The White Star Division - Wisła Kraków


Wstecz   Forum Kibiców Wisły Kraków > Wisła Kraków > Wisła Kraków - piłka nożna
Nazwa użytkownika
Hasło


Wisła Kraków - piłka nożna Tutaj możesz spokojnie i rzeczowo porozmawiać o wszystkich tematach związanych z "Białą Gwiazdą". Pokój z założenia zawierać ma tematy dotyczące drużyny.

Odpowiedź
 
Narzędzia tematu Tryby wyświetlania
WISŁAZWE
WISŁA KRAKÓW
 
 
Od: 06.2008
Skąd: Reymonta 22

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#1
Stary 10.11.2011, 19:31. [14 kolejka] Wisła Kraków - Górnik Zabrze, 20 listopada, niedziela 17:00
Witam.
Za nami już 13 kolejek TM Ekstraklasy, na prowadzeniu nasi Bracia z Wrocławia - Śląsk, który w 13 spotkaniach zgromadził 28 oczek i o 5 wyprzedza Legię Warszawa, która jednak rozegrała o jeden mecz mniej.

Czas przedstawić plan 14 kolejki TM Ekstraklasy:

18 listopada:

18:00 Zagłębie Lubin - Polonia Warszawa
20:30 Jagiellonia Białystok - Śląsk Wrocław

19 listopada:

13:30 GKS Bełchatów - ŁKS Łódź
15:45 Ruch Chorzów - Cracovia
18:00 Legia Warszawa - Lechia Gdańsk

20 listopada:

14:30 Widzew Łódź - Korona Kielce
17:00 Wisła Kraków - Górnik Zabrze

21 listopada:

18:30

Podbeskidzie Bielsko - Biała - Lech Poznań

----------------------

Skupmy się na niedzielnym meczu z udziałem piłkarzy Wisły Kraków.
Tym razem naszym rywalem jest Górnik Zabrze, który aktualnie zajmuje 12 pozycję mając po 13 spotkaniach 14 punktów.

W poprzednim sezonie Wisła, dwa razy musiała uznać wyższość klub z Górnego Śląska ( 1-0 w Zabrzu 0-2 w Krakowie) jak tym razem zagrają Wiślacy, czy i tym razem Adam Nawałka znajdzie sposób na zatrzymanie i tak zwalniającej z każdym meczem Białej Gwiazdy?

W tym tygodniu Wisłę opuścił Robert Maaskant a jego miejsce zajął dotychczasowy II trener Mistrza Polski - Kazimierz Moskal, to na jego barkach spoczywa odpowiedzialność za wyciągnięcie Wisły z kryzysu.

Jak Moskal przygotuje zespół do walki w niedziele, czy możemy spodziewać się jakiś zmian w składzie ?

Czy na ławce usiądzie Kew Jaliens, może Andraż Kirm ?

Kto zastąpi pauzującego za kartki Cezarego Wilka - czy będzie to Daniel Brud, czy może Moskal zagra dwójką ofensywnych pomocników Jirsak - Garguła

Biton czy Genkov ?

A może trener podejmie ryzyko i zdecyduje się zagrać od początku dwójką napastników.

Mecz z Górnikiem na pewno do łatwych należał nie będzie, patrząc na obecną formę Wisły, może drżeć o wynik tego meczu, miejmy jednak nadzieję, że przez te dwa tygodnie Moskalowi uda się wykonać jakiś mały kroczek do przodu, nikt nie mówi tu o cudach i o razu pięknym meczu. Ale o zalążku dobrej gry.


Zapraszam do dyskusji na temat meczu 14 kolejki TM Ekstraklasy.
Powód: bo 3 to nie 5.
Ostatnio edytowane przez WISŁAZWE : 10.11.2011 o godz. 19:39.
Odpowiedz cytując
killzone
Senior Member
 
 
Od: 07.2008

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#2
Stary 10.11.2011, 19:37
WISŁAZWE napisał(a):Wyświetl post
Za nami już 13 kolejek TM Ekstraklasy, na prowadzeniu nasi Bracia z Wrocławia - Śląsk, który w 13 spotkaniach zgromadził 28 oczek i o 3 wyprzedza Legię Warszawa, która jednak rozegrała o jeden mecz mniej.
O pięć, to tak gwoli scisłosci

