The White Star Division - Wisła Kraków


Wstecz   Forum Kibiców Wisły Kraków > Wisła Kraków > Wisła Kraków - piłka nożna
Nazwa użytkownika
Hasło


Wisła Kraków - piłka nożna Tutaj możesz spokojnie i rzeczowo porozmawiać o wszystkich tematach związanych z "Białą Gwiazdą". Pokój z założenia zawierać ma tematy dotyczące drużyny.

Odpowiedź
 
Narzędzia tematu Tryby wyświetlania
tarantulaw2
Senior Member
 
Od: 10.2006
Skąd: Kraków / Azory

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#1
Stary 26.11.2011, 21:53. [16 kolejka] Wisła Kraków - Widzew Łódź - niedziela, 4 grudnia, 17:00
Przed nami dwie kolejki rozgrywane awansem. Mistrzem jesieni zostali bracia z Wrocławia, do których ostatnio zmniejszyliśmy stratę - z 10 do 7 punktów. W pierwszym meczu z Widzewem w tym sezonie, w doliczonym czasie gry remis zapewnił nam Dudu Biton. Jak będzie teraz? Zapraszam do dyskusji.

Pozostałe mecze 16. kolejki:

Kod:
GKS Bełchatów	-	 Ruch Chorzów	2 grudnia, 18:00
Górnik Zabrze	-	 Śląsk Wrocław	4 grudnia, 14:30
Jagiellonia Białystok	-	 Podbeskidzie Bielsko-Biała	3 grudnia, 15:45
Korona Kielce	-	 Cracovia	3 grudnia, 13:30
Lech Poznań	-	 Łódzki KS	3 grudnia, 18:00
Lechia Gdańsk	-	 Polonia Warszawa	2 grudnia, 20:30
Zagłębie Lubin	-	 Legia Warszawa	5 grudnia, 18:30
Odpowiedz cytując
JrQ-
Senior Member
 
 
Od: 10.2006
Skąd: C:/WINDOWS/Pulpit

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#2
Stary 26.11.2011, 22:02
Cóż, wracamy do gry, 7 pkt to Śląska i 5 do Legii to niewiele.
Trzeba wygrać oba mecze do końca i nie będzie tak tragicznie.
Liczę, że może wejdzie Melikson i Małecki może zagra coś dłużej, bo na Śląsku zrobił kilka niezłych akcji w krótkim czasie.
Odpowiedz cytując
Fiti
Senior Member
 
 
Od: 06.2011
Skąd: KRK

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#3
Stary 26.11.2011, 22:18
Jak nie wygramy, to będzie tragedia...
Ale jestem optymistycznie nastawiony.
Duńczycy nas rozpędzą...
"Franek ma swoje zdanie, z którym sam się nie zgadza" - Jan Tomaszewski
Odpowiedz cytując
El'kabat
Senior Member
 
 
Od: 04.2009
Skąd: Krk

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#4
Stary 26.11.2011, 22:24
Z Widzewem na pewno zagra już Małecki ,a i Melikson jezeli nie ujrzymy go już z Odense
Szkoda troche Nuneza ktory pauzuje za kartki..
Tak czy siak mam nadzieje ze zobacze Wisłę z pierwszej połowy meczu ze Śląskiem i bedzie 2-0.
GENERALNIE TO WIADOMO CO
Odpowiedz cytując
!!IRIVER!!
Senior Member
 
Od: 08.2007

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#5
Stary 26.11.2011, 22:56
Cóż, wczorajszy mecz powinien być bodźcem, że się DA, że można wygrać i nie ukrywam - liczę na przekonywujące zwycięstwo.
Odpowiedz cytując
Fiti
Senior Member
 
 
Od: 06.2011
Skąd: KRK

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#6
Stary 26.11.2011, 22:59
Może brak Nuneza zaowocuje takim ustawieniem pomocy:
----------------Wilk
Małecki-- Iliev--Melikson--Boguski

Nie obraziłbym się na taki wariant, Iliev nie musiałby tyle biegać, co jak wiemy go męczy, Boguś się pokazał niech ma szansę.
Ewentualnie:
----------------Wilk
Małecki-----Melikson----Iliev
--------------Genkov
---------------Biton

Co do tego ustawienia jestem bardziej sceptycznie nastawiony, ale czemu by nie ?
Takie drużyny jak Widzew wprost musimy atakować, może więc w ten sposób?
"Franek ma swoje zdanie, z którym sam się nie zgadza" - Jan Tomaszewski
Odpowiedz cytując
HanysKce
Senior Member
 
 
Od: 02.2009

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#7
Stary 26.11.2011, 22:59
Legia i Śląsk podłamane porażkami mogą przegrać drugi raz, nie ma co skreślać Zagłębia bądź Górnika.

