
|
|||||||
| Wisła Kraków - piłka nożna Tutaj możesz spokojnie i rzeczowo porozmawiać o wszystkich tematach związanych z "Białą Gwiazdą". Pokój z założenia zawierać ma tematy dotyczące drużyny. |
![]() |
|
|
Narzędzia tematu | Tryby wyświetlania |
|
Guest
|
#151
|
|
Brawo Kaziu, brawo kopacze.
Lechia,BB,derby, Żabole - po co nam to było... Teraz musimy tłuc wszystkich jak leci... kto następny do sklepania?
Ostatnio edytowane przez arti : 26.11.2011 o godz. 06:36.
|
|
|
|
Junior Member
Od: 08.2011
Offline |
#152
|
|
Nareszcie wygrana...tego potrzebowaliśmy. Na plus zdecydowanie Pareiko, był dziś niesamowity.
|
|
|
|
Senior Member
Od: 08.2009
Offline |
#153
|
|
Lamey, Jirsak, Genkov, Palijć - słaby mecz. Świetnie Pareiko, bardzo dobrze Boguski i Wilk, nieźle Iliev i Czekaj.
|
|
|
|
Senior Member
Od: 03.2006
Skąd: Zielona Góra
Offline |
#154
|
|
Naprawdę fajnie się oglądało ten mecz. Cios za cios, akcje raz pod jedną, raz pod drugą bramką, przyjemnie było popatrzeć. Sporo walki i determinacji u naszych piłkarzy, to się chwali. Pareiko świetne interwencje. Dobry mecz. Dziękuję za widowisko i pozdrowienia dla braci z Śląsk Wrocław. Jeżeli ktoś miałby zdobyć mistrza oprócz nas, to z całego serca życzę tego właśnie Śląskowi.
Ostatnio edytowane przez maxx304 : 05.03.2015 o godz. 15:10.
|
|
|
|
Banita
Od: 10.2010
Offline |
#155
|
|
http://deplus.pl/news.php?readmore=21
"Wisła zagrałą dojrzalej dlatego wygrała, Iliev grał jak Ljuboja w środę" komentarz po meczu |
|
|
|
Senior Member
Od: 10.2006
Skąd: katowice
Offline |
#156
|
|
brawo dla Pareiki
![]() kawal dobrej roboty w przodzie zrobil Genkov, fajnie gral Iliev tylko czesciej moglby on wykonywac ostatnie podanie Nunez cwaniak, dobrze sie zachowal w polu karnym i gdzie ten wielki Slask pana Oresta Lenczyka? ![]() |
|
|
|
Senior Member
Od: 12.2002
Skąd: Wola D.
Offline |
#157
|
|
Wreszcie Wisła zagrała tak że dało się to oglądać. Wrewszcie zawodnicy mieli jakis pomysł jak wspólnie zrobić jakąś akcje. Brawo Kazek !
![]()
Po tym jak Wisełka ligi nie wygrała, tak ją to wkurzyło że Polskę zalała
Odtąd cała Polska będzie się modliła, by Wisełka zawsze Mistrzem Polski była |
|
|
|
Member
Od: 07.2008
Offline |
#158
|
Po meczu z amica tez byl huraoptymizm. Wygralismy, zagralismy poprawnie, pomimo bledow w obronie i tyle. |
|
|
|
Senior Member
Od: 10.2006
Skąd: katowice
Offline |
#159
|
|
widze ze nasi zawodnicy zmotywowali sie, widmo wielkiej rewolucji w zimie ich wystraszyla
![]() |
|
|
|
Senior Member
Od: 11.2006
Skąd: inąd
Offline |
#160
|
|
Mecz fajny emocjonujący. Zawodnikom naszym nie brakowało zaangażowania, Boguski nareszcie po kontuzji niezły mecz, świetny mecz Wilka, no i nawet Mały już w pierwszym meczu po kontuzji mógł strzelić. Genkov mi się podobał bo walczył na całym boisku, na pewno jest bardziej zaangażowany w grę niż zazwyczaj Biton, który jest bardziej łowcą goli niż walczakiem i pewnie dlatego dzisiaj na niego postawił Moskal
![]()
Nie! Jeszcze trochę! Mamy czas! Bo widzicie
Do stracenia nikt z nas nie ma nic - i tyle! A więc krzyczmy! Krótką chwilę - całe życie! Nim znikniemy - głośno krzyczmy krótką chwilę! Kasperczak trzymaj się!!! |
|
|
|
Member
Od: 04.2011
Offline |
#161
|
|
Wygraliśmy bo grajkowie chcieli wygrać. Determinacja + trochę wyobraźni i są 3 pkt, prosta recepta na zdobywanie pkt do końca rundy jesiennej..
