
|
|||||||
| Wisła Kraków - piłka nożna Tutaj możesz spokojnie i rzeczowo porozmawiać o wszystkich tematach związanych z "Białą Gwiazdą". Pokój z założenia zawierać ma tematy dotyczące drużyny. |
![]() |
|
|
Narzędzia tematu | Tryby wyświetlania |
|
WISŁA KRAKÓW
Od: 06.2008
Skąd: Reymonta 22
Offline |
#1
|
|
Witam, po meczu ligowym z Jagiellonią Białystok, który Biała Gwiazda wygrała 3-1 czeka nas spotkanie w Lidze Europejskiej z Fulham już w najbliższy czwartek na R22 o 19.
My jednak zajmiemy się spotkaniem rozgrywanym w ramach 11 kolejki T - Mobile Ekstraklasy w którym to Wisła Kraków zmierzy się z ŁKS-em w Łodzi. Poniżej przedstawiam zestaw par 11 kolejki TM Ekstraklasy: 21 października: 18:00 Zagłębie Lubin - Korona Kielce 20:30 Górnik Zabrze - Ruch Chorzów 22 października: 13:30 Jagiellonia Białystok - GKS Bełchatów 15:45 Śląsk Wrocław - Podbeskidzie Bielsko - Biała 18:00 Lechia Gdańsk - Lech Poznań 23 października: 14:30 ŁKS Łódź - Wisła Kraków 17:00 Legia Warszawa - Widzew Łódź 24 października: 18:30 Cracovia Kraków - Polonia Warszawa ------ Skupmy się na naszym spotkaniu, pojawia się pytanie czy w Łodzi zagra nasz kapitan Radek Sobolewski oraz czy Marko Jovanović zastąpi na prawej stronie obrony Lamey'a, czy może trener Maaskant nadal będzie ufał swojemu rodakowi wystawiając go w pierwszym składzie. Czy szansę występu od pierwszych minut otrzyma Tsvetan Genkov - który w meczu z Jagą , wrócił po kontuzji pojawił się na boisku i strzelił jedną z bramek dla Białej Gwiazdy. Czy Dudu Biton nasz super snajper, który ma już na koncie w tym sezonie 8 goli, zacznie mecz na ławce rezerwowych? Jaki szansę na występ ma Rafał Boguski, czy Robert Maaskant postawi na Tomasa Jirsaka czy tym razem zobaczymy na boisku Łukasza Gargułę. W tym momencie kończy się spotkanie 10 kolejki Widzew - ŁKS (0:1), widać, że drużyna pod wodzą nowego trenera złapała wiatr w żagle, a Probierz odnosi drugie zwycięstwo w drugim meczu. Jaki nas czeka mecz w Łodzi, kto będzie dyktowała warunki gry, no i najważniejsze w jakiej formie będą nasi kopacze po czwartkowym meczu w LE. Zapraszam do dyskusji! ![]() ![]() W samym sercu trybun, w jego centrum, pojawiło się w piątkowy wieczór słowo pasja. Określenie, które najdobitniej tłumaczy to dlaczego większość z nas pojawia się na Reymonta, choć nie ma wyników, działań marketingowych, czy drużyny, z którą chcielibyśmy w pełni się utożsamiać.
Kraków, 9 marca 2012. ![]() |
|
|
|
Senior Member
Od: 05.2009
Offline |
#2
|
|
Mecz w Łodzi. Nie u nas. Literówka sie wkradła
![]() W tym meczu jedynie co mnie interesuje to 3 punkty i dobra gra! Tylko Wisła |
|
|
|
Senior Member
Od: 07.2009
Offline |
#3
|
|
Oj będzie ciężko o 3 punkty z ŁKSem. Probierz poukładał drużynę i ta gra z meczu na mecz coraz lepiej.
|
|
|
|
Guest
|
#4
|
|
Wygrajmy w byle jakim stosunku i stylu amen
![]() |
|
|
|
Senior Member
Od: 03.2003
Offline |
#5
|
|
wiele będzie zależalo od spotkania z Fulham.
