The White Star Division - Wisła Kraków


Wstecz   Forum Kibiców Wisły Kraków > Wisła Kraków > Wisła Kraków - piłka nożna
Nazwa użytkownika
Hasło


Wisła Kraków - piłka nożna Tutaj możesz spokojnie i rzeczowo porozmawiać o wszystkich tematach związanych z "Białą Gwiazdą". Pokój z założenia zawierać ma tematy dotyczące drużyny.

Odpowiedź
 
Narzędzia tematu Tryby wyświetlania
krakus76
Banita
 
Od: 09.2009
Skąd: Kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#12931
Stary 27.08.2011, 13:05
Piotson napisał(a):Wyświetl post
Melikson?

Każda piłka kopnięta w pole karne to była sytuacja bramkowa dla Bułgarów. Dużo mówi to, że najlepsza interwencję miał Sobolewski w ostatniej minucie meczu.

Za to Pareiko okazał się na Cyprze zaporą nie do przejścia a Merikson drugim Messim.

Straciliśmy 1 bramkę, a ile moglibyśmy jeszcze stracić ? I to samo dotyczy się meczu w Łodzi.
Odpowiedz cytując
mic
Tylko Wisła
 
 
Od: 11.2002

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#12932
Stary 27.08.2011, 13:07
Widze ze propaganda zawiedzionych dzieciakow ruszyla pelna para. Pareike tez bedziecie wygwizdywac teraz tak jak Pawelka ?
Odpowiedz cytując
krakus76
Banita
 
Od: 09.2009
Skąd: Kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#12933
Stary 27.08.2011, 13:10
Dzieciaków ? Mam batonie 35 lat. A to że stwierdzam fakt że Jovanić się stara to tak Was wszystkich boli ?

Pawełek - babole.
Pareiko - babol.

To też fakt. A który jest lepszy niech oceni trener.
Odpowiedz cytując
mic
Tylko Wisła
 
 
Od: 11.2002

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#12934
Stary 27.08.2011, 13:11
krakus76 napisał(a):Wyświetl post
Pawełek - babole.
Pareiko - babol.
A Ty widziales co Jovanic wyprawia ?
Odpowiedz cytując
krakus76
Banita
 
Od: 09.2009
Skąd: Kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#12935
Stary 27.08.2011, 13:12
Trenuje w czasie wolnym w Pure (na siłowni). I tego dotyczył mój post.
Odpowiedz cytując
serek.c2
Socios Wisła Kraków
 
 
Od: 03.2004
Skąd: Chrzanów

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#12936
Stary 27.08.2011, 13:20
krakus76 - Pareiko miał jedną tak nieudaną interwencję podczas całego pobytu w Wiśle, ogólnie jego interwencje są bardzo pewne. Milan gdy wchodzi do bramki broni ze strachem w oczach, czasami wydaje się nawet niezdarny w swoich interwencjach... Gdzie mu tam do Pareiki...
Odpowiedz cytując
mr mojo
Member
 
Od: 09.2010

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#12937
Stary 27.08.2011, 13:26
Pareiko niestety tych baboli mial wiecej ( tak na szybko - chocby z Podbeskidziem) i wszystkie braly sie z jego niepewnego chwytu.
Odpowiedz cytując
krakus76
Banita
 
Od: 09.2009
Skąd: Kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#12938
Stary 27.08.2011, 13:26
serek.c2 napisał(a):Wyświetl post
krakus76 - Pareiko miał jedną tak nieudaną interwencję podczas całego pobytu w Wiśle, ogólnie jego interwencje są bardzo pewne. Milan gdy wchodzi do bramki broni ze strachem w oczach, czasami wydaje się nawet niezdarny w swoich interwencjach... Gdzie mu tam do Pareiki...
Pareiko - 35 lat.
Milan - 26 lat.

