
|
|||||||
| Wisła Kraków - piłka nożna Tutaj możesz spokojnie i rzeczowo porozmawiać o wszystkich tematach związanych z "Białą Gwiazdą". Pokój z założenia zawierać ma tematy dotyczące drużyny. |
![]() |
|
|
Narzędzia tematu | Tryby wyświetlania |
|
Senior Member
Od: 07.2006
Skąd: Kraków /Krowodrza
Offline |
#7471
|
|
Ten serial , spiewacy przyciągnie więcej widzów niż mecz jakieś tam Wisły grającej w LE. Zrozum, że Polsat otwarty celuje w inny target widzów. Mecz Wisły oglądnie góra 3 mln osób , a taki serial ( np. Szpilki na Giewontach ) już 4-5 mln . Biznes Panie.. a TV4 jest kanałem ogólnodostępnym ( a że ktoś ma problem z odbiorem kanału to już niestety trzeba zainwestować w kablówkę albo w dobrą antenę ) więc i tak Polsat idzie na rekę .
|
|
|
|
Senior Member
Od: 07.2010
Offline |
#7472
|
|
A co z czwartkowym meczem Legii w pucharach? Będzie zakodowany?
|
|
|
|
Senior Member
Od: 03.2003
Skąd: Sandomierz/Kraków
Offline |
#7473
|
|
wg. programu tak, czyli mecze Wisly grane o 19 nie zostana pokazana na otwartym kanale - dziwne to bo jak rok temu Lech grywal o 19 to zarowno ten mecz byk pokazywany jak i dodtakowo jakies spotkanie o 21:05
![]()
Puchar jest na5z!
|
|
|
|
Member
Od: 07.2010
Offline |
#7474
|
|
Napewno żadnego meczu WISŁY W LE ,nie pokaża w otwartym polsacie. Bo wtedy puszczaja swoje ''topowe'' seriale.
|
|
|
|
Senior Member
Od: 10.2007
Skąd: NOWA HUTA B.W.
Offline |
#7475
|
Ale za to będzie na tv4 info z oficjalnej; http://www.wisla.krakow.pl/pl/aktual...gladaja_wisle/ |
|
|
|
Member
Od: 08.2004
Skąd: Kwidzyn
Offline |
#7476
|
|
Ja po piątkowym meczu z Lechem jestem optymistycznie nastawiony do LE. Uważam, że Maaskant zauważył jakie taktyczne błędy popełnił z APOELem (zbyt defensywne i bojaźliwe nastawienie przede wszystkim). W LE będziemy grać na większym luzie niż w el. LM, bo tutaj nie mamy nic do stracenia. Co do samego meczu z Duńczykami - po pierwsze z Odense nie wystawiałbym Patryka, no chyba, że na treningach zaprezentuje się jakoś wyśmienicie i Robert zauważy u niego progres formy, bo ostatnio Małecki nie prezentował się najlepiej. Po drugie liczę na jakieś odblokowanie się Kirma, bo ten chłopak to jest największy pechowiec jakiego widziałem ostatnimi czasy. Podobają mi się decyzje jakie podejmuje przy wykończeniu akcji (strzela mocno, omijając bramkarza i obrońców), ale brakuje mu z pewnością umiejętności, ale też i zwykłego farta. No bo ile razy można nie trafić na "pustaka", no i ile razy można obijać poprzeczkę bramki przeciwnika? Bardzo boję się, że stanie się niedługo połączeniem Ćwielonga i Łobodzińskiego, od pierwszego weźmie skuteczność, a od drugiego pojedynki jeden na jeden.
