wystawiać w ataku Bitona bo to co robi drewniany Genkov w ataku to jawny sabotaż.
Odpowiedz cytując
Kryniu
Senior Member
 
Od: 06.2010

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#116
Stary 19.02.2012, 16:51
Szkoda kibiców którzy pojechali do Lubina. Mieli okazję zobaczyć jak frajerzy oddają mecz
Odpowiedz cytując
Bronex
Senior Member
 
Od: 04.2004

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#117
Stary 19.02.2012, 16:52
danpe_ napisał(a):Wyświetl post
Czepiacie się Pajlicia a moim zdaniem po prostu z tego pomocnika nigdy nie będzie obrońća.
To kamyczek do ogródka trenerów, Pajlicia bym próbował w pomocy. Jeśli też będzie zawalał - niech spada do Bonarki startery POP sprzedawać. Czuje się tam jak w domu.
Dokładnie tak! Paljić nigdy w życiu nie grał na obronie przed przyjściem do Wisły Kraków. Przychodzi jako pomocnik a zostaje z uporem maniaka przez jednego, drugiego trenera ustawiany na obronie. Paljić nie jest złym piłkarzem ale chujowym obrońcą. On nie ma nawet wyobraźni ,żeby tam grać.

Lamey wcale źle nie zagrał. O co wam chodzi? Szkoda tylko tego słupka bo ładnie się złożył.
Odpowiedz cytując
Dean
Senior Member
 
 
Od: 08.2007
Skąd: BF

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#118
Stary 19.02.2012, 16:52
Nie ma miejsca na takie błędy w Wiśle.

Odpowiedz cytując
wolfy
Senior Member
 
Od: 01.2005
Skąd: Z Krainy Deszczowców...

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#119
Stary 19.02.2012, 16:53
Merkury napisał(a):Wyświetl post
Jednak Moskal powinien wystawiać w ataku Bitona bo to co robi drewniany Genkov w ataku to jawny sabotaż.
W czwartkowym meczu też sabotował?
Już za cztery lata,
Już za cztery lata,
Może będzie Ekstraklasa!
Odpowiedz cytując
TymonPRO
Senior Member
 
Od: 07.2009

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#120
Stary 19.02.2012, 16:53
Nie mamy lewego obrońcy,myślałem że tylko Diaz potrafi grać tak fatalnie ale Paljić też dzisiaj się popisał.
Obrona dziurawa,Lubin wjeżdżał bez problemu kiedy chciał.

Tak nawiasem wolałbym żeby Wisła grała 2 napastnikami

Komentatorzy rozpływali się w zachwytach nad meczem a ja pytam dlaczego nie widać wielkiej różnicy między Zagłębiem a Wisłą,dlaczego Kaziu tak ustawił zespół że do przodu ok a potem nie ma komu bronić
Była szansa na 8 pkt do śląska a tak już chyba po gonitwie

Mówicie że Jaliens i Lamey psują naszą gre? Dzisiaj Jaliens nie grał a było gorzej jak wcześniej

Na plus :Melikson(jak zwykle)Garguła,Iliev,Kirm(choć tak połowicznie)
Reszta bardzo słabo aha (Pareiko z takim doświadczeniem a taki błąd ale i tak wybronił trudne piłki więc nie winiłbym go więcej niż trochę )

Piotrka Brożka brałbym w ciemno bo jest 100 razy lepszy od wspomnianego Diaza i Paljicia(akurat to nie jego pozycja a tam gra)
Ostatnio edytowane przez TymonPRO : 19.02.2012 o godz. 17:04.
Ce..... Nas Pojęcie, Którego Wy Nie Znacie <<<<<<<<* WIERNOŚĆ *>>>>>>>> <<< Dzisiaj wrogu Wczoraj Bracie>>>
Odpowiedz cytując

Wstecz   Forum Kibiców Wisły Kraków > Wisła Kraków > Wisła Kraków - piłka nożna

Odpowiedź

Zasady wysyłania postów
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is Włączony
MordkiWłączony
[IMG] code is Włączony
HTML code is Wyłączone

Skok do forum


Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 18:57.