Są dwie opcje: - jeśli przegramy w żałosnym stylu zbierając baty, mecz z ŁKS w Łodzi może byc trudny i nie zdziwi mnie porażka - jeśli przegramy pechowo choć wysoko, grając ładną piłkę, to wynik w Łodzi jest otwarty - będę optymistą ... - jeśli wygramy czy zremisujemy... co będzie cudem, to nie będzie cudu w Łodzi |
|
|
|
Senior Member
Od: 07.2004
Offline |
#6
|
|
Z takimi zespołami nigdy nie gra się łatwo na wyjeździe. Ale liczę na 3 pkt. Po cichu liczę, że Maaskant wystawi dwóch napatników - Genkova i Bitona. W spotkaniu z Jagiellonią to pomogło.
|
|
|
|
Senior Member
Od: 09.2003
Skąd: Prądnik Biały
Offline |
#7
|
|
Też mi się wydaje, że czasy bicia ŁKS-u należą do historii. Ciężki mecz, śmierdzi maks remisem przy aktualnej formie naszych kopaczy i szpitalu w kadrze. Ja wróci Melikson, to mamy +30% szans na dobry wynik inaczej ......
![]()
....Głupota jest niezniszczalna i nieprzenikniona....
|
|
|
|
Socios Wisła Kraków
Od: 11.2008
Offline |
#8
|
|
Bedzie bardzo ciezko patrzac jak sie ostatnio prezentujemy. Ale jak nie z ŁKS-em to z kim? Tutaj licza sie tylko i wylacznie 3 pkt + mam nadzieje w koncu zobaczyc fajna gre Naszej druzyny bo kiedys zła postawa musi sie skonczyc. Obysmy wygrali strzelajac pare bramek a nie znowu dzieki pomocy arbitra - bo znowu zacznie sie powszechne gadanie głupot, ze Wisle ZAWSZE pomagaja sedziowie.
|
|
|
|
Senior Member
Od: 07.2011
Offline |
#9
|
|
Najłatwiejszy wyjazd rundy przed nami a tutaj obawy jakbyśmy jechali do jaskini lwa,łatwe 3 punkty do zgarnięcia.
|
|
|
|
Senior Member
Od: 07.2009
Skąd: Podwawelskie
Offline |
#10
|
|
Proszę Was. Oglądaliście derby? Przecież to była padaka a nie piłka nożna. Wstyd mi, że takie mecze są puszczane w świat. Jak im nie zasadzimy paru bram na otrzeźwienie, to jesteśmy banda frajerów. Mistrz jedzie na beniaminka i sranie w gacie. Wiem, że jesteśmy słabi, że nie ma mózgu drużyny, ale nie patrzmy na wszystko zaraz przez szare okulary... Oni trzech celnych podań nie wymienią. Dośrodkowanie weszło chyba jedno na cały mecz. Aż tak żenująco my znów nie gramy...
|
|
|
|
Senior Member
Od: 10.2006
Skąd: C:/WINDOWS/Pulpit
Offline |
#11
|
|
ostatnio pojechalismy ich 0-4, teraz sa jeszcze slabsi...
licze na 3pkt - ale pewne 3pkt wreszcie, a nie wymeczone! |
|
|
|
WISŁA KRAKÓW
Od: 06.2008
Skąd: Reymonta 22
Offline |
#12
|
![]() Jak dla mnie mecz z tych ciężkich, też skłaniam się do tezy, że wynik tego meczu zależeć będzie w znacznym stopniu od tego jak zaprezentujemy się w czwartek. Czeka nas ciężka przeprawa i tak. ŁKS pod wodzą Probierza, zaczął gromadzić punkty, na pewno się nie położą, wręcz przeciwnie, mają w składzie indywidualności, które mogą pomóc wygrać im ten mecz Mięciel, Saganowski czy Szałachowski. Na nich trzeba zwrócić szczególną uwagę i to zadanie dla naszej ''obrony''... Liczę, że zagra już Marko Jovanović. Zastanawiający jest fakt, że Wisła nie prezentuje jakiegoś super stylu ( czy w ogóle jakiś prezentuje to wątek na inny temat) a zajmujemy 5 miejsce ze stratą 1 punktu do lidera... Czyli jesteśmy w czołówce. Ciekawi mnie również, czy Robert Maaskant wróci do wariantu z Genkovem w roli jedynego napastnika, czy postawi jednak na Bitona. ![]() W samym sercu trybun, w jego centrum, pojawiło się w piątkowy wieczór słowo pasja. Określenie, które najdobitniej tłumaczy to dlaczego większość z nas pojawia się na Reymonta, choć nie ma wyników, działań marketingowych, czy drużyny, z którą chcielibyśmy w pełni się utożsamiać.
