The White Star Division - Wisła Kraków


Wstecz   Forum Kibiców Wisły Kraków > Wisła Kraków > Wisła Kraków - piłka nożna
Nazwa użytkownika
Hasło


Wisła Kraków - piłka nożna Tutaj możesz spokojnie i rzeczowo porozmawiać o wszystkich tematach związanych z "Białą Gwiazdą". Pokój z założenia zawierać ma tematy dotyczące drużyny.

Odpowiedź
 
Narzędzia tematu Tryby wyświetlania
JrQ-
Senior Member
 
 
Od: 10.2006
Skąd: C:/WINDOWS/Pulpit

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#91
Stary 23.10.2011, 15:41
Generalnie tak, to tej kontrowersyjnej sytuacji graliśmy super mecz.
Klepka, szybko, po ziemi.

Potem, jak coś .......nęło, to wszystko się sypło.
Gdy zszedł Iliev, to nasza gra się skończyła.

Indywidualnie, to Nunez i Iliev - klasa.

Kirm niech potrenuje strzały do pustaka...
Odpowiedz cytując
Markus
Senior Member
 
 
Od: 11.2002
Skąd: Kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#92
Stary 23.10.2011, 15:41
Kolejny raz okazało się, że Wisła tak naprawdę nie ma obrony. To co wyprawiali nasi defensorzy szczególnie w końcówce meczu, było jakąś groteską. Ich przerażająca nieporadność w wielu bardzo prostych sytuacjach, czy idiotyczne błędy wystawia tu druzgocące świadectwo.

Maaskant też się nie popisuje ustawicznym ściąganiem Ilieva i upartym trzymaniem na boisku Kirma. Gdy schodzi Serb, de facto kończy się nasza gra ofensywna, zaczyna całkowita nieporadność.

Teraz zacznie się też kolejna część nagonki na "sprzyjających Wiśle" sędziów, co wcześniej czy później zaowocuje następnym "wielbłądem" arbitrów - tym razem w drugą stronę. .
Jaroo1: "okazało się, że gracze co się sprawdzają w Polsce są z 2 ligi hiszpańskiej. Nic w tym odkrywczego nie ma, byłoby dziwne gdyby się nie sprawdzali."
(...)
"Polaków na rynku to mamy do wyboru praktycznie zero w porównaniu do chociażby rynku europejskiego. Ogólnie poziom Polakow jest słabszy niż graczy z zachodu, dlatego logiczne jest że łatwiej znaleźć kogoś na zachodzie, nawet z II-V ligi - zależy od kraju, bo np w Hiszpanii można znaleźć dobrego gracza w niższej lidze
"
Odpowiedz cytując
lucas8
Senior Member
 
Od: 07.2011

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#93
Stary 23.10.2011, 15:42
szlaQ napisał(a):Wyświetl post
Gra Jaliensa to patologia xD
Akurat gra Jaliensa do 80 min stała na dobrym poziomie.
Odpowiedz cytując
River
Senior Member
 
 
Od: 04.2011
Skąd: z gabinetu Cupiała

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#94
Stary 23.10.2011, 15:42
flamengista napisał(a):Wyświetl post
Zamiast spokoju, który nam jest potrzebny, robi się kolejna afera medialna wokół Wisły. Narasta presja na sędziów: teraz każdy, kto nas przez swą pomyłkę skrzywdzi będzie „usprawiedliwiony”.
Najgorsze, ze teraz kazdy sedzia bedzie gwizdal tak by namw zaden sposob nie pomoc wiec moze swoimi decyzjami z kolei skrzywdzic Wisle bo w spornych sytuacjach bedzie gwizdal pod przeciwnika byle tylko Wisle nie pomoc. A w takich sytuacjach znow wynik bedzie nie do konca zalezny tylko od pilkarzy.


Dzis w CF byl sedzia Rostkowski i powiedzial wazna rzecz. Mamy profesjonalne kluby (mniej lub bardziej), mamy profesjonalizm wsrod pilkarzy, trenerow, sztabu szkoleniowego, medycznego itd. Mamy profesjonalna lige a sedziuja amatorzy, ktorzy od poniedzialku do piatku pracuja a w weekendy sedziuja mecze. To jest najwiekjszy problem.

