
|
|||||||
| Hyde Park (moderowane) Pokój również moderowany, jednak tu nie trzeba mówić o piłce nożnej i kibicowaniu. Chcecie pogadać o czymś "niepiłkarskim" - wejdźcie tutaj. |
![]() |
|
|
Narzędzia tematu | Tryby wyświetlania |
|
Junior Member
Od: 09.2011
Offline |
#1
|
|
Witam
Idąc na jeden z meczyków Wisełki (nie pamiętam już czy to mecz z Lechią 27.08 czy Bełchatowem 19.09) na ul. Ingardena znalazłem kolczyki w kształcie herbu Wisełki z autografami. Teraz piszę, gdyż chwilę czekałem na klepnięcie mojego loginu przez moderatora ... Kolczyki są w woreczku - właścicielka powinna wiedzieć jakich zawodników autografy znajdują się na tych kolczykach. Dajcie znać czy komuś z Was nie zginęły, chętnie oddam w ręce właściciela - kibica Wisełki. piszcie, czekam na odpowiedź ![]() |
|
|
|
Junior Member
Od: 02.2012
Offline |
#2
|
|
Moje zguby...
Właścicielki Już napisałam prywatną wiadomość i teraz ja czekam na odpowiedź. ![]() |
|
|

|
||||||
![]() |
|
|