The White Star Division - Wisła Kraków


Wstecz   Forum Kibiców Wisły Kraków > Inne > Hyde Park (moderowane)
Nazwa użytkownika
Hasło


Hyde Park (moderowane) Pokój również moderowany, jednak tu nie trzeba mówić o piłce nożnej i kibicowaniu. Chcecie pogadać o czymś "niepiłkarskim" - wejdźcie tutaj.

Odpowiedź
 
Narzędzia tematu Tryby wyświetlania
martin_6
Senior Member
 
Od: 03.2009

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#1
Stary 05.07.2011, 14:15. Wisła w Football Managerze
Wiem, że jest już temat o Football Managerze, ale tu jest nieco inna sprawa, a nie chciałbym, by dyskusja rozmyła się wśród rozmów o rozgrywce, dlatego prosiłbym moderatorów o wyrozumiałość i nieusuwanie tego tematu.

Jestem odpowiedzialny za bazę danych Wisły do nadchodzącej edycji FM-a. Z pierwszym składem nie mam problemów, natomiast przydałaby mi się pomoc przy tworzeniu Młodej Ekstraklasy i drużyn juniorskich. ME planuję odwzorować całą, z niższych grup wiekowych co najwyżej najzdolniejszych piłkarzy. Jakiś tam ogląd mam, czasem bywam na ME, ale znawcą w tej dziedzinie nie jestem. Tak więc jakieś uwagi, szczególnie co do młodych wiślaków byłyby mile widziane.

Póki co z ME zrobiłem:
Chrapek - Prawonożny, główna pozycja OPL, może też z powodzeniem grać jako PL, PŚ i OPŚ. Dałem mu też jakieś tam umiejętności gry na prawym skrzydle. Niezły technicznie jak na ME, przyzwoita szybkość, drybling. Reszta bez rewelacji.
Brud - Prawonożny, PŚ, od biedy zagra też i po prawej stronie. Najlepszy na chwilę obecną chwilę zawodnik z Młodej Wisły, umiejętności dość zrównoważone, bez jakiejś jednej wybijającej się ponad resztę.
Skołorzyński - OP, w razie potrzeby też OL, solidny, choć bez rewelacji
Cygal - OL, nic nadzwyczajnego.
Stanek - PP, zagra też jako OPP i PŚ. Prawonożny, solidny jak na ME zawodnik.
Czekaj
- prawonożny OŚ, może też grać jako OP.

Oznaczenia pozycji chyba jasne dla tych, co grają w FM-a?

Jeśli są jakieś uwagi, to pisać. Wszyscy chyba chcemy, by Wisła była jak najlepiej odwzorowana w grze?
Dziś tylko wiara pozostała w nas
Że przyjdzie kiedyś taki czas,
Że na drzewach zamiast liści
Będą wisieć komuniści!

UWAGA!!! Z OKAZJI OTWARCIA STADION ZAMKNIĘTY!
Odpowiedz cytując
KacpiTSW
Senior Member
 
 
Od: 05.2008
Skąd: JKG

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#2
Stary 05.07.2011, 14:41
Czekaj zapowiada się bardzo ciekawie, także przy odpowiednim treningu powinien wyrosnąć na prawego obrońcę, który wybił by się z ligi polskiej.

edit: oczywiście, że prawego. myślałem o tym, a napisałem inaczej. mój błąd.
Powód: prawy
Ostatnio edytowane przez KacpiTSW : 05.07.2011 o godz. 15:58.
WISŁA KRAKÓW - fuTSal

"...każdy żyd to wie, kto rządzi w mieście, TYLKO ABG!"
Odpowiedz cytując
martin_6
Senior Member
 
Od: 03.2009

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#3
Stary 05.07.2011, 14:49
Lewego obrońcę?
W życiu go nie widziałem grającego na tej pozycji, literówka czy rzeczywiście tam grywa?

Zauważyłem, że Brud wystąpił parę razy na lewej stronie pomocy, więc dam mu pewnie jakieś minimalne umiejętności gry na tej pozycji.
Ostatnio edytowane przez martin_6 : 05.07.2011 o godz. 14:54.
Dziś tylko wiara pozostała w nas
Że przyjdzie kiedyś taki czas,
Że na drzewach zamiast liści
Będą wisieć komuniści!

UWAGA!!! Z OKAZJI OTWARCIA STADION ZAMKNIĘTY!
Odpowiedz cytując
martin_6
Senior Member
 
Od: 03.2009

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#4
Stary 05.07.2011, 15:27
Czy Masiuda gra na środku pomocy jako zawodnik bardziej ofensywny czy defensywny?

Gdzie właściwie nominalnie gra rzucany po całym boisku Uryga?
Dziś tylko wiara pozostała w nas
Że przyjdzie kiedyś taki czas,
Że na drzewach zamiast liści
Będą wisieć komuniści!