Po lapance wsrod sedziow w aferze korupcyjnej tych przekupnych trzeba bylo kim zastapic. I zastapiono - tymi z nizszych lig, ktorzy nie maja umiejetnosci do sedziowania Ekstraklasy. I niestety ten stan bedzie trwal jeszcze dlugo.
Odpowiedz cytując
tofik
Senior Member
 
 
Od: 02.2004

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#95
Stary 23.10.2011, 15:42
Po pierwsze to co już większośc mam nadzieję widzi : cierpimy na brak pomocy. Mamy przecinaka Wilka, Ilieva na boku i...tyle. Gramy szarpaną piłke, brak nam rozegrania, utrzymania się. Latamy w te i we wte. Gramy akcja za akcje nawet z takimi slabymi drużynami jak ŁKS. Przy takiej szarpaninie nawet dobra obrona nie skasuje wszystkiego. A taka jaką my posiadamy, mozna powiedzieć, że wszystkiego nie wpuści. Ale wpuści sporo.

Po drugie. Nie wiem co w Wiśle robią tacy słabi piłkarze jak Kirm, Garguła, Diaz, Jaliens, Lamey...mógłbym tak dalej. Kompromitacja.
Drużyna potrzebuje natychmiast 2 środkowych pomocników, lewego obrońcy, stopera. Załóżmy, że problem skrzydłowego mozna by było wtedy rozwiązac przesuwając tam Meliksona.Chętnie zobaczyłbym również jak wygląda współpraca Genkowa z Bitonem. Pierwszy jako target man, a drugi cofnięty za nim, polujący na to co mu Bułgar zbije lub na strzały z dalszej odleglości. Nawet bez potrzeby zmiany ustawienia, jeśli tego tak bardzo sie M boi
Ostatnio edytowane przez tofik : 23.10.2011 o godz. 15:47.
..
Odpowiedz cytując
wolfy
Senior Member
 
Od: 01.2005
Skąd: Z Krainy Deszczowców...

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#96
Stary 23.10.2011, 15:44
Markus napisał(a):Wyświetl post
Maaskant też się nie popisuje ustawicznym ściąganiem Ilieva i upartym trzymaniem na boisku Kirma. Gdy schodzi Serb, de facto kończy się nasza gra ofensywna, zaczyna całkowita nieporadność.
A widziałeś w ogóle jak wyglądał Iliev gdy schodził? Był prawie siny ze zmęczenia. Zresztą - wówczas już go praktycznie na boisku nie było.
Ma siły na maksimum 70 minut, a nie popisują się kibice którzy dotąd tego nie zauważyli.
Ostatnio edytowane przez wolfy : 23.10.2011 o godz. 15:46.
Już za cztery lata,
Już za cztery lata,
Może będzie Ekstraklasa!
Odpowiedz cytując
crazykaro
Senior Member
 
 
Od: 01.2007
Skąd: Królewskie Miasto Kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#97
Stary 23.10.2011, 15:44
River napisał(a):Wyświetl post
Najgorsze, ze teraz kazdy sedzia bedzie gwizdal tak by namw zaden sposob nie pomoc wiec moze swoimi decyzjami z kolei skrzywdzic Wisle bo w spornych sytuacjach bedzie gwizdal pod przeciwnika byle tylko Wisle nie pomoc. A w takich sytuacjach znow wynik bedzie nie do konca zalezny tylko od pilkarzy.


Dzis w CF byl sedzia Rostkowski i powiedzial wazna rzecz. Mamy profesjonalne kluby (mniej lub bardziej), mamy profesjonalizm wsrod pilkarzy, trenerow, sztabu szkoleniowego, medycznego itd. Mamy profesjonalna lige a sedziuja amatorzy, ktorzy od poniedzialku do piatku pracuja a w weekendy sedziuja mecze. To jest najwiekjszy problem.