Wisła wygra swój mecz i strata do Legii to będzie tylko 2 punkty, a do Śląska 4! Więc warto wygrać!
fochy to Ty sobie u siebie strzelaj !
Odpowiedz cytując
gizmowisla
Senior Member
 
 
Od: 08.2006

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#8
Stary 26.11.2011, 23:34
gramy 2 mecze u siebie ..... musimy to wygrac .... nie ma innej mozliwosci ..... i czekac na lepsza wiosne
Odpowiedz cytując
JrQ-
Senior Member
 
 
Od: 10.2006
Skąd: C:/WINDOWS/Pulpit

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#9
Stary 27.11.2011, 10:03
Fiti napisał(a):Wyświetl post
Może brak Nuneza zaowocuje takim ustawieniem pomocy:
----------------Wilk
Małecki-- Iliev--Melikson--Boguski

Nie obraziłbym się na taki wariant, Iliev nie musiałby tyle biegać, co jak wiemy go męczy, Boguś się pokazał niech ma szansę.
Ewentualnie:
----------------Wilk
Małecki-----Melikson----Iliev
--------------Genkov
---------------Biton

Co do tego ustawienia jestem bardziej sceptycznie nastawiony, ale czemu by nie ?
Takie drużyny jak Widzew wprost musimy atakować, może więc w ten sposób?

ogarnij ziomek...
z takim ustawieniem to przegramy środek pola bankowo
Melikson nie wyjdzie od razu, nie ma szans
Odpowiedz cytując
arti
Guest
 

Ignoruj użytkownika Pomoc
#10
Stary 27.11.2011, 10:06
Musimy wygrać.
Mam też nadzieję, że Zabrze i Lubin nie przegrają swoich meczy.
Odpowiedz cytując
Oldpara
Senior Member
 
 
Od: 09.2003
Skąd: Prądnik Biały

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#11
Stary 27.11.2011, 10:32
O ile Górnik spokojnie może urwać punkty Śląskowi - Nawałka to dobry taktyk który cały czas, mimo sukcesywnych osłabień wyciska z tej drużyny ponad 100% normy, to nie oszukumy się, że Zagłębie ma cokolwiek do przeciwstawienia podrażnionej Legii.

Co do Wisły - jak nie posypią się kontuzje z Odense to przy poworcie do składu Małeckiego, lepszej formie Genkova czy Boguskiego i zmianie taktyki przez Moskala na bardziej ofensywną i zespołową na prawdę może być dobrze.

Widzew to nie ogórki, ale marzy mi się w końcu jakieś przekonywujące zwycięstwo na R22. Na razie, poza Fulham, to największe sukcesy w tym marnym sezonie odnosimy na wyjeździe (Lech, Śąsk)
....Głupota jest niezniszczalna i nieprzenikniona....
Odpowiedz cytując
filemon
Senior Member
 
 
Od: 08.2010

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#12
Stary 27.11.2011, 11:16
TRZEBINIAnin napisał(a):Wyświetl post
fajnie było by wygrać więcej niż 1-0, nie pamietam kiedy ostatnio wygraliśmy 3-4 bramkami (!?)
z Limanovią w PP
Odpowiedz cytując
Karherop
Socios Wisła Kraków
 
 
Od: 02.2006

Online

Ignoruj użytkownika Pomoc
#13
Stary 27.11.2011, 11:36
To jak wyjdziemy na ten mecz , zależy w dużej mierze od meczu z Odense . Nie wiem czy powinniśmy się oszczędzać w meczu z Duńczykami , bo każde z 4 pozostających spotkań trzeba wygrać . Priorytet to jednak liga .