Zycze niezłego meczu, i wysokiego... remisu. Tak 5:5 bylby niezłym wynikiem
Odpowiedz cytując
WISŁAZWE
WISŁA KRAKÓW
 
 
Od: 06.2008
Skąd: Reymonta 22

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#3
Stary 10.11.2011, 19:39
^ Faktycznie mój błąd zaraz odejmę Wam jeszcze te dwa oczka.
Odpowiedz cytując
beny1994
Junior Member
 
Od: 11.2011

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#4
Stary 10.11.2011, 19:39
Dwójka napastników na pewno nie zagrają bo w tym okresie czasu najważniejsze w piłce jest środek pola, myślę że skład będzie tak wyglądał : Pareiko,Jovanic,chavez,jaliens?(diaz , bo nawet nawet tam grał)pajic(diaz)brud,jirsak,iliev,kirm,garguła,bit on.
A może diaz na DP to tez sie nieraz sprawdzało.
Odpowiedz cytując
Pusiek
Senior Member
 
 
Od: 12.2008
Skąd: Kraków - Azory

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#5
Stary 10.11.2011, 19:51
beny1994 napisał(a):Wyświetl post
Dwójka napastników na pewno nie zagrają bo w tym okresie czasu najważniejsze w piłce jest środek pola, myślę że skład będzie tak wyglądał : Pareiko,Jovanic,chavez,jaliens?(diaz , bo nawet nawet tam grał)pajic(diaz)brud,jirsak,iliev,kirm,garguła,bit on.
A może diaz na DP to tez sie nieraz sprawdzało.
Jovanic na pawej czy lewej obronie?..Ja bym chciał mimo wszystko dwóch napastników z przodu..nawet kosztem jednego ze skrzydłowych...z Kirmem na lewej to i tak jakby go nie było więc na jedno wychodzi
Chyba serce by mi pękło, gdyby człowiek któremu tak wiele zawdzięczam występował w ekipie największego rywala mojej ukochanej Wisły - mówi Kuba Błaszczykowski


STOP KARTONOM PRZY POLSKICH DROGACH!!!!
Odpowiedz cytując
grzesiek_gt
Member
 
 
Od: 04.2005
Skąd: Kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#6
Stary 10.11.2011, 19:58
beny1994 napisał(a):Wyświetl post
Dwójka napastników na pewno nie zagrają bo w tym okresie czasu najważniejsze w piłce jest środek pola, myślę że skład będzie tak wyglądał : Pareiko,Jovanic,chavez,jaliens?(diaz , bo nawet nawet tam grał)pajic(diaz)brud,jirsak,iliev,kirm,garguła,bit on.
A może diaz na DP to tez sie nieraz sprawdzało.

Hmm
a po co nam dwóch bramkarzy?
to tak w ogóle można?
Odpowiedz cytując
gypsy
Senior Member
 
 
Od: 08.2010

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#7
Stary 10.11.2011, 20:48
grzesiek_gt napisał(a):Wyświetl post
Hmm
a po co nam dwóch bramkarzy?
to tak w ogóle można?
Mniejsze prawdopodobieństwo, że stracimy gola Moskal będzie grał bardzo asekuracyjnie w swoim pierwszym meczu
Odpowiedz cytując
syryls
Senior Member
 
Od: 10.2011

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#8
Stary 10.11.2011, 20:49
Mój skład:
----------------Pareiko----------------
Jovanovic-Czekaj-Chavez-Bunoza(dobry defensor, słabiej w ataku ale dobrze kryje i odbiera)
-------------Nunez - Garguła--------
--Iliev----------------------------------Kirm
--------Genkov------------------------ = będzie wychodził
------------------------------Biton----- = będzie się cofał
Ostatnio edytowane przez syryls : 10.11.2011 o godz. 21:48.
Odpowiedz cytując
KMZ
Senior Member
 
Od: 01.2010
Skąd: Wadowice

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#9
Stary 10.11.2011, 21:01
Obstawiam :
Wisła Kraków - Górnik Zabrze 2:1 (0:0) Genkov, Biton

Pareiko
Jovanović, Chavez, Bunoza, Paljic
Iliev- Wilk - Garguła - Kirm
Genkov - Biton

jeśli Mały będzie mógł zagrać to zagra zamiast Kirma
Odpowiedz cytując
kibic221
Member
 