Po lapance wsrod sedziow w aferze korupcyjnej tych przekupnych trzeba bylo kim zastapic. I zastapiono - tymi z nizszych lig, ktorzy nie maja umiejetnosci do sedziowania Ekstraklasy. I niestety ten stan bedzie trwal jeszcze dlugo.
A ty myśli że za granicą to jest inaczej? Myślisz że sędziowie tam nic nie robią cały tydzień po to aby sędziować raz na 1-2 tygodnie? I co ci zawodowi sędziowie robiliby wtedy gdy nie ma ligii? Masz jeszcze jakieś inteligentne pomysły?
Odpowiedz cytując
tormenthor
Senior Member
 
 
Od: 11.2006

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#98
Stary 23.10.2011, 15:44
Ciekawy jestem, czy w sytuacji, w której Biton wychodził sam na sam był spalony. Wydaje mi się, że ten sam boczny również w tym przypadku błędnie podniósł chorągiewkę. Gdybyśmy stracili 2 pkt to byłby szczyt frajerstwa, gdyż mieliśmy przeciwnika w narożniku, a rywal nie przejawiał chęci walki. Dopiero kopanie się po czole dwóch Holendrów spowodowało, że ŁKS zaczął grać z zaangażowaniem.
Odpowiedz cytując
Charlie
Senior Member
 
 
Od: 05.2007

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#99
Stary 23.10.2011, 15:45
wolfy napisał(a):Wyświetl post
A widziałeś w ogóle jak wyglądał Iliev gdy schodził? Był prawie siny ze zmęczenia. Zresztą - wówczas już go praktycznie na boisku nie było.
Ma siły na maksimu 70 minut, a nie popisują się kibice którzy dotąd tego nie zauważyli.
I to raczej na 70 minut w tygodniu, a przecież grał jeszcze prawie cały mecz z Fulham.
kacpaw91 napisał(a):Wyświetl post
Lepiej odpaść z Levadią niż z Podbeskidziem w Pucharze Polski,
Odpowiedz cytując
Sensej
Senior Member
 
Od: 07.2003
Skąd: z tamtąd gdzie mnie nie chcą

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#100
Stary 23.10.2011, 15:46
lucas8 napisał(a):Wyświetl post
Akurat gra Jaliensa do 80 min stała na dobrym poziomie.
Przy bramce dla ŁKSu też ?
Odpowiedz cytując
szlaQ
Senior Member
 
 
Od: 01.2006
Skąd: Kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#101
Stary 23.10.2011, 15:47
lucas8 napisał(a):Wyświetl post
Akurat gra Jaliensa do 80 min stała na dobrym poziomie.
Taaa a powinna do 90+ minuty
Odpowiedz cytując
szprotson
Socios Wisła Kraków
 
 
Od: 06.2005
Skąd: z boiska

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#102
Stary 23.10.2011, 15:47
wolfy napisał(a):Wyświetl post
A widziałeś w ogóle jak wyglądał Iliev gdy schodził? Był prawie siny ze zmęczenia. Zresztą - wówczas już go praktycznie na boisku nie było.
Ma siły na maksimum 70 minut, a nie popisują się kibice którzy dotąd tego nie zauważyli.
dlatego Ivica powinien wchodzić na końcowe 30 a nie rozpoczynać od początku.
cały nasz chuligański trud tobie ukochana ojczyzno

Odpowiedz cytując
Karherop
Socios Wisła Kraków
 
 
Od: 02.2006

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#103
Stary 23.10.2011, 15:47
Słaby mecz w naszym wykonaniu , było widać że chcemy to spotkanie wygrać jak najmniejszym kosztem . Do 80 minuty zdawało to egzamin , ale bramka wisiała w powietrzu . Gdyby skończyło sie wynikiem 2-2 nie można by mieć do nikogo pretensji jak do samych siebie . ŁKS po prostu prosił się w tym meczu o wpakowanie 3-4 bramek .

