The White Star Division - Wisła Kraków


Wstecz   Forum Kibiców Wisły Kraków > Wisła Kraków > Wisła Kraków - piłka nożna
Nazwa użytkownika
Hasło


Wisła Kraków - piłka nożna Tutaj możesz spokojnie i rzeczowo porozmawiać o wszystkich tematach związanych z "Białą Gwiazdą". Pokój z założenia zawierać ma tematy dotyczące drużyny.

Zamknięty temat
 
Narzędzia tematu Tryby wyświetlania
Press
Junior Member
 
Od: 10.2010

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#1
Stary 23.10.2011, 16:08. Kolorystyka na stadionie, Żenada...
Hej.

Jestem długoletnim kibicem Wisły, nigdy nie udzielałem się na forum, nie widziałem takiej potrzeby,
ale od pewnego czasu po prostu zalewa mnie krew...

Jesteśmy najlepszym polskim klubem?
Tak!
A czy jesteśmy najlepszymi kibicami?
Pod względem głośności ?
Myśle że również!

Dillon dziennikarz "The Sun" o kibicach Wisły:
" Kibice za bramką tworzą coś wyjątkowego. Jeśli przenieślibyśmy ich do ligi angielskiej, to byliby najlepsi ze wszystkich. Śpiewali naprawdę głośno i bez przerwy."


To dlaczego wyglądamy na stadionie jak wieśniaki?
Na miłość boską !!!

Wyglądamy jakby po Krakowie chodzili faceci i zmuszali przypadkowych przechodniów aby weszli na stadion.

Setki kolorów...
Jak to jest że nikt nie potrafi sie na tyle spiac zeby ubrac kolor czerwony?
Kibice ruchu moga, kibice widzewa moga, kibice legii moga, nawet kibice podbeskidzia moga.

A ja widze ludzi w czarnych , niebieskich kolorach, laski chodzace w pomaranczowych koszulkach.
Jestesmy kibicami Wisły? a może na gwieździe siedzą krypto warszawiacy, chorzowianie czy lubinianie ?

Nie wiem jak wy.
Ale mnie to przeraża...
Nie można by było nakazać ludzią chodzić w czerwonym.
Nałożyć czerwoną koszulke na kurtke czy coś.
Wyglądajmy kurcze jakoś!

Jesteśmy WISŁĄ!
a nie wieśniakami z łapanki .

Wstecz   Forum Kibiców Wisły Kraków > Wisła Kraków > Wisła Kraków - piłka nożna

Zamknięty temat

Zasady wysyłania postów
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is Włączony
MordkiWłączony
[IMG] code is Włączony
HTML code is Wyłączone

Skok do forum


Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 17:10.