Jedyne co można powiedzieć na dzisiaj o meczu z Widzewem , to że trzeba go wygrać za wszelką cenę . Trzeba gryźć trawę od 1 do ostatniej minuty .
Odpowiedz cytując
jamiroquai
Banita
 
Od: 11.2011

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#14
Stary 27.11.2011, 11:46
no więc tak:
w środku obrony Diaz z Czekajem (jeśli nie będzie mógł zagrać z powodu urazu, to w jego miejsce Chavez), z prawej chyba jednak Lamey, z lewej Paljić, bo lepszych niestety nie mamy
na defmidzie Wilk z Brudem, pomoc Iliew-Garguła-Małecki, co do snajpera to w sumie nie wiem czy lepszy Genkow czy Biton... na miejscu Moskala rzuciłbym monetą
Odpowiedz cytując
pawelwislak
Senior Member
 
Od: 07.2009

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#15
Stary 27.11.2011, 12:55
Po dobrym meczu Jirsaka i Nuneza chcesz Bruda i Gargułę(który jako kapitan pokazał totalny brak walki i zaangażowania) naprawdę ? Dziękuje że co niektórzy nie decydują o składzie...
Odpowiedz cytując
Piotson
Banita
 
Od: 10.2010

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#16
Stary 27.11.2011, 12:59
Wystarczy, że Moskal obejrzy jeszcze jeden raz mecz ze Śląskiem i rzut monetą nie będzie potrzebny. Wybierze Bułgara.
Odpowiedz cytując
matysiuk
Member
 
Od: 05.2011

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#17
Stary 27.11.2011, 13:14
A wiadomo ile gości z łodzi będzie na meczu
Odpowiedz cytując
pawelwislak
Senior Member
 
Od: 07.2009

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#18
Stary 27.11.2011, 13:14
Dokładnie też miałem wrażenie że nasza ofensywa istniała tylko dzięki świetnemu przyjęciu i zastawianiu się Bułgara który był praktycznie nie omylny przy pojedynkach główkowych.
Odpowiedz cytując
Eternit
Senior Member
 
 
Od: 06.2009
Skąd: Myślenice

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#19
Stary 27.11.2011, 13:28
matysiuk napisał(a):Wyświetl post
A wiadomo ile gości z łodzi będzie na meczu
Oficjalnie mają zakaz.
Odpowiedz cytując
mitmichael
Socios Wisła Kraków
 
 
Od: 11.2008

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#20
Stary 27.11.2011, 14:10
Nie mozemy sobie juz pozwolic na przegrywanie spotkan na własnym stadionie. Trzeba zagrac z takim nastawieniem jak w piatek ze Slaskiem
Odpowiedz cytując
Krav
Senior Member
 
Od: 05.2011

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#21
Stary 27.11.2011, 14:23
3 rzeczy jakie chciałbym zobaczyć w meczu z Widzewem: zaangażowanie takie jak ze Śląskiem, Genkova i Bitona w ataku i Czekaja w obronie (mam nadzieję, że sie wyleczy)
Na prawdę szkoda, ze nie gramy dwójką w ataku, zwłaszcza u siebie, gdzie z definicji powinniśmy cisnąć przeciwnika. Zwłaszcza dobre jest to, że dwóch ww. napastników prezentuje odmienny styl gry: Genkov bardziej pracuje, wraca się, pomaga w obronie, umie się zastawić, zgrać do partnera. Pamiętam w tamtym sezonie kilka razy zdarzało się właśnie tak, że Cwetan skupiał uwagę 2 obrońców, przez co inny nasz gracz miał więcej miejsca. A Biton z kolei ma lepszy strzał, i instynkt - piłka sama go szuka w polu karnym. Co warto podkreślić obydwaj dobrze grają głową. Ciekawy na prawdę jestem jakby ich współpraca wyglądała przez cały mecz. Dużo okazji do gry wspólnie chyba nie mieli, ja pamiętam w meczu z Jagą, jak Genkov wszedł, gra z przodu od razu wyglądała lepiej.
Odpowiedz cytując
Teqcontroller
Senior Member
 
 
Od: 11.2009
Skąd: UK/ Energy2000

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#22
Stary 27.11.2011, 14:25
A ja wam napisze tak: Wygramy to Palcem w dupie
"JEDNA WIARA JEDEN KLUB WISŁA KRAKÓW AŻ PO GRÓB"


Odpowiedz cytując
milosz
Senior Member
 
 
Od: 07.2011

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#23
Stary 27.11.2011, 14:46
Genkow z Bitonem w ataku !? Absolutnie tak.