Wyróżnic na plus po tym meczu można jedynie Pareikę , Lameya ( o dziwo ) i dobre wejście Boguskiego. Reszta piłkarzy nie zagrała nawet na 40% swoich możliwości .
Odpowiedz cytując
CH.
Senior Member
 
Od: 01.2006

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#104
Stary 23.10.2011, 15:49
Sobolewski, Małecki, Melikson, Jovanovic, Bunoza.

Pierwsza trójka to 60% mocy ofensywy, dwójka pozostałych dobrze sobie radzą na tyłach.

Nie chce ich usprawiedliwiać ale raz ze mają prawo być zmęczeni po Fulham a dwa gramy mocno osłabieni, taki Melikson potrafił ośmieszyć 3 graczy a potem asystować. O tym wielu zapomina przy ocenianiu tymczasowej Wisły. Pozostaje sie cieszyc ze mimo takich braków wyrywają zwycięstwo.
Ostatnio edytowane przez CH. : 23.10.2011 o godz. 15:51.
Odpowiedz cytując
River
Senior Member
 
 
Od: 04.2011
Skąd: z gabinetu Cupiała

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#105
Stary 23.10.2011, 15:50
crazykaro napisał(a):Wyświetl post
A ty myśli że za granicą to jest inaczej? Myślisz że sędziowie tam nic nie robią cały tydzień po to aby sędziować raz na 1-2 tygodnie? I co ci zawodowi sędziowie robiliby wtedy gdy nie ma ligii? Masz jeszcze jakieś inteligentne pomysły?
Przez tydzien to tam sedziowie przygotowuja sie do meczu, ktory beda sedziowac. Ogladaja mecze, zbieraja informacje nt. zawodnikow by poznac ich "sztuczki", zwracaja zwlaszcza uwage na "nurkow". I oczywiscie trenuja by byc caly czas w dobrej formie fizycznej. Nie wydaje mi sie by zapierdalali po 8h/dobe w sklepach, bankach, szkolach, warsztatach itd.
Oczywiscie nie wszyscy bo nie wszyscy sa zawodowcami ale nie powiesz mi, ze szedzia, ktory na codzien sedziuje mecze na poziomie MS, ME czy faz pucharowych LM, czy LE zapierdala po meczu w warzywniaku.
Odpowiedz cytując
Markus
Senior Member
 
 
Od: 11.2002
Skąd: Kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#106
Stary 23.10.2011, 15:51
wolfy napisał(a):Wyświetl post
A widziałeś w ogóle jak wyglądał Iliev gdy schodził? Był prawie siny ze zmęczenia. Zresztą - wówczas już go praktycznie na boisku nie było.
Ma siły na maksimu 70 minut, a nie popisują się kibice którzy dotąd tego nie zauważyli.
Drogi Wolfy,

Oczywiście, Iliev w drugiej połowie gasł. Wyraźnie ma problem z kondycją. Ale dziś za wiele od niego zależy i jak wiele razy mogliśmy się przekonać, lepszy "zdychający" Iliev na boisku niż np: teoretycznie świeższy Kirm. Nawet "umierając" Serb wciąż daje więcej drużynie.

A w ogóle ta sytuacja z jego wytrzymałością wystawia nieciekawe świadectwo Bahrowi... Wszak w klubie jest osoba bezpośrednio odpowiedzialna za odpowiednie przygotowanie fizyczne zawodników. Jeśli po wielu miesiącach pracy z nim wciąż nie są gotowi do gry przez cały mecz, coś tu jest po prostu nie tak.
Jaroo1: "okazało się, że gracze co się sprawdzają w Polsce są z 2 ligi hiszpańskiej. Nic w tym odkrywczego nie ma, byłoby dziwne gdyby się nie sprawdzali."
(...)
"Polaków na rynku to mamy do wyboru praktycznie zero w porównaniu do chociażby rynku europejskiego. Ogólnie poziom Polakow jest słabszy niż graczy z zachodu, dlatego logiczne jest że łatwiej znaleźć kogoś na zachodzie, nawet z II-V ligi - zależy od kraju, bo np w Hiszpanii można znaleźć dobrego gracza w niższej lidze
"
Odpowiedz cytując
dynek.pl
Senior Member
 