Od: 04.2011

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#10
Stary 10.11.2011, 21:02
w roli ścisłości Czarek Wilk pauzuje za kartki i nie wystapi z Górnikiem
Odpowiedz cytując
wis997
Member
 
Od: 07.2010

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#11
Stary 10.11.2011, 21:04
Wilk nie gra czemu wstawiacie go do składów
Odpowiedz cytując
Reserve
Senior Member
 
 
Od: 06.2011

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#12
Stary 10.11.2011, 21:05
Wg. mnie najlepszy skład:
---------------Pareiko-------------
Jovanovic-Czekaj-Diaz---Paljić
---------------Nunez---------------
--------------Guła------------------
---Kirm-------------------Iliev----
--------Biton------Genkov--------

Odpowiedz cytując
Arronax
Senior Member
 
Od: 03.2010

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#13
Stary 10.11.2011, 21:12
Ciekawe jak wygląda sprawa Jaliensa. Czy się postara i zrobi dobre wrażenie przed K.M. czy ławka.
Odpowiedz cytując
PhantomRanger
Senior Member
 
Od: 09.2007

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#14
Stary 10.11.2011, 21:37
Będzie ciekawy mecz, bo dwóch trenerów Wiślaków zasiądzie na ławce trenerskiej Nie licze na piękną grę. Może będzie walka, ale 3 pkt muszą być niezależnie od zaprezentowanego stylu.
"W meczach powinni dawać z siebie wszystko! Ze zmęczenia powinni rzygać, mdleć, z wysiłku narobić w spodnie, cokolwiek!"- ANDRZEJ IWAN
Odpowiedz cytując
syryls
Senior Member
 
Od: 10.2011

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#15
Stary 10.11.2011, 21:46
Diaz powinien grać w środku za słaby na lewą stronę, paljic do pomocy, wielkie błędy w defensywie. Albo kupimy lewego obrońcę który będzie dobrze krył i odbierał to fajnie, ale jeżeli nie to bunoza, nawet niech nie wychodzi za bardzo do ataku i mamy lewą stronę zabezpieczoną, alternatywą może być Nunez ale on mi jakośdo tej pozycji nie pasuje...
Odpowiedz cytując
RYBA
Senior Member
 
 
Od: 10.2011
Skąd: SZCZUCIN/KRAKÓW

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#16
Stary 10.11.2011, 21:59
Diaz chyba najlepiej czuje sie w srodku pomocy, w meczach w ktorych na niej gral (za Skorży jeszcze przed transferem do Brugii) spisywał się bardzo dobrze. Widać niestety że obrona to nie miejsce dla niego, chaotyczny, niepewny, niestety tworzy autostradę do wjazdu pod nasze pole karne.
Odpowiedz cytując
Pusiek
Senior Member
 
 
Od: 12.2008
Skąd: Kraków - Azory

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#17
Stary 11.11.2011, 08:47
RYBA napisał(a):Wyświetl post
Diaz chyba najlepiej czuje sie w srodku pomocy, w meczach w ktorych na niej gral (za Skorży jeszcze przed transferem do Brugii) spisywał się bardzo dobrze. Widać niestety że obrona to nie miejsce dla niego, chaotyczny, niepewny, niestety tworzy autostradę do wjazdu pod nasze pole karne.
Najlepsze jest to, że o ile dobrze pamiętam, to zawsze miał pretensje do Skorży, że go wystawiał w pomocy bo twierdził, że jest lewym obrońcą i tak ponoć gra w reprezentacji.
Chyba serce by mi pękło, gdyby człowiek któremu tak wiele zawdzięczam występował w ekipie największego rywala mojej ukochanej Wisły - mówi Kuba Błaszczykowski


STOP KARTONOM PRZY POLSKICH DROGACH!!!!
Odpowiedz cytując
adas123
Senior Member
 
Od: 09.2010

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#18
Stary 11.11.2011, 10:10
Ja bym chciał żeby była w składzie jakaś niespodzianka, nawet Czekaj w pierwszym za Q mnie usatysfakconuje, a poza tym żeby zapielalali na tym boisku na 120% bo coś nam sie należy.
Odpowiedz cytując
Karherop
Socios Wisła Kraków
 
 
Od: 02.2006

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#19
Stary 11.11.2011, 12:03
Moskal będzie miał wielkie dylematy przed tym spotkaniem

wszystko byłoby ok , gdyby tylko nie miał tak wielu znaków zapytania , na tak wielu pozycjach

pewniacy do składu ?