UWAGA!!! Z OKAZJI OTWARCIA STADION ZAMKNIĘTY!
Odpowiedz cytując
pirat.z.karaibow
Senior Member
 
Od: 07.2008

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#5
Stary 05.07.2011, 15:33
Najłatwiej byłoby Ci spróbować dostać się bezpośrednio do Kulawika bądź Kmiecika.

Odpowiedz cytując
filemon
Senior Member
 
 
Od: 08.2010

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#6
Stary 05.07.2011, 15:38
martin_6 napisał(a):Wyświetl post
Lewego obrońcę?
Hm, środkowego, kolega się pomylił
Odpowiedz cytując
*Michael*
Senior Member
 
 
Od: 07.2009
Skąd: Okolice Krakowa

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#7
Stary 05.07.2011, 15:39
pirat.z.karaibow napisał(a):Wyświetl post
Najłatwiej byłoby Ci spróbować dostać się bezpośrednio do Kulawika bądź Kmiecika.
a z tym najlepiej udać się do siedziby klubu

Sebastian Czapa, Krzysiek Mączyński (jako, że jest jeszcze naszym zawodnikiem), Michał Szewczyk, Michał Nalepa

No jeśli chodzi o juniorów to juz na prawde musi być kontakt z trenerem ale dobrym zawodnikiem jest Dawid Litewka. Prezentuje bardzo dobrą technikę

P.S Czekaja można wyszkolić na dobrego lewego obrońce
Powód: P.S
Ostatnio edytowane przez *Michael* : 05.07.2011 o godz. 15:40.
Zawsze Wierni i Oddani - WISŁY KRAKÓW chuligani !!
Odpowiedz cytując
KacpiTSW
Senior Member
 
 
Od: 05.2008
Skąd: JKG

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#8
Stary 05.07.2011, 16:00
martin_6 napisał(a):Wyświetl post
Czy Masiuda gra na środku pomocy jako zawodnik bardziej ofensywny czy defensywny?

Gdzie właściwie nominalnie gra rzucany po całym boisku Uryga?
Uryga grał w reprezentacji Polski środkowego obrońcę z tego co kojarzę.
WISŁA KRAKÓW - fuTSal

"...każdy żyd to wie, kto rządzi w mieście, TYLKO ABG!"
Odpowiedz cytując
martin_6
Senior Member
 
Od: 03.2009

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#9
Stary 05.07.2011, 16:09
A w ME grywa jako pomocnik albo napastnik. I bądź tu mądry.
Dziś tylko wiara pozostała w nas
Że przyjdzie kiedyś taki czas,
Że na drzewach zamiast liści
Będą wisieć komuniści!

UWAGA!!! Z OKAZJI OTWARCIA STADION ZAMKNIĘTY!
Odpowiedz cytując
szprotson
Socios Wisła Kraków
 
 
Od: 06.2005
Skąd: z boiska

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#10
Stary 05.07.2011, 16:46
martin - wez pod uwage jak to wygladało wczesniej

w sensie - ile pilkarzy z druzyny mistrzowskiej WIsły ME sie rozwinęlo piłkarsko i cos graja a ile zniknęło
jak to wygladało 2 lata temu i jak rok temu. Bo skoro przez 3 lata nie wyszedł od Nas zaden talant to glupio w FM mieć takich 10.
cały nasz chuligański trud tobie ukochana ojczyzno

Odpowiedz cytując
martin_6
Senior Member
 
Od: 03.2009

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#11
Stary 05.07.2011, 16:52
To wiem. Pewnie kilku zawodnikom dam potencjał na solidnych ligowców (też nie wiadomo, czy go w grze wykorzystają), a reszta... cóż, poziom 1., 2. Ligi.
Dziś tylko wiara pozostała w nas
Że przyjdzie kiedyś taki czas,
Że na drzewach zamiast liści
Będą wisieć komuniści!

UWAGA!!! Z OKAZJI OTWARCIA STADION ZAMKNIĘTY!
Odpowiedz cytując
szprotson
Socios Wisła Kraków
 
 
Od: 06.2005
Skąd: z boiska

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#12
Stary 05.07.2011, 17:13
jakiś tam np. 16 latek czy 15 latek moze miec zadatki na gwiazde co nie
ale 20,21 latek grający wciąż w ME to raczej końcówka jego kariery niz początek
cały nasz chuligański trud tobie ukochana ojczyzno

Odpowiedz cytując
brylant17
Senior Member
 
 
Od: 07.2006
Skąd: Wschód Polski

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#13
Stary 06.09.2011, 21:03
Ostatni post dopiero był w lipcu, ale może koledze przyda się moja notka.W Fm nie wiem jak u innych, ale zawsze u mnie wypalali Chrapek i Kamil Jeleń naprawdę dwa fajne talenty raz w jednym sezonie Jeleń grał razem z Małeckim w pierwszym składzie Jeleń na lewej mały na prawe.Czekaj też się fajnie rozwija jako obrońca
Piggy oddaj hajs
Odpowiedz cytując
martin_6
Senior Member
 
Od: 03.2009

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#14
Stary 06.09.2011, 21:15
Baza już zamknięta. Pozostaje czekać do premiery gry.