 
Od: 03.2003
Skąd: Sandomierz/Kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#107
Stary 23.10.2011, 15:51
Nie ma co pisać - trzecie zwycięstwo w lidze (bo jeszcze Zagłębie jakby ktoś zapomnał) po błędzie sędziego.
Wstyd w taki sposób punkty zdobywać. Gorzej jak los zacznie odbierać to co dał - z przeprowadzonych na
szybko obliczeń fazy księżyca może to być w derbach (tfu!) bo co raz mniej tych spotkań zostaje.
Puchar jest na5z!
Odpowiedz cytując
Ogryzek
Senior Member
 
 
Od: 03.2004
Skąd: Pod koniec VIII wieku powstało państwo Wiślan. Stolicą Wiślan jest Kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#108
Stary 23.10.2011, 15:52
Ważne 3 punkty. Takiego obrazu gry się spodziewałem, na szczęście zwyciężyliśmy. Granie co 3 dni to mimo wszystko za dużo dla niektórych naszych kopaczy, a przez plagę kontuzji prawie nie ma alternatyw.

Mimo wszystko powinniśmy zakończyć skutecznie jedną z kilku sytuacji pod bramką ŁKS wygrać 3-1, a nie doprowadzać do dramatycznej końcówki. Dodatkowo błąd sędziego na naszą korzyść i znowu zacznie się nagonka na sędziów i pośrednio na nas.

Ważne 3 punkty
„Pierwotnie polską barwą narodową był »karmazyn« uważany w średniowieczu za najszlachetniejszy z kolorów. Wykorzystywany był on jako symbol dostojeństwa i bogactwa. Z uwagi na cenę barwnika potrzebnego do uzyskania tego koloru mało kto mógł sobie na niego pozwolić...
Odpowiedz cytując
Romuald
Senior Member
 
Od: 07.2011

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#109
Stary 23.10.2011, 15:55
Dla Naszych asów nauka na przyszłość DOBIJAĆ rywala gdy jest na łopatkach zamiast grać swoje to ostatni kwadrans obrona częstochowy, gdyby mecz skończył się remisem mogliby mieć pretensje tylko do siebie i nie chodzi tu tylko o bramke ze spalonego a inne sytuacje łks w końcówce.
Odpowiedz cytując
wolfy
Senior Member
 
Od: 01.2005
Skąd: Z Krainy Deszczowców...

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#110
Stary 23.10.2011, 15:59
Markus napisał(a):Wyświetl post
A w ogóle ta sytuacja z jego wytrzymałością wystawia nieciekawe świadectwo Bahrowi... Wszak w klubie jest osoba bezpośrednio odpowiedzialna za odpowiednie przygotowanie fizyczne zawodników. Jeśli po wielu miesiącach pracy z nim wciąż nie są gotowi do gry przez cały mecz, coś tu jest po prostu nie tak.
Umówmy się, że Iliev za dużo z nim nie popracował. Do tego miał zaległości.
Iliev kiedy jest zmęczony nie daje nic i nie ma co tego ukrywać.

Wydaje mi się, ze dużo lepiej już nie będzie - jest jakiś powód, dla którego taki zawodnik po zdobyciu mistrzostwa przychodzi do nas za darmo. Stawiam, że on już nie ma odpowiedniej wydolności i niewiele da się z tym zrobić.

szprotson: a te pozostałe 60 minut to kto ma grać? Brud czy Jirsak? Bo Boguski dzisiaj szału nie zrobił.

Są poważne braki kadrowe i do końca rundy tego nie przeskoczymy. Trener i tak lepi to wszystko jak tylko może.
Już za cztery lata,
Już za cztery lata,
Może będzie Ekstraklasa!
Odpowiedz cytując
swój chłop
Member
 
 
Od: 08.2004

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#111
Stary 23.10.2011, 15:59
Romuald napisał(a):Wyświetl post
Dla Naszych asów nauka na przyszłość DOBIJAĆ rywala gdy jest na łopatkach .