Po trzecie, widzę poprawę gry defensywnej po wejściu do składu Marko Jovanovica i Dragana. Z Lechem już było tą zwyżkę widać, mimo bardzo słabej gry Kuchenek. Po czwarte - Nunez. Ten chłopak będzie niedługo liderem środka pola u nas. Jest totalnym zaprzeczeniem chaotycznego Diaza. Panowie, trochę optymizmu, po cennej lekcji, którą dał nam APOEL będzie już tylko lepiej Progres widać gołym okiem. |
|
|
|
Senior Member
Od: 03.2004
Skąd: Pod koniec VIII wieku powstało państwo Wiślan. Stolicą Wiślan jest Kraków
Offline |
#7477
|
|
Tak wszsycy teraz pieją o tym że zbyt defensywnie zagrał Maaskant z Apoelem a jakby zagrał ofensywnie to cho cho i więcej by było
![]() Powiem prosto "gówno prawda" - jakbyśmy zagrali otwarty ofensywny futbol to skończyłoby się 5-1 dla Apoelu.... a tak przez moment byliśmy w raju. Zostalibyśmy wypunktowani jak Podbeskidzie z Bełchatowem 6-0 bo uroili sobie że stać ich na otwartą grę. Jak zaczęli się bronić i grac defensywnie na miarę swoich możliwości to z Łazienkowskiej wywieźli 3 punkty. Tak samo jest z nami i dzięki Bogu że Maaskant to wie z kim można, a z kim nie można grać otwartej piłki. Wyobraźmy sobie otwartą piłkę w Łoweczu.... pewnie z 4 byśmy chwycili jak nic od Bułgarów. Na szczęście zagraliśmy mądrze, defensywnie i pokonaliśmy Litex. Na Apoel było to za mało bo też mamy za mało jakości w zespole. Niektórym jeszcze została euforia po zwycięstwie nad Amicą. Teraz możemy sobie grać otwartą ofensywną piłkę z Odense - w grupie już jesteśmy i co najwyżej przegramy, ale pieniądze za awans już zarobiliśmy I pewnie zagramy bardziej otwarcie żeby coś się działo i kibice byli szczęśliwi. Zresztą zobaczymy w czwartek ![]()
Ostatnio edytowane przez Ogryzek : 11.09.2011 o godz. 19:46.
![]()
„Pierwotnie polską barwą narodową był »karmazyn« uważany w średniowieczu za najszlachetniejszy z kolorów. Wykorzystywany był on jako symbol dostojeństwa i bogactwa. Z uwagi na cenę barwnika potrzebnego do uzyskania tego koloru mało kto mógł sobie na niego pozwolić...
|
|
|
|
Banita
Od: 07.2005
Skąd: Krk
Offline |
#7478
|
Ciekaw wlasnei jestem jak z Odense , a szczegolnie na wyjazdach z Fulham i Twente ,czy bedziemy grac to samo co z Apoelem w Nikozji , bo jesli tak to chyba zaden kibic Wisły tego nie przezyje... |
|
|
|
Senior Member
Od: 07.2011
Offline |
#7479
|
|
Ogryzek Chłopie jakie 5-1 ? zwróć uwage jak poszliśmy z musu do przodu przy 0-2 to padła bramka a chwile pózniej jeszcxze szansa na remis.Gdy broniliśmy od 0-0 czy przy 1-2 to APOEL nas niszczył i kwestią minut była bramka.
|
|
|
|
Senior Member
Od: 03.2004
Skąd: Pod koniec VIII wieku powstało państwo Wiślan. Stolicą Wiślan jest Kraków
Offline |
#7480
|
|
BTW Dzięki defensywnej grze jest przynajmniej LE a jakby było z otwartą grą? Już tego nie zweryfikujemy, może byłaby LM a może kolejna Levadia z Litexem..... i katastrofa w klubie. Ja uważam że Maaskant wybrał dobrą strategię na puchary. Ale teraz w grupie może już grać ofensywnie. Nie ryzykuje swojej posady ![]()
Ostatnio edytowane przez Ogryzek : 11.09.2011 o godz. 19:59.