Pareiko , Jovanovic , Iliev , Biton ? nie widzę w naszej kadrze innych zawodników co do których nie ma jakiś wątpliwości , oczywiście poza kontuzjowanymi oraz pauzującym Wilkiem

szczególnie boli regres formy Chaveza , Kirma , Garguły ( chociaz ciężko mówic o wczesniejszym progressie ) , Genkova który swoją formę zagubił w czerwcu, Nunez , Paljic czy Diaz mieszają beznadziejne wystęy z bardzo dobrymi , a o takim Jaliensie ciężko cos dobrego powiedzieć

gdybym musiał być na miejscu Moskala postawiłbym w sobotnim meczu na skład

Pareiko
Jovanovic - Czekaj - Diaz - Paljic
Brud - Nunez - Garguła
Iliev - Biton - Kirm

wiele tych wyborów to po prostu wybór mniejszego zła , albo totalnego braku alternatywy
Ostatnio edytowane przez Karherop : 11.11.2011 o godz. 12:56.
Odpowiedz cytując
Szyman423
Senior Member
 
 
Od: 12.2009
Skąd: z Bochniii

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#20
Stary 11.11.2011, 12:07
Karherop napisał(a):Wyświetl post

gdybym musiał być na miejscu Maaskanta postawiłbym w sobotnim meczu na skład
nie musisz być na jego miejscu bo jego już nie ma
Odpowiedz cytując
michael
Senior Member
 
 
Od: 04.2011
Skąd: Kraków/Śródmieście

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#21
Stary 11.11.2011, 12:37
Przynajmniej Moskal nie będzie miał sentymentów do Holendrów jaki pokazywał Robert.
Dać szanse Czekajowi i Brudowi, bo z nich będą dobrzy piłkarze, ale warunkiem jest grali jak najwięcej.
Myślę, że wygraja spokojnie, bo ile można grac taki piach. Nie przesadzajmy, że będziemy się bać Górnika w meczu na R22 ;]
Dobrze by było dodać otuchu Moskalowi, głośnym "Moskal Kazimierz, nie rusz Kazika bo zginiesz!" przed meczem
Odpowiedz cytując
cinekw
Senior Member
 
 
Od: 08.2006

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#22
Stary 11.11.2011, 12:41
michael napisał(a):Wyświetl post
Przynajmniej Moskal nie będzie miał sentymentów do Holendrów jaki pokazywał Robert.
Dać szanse Czekajowi i Brudowi, bo z nich będą dobrzy piłkarze, ale warunkiem jest grali jak najwięcej.
Myślę, że wygraja spokojnie, bo ile można grac taki piach. Nie przesadzajmy, że będziemy się bać Górnika w meczu na R22 ;]
Dobrze by było dodać otuchu Moskalowi, głośnym "Moskal Kazimierz, nie rusz Kazika bo zginiesz!" przed meczem
Z nich będą? Brud to rocznik 89 więc już od dawna powinien wnosić jakąś jakość do drużyny, ale ja tego w żadnym z jego występów nie zauważyłem.
Odpowiedz cytując
martin_6
Senior Member
 
Od: 03.2009

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#23
Stary 11.11.2011, 12:51
Brud powinien wystąpić w pierwszym składzie, bo najzwyczajniej nie ma za bardzo dla niego alternatywy na DP. Może Diaz, ale jego wolałbym zobaczyć na środku obrony, gdzie już w czasie poprzedniego pobytu w Wiśle spisywał sie najlepiej.
Dziś tylko wiara pozostała w nas
Że przyjdzie kiedyś taki czas,
Że na drzewach zamiast liści
Będą wisieć komuniści!