Amen.
I nie dawać okazji ........ups, Dziewickim z Polonii czy innym Westfalo-Milkom do pie.rdolenia swoich smutów o 14-tu przeciwnikach ŁKS-u.
WISŁA ZAWSZE PANY
Odpowiedz cytując
crazykaro
Senior Member
 
 
Od: 01.2007
Skąd: Królewskie Miasto Kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#112
Stary 23.10.2011, 16:00
River napisał(a):Wyświetl post
Przez tydzien to tam sedziowie przygotowuja sie do meczu, ktory beda sedziowac. Ogladaja mecze, zbieraja informacje nt. zawodnikow by poznac ich "sztuczki", zwracaja zwlaszcza uwage na "nurkow". I oczywiscie trenuja by byc caly czas w dobrej formie fizycznej. Nie wydaje mi sie by zapierdalali po 8h/dobe w sklepach, bankach, szkolach, warsztatach itd.
Oczywiscie nie wszyscy bo nie wszyscy sa zawodowcami ale nie powiesz mi, ze szedzia, ktory na codzien sedziuje mecze na poziomie MS, ME czy faz pucharowych LM, czy LE zapierdala po meczu w warzywniaku.
I kto by finansował?
A np. Webb jest policjantem
Odpowiedz cytując
szprotson
Socios Wisła Kraków
 
 
Od: 06.2005
Skąd: z boiska

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#113
Stary 23.10.2011, 16:01
wolfy napisał(a):Wyświetl post

szprotson: a te pozostałe 60 minut to kto ma grać? Brud czy Jirsak? Bo Boguski dzisiaj szału nie zrobił.

Są poważne braki kadrowe i do końca rundy tego nie przeskoczymy. Trener i tak lepi to wszystko jak tylko może.
Małecki/Melikson i może Boguski. Dziś szału nie robi, ale dajmu mu złapać świeżość,rytm meczowy,czucie piłki i będzie dobrze. A Ivica będzie wchodził na podmęczonego rywala i sam wygrywał mecze.
Tak, to jest złoty środek.

Aaaa i co do Kirma bo wielu pisze ze rozegrał żenujące zawody. Jak dla mnie mecz Kirma taki sam jak zawsze.


P.s. Gdyby NASZ obrońca nie trafił drugiego NASZEGO obrońcy to tej dziwnej sytuacji by w ogole nie było. Nie zapominajmy ze pewien piłkarz zachował sie dość "dziwnie" można by rzec że zachował sie jak Kirm
Ostatnio edytowane przez szprotson : 23.10.2011 o godz. 16:06.
cały nasz chuligański trud tobie ukochana ojczyzno

Odpowiedz cytując
wolfy
Senior Member
 
Od: 01.2005
Skąd: Z Krainy Deszczowców...

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#114
Stary 23.10.2011, 16:02
crazykaro napisał(a):Wyświetl post
I kto by finansował?
A np. Webb jest policjantem
W Bundeslidze pamiętam jeden znany sędzia był dentystą.

Akurat tu nie było dużego błędu - takie spalone są regularnie dyktowane we wszystkich ligach.

szprotson napisał(a):Wyświetl post
Małecki/Melikson i może Boguski.
No tak, tylko że pierwsza dwójka grać nie może, a ostatni wraca po długotrwałej kontuzji i na dobrą sprawę nie wiadomo czy wydolnościowo wygląda lepiej niż Serb.
Fajnie jest narzekać na trenera, ale doszliśmy już do takiej sytuacji kadrowej że alternatyw nie ma. Na większości pozycji grają Ci, którzy są zdrowi i nie mają kartek.
Ostatnio edytowane przez wolfy : 23.10.2011 o godz. 16:05.
Już za cztery lata,
Już za cztery lata,
Może będzie Ekstraklasa!
Odpowiedz cytując
masterlag
Senior Member
 