![]()
„Pierwotnie polską barwą narodową był »karmazyn« uważany w średniowieczu za najszlachetniejszy z kolorów. Wykorzystywany był on jako symbol dostojeństwa i bogactwa. Z uwagi na cenę barwnika potrzebnego do uzyskania tego koloru mało kto mógł sobie na niego pozwolić...
|
||
|
|
Senior Member
Od: 01.2005
Skąd: Z Krainy Deszczowców...
Offline |
#7481
|
Wydolność zależy od wielu czynników, takich jak wiek, styl życia czy genetyka. Taki Małecki ma żelazne płuca, ale jest młody. "Kosa" też kiedyś miał. Co trzy dni grają zawodnicy wiele wiele drożsi od naszych. Dla tych co "płacą i wymagają": płacicie za mało, żeby wymagać nie wiadomo czego. Za bilety, za koszulki, za transmisje, za gadżety. Za wszystko.
Ostatnio edytowane przez wolfy : 11.09.2011 o godz. 19:59.
![]()
Już za cztery lata,
Już za cztery lata, Może będzie Ekstraklasa!
|
|
|
|
Senior Member
Od: 07.2006
Offline |
#7482
|
szczególnie za stadion zapłaciliśmy za mało Chelsea czy Juventus też stadion budował za pieniądze miasta? |
|
|
|
Guest
|
#7483
|
|
Dopóki Pareiko nie sklopsił w Nikozji na 1-0 to było trochę wiatru, ale nic strasznego się nie działo.
Gdybyśmy dotrzymali to 0-0 do przerwy, potem jeszcze parę minut, Apoel by się musiał odsłonić, wszedłby Iliev i kto wie. Więc zamysł był dla mnie zrozumiały tylko znowu jak z PAO zabrakło trochę jakości - tym razem jeden błąd zasadniczo zmieniający sytuację na boisku. Może/oby za rok... |
|
|
|
Junior Member
Od: 02.2006
Offline |
#7484
|
|
|
|
|
Senior Member
Od: 03.2004
Skąd: Pod koniec VIII wieku powstało państwo Wiślan. Stolicą Wiślan jest Kraków
Offline |
#7485
|
Pereiko jak świetnie broni, tak niestety miał klasycznego Pawełka. Cóż, zdarza się nawet najlepszym. ![]()
„Pierwotnie polską barwą narodową był »karmazyn« uważany w średniowieczu za najszlachetniejszy z kolorów. Wykorzystywany był on jako symbol dostojeństwa i bogactwa. Z uwagi na cenę barwnika potrzebnego do uzyskania tego koloru mało kto mógł sobie na niego pozwolić...
|
|
|
|
Senior Member
Od: 03.2009
Offline |
#7486
|
|
Co znowu Mały sklopsił niby przy tym golu? Miał urosnąć nagle? Podskoczyć nie miał szans, bo miał ułamek sekundy na reakcję. Mógł tylko stać i modlić się, aby go dobrze trafiła.
Do Pareiki też trudno mieć jakieś wielkie pretensje. Fakt, wypuścił piłkę, ale gdyby nie jego wcześniejsza reakcja i szybkie rzucenie się, to i tak by był gol, a nikt by nie miał do niego pretensji. Zaryzykował i mu się nie udało. ![]()
Dziś tylko wiara pozostała w nas
Że przyjdzie kiedyś taki czas, Że na drzewach zamiast liści Będą wisieć komuniści! UWAGA!!! Z OKAZJI OTWARCIA STADION ZAMKNIĘTY! |
|
|
|
Senior Member
Od: 07.2006
Offline |
#7487
|
|
|
|
|
Senior Member
Od: 01.2005
Skąd: Z Krainy Deszczowców...
Offline |
#7488
|
|
Za niski był żeby piłki sięgnąć. Dlatego stał na słupku - bo jest niski. Wysocy byli zajęci pilnowaniem zawodników APOEL-u.