UWAGA!!! Z OKAZJI OTWARCIA STADION ZAMKNIĘTY!
Odpowiedz cytując
JrQ-
Senior Member
 
 
Od: 10.2006
Skąd: C:/WINDOWS/Pulpit

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#24
Stary 11.11.2011, 13:16
Cytat:
Pareiko
Jovanovic - Czekaj - Diaz - Paljic
Brud - Nunez - Garguła
Iliev - Biton - Kirm
A Wilk? Czemu nie zagra? bo chyba może
A jeśli realnie patrząc na formę zastępujesz go Brudem, to mam jeden komentarz:
Odpowiedz cytując
OpEnTaNy
Senior Member
 
 
Od: 01.2009
Skąd: kulfon w nicku?

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#25
Stary 11.11.2011, 13:18
JrQ- napisał(a):Wyświetl post
A Wilk? Czemu nie zagra? bo chyba może
A jeśli realnie patrząc na formę zastępujesz go Brudem, to mam jeden komentarz:
Wilk pauzuje za kartki wiec mam jeden komentarz do Ciebie :
Zostałeś zabanowany (nałożono blokadę na Twój dostęp do forum) z następującego powodu:
Cycki na shoutboksie

Odpowiedz cytując
Błaszczu_WIŚLAK
Socios Wisła Kraków
 
Od: 06.2011
Skąd: Kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#26
Stary 11.11.2011, 13:20
Wilk dostał 4 zóltko na derbach i pauzuje
Odpowiedz cytując
Snoopy5
Junior Member
 
Od: 05.2011

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#27
Stary 11.11.2011, 13:50
Wilk ma cztery kartki więc nie zagra . Ja spróbowałbym za niego Diaza w środku pola . Bramka Pareiko , obrona - Jovanovic , Chavez , Bunoza ( Czekaj) , Paljic - Kirm , Diaz , Nunez , Garguła , Iliev - Biton.
Odpowiedz cytując
RYBA
Senior Member
 
 
Od: 10.2011
Skąd: SZCZUCIN/KRAKÓW

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#28
Stary 11.11.2011, 14:14
Pusiek napisał(a):Wyświetl post
Najlepsze jest to, że o ile dobrze pamiętam, to zawsze miał pretensje do Skorży, że go wystawiał w pomocy bo twierdził, że jest lewym obrońcą i tak ponoć gra w reprezentacji.
Więc prostuje swoją wypowiedź- nie najlepiej sie czuje tylko najlepiej tam wypada. No ale skoro sam nie chce to ja przynajmniej dla niego w tym momencie miejsca na boisku bym nie widział :/ o widze że kolega SnoopyS szedł podobnym tokiem myślenia co ja w powyższym poście. a co do obecności w Twoim składzie Paljicia to też uważam że dostawał za mało szans w tym sezonie, jak dla mnie jest pewniejszy niż Diaz moze nie o wiele ale jednak pozatym dysponuje lepszym czytaj groźniejszym dośrodkowaniem.
Ostatnio edytowane przez RYBA : 11.11.2011 o godz. 14:17.
Odpowiedz cytując
Karherop
Socios Wisła Kraków
 
 
Od: 02.2006

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#29
Stary 11.11.2011, 15:09
JrQ- napisał(a):Wyświetl post
A Wilk? Czemu nie zagra? bo chyba może
A jeśli realnie patrząc na formę zastępujesz go Brudem, to mam jeden komentarz:
nawet gdybyś nie wiedział że nie zagra z powodu kartek to powinieneś chociaz czytać uważnie posty które cytujesz

Karherop napisał(a):Wyświetl post
Pewniacy do składu?
Pareiko , Jovanovic , Iliev , Biton ? nie widzę w naszej kadrze innych zawodników co do których nie ma jakiś wątpliwości , oczywiście poza kontuzjowanymi oraz pauzującym Wilkiem
dzięki za uwagę
Odpowiedz cytując
JrQ-
Senior Member
 
 
Od: 10.2006
Skąd: C:/WINDOWS/Pulpit

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#30
Stary 11.11.2011, 15:11
OpEnTaNy napisał(a):Wyświetl post
Wilk pauzuje za kartki wiec mam jeden komentarz do Ciebie :
napisałem, że jeśli może
więc nie cwaniakuj

Niech zagra Brud w takim razie.
Odpowiedz cytując

Wstecz   Forum Kibiców Wisły Kraków > Wisła Kraków > Wisła Kraków - piłka nożna

Odpowiedź

Zasady wysyłania postów
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is Włączony
MordkiWłączony
[IMG] code is Włączony
HTML code is Wyłączone

Skok do forum


Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 14:39.