Od: 05.2008
Skąd: z WENUS

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#115
Stary 23.10.2011, 16:04
Oczywiście nasza parka Holendrów na boisku znowu słabo, pomijając rzecz jasna gola.
Gol na 2-2 wiadomo, że prawidłowy. Szkoda, że znów to się opiera na błędach sędziów, bo ciężko się cieszyć z takiej wygranej.
A nie byłoby takiego wielkiego hałasu, gdyby w pierwszej połowie do pustej bramki trafił Kirm (jak dla mnie koleś powinien wziąć tych Holendrów i iść jak najdalej stąd ), a w drugiej połowie do bramki wpakował piłkę Biton (na 3-1).
Bardzo fajnie się pokazał Garguła i Pareiko. Nie pieprzcie więc, że Estończyka należy zmienić...

Ja mam tylko nadzieję, że te błędy sędziowskie nie odbiją się na nas w ważnych meczach: jak derby Krk, mecze [wiosenne] z Legią czy Amicą.
Możemy się pocieszać, że "oddają" nam punkty, które pozabierali w sezonie 2008/2009, a w efekcie Mistrza zgarnęła Amica, ale mnie to osobiście wkurza, mimo, że na naszą korzyść to idzie.

Błędy sędziowskie były, są i będą, ale zastanawia mnie ostatnie ich natężenie... Myślę, że pan Sławek S. powinien coś zrobić ze swoimi podopiecznymi.

@crazykaro- Webb jest policjantem, ale chwilowo )póki sędziuje) to służbę ma bodajże "zawieszoną". Ale pewna nie jestem.
Krakowska Wiślaczka!
Odpowiedz cytując
Matejas_
Senior Member
 
 
Od: 09.2005

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#116
Stary 23.10.2011, 16:06
Sensej napisał(a):Wyświetl post
Przy bramce dla ŁKSu też ?
A może Wilk powinien się uderzyc w pierś za bramkę Szałachowskiego?!

Co do Jaliensa nie mam żadnych zastrzeżeń jeśli chodzi o ten mecz... o Chavezie nie tego powiedziec nie moge, bo sprokurował kilka groźnych akcji ŁKS i przy nieuznanej bramce na 2:2 też miał swój duży udział!
Odpowiedz cytując
milosz
Senior Member
 
 
Od: 07.2011

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#117
Stary 23.10.2011, 16:09
A Ja uważam że pomogła bramka ... Frankowskiego, ta ze spalonego z bieżącej kolejki. Pewnie sędzia bał się powtórki że stronniczo uzna gola dla gospodarzy (ŁKS-u) i gwizdnął błędnie spalonego z korzyścią dla Nas. mieliśmy szczęście ale wielokrotnie byliśmy przez sędziów krzywdzenie więc te rozważania nie mają sensu czy to dobrze czy źle. Jasne że dobrze bo mamy 3 punkty.

Problem jest w grze. W jej jakości. Przesypiamy pierwsze 25 minut i to jest wina trenera, no bo niby kogo ?
Co do personalijów to pierwsza bramka to Jaliens do Lamey'a, hahaha. Pewnie trochę łyso niektórym. Co nie zmienia faktu że to nasze słabe ogniwa. Przypominam krytykom że cały czas gramy bez Meliksona i Jovanovicia (ten mimo że obrońca potrafiłby przenieść ciężar gry do przodu), Małeckiego i Sobolewskiego. Mamy więc na wiosnę niezłe rezerwy i je wykorzystamy do pierwszej jedenastki. Będą i transfery, a teraz jesteśmy wice-liderami i mamy 1 punkt straty do lidera reszta ... jak u Shakespeare'a ...jest milczeniem.

________________________________________
Mamy 3 punkty i skupmy sie na kolejnym meczu. Dalej gramy z Podbeskidziem i chciałbym wreszcie zobaczyć dłużej Genkowa obok Bitona i to skutecznie grających. Takie małe życzonko.
Ostatnio edytowane przez milosz : 23.10.2011 o godz. 16:12.
Odpowiedz cytując
River
Senior Member
 
 
Od: 04.2011
Skąd: z gabinetu Cupiała

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#118
Stary 23.10.2011, 16:11
crazykaro napisał(a):Wyświetl post
I kto by finansował?
A np. Webb jest policjantem
Zwiazek a niby kto? Oczywiscie u nas w zwiazku najwazniejsze jest finansowanie Laty i reszty bandy no ale chyba juz przyzwyczailismy sie, ze w PZPN jest patologia.