W przypadku bramkarzy pewności uczy się z czasem. A powtórzę jeszcze raz. Mój post miał dotyczyć tego że Milan zamiast chodzić z kolegami po Galeriach zasuwa prawie codziennie na siłownie. Dziś był rano. W czwartek popołudniu.

ps. poza tym to bardzo komunikatywny i otwarty człowiek który widać że angażuje się emocjonalnie z Wisłą.
Ostatnio edytowane przez krakus76 : 27.08.2011 o godz. 13:29.
Odpowiedz cytując
Kibic_1906
Senior Member
 
Od: 11.2008

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#12939
Stary 27.08.2011, 13:31
Kto idzie przed meczem na siłownie.. Poza tym ile meczów bronił Pareiko a ile Jovanić? Ten się nie myli co nic nie robi. Pareiko tyle razy nam tyłek ratował że powinien dostać w zamian za to zajebisty kredyt zaufania!! SERGIEJ PAREIKO!!!!
MY , CHŁOPCY Z REYMONTA , ZNA NAS CAŁA POLSKA , ZA WISŁĘ , ZA NASZ TS , PÓJDZIEMY AŻ PO ŻYCIA KRES!!!
27.08.2011 - Patryk Małecki "wielki Wiślak" pokazuje jaki ma szacunek do WISŁY KRAKÓW..
Odpowiedz cytując
serek.c2
Socios Wisła Kraków
 
 
Od: 03.2004
Skąd: Chrzanów

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#12940
Stary 27.08.2011, 13:31
Ja też uważam Milana za bardzo sympatycznego gościa, brawa też należą mu się za takie podejście jak opisujesz. Nie widzę w nim jednak talentu na miarę naszej Wisły, niestety (a trochę o tym wiem, bo sam byłem bramkarzem).
Odpowiedz cytując
krakus76
Banita
 
Od: 09.2009
Skąd: Kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#12941
Stary 27.08.2011, 13:35
Kibic_1906 napisał(a):Wyświetl post
Kto idzie przed meczem na siłownie.. Poza tym ile meczów bronił Pareiko a ile Jovanić? Ten się nie myli co nic nie robi. Pareiko tyle razy nam tyłek ratował że powinien dostać w zamian za to zajebisty kredyt zaufania!! SERGIEJ PAREIKO!!!!
A Ty myślisz że na siłowni można tylko "pakować" na klatę ? Jest coś takiego jak ćwiczenia np. rozciągające. Poza tym jeb..ij się kilka razy o glębę to zobaczymy co z ciebie zostanie.

I napiszę jeszcze raz. Nie piszę tu kto jest lepszym bramkarzem ale o tym jakie ma podejście do spraw zawodowych. Zamiast zasuwać po kasynach, sklepach itp. woli przeprzerzucać trochę żalastwa na siłowni żeby być w formie. Widać że mu się chce a nie tylko czeka na przelewy bo mu się należy.
Ostatnio edytowane przez krakus76 : 27.08.2011 o godz. 13:41.
Odpowiedz cytując
snyrting
Senior Member
 
 
Od: 08.2007
Skąd: krk

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#12942
Stary 27.08.2011, 13:37
Panowie, ale my tu mówimy o obsadzie bramki a nie o tym komu należy się tytuł Mistera Publiczności.

Milan jest sympatyczny i zaangażowany, co z tego skoro jest po prostu słabszy od Pareiki?
Odpowiedz cytując
serek.c2
Socios Wisła Kraków
 
 
Od: 03.2004
Skąd: Chrzanów

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#12943
Stary 27.08.2011, 13:38
No i tym podsumowaniem snyrtinga należałoby zakończyć dyskusję o obsadzie pozycji bramkarza.
Odpowiedz cytując
jaszczur90
Senior Member
 
Od: 07.2006
Skąd: Kraków /Krowodrza

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#12944
Stary 27.08.2011, 13:45
krakus76 napisał(a):Wyświetl post
A Ty myślisz że na siłowni można tylko "pakować" na klatę ? Jest coś takiego jak ćwiczenia np. rozciągające. Poza tym jeb..ij się kilka razy o glębę to zobaczymy co z ciebie zostanie.