|
|
|
|
Senior Member
Od: 02.2006
Skąd: KRAKOW
Offline |
#162
|
|
Wisla nie grala piachu tydzien temu tylko miala pecha dzis zagrala lepiej za tydzien zagramy jeszcze lepiej odbudowa trwa
![]() "W tym burdelu, jakim jest polski futbol, nic mnie już nie dziwi" ![]() Jan Tomaszewski |
|
|
|
Senior Member
Od: 10.2008
Offline |
#163
|
|
Gdyby nie Pareiko nie byłoby tak fajnie. Fart i tyle, pomimo dużo lepszej gry. Dobranoc.
|
|
|
|
Senior Member
Od: 07.2011
Offline |
#164
|
|
A tak na spokojnie, bohaterem meczu Parejko, ale i Nunez (bo wypracował bramkę i dobrze grał). Najsłabszy Paljić, transfer LO absolutnie niezbędny. Jak wróci jeszcze Melikson to nie jest źle.
To co niepokoi to proste błędy w obronie (Lamey regularnie pozwalał na dośrodkowania, a zwłaszcza Paljić który sam w sobie jest zagrożeniem dla gry obronnej) i brak spokoju w wykańczaniu akcji w kontekście tzw. ostatniego podania (tu niezbędny jest powrót Meliksona i również 2-gi transfer kogoś podobnego do Iliewa).
Ostatnio edytowane przez milosz : 25.11.2011 o godz. 22:40.
|
|
|
|
Senior Member
Od: 11.2008
Offline |
#165
|
|
Boże ale Śląsk gra kapę... nie spodziewałem się że zagrają tak słabo... Wszystko wskazuje na to że Legia może odskoczyć niedługo. Wiele zależy od jutrzejszego meczu. Jak jutro wygrają to ostatnie 2 mecze pewnie też.
Co do meczu to Śląska pomysł na grę polegał na wymuszaniu rzutów wolnych. Śmieszne to troche jak w 20 minucie z połowy kopie wolnego Mila i wszyscy wędrują w pole karne jakby liczyli tylko na takie sytuacje. Wisła zagrała standardowo jedyna różnica była taka jak na Lechu, czyli dużo miejsca w ataku. Wtedy nasze gwiazdy mogą się rozpędzić. Tak czy siak Jirsak znów przeszedł obok meczu. Nie mogę zdzierżyć tego chłopa. To garguła przynajmniej walczy w obronie. Traci po debilnych podaniach ale to wynika z tego że ryzykuje i jest pod grą. Ktoś pamięta jakieś podanie do przodu Jirsaka dziś? Zwycięstwo cieszy. Potrzebne 6 pkt w pozostałych meczach i może coś z tego jescze będzie. |
|
|
|
Member
Od: 07.2008
Offline |
#166
|
Przypomnij sobie podniecenie po meczu z Lechem. |
|
|
|
Socios Wisła Kraków
Od: 11.2008
Offline |
#167
|
|
Kto sie ze mna zgadza, ze Pareiko graczem meczu? W koncu sa 3pkt i odradzamy sie jak Fenix z popiołu
|
|
|
|
Senior Member
Od: 06.2010
Offline |
#168
|
|
Wisla w koncu walczyła grałą presingem i zalezało im na wygranej biegali walczyli nie odpuszczali zadnej pilki
|
|
|
|
Member
Od: 10.2011
Offline |
#169
|
|
proponuję wyłaczać możliwość komentowania podczas meczów... kilku "znafcuw" ze str 5 nie musiałoby się spalić ze wstydu...
|
|
|
|
Senior Member
Od: 11.2007
Skąd: Śląsk
Offline |
#170
|
|
Dobry mecz, wreszcie było widać jakieś schematy w ofensywie np. te wejścia Nuneza i Wilka do przodu. Poza tym Czarek w końcu grał do przodu! U Maaskanta często podawał do tyłu i pilnował żeby nie zepsuć.
Takie moje oceny na szybko: Pareiko - 8 (dwie razy nas uratował, jeden błąd) Lamey - 6 (bez większych błędów) Czekaj - 6 (poprawnie_ Diaz - 5 (kilka razy nie pewnie interweniował) Paljić - 4 (kilka dysyć poważnych błędów) Wilk - 8 (zawodnik meczu według mnie) Nunez - 7 (dobrze i w ofensywie i w naszym polu karnym) Jirsak - 6 (najgorzej z środka pola) Iliev - 6 (dużo wiatru mało pozytku jak zwykle zresztą) Boguski - 6 (walczył, ale znikał za często) Genkov - 6 (wiele pojedynków w powietrzu wygrywał, umiał przetrzymać piłkę) ![]() 111 lat dumy, tradycji i chwały - Wisła Kraków "Jestem gotowy, by dać z siebie wszystko. Nawet, jeżeli mam przelać własną krew dla Wisły, aby wróciła na pozycję lidera i najlepszego klubu (bo wiem, że takim była), to muszę dać z siebie wszystko, aby wszyscy uwierzyli, że Wisła tam pozostanie." '27, '28, '49, '50, '78, '99, '01, '03, '04, '05, '08, '09, '11
|
|
|
|
Senior Member
Od: 11.2010
Offline |
#171
|
|
Brawo Kopacze !