Gdzie logika w Twoim poście? Iliev ma grać co trzy dni? Przecież on wysiada w góra 65-tej minucie grając co tydzień. I dlatego gra u nas, a nie chociażby w Partizanie. Wydolność u nas mają młodzi: Małecki, Wilk i Bunoza mogą grać co trzy dni. Dlatego właśnie, że są młodzi i zdrowi. Pomijam już taki drobny detal, że w najlepszych klubach wydają na odnowę biologiczną zawodników więcej niż wynosi nasz budżet. Myślisz, że dlatego, bo nie mają co robić z pieniędzmi? Niech każdy frustrat sobie to wbije do głowy, że jak kupujemy zawodników na ostatniej prostej ich kariery, to im będzie się czerwona lampka coraz częściej, a nie - rzadziej zapalać. Mając do wyboru zdrowych jak byk drewniaków, jak Cikos czy Bunoza, oraz zawodników starszych, ale umiejących grać w piłkę wybieramy tych drugich. IMHO słusznie, ale jest cena jaką za to musimy zapłacić. Więc jeśli trener daje odpocząć Ilievowi cz Jaliensowi, to nie dlatego, bo tamci się opierdalali na treningach, albo im się nie chce.
Ostatnio edytowane przez wolfy : 11.09.2011 o godz. 21:41.
![]()
Już za cztery lata,
Już za cztery lata, Może będzie Ekstraklasa!
|
|
|
|
Senior Member
Od: 07.2009
Skąd: Kraków
Offline |
#7489
|
|
niepotrzebnie się wmieszał
![]()
|
|
|
|
Member
Od: 08.2004
Skąd: Kwidzyn
Offline |
#7490
|
|
@Ogryzek nie rozumiesz, że najlepszą obroną jest atak, a nie autobus we własnym polu karnym z kryjącym na radar Diazem? Pisząc o mniej defensywnej grze nie mam na myśli mega otwartego i ultraofensywnego futbolu. Chodzi mi o utrzymywanie piłki jak najdalej od własnego pola karnego i dłuższe utrzymywanie sie przy niej. APOEL wystarczyło lekko przycisnąć, powtarzam - lekko, a już gubili kredki w obronie. A poza tym ja nie krytykuję taktyki z meczów z Litexem. Krytykuję taktykę z drugiego meczu z APOElem.
|
|
|
|
Socios Wisła Kraków
Od: 02.2005
Offline |
#7491
|
Daruj sobie tak jak jakieś gówniarskie teksty o gubieniu kredek. A co do gola bo ktoś pisał o 'Pawełku' - bez przesady.Pareiko popełnił błąd ale przez to że został zmylony przez błąd Małego - takie bramki się zdarzają - ja bym zbytnio nie obwiniał ani jednego ani drugiego ![]()
94 - Allah Akbar!!
|
|
|
|
Senior Member
Od: 07.2011
Offline |
#7492
|
|
Link do mapki pokazującej miejsce polskiej piłki klubowej.
http://i54.tinypic.com/2rduvdy.jpg I ona jest najlepszym dowodem gdzie jesteśmy, a to czas złotej ery Wisły i szkoda jedynie że trafiamy w nim na głeboki kryzys naszej klubowej piłki.
Ostatnio edytowane przez milosz : 11.09.2011 o godz. 23:11.
|
|
|
|
Member
Od: 08.2004
Skąd: Kwidzyn
Offline |
#7493
|
|
Nie będziesz mi mówił jakch tekstów mogę używać, a jakich nie. Posługuję się takimi metaforami na jakie mam ochotę i dopóki nie są obraźliwe będę to robił. Poza tym nie rozumiem po co robisz jakieś dziwne personalne wycieczki pod moim adresem w stylu "mistrz teorii". Miałem nadzieję na ciekawą polemikę, ale widzę, że niektórzy wolą jechać po sobie nawzajem, zamiast wymieniać argumenty. Pozdro.
