The White Star Division - Wisła Kraków


Wstecz   Forum Kibiców Wisły Kraków > Wisła Kraków > Wisła Kraków - piłka nożna
Nazwa użytkownika
Hasło


Wisła Kraków - piłka nożna Tutaj możesz spokojnie i rzeczowo porozmawiać o wszystkich tematach związanych z "Białą Gwiazdą". Pokój z założenia zawierać ma tematy dotyczące drużyny.

 
 
Narzędzia tematu Tryby wyświetlania
Prev Poprzedni post   Następny post Next
WISŁAZWE
WISŁA KRAKÓW
 
 
Od: 06.2008
Skąd: Reymonta 22

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#1
Stary 10.11.2011, 19:31. [14 kolejka] Wisła Kraków - Górnik Zabrze, 20 listopada, niedziela 17:00
Witam.
Za nami już 13 kolejek TM Ekstraklasy, na prowadzeniu nasi Bracia z Wrocławia - Śląsk, który w 13 spotkaniach zgromadził 28 oczek i o 5 wyprzedza Legię Warszawa, która jednak rozegrała o jeden mecz mniej.

Czas przedstawić plan 14 kolejki TM Ekstraklasy:

18 listopada:

18:00 Zagłębie Lubin - Polonia Warszawa
20:30 Jagiellonia Białystok - Śląsk Wrocław

19 listopada:

13:30 GKS Bełchatów - ŁKS Łódź
15:45 Ruch Chorzów - Cracovia
18:00 Legia Warszawa - Lechia Gdańsk

20 listopada:

14:30 Widzew Łódź - Korona Kielce
17:00 Wisła Kraków - Górnik Zabrze

21 listopada:

18:30

Podbeskidzie Bielsko - Biała - Lech Poznań

----------------------

Skupmy się na niedzielnym meczu z udziałem piłkarzy Wisły Kraków.
Tym razem naszym rywalem jest Górnik Zabrze, który aktualnie zajmuje 12 pozycję mając po 13 spotkaniach 14 punktów.

W poprzednim sezonie Wisła, dwa razy musiała uznać wyższość klub z Górnego Śląska ( 1-0 w Zabrzu 0-2 w Krakowie) jak tym razem zagrają Wiślacy, czy i tym razem Adam Nawałka znajdzie sposób na zatrzymanie i tak zwalniającej z każdym meczem Białej Gwiazdy?

W tym tygodniu Wisłę opuścił Robert Maaskant a jego miejsce zajął dotychczasowy II trener Mistrza Polski - Kazimierz Moskal, to na jego barkach spoczywa odpowiedzialność za wyciągnięcie Wisły z kryzysu.

Jak Moskal przygotuje zespół do walki w niedziele, czy możemy spodziewać się jakiś zmian w składzie ?

Czy na ławce usiądzie Kew Jaliens, może Andraż Kirm ?

Kto zastąpi pauzującego za kartki Cezarego Wilka - czy będzie to Daniel Brud, czy może Moskal zagra dwójką ofensywnych pomocników Jirsak - Garguła

Biton czy Genkov ?

A może trener podejmie ryzyko i zdecyduje się zagrać od początku dwójką napastników.

Mecz z Górnikiem na pewno do łatwych należał nie będzie, patrząc na obecną formę Wisły, może drżeć o wynik tego meczu, miejmy jednak nadzieję, że przez te dwa tygodnie Moskalowi uda się wykonać jakiś mały kroczek do przodu, nikt nie mówi tu o cudach i o razu pięknym meczu. Ale o zalążku dobrej gry.


Zapraszam do dyskusji na temat meczu 14 kolejki TM Ekstraklasy.
Powód: bo 3 to nie 5.
Ostatnio edytowane przez WISŁAZWE : 10.11.2011 o godz. 19:39.
Odpowiedz cytując

Wstecz   Forum Kibiców Wisły Kraków > Wisła Kraków > Wisła Kraków - piłka nożna

 

Zasady wysyłania postów
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is Włączony
MordkiWłączony
[IMG] code is Włączony
HTML code is Wyłączone

Skok do forum


Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 10:21.