Paljić - żenada! |
|
|
|
Senior Member
Od: 03.2003
Online |
#172
|
![]() ale na tym forum to Ty lepiej czytaj, zamiast pisać. ;-) najbardziej podobała mi się pod koniec spotkania mina Oresta (tak... Oresta, a nie Lenczyka, trochę mu poorestuję) wściekłość, niedowierzanie, bezradność... Śląsk to bracia, Orest to sklerotyczny bęcwał (to za wszystkie jego wypowiedzi przeciw Wiśle kiedy trenował sąsiadkę zza Bloń). Słusznie pisalem na poczatku tego wątku: życzę dobrze Śląskowi, więc niech szukają trenera z prawdziwego zdarzenia a nie strażaka Oresta. Tyle moich wolfizmów na dzień dzisiejszy.
Ostatnio edytowane przez FraMat : 25.11.2011 o godz. 22:45.
|
|
|
|
Senior Member
Od: 05.2004
Offline |
#173
|
|
Po tym meczu widać ile dla nas znaczy Małecki. Przebywał na boisku kilkanaście minut, ale to właśnie on najbardziej zagroził bramce rywala. Następnym razem chciałbym zobaczyć go na boisku w dłuższym wymiarze czasowym, a ponadto wydaje mi się, że Biton jest jednak lepszy od Genkova...
|
|
|
|
Junior Member
Od: 11.2011
Offline |
#174
|
|
No to jak ? Przełamanie ?
Mamy 2 mecze u siebie teraz z Widzewem i Polonia. Jeśli je wygramy to będzie głośny sygnał dla reszty stawki, że będzie walka o mistrza i potwierdzenie, ze dzisiejsza gra to nie jednorazowe sprężenie sie. |
|
|
|
Senior Member
Od: 10.2008
Offline |
#175
|
|
Wreszcie dało się oglądać naszą grę, zwłaszcza w pierwszej połowie. W drugiej dobrze że Kaziu zrobił szybkie zmiany bo gra wyraźne siadała.
Jak widać po dzisiejszym meczu, wystarczyło 45 min gry piłką i można wygrać z kandydatem na mistrza. Warto podkreślić, że dalej gramy eksperymentalnym składem, a jednak "magiczna" gra bez piłki może rozłożyć nawet najlepszych. |
|
|
|
Senior Member
Od: 11.2002
Skąd: Kraków
Offline |
#176
|
|
Ja tam naszej "timobaj" s-klasy nie oglądam bo dbam o zdrowie. Ale... jakim cudem taki Śląsk jest liderem ? My graliśmy tak se (nie było takiej nędzy jak z Podbeskidziem), ale za to WKS grał pyte jak jakaś Cracovia.
Ale - punkty zdobyte więc utrzymać to co jest ![]()
Kibic z sektora A wizytówką klubu
|
|
|
|
Senior Member
Od: 10.2006
Skąd: katowice
Offline |
#177
|
|
Slask z Lenczykiem mistrza nie zdobedzie, Lenczyk zrobi to samo co z Belchatowe
teraz trzeba u siebie wygrac z Polonia i Widzewem i spokojnie zime przepracowac i walczyc potem bo terminarz bedzie latwiejszy, u siebie Legia,Lech,Cracovia,Slask ![]() |
|
|
|
Senior Member
Od: 02.2006
Skąd: KRAKOW
Offline |
#178
|
|
ostatnio tak samo Wisla mogla wygrac jak i przegrac wygralismy dzis z liderem nie popadam w huuuraoptymizm ale dzis Wisla zagrala bardzo dobry mecz Kaziu ma moje pelne zaufanie cos sie dzieje i zmienia sie na lepsze
Ostatnio edytowane przez moce : 25.11.2011 o godz. 22:47.
![]() "W tym burdelu, jakim jest polski futbol, nic mnie już nie dziwi" ![]() Jan Tomaszewski |
|
|
|
Senior Member
Od: 03.2005
Skąd: North-east KR
Online |
#179
|
Mecz niemrawy ślizgają się, przewracają, potykają na piłce. Jak okręgówka tylko trawa równiejsza i światła włączyli. A tym co piszą ze wynik to fart proponuję rozpęd i baranka. Tak do sprawy podchodzac wszystko w naszej lidze to fart albo niefart. ![]()
Hej Nasz TS !!
|
|
|
|
Senior Member
Od: 03.2003
Online |
#180
|
|
no to jescze jeden wolfizm (wolfy, wybacz)
czytać więcej chłodnych analiz FraMata, a nie ulegać emocjom i zwalniać trenerów. Wtedy będzie wiadomo dlaczego Śląska jest, wbrew logice, liderem i dlaczego nie zostanie mistrzem |
|
|

|
||||||
![]() |
|
|