Nie moze byc tak, ze sedzia pracuje od poniedzialku do piatku na pelen etat, potem na weekend czasem jedzie przez cala Polske by sedziowac mecz. Kiedy taki sedzia przygotowuje sie do zawodow?

Webb moze i jest policjantem ale nie znaczy, ze prauje od poniedzialku do piatku. Sedziowie maja przeciez swoje zawody ale nie kazdy pracuje w nich na pelny etat.

Pytales co sedziowie robia gdy liga nie gra. Wtedy sedziowie uczestnicza w roznych kursach, zgrupowania, poznaja zmiany w przepisach, przechodza testy itd.
Odpowiedz cytując
Markus
Senior Member
 
 
Od: 11.2002
Skąd: Kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#119
Stary 23.10.2011, 16:12
wolfy napisał(a):Wyświetl post
Iliev kiedy jest zmęczony nie daje nic i nie ma co tego ukrywać.
To jest ten punkt sporny, bo ja mam inne zdanie. . Uważam, że nie jest aż tak źle, a już na pewno nie daje mniej niż teoretycznie świeżsi Kirm, czy Garguła. Nawet totalnie zmęczony mądrze absorbuje rywali.

Nasza gra ofensywna nieprzypadkowo kończy się właśnie po zejściu Seba, a nie innych zawodników. Dopóki jest na boisku, nawet człapiąc, Wisła nie jest aż tak bezradna w ofensywie.

Uważam też, że Bahr na razie na pewno nie pomaga Ilievowi w poprawie wytrzymałości. Nie wiem, czy to jest max tego, co można wycisnąć z Seba, ale inni Wiślacy też mają problemy z wytrzymaniem nieco szybszego tempa gry.
Jaroo1: "okazało się, że gracze co się sprawdzają w Polsce są z 2 ligi hiszpańskiej. Nic w tym odkrywczego nie ma, byłoby dziwne gdyby się nie sprawdzali."
(...)
"Polaków na rynku to mamy do wyboru praktycznie zero w porównaniu do chociażby rynku europejskiego. Ogólnie poziom Polakow jest słabszy niż graczy z zachodu, dlatego logiczne jest że łatwiej znaleźć kogoś na zachodzie, nawet z II-V ligi - zależy od kraju, bo np w Hiszpanii można znaleźć dobrego gracza w niższej lidze
"
Odpowiedz cytując
Skipper
Senior Member
 
 
Od: 07.2003
Skąd: South Bronx

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#120
Stary 23.10.2011, 16:14
wolfy napisał(a):Wyświetl post
W Bundeslidze pamiętam jeden znany sędzia był dentystą.
Markus Merk bodajże.


Dobry mecz Wilka, walczył a także potrafił żwawo rozpocząć nasz atak nie jeden raz. Nunez dobry w pierwszej połowie, po zmianie stron znikł kompletnie. Garguła przeciętny, grał głównie do tyłu a nie tego się od niego oczekuje (jednego Jirsaka już mamy), na plus dwa razy ładnie z rzutu wolnego uderzył.

Kirm kicha tradycyjna, na jego konto kolejny "kirmowy" strzał w 1 połowy na opuszczoną przez bramkarza bramkę metr czy dwa ponad poprzeczką.
Boguski choć grał krótko to zdążył nic nie pokazać
everybody on earth wanna rap
Odpowiedz cytując

Wstecz   Forum Kibiców Wisły Kraków > Wisła Kraków > Wisła Kraków - piłka nożna

Odpowiedź

Zasady wysyłania postów
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is Włączony
MordkiWłączony
[IMG] code is Włączony
HTML code is Wyłączone

Skok do forum


Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 09:37.