
|
|||||||
| Wisła Kraków - piłka nożna Tutaj możesz spokojnie i rzeczowo porozmawiać o wszystkich tematach związanych z "Białą Gwiazdą". Pokój z założenia zawierać ma tematy dotyczące drużyny. |
|
|
Narzędzia tematu | Tryby wyświetlania |
|
Senior Member
Od: 02.2010
Skąd: Kraków, N-H
Offline |
#11
|
|
Jeszcze żeby tylko Kaziu lepiej reagował na to co na boisku, wczoraj za KIrma to kogokolwiek z trybun wpuśić to lepiej by zagrał i Lamey to samo oczywiście musiał się poślizgnąć przy bramce. Kazek zobaczy że Lamey i Kiro ława i będzie pięknie
![]() "Jeżeli walczysz możesz przegrać, jeżeli nie walczysz już przegrałeś"
"Nikt nie wymaga od Was samych zwycięstw. Czasem i przegrać przychodzi. Ale każdy ma prawo żądać od Was ambitnej i nieustępliwej walki. Nie dopuśćcie do tego, aby ludzie uznali was za niegodnych... podania ręki." |
|
|

|
||||||
|
|