
|
|||||||
| Hyde Park (moderowane) Pokój również moderowany, jednak tu nie trzeba mówić o piłce nożnej i kibicowaniu. Chcecie pogadać o czymś "niepiłkarskim" - wejdźcie tutaj. |
|
|
Narzędzia tematu | Tryby wyświetlania |
|
Senior Member
Od: 11.2002
Offline |
#11
|
|
Witam!!
W związku z tym, że dzisiaj jest finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy chciałbym zachęcić wszystkich do aktywnego udziału w portalu aukcyjnym!! Z mojej strony polecam moje aukcje (m.in. mały zestaw Wiślackich gadżetów!): http://aukcje.wosp.org.pl/show_user_...hp?uid=2882386 Polecam i pozdrawiam!! ![]()
"Nie zawsze mamy wiarę - aby uwierzyć..
Nie zawsze jest nadzieja, że coś się jednak spełni.. Ale prowadzi nas siła, z którą idziemy przed siebie.. Nic nas nigdy nie zatrzyma na ziemi ani w niebie!!" |
|
|

|
||||||
|
|