
|
|||||||
| Hyde Park (moderowane) Pokój również moderowany, jednak tu nie trzeba mówić o piłce nożnej i kibicowaniu. Chcecie pogadać o czymś "niepiłkarskim" - wejdźcie tutaj. |
|
|
Narzędzia tematu | Tryby wyświetlania |
|
Senior Member
Od: 07.2004
Offline |
#11
|
|
To nawet nie tyle chodzi o ten konkretny marsz, bo wiadomo, że każdy kto będzie chciał jechać ten pojedzie w taki czy inny sposob, problem leży w tym żeby się zorganizować i w przyszłości pośród palikotowców i innych cudaków na stadionie stworzyć w miarę sprawnie działające środowisko prawicowe.
Arapaho proponował kiedyś utworzenie takiej grupy, nie wiem jaki był oddzew, pewnie skromny, a szkoda bo mozliwe, że już niedługo "wyginiemy jak dinozaury" |
|
|

|
||||||
|
|