Z opracowywaniem Chrapka nie mam nic wspólnego od chwili, gdy poszedł na wypożyczenie, w sumie mogłem go ocenić tylko na podstawie meczów ME, ale myślę, że jest dobrze "zrobiony".

Jeleń zakończył karierę i przerzucił się na futsal.
Dziś tylko wiara pozostała w nas
Że przyjdzie kiedyś taki czas,
Że na drzewach zamiast liści
Będą wisieć komuniści!

UWAGA!!! Z OKAZJI OTWARCIA STADION ZAMKNIĘTY!
Odpowiedz cytując
martin_6
Senior Member
 
Od: 03.2009

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#15
Stary 21.10.2011, 12:18
FM już wyszedł, być może niektórzy już w niego grają, więc proszę o uwagi. Weźcie tylko pod uwagę, że bazę danych oddawałem w sierpniu, więc umiejętności odwzorowane właśnie na sierpień i nie miałem dużego wpływu na umiejętności piłkarzy przychodzących do klubu latem (według wytycznych twórców gry zajmują się tym researcherzy klubów, w których zawodnik grał na wiosnę, ja mogłem wprowadzać poprawki tylko w przypadkach oczywistych niedociągnięć, tak było choćby w przypadku Nuneza, który nie miał ustawionej pozycji w środku pomocy).
Dziś tylko wiara pozostała w nas
Że przyjdzie kiedyś taki czas,
Że na drzewach zamiast liści
Będą wisieć komuniści!

UWAGA!!! Z OKAZJI OTWARCIA STADION ZAMKNIĘTY!
Odpowiedz cytując
Wojtator
Senior Member
 
 
Od: 04.2009

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#16
Stary 21.10.2011, 12:26
Gram od 11. Z tego co do tej pory zauważyłem to dobry Iliiev, Melikson i Kew. Bardzo cienko Andraż Kirm.
Gram dwoma ŚP - Melikson i Brud. Ten drugi strzelił nawet bramkę w pierwszym meczu sezonu z GKSem Bełchatów.
Wydaje mi się, że za słabe atrybuty ma Pareiko, bo broni bardzo źle i muszę poszukać innego GK. Narazie tyle, napiszę coś więcej wieczorem.
Odpowiedz cytując
martin_6
Senior Member
 
Od: 03.2009

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#17
Stary 22.10.2011, 19:01
Wojtator napisał(a):Wyświetl post
Gram od 11. Z tego co do tej pory zauważyłem to dobry Iliiev, Melikson i Kew. Bardzo cienko Andraż Kirm.
Ale dobrzy w sensie że mocni (za mocni?) czy dobrze odwzorowani? To samo pytanie odnośnie Kirma.
Dziś tylko wiara pozostała w nas
Że przyjdzie kiedyś taki czas,
Że na drzewach zamiast liści
Będą wisieć komuniści!

UWAGA!!! Z OKAZJI OTWARCIA STADION ZAMKNIĘTY!
Odpowiedz cytując
Mario Nh
Senior Member
 
 
Od: 08.2007
Skąd: Kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#18
Stary 22.10.2011, 19:17
Kirm wymiata gra na boisku. Prawdopodobnie głównie dzięki niemu i Meliksonowi awansuje do Ligi Mistrzów. Wygrana na wyjezdzie w Hajfie 3-1.
Odpowiedz cytując
Pawlolek
Senior Member
 
Od: 07.2009
Skąd: Podwawelskie

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#19
Stary 22.10.2011, 19:18
Moglibyście zarzucić zdjęcia kluczowych graczy?
I takie pytanko, gdzie kupowaliście FMa? Bo z tego co wyczytałem, to nie we wszystkich dużych sklepach i empikach w Krakowie jest dostępny.
Odpowiedz cytując
Mario Nh
Senior Member
 
 
Od: 08.2007
Skąd: Kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#20
Stary 23.10.2011, 11:28
Pawlolek napisał(a):Wyświetl post
I takie pytanko, gdzie kupowaliście FMa? Bo z tego co wyczytałem, to nie we wszystkich dużych sklepach i empikach w Krakowie jest dostępny.
http://www.cmrev.com/
Odpowiedz cytując
Mario Nh
Senior Member
 
 
Od: 08.2007
Skąd: Kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#21
Stary 24.10.2011, 12:57
http://www.youtube.com/watch?v=m8tJeRnLoKk
;D
Odpowiedz cytując

Wstecz   Forum Kibiców Wisły Kraków > Inne > Hyde Park (moderowane)

Odpowiedź

Zasady wysyłania postów
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is Włączony
MordkiWłączony
[IMG] code is Włączony
HTML code is Wyłączone

Skok do forum


Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 21:40.