Kraków, 9 marca 2012. ![]() |
|
|
|
Junior Member
Od: 08.2011
Offline |
#13
|
|
Oldpara nie przesadzasz? Jakie 30% ? 30% to conajwyżej ma ŁKS na urwanie punktów, choć to i tak przesada. Ludzie co się z wami dzieje... Gra Wisły wygląda mocno przeciętnie, ale bez przesady z tym pesymizmem.
|
|
|
|
Senior Member
Od: 09.2011
Skąd: Trzebinia
Offline |
#14
|
|
Oczywiście nawet naszego rezerwowego składu nie wymienił bym na podstawowy skład ŁKSu, taki o to potencjał ma nasz rywal z Łodzi.
Niestety my znów zagramy taktyką Maaskanta - czyli bez taktyki, na udo "albo sie udo albo sie nie udo". No ale... oby 3 pkt. |
|
|
|
Member
Od: 05.2005
Skąd: oś.Złocień
Offline |
#15
|
|
Dobrze by było zagrać z Genkowem i Bitonem w podstawowym, no i Garguła również w podstawowym
pykniemy ich 3-0 bez problemu pozdro ![]()
BARCA I WISŁA!! DWIE KRÓLOWE!!!
|
|
|
|
Guest
|
#16
|
Ale wtedy była inna sytuacja - wiosna, ze 3 kolejki do końca, nam to zwycięstwo było bardzo potrzebne bo szliśmy na mistrza, a oni syci - pewni utrzymania (po czym ich wywalili z ligi). Był Paweł, Mały, Marcelo i Głowa z tyłu. |
|
|
|
Senior Member
Od: 04.2009
Skąd: Krk
Offline |
#17
|
|
4-0 ostatnio akurat teraz nie ma żadnego znaczenia
Jak w czwartek dostaniemy baty + nasze grajki co 3 dni grac nie umieja to w ndz moga byc meczarnie. Każdy juz widzi,ze jestesmy w kryzysie a do tego gramy na wyjezdzie. Optymistycznie 2-1 dla nas,remis tez mnie nie zdziwi ![]()
GENERALNIE TO WIADOMO CO
|
|
|
|
Senior Member
Od: 09.2005
Skąd: tu i tam
Offline |
#18
|
|
Tak się zastanawiam po co zakładać nowe tematy o meczach ligowych? Nie lepiej zacząć założyć temat "mecze w lidze"? W każdym temacie pierwsze kilka stron to teksty w stylu "ciężki mecz", "trudny rywal" i motyw przewodni "na Wisłę zawsze się spinają". Kazdy powtarza to samo co kolejkę. Mecz tez będzie wyglądal tak samo jak co kolejkę. My się obudzimy w 20 minucie, z niedowierzania że LKS nas ciśnie pare osób poniesie na forum i dostanie bana. Polowa skończy sie 0:0. W drugiej jeden gol dla nas albo ŁKS i po meczu. Potem kilka stron o zwolnieniu Maaskanta, FraMat napisze, że widzi styl, kilku przywoła Skorżę, że za jego czasow jednak takiej lipy nie było, kolejni widząć, że w Legii asystował Żyro potną się bo nie ma u nas młodych Polaków. Grupka zapaleńców wrzuci linki do nieprzychylnego nam weszło jak to znów nas obrażają i... ktoś założy nowy temat i znów to samo...