I napiszę jeszcze raz. Nie piszę tu kto jest lepszym bramkarzem ale o tym jakie ma podejście do spraw zawodowych. Zamiast zasuwać po kasynach, sklepach itp. woli przeprzerzucać trochę żalastwa na siłowni żeby być w formie. Widać że mu się chce a nie tylko czeka na przelewy bo mu się należy.
A masz jakieś podstawy żeby oskarżać innych piłkarzy ? Tzn , że jak są piłkarzami Wisły to mają 24 h na dobę myśleć o piłce ? Piłkarz też ma prawo iść do sklepu i kupić sobie ciuszek czy cuś. Cóż z tego , że Jovanic trenuje w Pure. A skąd wiesz czy Pareiko nie chodzi do Pure ? Może chodzi do Pure ale przy Bonarce...

Do trenera należy decyzja kto jest aktualnie lepszym bramkarzem... i niech tak pozostanie ...
Odpowiedz cytując
krakus76
Banita
 
Od: 09.2009
Skąd: Kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#12945
Stary 27.08.2011, 13:50
K.u.r.w.a jeden z drugim. Czytajcie że zrozumieniem co się pisze.

A podsumowałeś tekst tym samym co ja wcześniej napisałem. Decyzja należy do trenera. I skończmy ten jałowy temat kto jest lepszym bramkarzem w Wiśle.
Odpowiedz cytując
Kibic_1906
Senior Member
 
Od: 11.2008

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#12946
Stary 27.08.2011, 14:03
krakus76 napisał(a):Wyświetl post
A Ty myślisz że na siłowni można tylko "pakować" na klatę ? Jest coś takiego jak ćwiczenia np. rozciągające. Poza tym jeb..ij się kilka razy o glębę to zobaczymy co z ciebie zostanie.

I napiszę jeszcze raz. Nie piszę tu kto jest lepszym bramkarzem ale o tym jakie ma podejście do spraw zawodowych. Zamiast zasuwać po kasynach, sklepach itp. woli przeprzerzucać trochę żalastwa na siłowni żeby być w formie. Widać że mu się chce a nie tylko czeka na przelewy bo mu się należy.
Piszesz że masz 35 lat a argumentujesz jak dziecko - skąd wiesz jakie podejście ma Pareiko? Widziałeś go żeby się szlajał po kasynach? A co , do sklepu nie może iść ? Każdą wolną chwilę ma trenować? Twoje zdania nawzajem się wykluczają. Piszesz że na siłowni można nie tylko pakować , a za chwilę że Milan woli poprzerzucać trochę żelastwa żeby być w formie. On nie jest kulturystą tylko BRAMKARZEM.
MY , CHŁOPCY Z REYMONTA , ZNA NAS CAŁA POLSKA , ZA WISŁĘ , ZA NASZ TS , PÓJDZIEMY AŻ PO ŻYCIA KRES!!!
27.08.2011 - Patryk Małecki "wielki Wiślak" pokazuje jaki ma szacunek do WISŁY KRAKÓW..
Odpowiedz cytując
krakus76
Banita
 
Od: 09.2009
Skąd: Kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#12947
Stary 27.08.2011, 14:06
Kibic_1906 napisał(a):Wyświetl post
Piszesz że masz 35 lat a argumentujesz jak dziecko - skąd wiesz jakie podejście ma Pareiko? Widziałeś go żeby się szlajał po kasynach? A co , do sklepu nie może iść ? Każdą wolną chwilę ma trenować? Twoje zdania nawzajem się wykluczają. Piszesz że na siłowni można nie tylko pakować , a za chwilę że Milan woli poprzerzucać trochę żelastwa żeby być w formie. On nie jest kulturystą tylko BRAMKARZEM.
Chłopcze. Kłania się elementarne czytanie ze zrozumieniem. Przeanalizuj kilka ostatnich moich postów to wtedy pogadany, bo do ciebie jak do ściany. I gdzie ja "piję" do Pareiki. Jeśli już to do Dawidowskiego jesli chodzi o kasyna.
A czy nasi piłkarze są aż tacy dobrzy że powinni leżeć jak to w POlsce jest przyjęte do góry brzuchem ? To pokazał mecz na Cyprze. Dziekuje za uwagę.
Ostatnio edytowane przez krakus76 : 27.08.2011 o godz. 14:09.
Odpowiedz cytując
Kibic_1906
Senior Member
 