Mój skład od pomocy do ataku: (Wilk, Jirsak)- (Iliew, Boguski) - (Genkow-Biton). Jako def. pomocnik za Jirsaka mógłby i grać Diaz, ale wówczas na środku obrony jest kłopot, a dodatkowo cały czas mamy problem z lewą obroną i fatalną postawą Paljicia. Zagra na bank Małecki może całą II połowę i czas na powrót na ostatni kwadrans w meczu Maora Meliksona. W tym ustawieniu, tak Boguski jak i cofający się Genkow byliby odpowiedzialni również za odbiór piłki.
Ostatnio edytowane przez milosz : 27.11.2011 o godz. 14:50.
Odpowiedz cytując
skeba
Senior Member
 
Od: 04.2006

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#24
Stary 27.11.2011, 15:08
Cytat:
z Limanovią w PP
2-1 dla nas. 4 bramkami wygraliśmy z Flotą.
Odpowiedz cytując
Ivory1906
Senior Member
 
 
Od: 06.2009
Skąd: Manorshithole

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#25
Stary 27.11.2011, 15:18
^^ Jak bys zrozumial ironie to bys wiedzial ze chodzi mu o wygrana walkowerem bo Limanovia wystawila zawodnika ktory nie mogl grac...
Po Uno, trzeba wykorzystac wreszcie to ze gramy u siebie, i caly mecz zagrac tak jak pierwsza polowe ze Slaskiem.
Malo osob pewnie zauwazylo ze Genkov odwalil kawal dobrej roboty w meczu z WKSem, sam bylem zdziwiony patrzac na telebim ze gra "Gienek" a nie Biton ale widac Kaziu dobrze sie przygotowal do meczu i wiedzial ze zgrywanie pilek i przytrzymywanie ich przez Genkova bedzie bardzo wazna w kontekscie wygrania meczu i stwarzania sytuacji pod bramka Slaska i utrzymywaniu sie na ich polowie .

Marzy mi sie by zobaczyc wreszcie Wisle ktora rzuci sie na rywala od poczatku i wygra 4-0
Odpowiedz cytując
jamiroquai
Banita
 
Od: 11.2011

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#26
Stary 27.11.2011, 15:21
Cytat:
Po dobrym meczu Jirsaka i Nuneza chcesz Bruda i Gargułę(który jako kapitan pokazał totalny brak walki i zaangażowania) naprawdę ? Dziękuje że co niektórzy nie decydują o składzie...
Nunez pauzuje za kartki, a dobry mecz Jirsaka to nie wiem gdzie widziałeś, bo ja na pewno nie we Wrocławiu. Garguła potrafi czasami posłać dobrą piłkę w uliczkę, a strzał ma co najmniej tak dobry jak Jirsak.
Odpowiedz cytując
skeba
Senior Member
 
Od: 04.2006

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#27
Stary 27.11.2011, 15:22
Cytat:
^^ Jak bys zrozumial ironie to bys wiedzial ze chodzi mu o wygrana walkowerem bo Limanovia wystawila zawodnika ktory nie mogl grac...]
Hoho, żart wyborny.
Odpowiedz cytując
pawelwislak
Senior Member
 
Od: 07.2009

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#28
Stary 27.11.2011, 15:43
No fakt zapomniałem o kartkach. Ale co do Guły absolutnie się nie zgodzę że strzał ma co najmniej tak dobry jak Tomek on może miał dobry strzał może kiedyś umiał dobrze dośrodkować było minęło. Jirsak może jakimś dobrym piłkarzem nie jest ale na tą chwilę przerasta Gargułę w każdym elemencie, nawet w zaangażowaniu co jak na mało ruchliwego Czecha jest czymś wybitnym.
Odpowiedz cytując
Piotson
Banita
 
Od: 10.2010

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#29
Stary 27.11.2011, 15:44
Co ma ruchliwość do ambicji?
Odpowiedz cytując
ociec Ciemka
Senior Member
 
Od: 11.2002

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#30
Stary 27.11.2011, 16:27
jamiroquai napisał(a):Wyświetl post
Nunez pauzuje za kartki, a dobry mecz Jirsaka to nie wiem gdzie widziałeś, bo ja na pewno nie we Wrocławiu. Garguła potrafi czasami posłać dobrą piłkę w uliczkę, a strzał ma co najmniej tak dobry jak Jirsak.
Moim zdaniem Tomas grał lepiej niż Guła i z dwojga złego wolę Jirsaka, przynajmniej gumy nie żuje
Odpowiedz cytując

Wstecz   Forum Kibiców Wisły Kraków > Wisła Kraków > Wisła Kraków - piłka nożna

Odpowiedź

Zasady wysyłania postów
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is Włączony
MordkiWłączony
[IMG] code is Włączony
HTML code is Wyłączone

Skok do forum


Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 20:32.