Co do meczu obstawiam 1 gol ale nie wiem dla kogo. P.S. jakiś taki wkur***y jestem i stąd ten tekst.... |
|
|
|
Senior Member
Od: 09.2011
Skąd: Trzebinia
Offline |
#19
|
teraz trendy jest: "obojętnie w jakim stylu, byle by wygrać" "obojetne jak, 3pkt muszą być" Prześledz - w każdym temacie taki tekst jest, oczywiście w tym też już jest Co z tego ze gramy z timem którego najlepsi(!) zawodnicy nie załapali by sie u nas nawet na ławke. Rozumiecie? Najlepsi ich gracze nie załapali by się do naszej 18stki meczowej (!) edit a TU TEN POSTY ![]() |
|
|
|
P.N.R.I.
Od: 11.2002
Skąd: Dogville
Offline |
#20
|
|
Mecz ciezki bo LKS jak kazda druzyna tej mendy probierza nastawi sie na lamanie nóg. Labedzki, Klepczarek, Kaszczelan.
Oraz Szalachowski i Saganowski moga byc troche za szybcy dla naszych obroncow. Mam jednak gleboka nadzieje ze wygramy. Zapewne 1:0 Zapewne Biton. Zapewne w 2. polowie. PS Gramy z nimi w Belchatowie czy na bazarze przy Lodz Kaliska ? ![]()
Boia chi molla !
|
|
|
|
Senior Member
Od: 09.2011
Skąd: Trzebinia
Offline |
#21
|
|
Nawet nie wiesz że do Łodzi jedziemy?
W końcu tyle tych wyjazdów jest w tym sezonie, ze można się pogubić. Prosze bardzo
Ostatnio edytowane przez TRZEBINIAnin : 18.10.2011 o godz. 12:15.
|
|
|
|
P.N.R.I.
Od: 11.2002
Skąd: Dogville
Offline |
#22
|
|
Nie, nie wiedzialem. Totalnie nie sledze spraw organizacyjnych. Dziekuje za oswiecenie. ![]()
Boia chi molla !
|
|
|
|
Senior Member
Od: 04.2011
Skąd: z gabinetu Cupiała
Offline |
#23
|
Zrozummy, ze w tej lidze nie ma dla nas latwych meczow i latwych punktow. Te czasy sie juz skonczyly gdzie przed meczem zastanawialismy sie ile bramek wpadnie dla Wisly. Dzis realia sa takie, ze kazde zwyciestwo na wyjezdzie jest cenne i kazde trzeba wyszarpac. Biorac pod uwage nasza forme, nasz szpital i fakt, ze ŁKS wygral derby (a wiec morale maja bardzo wysokie, pal licho w jakim stylu wygrali) to czeka nas ciezka przeprawa tym bardziej, ze do Łodzi przyjezdza MP wiec ełkaesiacy zepna sie dodatkowo. Po cichu licze, ze ten mecz nam sie ulozy i ze szybko strzelimy bramke co powinno ulatwic nam gre. Ale i o to bedzie ciezko bo jak wiemy my na boisko wychodzimy gdzies tak w 20 minucie meczu... |
|
|
|
Senior Member
Od: 07.2009
Offline |
#24
|
|
Jestem pewny że wygramy,widać co się dzieje na forum media robią nagonkę na Maskanta a kibice się słuchają.
