
|
|||||||
| Wisła Kraków - piłka nożna Tutaj możesz spokojnie i rzeczowo porozmawiać o wszystkich tematach związanych z "Białą Gwiazdą". Pokój z założenia zawierać ma tematy dotyczące drużyny. |
|
|
Narzędzia tematu | Tryby wyświetlania |
|
Senior Member
Od: 08.2003
Skąd: Tarnów
Offline |
#34
|
|
Jeśli chodzi o Wisłę:
pół meczu grała dobrze tzn konsekwentnie zespołowo i szybko w kontratakach. Niestety po strzeleniu na 2:1 Maskant chyba rzucił hasło "bronimy" i się zaczęło .... Były wtedy 2 sytuacje gdy nasz skrzydłowy urwał się obronie i kompletnie nie miał komu zagrać .... Indywidualnie: Załamał mnie Kirm ... już mi się wydawało że coś zaczyna grać ... a tu znów plaża pozytywnie zaskoczył mnie Nunez, wczoraj o dziwo kilka razy podał piłkę szybko i "w tempo" co wcześniej było u niego niespotykane. Boguś jeszcze piłki nie czuje ale z pozytywów trzeba zaznaczyć że nie bał się paru wejść "na spaw". Po tylu miesiącach kuracji byłoby to naturalne ... Co do bramki: na 2:2 jestem za 2 krotnym skorzystaniem przez drużynę z powtórki na żądanie podobnie jak to jest w tenisie ziemnym. ![]()
"W życiu trzeba mieć pasję.... u mnie trafiło na piłkę " - Grantar kibic piknikowy.
|
|
|

|
||||||
|
|