|
|
|
|
Senior Member
Od: 09.2010
Skąd: londyn
Offline |
#7494
|
|
gadalem z koleszka, ktory jest bramkarzem i ten mowi, ze bramka jest na konto Malego, bo na bank takiej klasy bramkarz jak Pareiko biegnac do niej krzyknal moja a Maly niepotrzebnie do niej skakal.no a ta nieszczesliwa interwencja jest poklosiem tego, ze Maly z Pareiko wpadli na siebie.bylo wyraznie widac, ze Pareiko do niej biegl, wiec ja tez nie wyobrazam sobie, zeby nie krzyknal moja skoro Maly stal tylem, ale niestety Ty nalezysz do jakiegos fanklubu Malego, bo wszedzie widzisz tylko jesgo superlatywy, zupelnie niezauwazajac, ze bez Malego radzimy sobie lepiej jako zespol.pozdr
|
|
|
|
Socios Wisła Kraków
Od: 02.2005
Offline |
#7495
|
|
Bo jakie miało być - wypierdalać piłkę i liczyć na cud? -To że tak to niestety wyglądało i to też kamyczek do trenera ale to jest oczywiste że miało to wyglądać zupełnie inaczej.
Ale po co to roztrząsać?Tego nie wiem ale przypuszczam - internetowi kibice chcą jak najbardziej dowalić Małeckiemu Fajnie dowiedzieć się że to ten który zabrał nam LM.
Ostatnio edytowane przez 1q2 : 12.09.2011 o godz. 00:26.
![]()
94 - Allah Akbar!!
|
||
|
|
Senior Member
Od: 04.2006
Offline |
#7496
|
|
Chyba panowie nie zauważacie jednej małej rzeczy. Zobaczcie co Małecki zrobił parę sekund przed rożnym. Przez niego był ten korner, bo miał piłkę na nodze, ale jej nie wybił + ewidentny błąd przy słupku - Mały zawalił na spółkę z bramkarzem.
|
|
|
|
Senior Member
Od: 10.2008
Skąd: z kątowni
Offline |
#7497
|
![]()
PdG.
TYLKO WISŁA! |
|
|
|
Member
Od: 06.2011
Skąd: lepsza strona błoń
Offline |
#7498
|
|
hhehe
![]() piłka przeleciała mu koło ucha ![]() - po to obstawiał 1 słupek żeby piłka tamtędy nie przeszła a nie dla tego że jest niski! ![]()
... a w naszych sercach BIAŁA GWIAZDA
|
|
|
|
Senior Member
Od: 06.2011
Offline |
#7499
|
|
Jak dla mnie spotkania ligowe nie za bardzo przekładają się na spotkania w europejskich pucharach a nasz najbliższy przeciwnik gra w lepszej lidze, notuje ostatnio dobre wyniki i zapewne nie da nam tyle wolnego miejsca co Lech w Poznaniu. Nasza skuteczność od dłuższego czasu jest beznadziejna dlatego w meczu czwartkowym dla mnie faworytem będą Duńczycy tym bardziej, że potrafili wyeliminować Greków my na rozkładzie mamy Łotyszy i Bułgarów - obecnie gdzie poziom ligowy i to co prezentują zespoły z tych krajów nie jest niczym nadzwyczajnym chociaż trzeba sobie uczciwie powiedzieć, że polska piłka ligowa jest w podobnym miejscu - przeciwnik, którego nawet trudno kreślić średniakiem europejskim APOEL pokazał nam gdzie na dzisiaj jesteśmy.
|
|
|
|
Senior Member
Od: 09.2009
Offline |
#7500
|
|
Mecz nr 100 Wisły Kraków w pucharach
http://www.gazetakrakowska.pl/sport/...rach,id,t.html Wspominki Motyki z drogi Wisły do ćwierćfinału Pucharu Europy. |
|
|

|
||||||
![]() |
|
|