Od: 11.2008

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#12948
Stary 27.08.2011, 14:11
krakus76 napisał(a):Wyświetl post
Chłopcze. Kłania się elementarne czytanie ze zrozumieniem. Przeanalizuj kilka ostatnich moich postów to wtedy pogadany, bo do ciebie jak do ściany. I gdzie ja "piję" do Pareiki. Jeśli już to do Dawidowskiego jesli chodzi o kasyna.
To dajmy Jovanicia do ataku bo Pareiko mimo iż nie ma takiego podejścia jak Milan to jest lepszy bramkarzem. No ale jednak Milan za podejście do zawodu musi mieć skład i już!
Chłopie obudź się , mamy sierpień 2011
MY , CHŁOPCY Z REYMONTA , ZNA NAS CAŁA POLSKA , ZA WISŁĘ , ZA NASZ TS , PÓJDZIEMY AŻ PO ŻYCIA KRES!!!
27.08.2011 - Patryk Małecki "wielki Wiślak" pokazuje jaki ma szacunek do WISŁY KRAKÓW..
Odpowiedz cytując
Zwitter
Senior Member
 
 
Od: 04.2004
Skąd: Staszów

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#12949
Stary 27.08.2011, 23:53
To co dziś po meczu powiedział Mały o piknikach - normalnie ma u mnie szacun do końca życia! Powiedział to o czym każdy myślał. Wielkie brawo dla niego za to. Wielcy kibice co przychodzą od święta i dla nich każdy mecz musi być wygrany - bo przecież płacą ciężkie pieniądze i żądają.
Odpowiedz cytując
salek
Senior Member
 
Od: 02.2004

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#12950
Stary 28.08.2011, 00:03
Zwitter napisał(a):Wyświetl post
To co dziś po meczu powiedział Mały o piknikach - normalnie ma u mnie szacun do końca życia! Powiedział to o czym każdy myślał. Wielkie brawo dla niego za to. Wielcy kibice co przychodzą od święta i dla nich każdy mecz musi być wygrany - bo przecież płacą ciężkie pieniądze i żądają.
A Ty idź jesze walnij mu za to gałę...

Ludzie, wbijcie sobie do swoich łbów, że Wisła to my, a nie jakieś pseudo gwiazdki. To że Patryczek ubierze koszulkę z JPII czy Pruszcza Gdańskiego, nie daje mu uprawnień do komentowania czegokolwiek, zwłaszcza, jesli sam nie daje od siebie tego, za co płaci mu się grube tysiące.

Piłkarze są od grania, a jeśli brakuje jednemu czy drugiemu jaj, żeby oddać życie za Wisłę, to niech idą na drugą stronę błoń.

Od pamiętnego meczu z Legią nie mam szacunku dla piłkarzy, zwłaszcza takich, którzy zamiast udowadniać w każdym meczu, że są godnymi noszenia koszulki z Białą Gwiazdą, wolą szukać winnych gdzie indziej.