Nie wiem czy Maskant zasługuje na taką krytykę strata do lidera jest minimalna,styl Wisły jest faktycznie bardzo nie ciekawy ale też zobaczmy ilu graczy ostatnio nie gra Mały,Melikson,Sobol,Genkov to oni ciągnęli nas do Mistrzostwa w zeszłym sezonie.Nie oczekujcie cudów od Holendrów bo my nie kupujemy graczy z wysokiej czy średniej pólki,moim zdaniem nasze szanse na Mistrzostwo nadal są największe ze wszystkich drużyn.Ja ze swojej strony nie mam zamiaru panikować Wisła być może nie gra ładnie dla oka ale na to jest jeszcze czas,przede wszystkim wynik a co do polaków w składzie skąd ta pewność że są lepsi niż doświadczony Jaliens Co do meczu z Łks przewiduje 2-0 dla Wisły Na każdej pozycji mamy lepszych piłkarzy,nawet na ławce są lepsi,gadanie że Wisła gra tylko indywidualnościami jest sporą przesadą
Ostatnio edytowane przez TymonPRO : 18.10.2011 o godz. 12:38.
![]()
Ce..... Nas Pojęcie, Którego Wy Nie Znacie <<<<<<<<* WIERNOŚĆ *>>>>>>>> <<< Dzisiaj wrogu Wczoraj Bracie>>>
|
|
|
|
Senior Member
Od: 07.2009
Offline |
#25
|
Ostatnio edytowane przez TymonPRO : 18.10.2011 o godz. 12:51.
![]()
Ce..... Nas Pojęcie, Którego Wy Nie Znacie <<<<<<<<* WIERNOŚĆ *>>>>>>>> <<< Dzisiaj wrogu Wczoraj Bracie>>>
|
|
|
|
Senior Member
Od: 07.2009
Offline |
#26
|
Wiadomo zawsze można zaryzykować od 1 minuty z nimi ale czy jest to warte tylko dla tego żeby uświadomić mediom że Czekaj i Brud też grać potrafią ![]()
Ce..... Nas Pojęcie, Którego Wy Nie Znacie <<<<<<<<* WIERNOŚĆ *>>>>>>>> <<< Dzisiaj wrogu Wczoraj Bracie>>>
|
|
|
|
Senior Member
Od: 07.2009
Skąd: Podwawelskie
Offline |
#27
|
|
Jeśli zagramy tylko jednym napastnikiem to będzie to raczej Dudu. Raz, że strzela bramki (sam entuzjastą wielkim jego gry nie jestem), a dwa - bądź co bądź Genkov dopiero po kontuzji i może trudów 90 minut przepychania się z 2 obrońcami nie wytrzymać. Trener pewnie wolałby zachować zmianę na kogoś ze środka pola, czy boków. Chociaż sam najchętniej widziałbym w ataku dwóch zawodników...
|
|
|
|
Member
Od: 08.2010
Offline |
#28
|
|
wszystkie te szroty z Holandi Maskant powinnien je zabrać już dość kompromitacji?mamy ,mają wszystko głeboko w d...e tylko kasa jest dla nich ważna zarabiają 2 razy tyle co nasi Polacy za spacerki na meczach...
Ostatnio edytowane przez jacula : 19.10.2011 o godz. 05:28.
|
|
|
|
Guest
|
#29
|
------------------ Można pisać takie pierdoły jak te powyżej tylko, że nasza rzeczywistość trochę skrzeczy i nie daje gwarancji na nic. Nie powtarzaj jak papuga że ich najlepsi są gorsi niż nasza ława itp. Zdrowy Szałachowski czy Łukasiewicz nie są gorsi od naszych graczy pierwszej 11 na konkretnych pozycjach. Gramy tak, że patrzenie na kogokolwiek przed meczem z góry jest naprawdę nieuzasadnione. Pełna koncentracja, zaangażowanie, wiara w siebie i szacunek dla rywala w każdym meczu. Lekceważenie każdego przeciwnika grozi katastrofą. Ale oczywiście oby w tą niedzielę i w każdym następnym meczu wyszło na Twoje.
Ostatnio edytowane przez arti : 18.10.2011 o godz. 14:27.
|
|
|
|
Senior Member
Od: 09.2005
Skąd: tu i tam
Offline |
#30
|
pozdroJak myslicie Maaskant zagra Genkovem i Bitonem? Mógły ustawić za nimi Gargułę Ilieva i Nuneza. Byłoby ok dla mnie. |
|
|

|
||||||
![]() |
|
|