
|
|||||||
| Wisła Kraków - piłka nożna Tutaj możesz spokojnie i rzeczowo porozmawiać o wszystkich tematach związanych z "Białą Gwiazdą". Pokój z założenia zawierać ma tematy dotyczące drużyny. |
|
|
Narzędzia tematu | Tryby wyświetlania |
|
WISŁA KRAKÓW
Od: 06.2008
Skąd: Reymonta 22
Offline |
#1
|
|
Za nami mecz Pucharu Polski, w którym pokonaliśmy Flotę Świnoujście.
Czas przejść do ligowej rzeczywistości i skupić się na niedzielnym meczu z Chorzowskim Ruchem. Pozostałe pary 8 kolejki: Kod:
GKS Bełchatów - Legia Warszawa 24 września, 18:00 Górnik Zabrze - Cracovia 24 września, 13:30 Podbeskidzie Bielsko-Biała - Lechia Gdańsk 23 września, 18:00 Polonia Warszawa - Korona Kielce 26 września, 18:30 Śląsk Wrocław - Lech Poznań 23 września, 20:30 Widzew Łódź - Jagiellonia Białystok 25 września, 14:30 Zagłębie Lubin - Łódzki KS 24 września, 15:45 Po siedmiu spotkaniach nasz niedzielny przeciwnik zajmuje 5 pozycję z dorobkiem 13 pkt, My plasujemy się tuż za nimi z dorobkiem 12 pkt. Jest to dla Nas ważne spotkanie, ponieważ w przypadku zwycięstwa wyprzedzimy Niebieskich w tabeli. W jakim składzie zagramy, czy wróci do gry poobijany w ostatnim ligowym meczu Osman Chavez, kto tym razem padnie przysłowiową ofiarom trenera Maaskanta i wyląduje na ławce rezerwowych lub na w sektorze rodzinny. Zapraszam do dyskusji ![]()
Ostatnio edytowane przez WISŁAZWE : 22.09.2011 o godz. 19:26.
![]() W samym sercu trybun, w jego centrum, pojawiło się w piątkowy wieczór słowo pasja. Określenie, które najdobitniej tłumaczy to dlaczego większość z nas pojawia się na Reymonta, choć nie ma wyników, działań marketingowych, czy drużyny, z którą chcielibyśmy w pełni się utożsamiać.
Kraków, 9 marca 2012. ![]() |
|
|

|
||||||
|
|