Co to ma do cholery znaczyć?! Piłkarzyk jeden zdrugim przechodzi obok meczu, ma focha jak baba, a kibice mają ich za to po dupciach klepać? Ogarnijcie się ludzie i skończcie z wychwalaniem grajków...
Odpowiedz cytując
adam_09
Senior Member
 
Od: 11.2010

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#12951
Stary 28.08.2011, 00:04
wyobraź sobie, że gdyby nie pikniki to nie byłoby takiego Patryczka w dzisiejszej Wiśle
Odpowiedz cytując
Telus
Senior Member
 
 
Od: 12.2006

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#12952
Stary 28.08.2011, 00:06
Zwitter napisał(a):Wyświetl post
To co dziś po meczu powiedział Mały o piknikach - normalnie ma u mnie szacun do końca życia! Powiedział to o czym każdy myślał. Wielkie brawo dla niego za to. Wielcy kibice co przychodzą od święta i dla nich każdy mecz musi być wygrany - bo przecież płacą ciężkie pieniądze i żądają.
Wiekszosc z tych kibicow byla na tylu wyjazdach, o ktorych mnostwo ludzi z 'C' moze pomarzyc. Wiekszosc tych ludzi byla z Wisla w II lidze, wiekszosc z tych ludzi placi pieniadze m.in na jego pensje. Zastanow sie co piszesz, bo chyba podobnie jak niektorzy przesadzasz z wielbieniem goscia, ktory dla Wisly jeszcze NIC nie zrobil, pomimo serca, o ktorym glosno mowi.
Odpowiedz cytując
johny96
Senior Member
 
 
Od: 12.2007

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#12953
Stary 28.08.2011, 00:16
Widzę, że (prawie)sami mądrzy ludzie piszą, ale to chyba wina godziny, bo 'chuligani' (nie obrażając nikogo, tym bardziej ludzi co tworzą całe widowiska) z sektora C już śpią. Nad ranem zaczną się wypowiedzi: "dobrze mały mówi, pikniki, kibice sukcesu". A to g*wno prawda i już nie będę się rozpisywał na temat cen biletów jakie "pikniki"płacą, aby zobaczyć tak "wspaniałe" widowisko, a gdyby nie tatuś z mamusią, to większość tych małolatów nawet w TV by meczu nie zobaczyła.
Tylko jeden klub !
Odpowiedz cytując
kono
Member
 
Od: 12.2007

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#12954
Stary 28.08.2011, 00:18
Zwitter napisał(a):Wyświetl post
To co dziś po meczu powiedział Mały o piknikach - normalnie ma u mnie szacun do końca życia! Powiedział to o czym każdy myślał. Wielkie brawo dla niego za to. Wielcy kibice co przychodzą od święta i dla nich każdy mecz musi być wygrany - bo przecież płacą ciężkie pieniądze i żądają.
Aż szkoda komentować Twojej wypowiedzi.
Kibice ''pikniki'', których tak bardzo nienawidzisz to oni głównie kładą pieniądze na funkcjonowanie klubu i to tak na prawdę oni generują główny zysk.
Całe szczęście, że jeszcze nikt nie wynajmuje skyboxów, bo jeszcze wzięli by sobie do serca słowa patryczka, a tak na prawdę to oni będą płacić lwią część dochodów.
Odpowiedz cytując
Zwitter
Senior Member
 
 
Od: 04.2004
Skąd: Staszów

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#12955
Stary 28.08.2011, 00:19
No ale ludzie, przegraliśmy pierwszy mecz po rewanżu z Apoelem o którym większość piłkarzy jeszcze myśli i przeżywa. Nic wielkiego się nie stało, nie takie rzeczy już przeżyliśmy. Ale żeby gwizdać od razu? To nie pierwszy raz zresztą. Mogę zrozumieć jakby przegrali 3-4 mecz z rzędu w beznadziejnym stylu, ale 1 mecz w tym sezonie i od razy gwizdy?
Odpowiedz cytując
sportnh
Senior Member
 
Od: 05.2010
Skąd: Prądnik Czerwony

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#12956
Stary 28.08.2011, 00:21
Zwitter no tu bardziej chodzi o postawe a nie sam wynik. Jakby cisneli caly mecz a przegrali 0-1, ok zdarza sie. Ale ....a.. przeszli obok meczu i jeszcze maja czelnosc krytykowac kibicow?
Odpowiedz cytując
Leniwiec
Junior Member
 
Od: 10.2009

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#12957
Stary 28.08.2011, 00:22
Mam nadzieje że po dzisiejszej wypowiedzi nastąpi koniec ery Patryka w Wiśle.
Odpowiedz cytując
johny96
Senior Member
 
 
Od: 12.2007

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#12958
Stary 28.08.2011, 00:22
Zwitter napisał(a):Wyświetl post
No ale ludzie, przegraliśmy pierwszy mecz po rewanżu z Apoelem o którym większość piłkarzy jeszcze myśli i przeżywa. Nic wielkiego się nie stało, nie takie rzeczy już przeżyliśmy. Ale żeby gwizdać od razu? To nie pierwszy raz zresztą. Mogę zrozumieć jakby przegrali 3-4 mecz z rzędu w beznadziejnym stylu, ale 1 mecz w tym sezonie i od razy gwizdy?
Trzy remisy, wygrana na farcie i porażka w słabym stylu. Sorry, ale mistrzowi nie przystoi. Rozumiem, mogą przegrać, zdarza się najlepszym. Może nie iść, ale nie 11 zawodnikom! A, jak już jest tak fatalnie, to powinni zapierdzielać po tym boisku. Jak przegrają, to wtedy będę pierwszy i podejrzewam, że nie tylko ja, podejdę, napiszę: kurde, chłopaki nie szło, ale za*ebisty szacun za walkę.
Tylko jeden klub !
Odpowiedz cytując
salek
Senior Member
 
Od: 02.2004

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#12959
Stary 28.08.2011, 00:25
Zwitter napisał(a):Wyświetl post
No ale ludzie, przegraliśmy pierwszy mecz po rewanżu z Apoelem o którym większość piłkarzy jeszcze myśli i przeżywa. Nic wielkiego się nie stało, nie takie rzeczy już przeżyliśmy. Ale żeby gwizdać od razu? To nie pierwszy raz zresztą. Mogę zrozumieć jakby przegrali 3-4 mecz z rzędu w beznadziejnym stylu, ale 1 mecz w tym sezonie i od razy gwizdy?
przeczytaj 10 razy cytat z Reymana... tu nie chodzi o porażkę, czy w ogóle wyniki sportowe! Chodzi o zaangażowanie w to co się robi!

Jakby grajki angażowały się w wykonywanie swojej PRACY za którą się im PŁACI ogromne pieniądze, tak jak angażują się kibice PŁACĄC za bilety, bylibyśmy w czołówce drużyn europejskich.

Jak jeden czy drugi nie potrafi sobie radzić z presją (a reprezentowanie barw Wisły to poza honorem też ogromna odpowiedzialność), nie powinien grać w Wiśle, a tym bardziej wypowiadać się na temat kibiców.
Odpowiedz cytując
1q2
Socios Wisła Kraków
 
Od: 02.2005

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#12960
Stary 28.08.2011, 00:27
kono napisał(a):Wyświetl post
Aż szkoda komentować Twojej wypowiedzi.
Kibice ''pikniki'', których tak bardzo nienawidzisz to oni głównie kładą pieniądze na funkcjonowanie klubu i to tak na prawdę oni generują główny zysk.
No właśnie nie do końca.Wystarczyła porażka z Apoelem by 10 tyś nie przyszło.Pikniki są ok , sam jestem piknikiem
Problemem są wynalazki które zapłacą 20 zeta i domagają się polskiej Barcelony.Jeśli jej nie dostaną to zjebią swój zespół bo myślenie jest -zapłaciłem więc żądam wygranej.A że zazwyczaj nie mają pojęcia o piłce to każdą porażkę podsumują - opierdalali się
To jest bardziej przykre niż nasza dzisiejsza gra.
94 - Allah Akbar!!
Odpowiedz cytując

Wstecz   Forum Kibiców Wisły Kraków > Wisła Kraków > Wisła Kraków - piłka nożna

Odpowiedź

Zasady wysyłania postów
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is Włączony
MordkiWłączony
[IMG] code is Włączony
HTML code is Wyłączone

Skok do forum


Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 14:07.